Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (-198 puan)
Rüyamda yüksek lisans için Afganistana gitmeğe hazırlanıyorum. Afganistan ne yahu, orda aldığım eğitim ne olacak diye düşüne düşüne hazırlanıyorum. Orda kalacağım ev nasıl oluyorsa halamın eviymiş, onlara kira ödeyecekmişim. Liseden arkadaşlarımı görüyorum (en son 2 hafta önce kuzenimin kınasında gördüm). İşte aa ne güzel falan diyorlar ama mimiklerinden samimi olmadıklarını anlıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Kariyer planlarınız var mı bilemiyorum ama bu planlanan dışında da farklı yolculukları çağrıştırdı bana, yapmak istediğiniz şeyler  veya tamamlamak istediğiniz eğitim planı varsa bununla ilgili bir yanlış anlaşılma ailenizle sizi karşıya mı getirecek orası biraz karışık gibi , aslında şöyle düşündüm okuyunca Edasay bir takım durumları kendine fazla dert ediyor ve oluruna bıraksa ne güzel olurdu :) hayır olsun ....
Karabasan (-198 puan)
Keşke gerçekten kendime ettiğim gereksiz dertler olsaydı. Benimki havada kalmak ve geleceği kestirememek, bu da canımı fazlasıyla sıkıyor.
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
Canınızı sıkan durumlar benzer hallerde hepimizi çaresiz bırakır ama kaygı çözüm olmaz bu durumda . Tam tersi sebat etmek ve zorda olsa elimizden geleni yapıp beklemek çözüm oluyor :) hepsi sırasıyla olacak merak etmeyin

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 16 okuma
+8 oy
1 yorum 40 okuma
15 Temmuz Rüya kategorisinde maeglin Rüyazede (46 puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 26 okuma
28 Kasım Rüya kategorisinde Ceylan Karabasan (-208 puan) yazdı
+7 oy
6 yorum 229 okuma
+3 oy
1 yorum 27 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
+6 oy
1 yorum 19 okuma
12 Ekim Rüya kategorisinde azely Rüyazede (64 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 20 okuma
1 Ekim Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (1.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

71 Aktif
1 Üye ve 70 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13095
Dün : 21687
Toplam : 11631272
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 248 e
  2. Likya - 112 e
  3. Karga - 60 e
  4. yok - 53 e
  5. Ruyaninmeali - 51 e
  6. sonsuz - 36 e
  7. Tolgahan - 29 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...