Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (3.9k puan)
Rüyada hastanede bi sedyedeydim başımda yeşil önlüklü cerrahlar vardı gülümseyerek doğruldum doktorlarda gülümsüyodu başımda dikiş vardı başımdan bi parça almışlar doktorun birinin elindeydi beyaz bi parça. Aa bu mu diyorum doktorlara konuşuyoruz doktorlarla. Teyzemin torunu ( 5 yaşında kız çocuğu hastalığı da yok ) için nakil lazımmış bende örnek vermişim uyuyor mu diye. Sonra çok büyük bi havaalanında oluyorum uçağa binip yurtdışına hastaneye gidecekmişiz nakil için annemle babamı bekliyodum teyzemler ordaymış. Annemi aradım o sırada havada uçak gördüm yakında. Anneme bizim uçak iniyo çabuk olun dedim geldiler bindik uçtuk. Yurtdışına hastaneye vardık ben yattım hastaneye ameliyatı bekliyodum 2 teyzem de ordaydı torununu hiç görmedim. Niye hâlâ almıyolar ameliyata dedim odaya beyaz önlüklü heöşireler girip çıkıyodu koridorlarda dolaşıyolardı, bahçeye çıktım hastanenin dış kapısında bölümleri gösteren yön tabelaları türkçe yazıyodu alt alta her cümlenin başında Esra kelimesi yazıyordu gerisini hatırlamıyorum ( Esra diye tanıdığım yok). Teyzeme o sırada türkiyedeki evinin kiracısının eve bakmadığını söylüyordum o sırada ev ve kiracı gözümde canlanıyodu. Kiracısı sarı saçlı ort yaşlı kadındı. Kapısının kilidi kırık kapı sürekli açık duruyor dedim yeşil boyalı ahşap kapıydı. Teyzem önemli değil yaptırırım ben onu dedi. İçeri girdik lavabo aradım girdim sonra hemşireler seslendi uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (137k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Oldukça hayırlı ve olumlu bir rüya. Hayatınız boyunca siz ve sevdikleriniz önemli bir sağlık problemi yaşamayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz insanlardan iyi haberler alacaksınız. Ayrıca siz maddi ve manevi yükselişler yaşayacaksınız. Yakın zamanda çok istediğiniz bir hayaliniz gerçek olacak. Hane içinde bir sıkıntı varsa bunlar sona erecek. Herkesin sizi hayranlıkla izleyeceği güzel bir geleceğiniz olacak.

Sevgiler,
Rüya Tabircisi (3.9k puan)
İnşallah teşekkür ederim :)
Rüya Bilgesi (137k puan)
dikkat ettim rüyalarınız çok güzel :) rica ederim.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 23 okuma
26 Kasım Rüya kategorisinde Hope Karabasan (-96 puan) yazdı
+11 oy
1 yorum 44 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Özi yazdı
+9 oy
1 yorum 69 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.6k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
1 Temmuz Rüya kategorisinde Mila Rüyazede (216 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
21 Temmuz Rüya kategorisinde Ayse yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
+5 oy
1 yorum 31 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Svdamm Rüyazede (85 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 66 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde özge yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 25 okuma
13 Eylül Tabir kategorisinde Aynur Altay Rüyazede (261 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

79 Aktif
4 Üye ve 75 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12379
Dün : 21687
Toplam : 11630556
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 248 e
  2. Likya - 112 e
  3. Karga - 60 e
  4. yok - 53 e
  5. Ruyaninmeali - 51 e
  6. sonsuz - 36 e
  7. Tolgahan - 29 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...