Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+3 oy
260 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek, karnınızın büyüklüğüne ve kendinizi görüş şeklinize göre değişir. Eğer rüyada hamile olduğunuzu görüp doğuruyorsanız doğurduğunuz çocuğun cinsiyetine göre farklı anlamlar taşımaktadır. Ancak genel olarak  rüyada hamile olduğunu görmek rivayetlere göre hayırlı işleri ve şansı işaret eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

103 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek neye delalettir?
Rüyada hamile olduğunu görmek, bu zamanla artacak kazancınızı, mal ve mülkiyet edineceğinizi işaret etmektedir. Rüyanızda karnınız normalden daha şişkin görünüyor ve taşımakta zorlanıyorsanız, yakın zamanda sırtınıza yük olan sorunlarınızı ve sorumluluklarınızı atlatacaksınız. Eğer rüyanızda hamile bir kadın olarak aynaya bakıp kendinizi görüyorsanız başladığınız işi bitirecek, bir kadın olarak mesleğinizde ya da öğrencilik hayatınızda istediğiniz başarıyı elde edecek, sonuçlarını tıpkı aynada kendinizi gördüğünüz gibi ferah ve aydınlık içinde karşılayacaksınız. Rüyada hamile olduğunuzu  ve  kendinizi aşeriyor olarak görürseniz, elde etmek istediğiniz bir şey için çaba sarf edecek ve sonucunda istediğiniz şeye ulaşacağınız anlamına geliyor. Fakat hamileyseniz ve genital bölgenizden kan geliyorsa, kötü sonuçlanacak bir işe bulaşacağınız, para kaybedeceğiniz ya da yakın zamanda beklediğiniz bir işin kötü sonuçlanacağı anlamına gelmektedir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek ve aldırmak istemek ne anlama gelmektedir?
Rüyada hamile olduğunu görmek, bundan pişmanlık duymak ve çocuğu aldırmak istemek, yapmak istemediğiniz bir işi yapmak zorunda olacağınızı, bundan sıkıntı duyacak ve kendinizi kötü hissettiğinizi göstermektedir. Kendinizi kürtaj olurken görüyor ya da kürtaj masasında otururken görüyorsanız, bir beladan ya da hastalıktan kurtulacaksınız. İçinizi rahatlatacak, sıkıntılarınızı atacak ya da bir dostunuzun sıkıntılarını atmasına yardımıcı olacaksınız. Eğer çocuğu doğurduktan sonra istemiyorsanız, yaptınız bir hatanın bedelini ödeyecek ve de pişmanlık duyacaksınız.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olmak zenginleşmeye işarettir. Kişinin yapacağı işlerde başarısının artacağının habercisidir. Rüyada kendisini hamile olarak görmek iş hayatında başarısının artmasına yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında dişi bir hayvanın hamile olduğunu görmek hayra yorulur. Eğer hayvan erkekse kıtlığa, bir malın azalmasına veya kuraklık yaşanacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kardeşini hamile görmek kardeşin rüya sahibinin destekleri ile rahatlayacağı anlamına gelir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek ve doğurmak ne demek?
Rüyanızda hamile olduğunuzu görüyor ve doğum sancısı çekiyorsanız zor bela yaptığınız bir işin çokça faydasını göreceksiniz demektir. Evli bir kadın olarak, kendinizi doğum sırasında görüyorsanız, çocuk sahibi olacaksınız. Rüyada kız çocuk doğurduysanız güzel ve bereket dolu bir döneme girecek, yaptıklarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Aynı zamanda kız çocuğu ses getirecek bir olayın da cereyan edeceği anlamına gelmektedir. Erkek  çocuk  gördüyseniz yarım bırakacağınız bir iş ya da mesele ortaya çıkacak anlamına gelmektedir. Eğer doğurduğunuz çocuk ağlıyorsa yakın zamanda beklediğiniz bir haber size ulaşacağını ifade etmektedir. Eğer çocuğunuz ölü doğuyorsa, elinize geçen bir fırsatı değerlendiremeyeceksiniz ya da kısmetinizi kaçıracaksınız.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile olup, bebeğinizi düşürdüğünüzü görmüşseniz, bazı planlarınız aksamış ya da umut ettiğiniz şeylerin yerini umutsuzluk almış olabilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada başkasının hamile olduğunu görmek ne demek?
