Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
41 okuma
black tender Rüya kategorisinde Karabasan (492 puan)  
rüyamda evim dediğim yer hiç bilmediğim başka bir apartman. ben komşuları tanımıyorum eşim tanıyor. apartmanın önündeyiz, komşunun arabasını park etmesi için ona yer vermek amacıyla arabaya biniyorum o sırada abim geliyor bir yere gitmemi istiyor . giderken arabayla dereye uçuyorum. apartmanın önüne geliyorum yolun karşısında bi dükkana kızlarımla giriyorum içerde yavru kediler var kızlarım baba bunlar çok güzel diyor. o sırada dükkan sahibi kadın içeri giriyor. çıkıyoruz çocuklar eve çıkmış eşim yanımda, evin yanında gece kulübü gibi bir yer var kapısına gidiyoruz. ben girmiyorum eşim içeri bakmak için giriyor ben dışarıda beklerken kulübün önünden üç kişi otobüsün bağajına bağlanarak kaçırılıyor. eşim çıkıyor kalabalıkmı diyorum
 evet diyor. ben bi eve çocuklara bakayım diyerek eve çıkıyor. o sırada yine yolun karşısındaki dükkandayım. eşim geliyor telaşlı. nooldu diyorum, eve biri girmiş diyor ufak kızımın kolunu çizmiş diyor. heyecan yapma çocuk onlar oynarken olmuştur diyorum hayır diyor telefonunu ver bakanlığı arıcam diyor. telofonum kaybolduğunu anlıyorum. eşim dükkaana bakıp burası  bi önceki telefonunu yaptırdığın yer bunlara soralım diyor. o sırada çocuklar kaybolduğu haberi geliyor. otobüs bu tarafa gitti diyorum  bi anda otobüsün gittiği tarafta uzak bi yerde oluyoruz. otobüs yok. eşim eve dönüp sağlık bakanlığına haber verelim diyor. bi arabaya biniyoruz arabayı kim kullanıyor bilmiyorum. eve dönüş yolunda itfaiye arabası keskin bir virajdan uçuruma yuvarlanıyor. kimse farketmiyor sadece ben farkediyorum. kendi kendime burdan geçereken dikkat etmek lazım diyorum.  kulübün önüne geliyoruz sağlık bakanlığının elemanları klüpteymiş eşim onları çağırıyor 2 kişiler. biri yaşlı biri genç erkek. çocuklar kayıp diyor eşim, hemen arayalım diyorlar. ben yolda kaza oldu ekipmanınızıda alın diyorum. adamlar ekipman almaya gidiyor, eşim bana niye söyledin diye kızıyor şimdi çocukalrı aramayacaklar diyor. eşim apartmana giriyor. genç sağlıkçı kaza için önden gidiyor. yaşlı sağlıkçı bana hadi eşini apartmanın altındaki malzeme deposundan alalım gidelim diyor. apartmanın altına giriyoruz. depo dediği yer izbe dağınık evsizlerin yaşadığı bir yer. girişte solda bi aile var 3 çocuk bir karı koca. deponun derinlerine doğru gittikçe çok büyük bi yer olduğunu farkediyorum. oda gibi bir bölümüne giriyoruz içeride ufak tefek hayvanlar var. eşim nerde diyorum cevap vermiyor. üst üste sürekli soruyorum cevap vermiyor. eşiminde kayboldunu anlıyorum. adamın üstüne gidip eşim nerde diye bağırıyorum. adam bir anda ortadan kayboluyor. oda içerisinde rafta duran baykuşa dönüyorum eşim nerde diye soruyorum . üst üste sorup cevap alamayınca yanıana gidip baykuşu dürtüyorum. bi anda ufacık bir porselen baykuş olduğunu farkediyorum. aaa buda porselenmiş diyorum. o anda ter içinde uykudan uyandım yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
NetGeaR Rüyazede (746 puan)  
Bu rüya çok uzun olduğu halde, anlamı o kadar detaylı ve uzu değil; ve hayal gücünüzün bilinçaltını hareketlendirmesi ile bu destandan çıkarılacak sonuç, kendi iç dünyanızda çok fazla düşüne ve kendi kararlarınızı içinizde alarak hareket etme isteği/arzusu olduğu halde, bir türlü sözünüzün dinlenmediği ve endişe duyduğunuz bir çok konuyu içinize attığınız doğuyor..  Ayrıca Bu kadar detayı aklınızda tutmanız, zeki bir kişiliğe ve bunun verdiği özgüveni çevrenize tam anlamı ile yansıtamadığınızada çıkıyor.

Gelelim yoruma; Yakın zamanda ailenizi ileriye dönük maddi, genel anlamda da manevi olarak etkileyecek bir karar aşamasına gireceksiniz. Rüyanızdaki karışık endişeler, alakasız istekler ve kargaşanın işaret ettiği olay, siz bulaşmayın, geride durun ve izleyin. Örnek olarak ( hayatınızı bilemem sadece bir örnek) mesela bir yatırım düşünülüyor, sizin isteğiniz, fikriniz önemsenecek yani harekete geçirilecek ama daha sonra hayalkırıklığı yaşanacak ve siz suçlanacaksınız; gibi..

Akraba, eş, dost yani kan bağı olsun olmasın en yakınım dedikleriniz arasında dedikodular var, şundan beklemezdim dediğiniz aslında kötü niyetli değil ama yanlış anlaşıldığınız bazı konular da açığa çıkacak.

Bu kadar.. Hayırlara vesile olsun :)

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 23 okuma
+5 oy
2 yorum 28 okuma
isimsizkedi 4 Haziran Rüya kategorisinde isimsizkedi Rüyazede (969 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 36 okuma
+3 oy
0 yorum 16 okuma
+2 oy
1 yorum 21 okuma
zebercets2 31 Ocak Rüya kategorisinde zebercets2 Karabasan (495 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
zebercets2 31 Ocak Rüya kategorisinde zebercets2 Karabasan (495 puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 126 okuma
yok 21 Aralık 2019 Rüya kategorisinde yok (-841 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 79 okuma
Adams 2 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (18.2k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 43 okuma
NurNur 26 Eylül 2019 Rüya kategorisinde NurNur Rüyazede (545 puan)   yazdı
+12 oy
4 yorum 176 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

83.4k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

91 Aktif
0 Üye ve 91 misafir
Bugün : 20237
Dün : 38567
Toplam : 17267569
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 2264 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 481 e
  3. Karga Karga - 181 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 115 e
  5. Hypnos Hypnos - 56 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 48 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...