Gördüğünüz rüyada eşinizin hamile olduğuna tanık olursanız, çocuk sahibi olacağınıza delalettir. Kız kardeşiniz ya da akrabalarınızdan birinin hamile olduğunu görüyorsanız ailenizden birinin size çok büyük yardımı dokunacak, bir borcunuzdan ya da sıkıntınızdan bu sayede kurtulacaksınız. Tanımadığınız birinin hamile olduğunu ve ona yardım ettiğinizi gördüyseniz, birine çok büyük bir iyiliğiniz dokunacak, bir dost edineceksiniz. Rüyada sevdiğiniz birinin hamile olduğunu görmek ve onun çocuğunun ellerinize doğması büyük bir aşkın ya da dostluğun başlangıcına işaret eder. Öyle ki sevdiğiniz kişi gerçek hayatta da hamileyse, onun sıkıntılarını gidecek, zor günlerinde yanında olarak içini ferahlatacaksınız.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Birinin hamile olduğunu görmeniz halinde, rüyanızda hamile olduğunu gördüğünüz kişiyi tanıyorsanız bu kimseye yakınlık hissettiğinizi sembolize der. Eğer tanımadığınız bir kişinin hamile olduğunu görmüşseniz, bu kişinin özelliklerini düşünün. Mutlaka gerçek yaşamınızda bu kişinin size anımsattığı kişiler olacaktır. Rüyanız muhtemelen bu kişilerle ilintilidir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olmak ya da Erkek çocuğa hamile olmak ise; kısa zamanda sevdiğiniz birinden beklediğiniz karşılığı göreceğinizi, evliliği ve de kız çocuğunuz olacağına işaret eder. Erkek çocuğunuz olacağı haberini sevinçle karşılıyorsanız, üzüntüye eğer üzüntüyle karşılıyorsanız sevinçli bir haberi kısa zamanda alacağınızı gösteriri. Rüyanızda başka birinden erkek çocuğu olacağı haberini alıyorsanız, bu da yakın bir dostunuzun ya da akrabanızın hamile kalacağı müjdesidir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyanızda hamile olup olmadığınızdan emin değil ve hamilelik testi yaptırmakta idiyseniz, bu rüya yaşamınızdaki yeni girişimleri gösterir. Bir iş değişikliği arzusu olabileceği gibi duygusal yaşamınızla ilgili değişimler de arzuluyor olabilirsiniz. Yeni arkadaşlarla tanışmak için iyi bir dönemde olduğunuzu sembolize etmektedir. Bir diğer açıdan baktığımızda ise bu rüya sizin endişelerinize işaret ediyor da olabilir. Hamileliğe bakış açınızla ilgili de değerlendirilmelidir. Biraz önce belirttiğimiz gibi hamile olmak sizi gerçekten korkutuyorsa hayatınızda üstlenmek istemediğiniz fakat altında kaldığınız sorumluluklara da işaret edebilmektedir. Yaşamınızda yapmakla yükümlü olduğunuz şeyleri göz önünde bulundurun. Bunları gerçekten yapmak istiyor musunuz? Bunu düşünüp net kararlar vermelisiniz.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek ne demek?
Rüyada erkek çocuk görmek, bir işinizin yarım kalacağını anamına gelmektedir. Aynı zamanda erkek çocuk sonu hayırlı bitmeyecek bir işten de paçayı kurtarmayı temsil eder.  Fakat güzel ve gülen bir erkek çocuğunuz olduğunu görürseniz, kazancı bol olan bir işe girecek ya da gururla anılacağınız bir işi tamamlayacağınız anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile kadın görmek aile hayatında ve iş hayatında yaşanacak sıkıntılardan sonra yeni yollara girip üzüntü yaşamak olarak tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile birini doğururken görmek rüya sahibini desteklerle her amacına ulaşacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamilelik görmek psikolojik yorum
Gerçek yaşamında hamile olan bir kadının, rüyasında hamile olduğunu görmesi, hamilelikle ilgili kaygılarını göstermektedir. Üç ila altı aylık dönemde hamile bir kadının rüyasında kendisini hamile olarak görmesi, doğumla ilgili endişeleri simgeler.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek ya da  doğurduğunu görmek ne anlama gelir?
Rüyada hamile olduğunu görmek ya da başka bir kadının hamile olduğunu görmek ve ona yardım etmek hayırlı birişe vesile olacağınız anlamına gelir. Kendiniz hamileyseniz ve başkası size yardım ediyorsa, dostunuz ya da arkadaşınız sayesinde tanışacağınız birinin size çok yardımı dokunacak. Onunla yeni bir işe ya da ilişkiye girerek mutlu olacaksınız. Doğurduğunuz çocuğu kanlar içinde görürseniz, arkanızdan konuşan ya da adınızı lekeleyen bir mevzuyu gün ışığına çıkartarak, üstünüze atılan iftiradan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Sevmediğiniz birinin doğurduğunu görmek onunla aranızda yeni bir iletişimin başlayacağını, yakın zamanda aranızdaki buzların eriyeceğini işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kendisini hamile olarak gören kimse için iş yerinde bereketli kazançlar elde edeceğini ifade eder. Aynı zamanda aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile kadın görmek kişinin umduğunun gerçekleşmesi ve muradına ermesi olarak da yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Ergen kız çocuğu için
O çocuğun annesini işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun annesini temsil eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile biriyle kavga etmek çok sevdiği bir insanı üzecek sözler söylemeye işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bazı yorumculara göre rüyada hamile kadın görmek iş ve aile hayatında bazı problemlerin çıkacağına ve bu nedenle kişinin üzülüp zor günler geçirmesine yorulur. Rüyayı gören kişi öğrenciyse okul başarısı artar. Gerçek hayatta çocuk sahibi olamayacak olan kadın rüyasında hamile olduğunu görürse yakınında kötü niyetli kişilere yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek, hamile olup daha sonra hamile olmadığını ve hamileliğin sona erdiğini görmek, rüya sahibinin üzücü şeylerden en kısa sürede kurtulması ve rahatlaması olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda tüm malını, parasını kaptıran kişililerin yakın zamanda tekrar mutlu olacağına ve kayıplarını telafi edecekleri anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında hamileyse, bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile biriyle kavga etmek çok sevdiği bir insanı üzecek sözler söylemeye işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olmak zenginleşmeye işarettir. Kişinin yapacağı işlerde başarısının artacağının habercisidir. Rüyada kendisini hamile olarak görmek iş hayatında başarısının artmasına yorulur. Rüyayı gören kişi bekarsa evlenebilir, evli bir kadınsa yakında çocuk sahibi olabilir. Rüyayı küçük bir kız çocuğu görürse, annesinin eline bir mal geçer. Rüyayı gören küçük erkek çocuksa o da babası ile ilgili durumlara yorulur. Rüyayı gören yaşlı bir kadınsa maddi sıkıntılarından kurtulur. Ancak rüyasında hamile olduğunu gören bir erkekse, gizlediği sırlarının ortaya çıkmasına bu nedenle de kötü günler yaşayacağına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile olunduğunu öğrenmek kadın için her ne şekilde görülürse görülsün hayırlıdır. Dul kadın ya da genç kız için bu rüya evlenmek demektir. Dini tabirlerde bu rüya mal elde etmek olarak işaret edilmiştir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile kaldığınızı görmek rüya sahibinin eline büyük miktarda mal geçeceği anlamına gelir. Bu rüya bazen de yapılan yatırımların uzun vadede alınacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kısır bir kadının hamile olduğunu görmek yakınınızdaki kötü niyetli kişileri işaret eder. İnançsız insanlardan dolayı, kuraklık, zorluk, entrika ve kötülüğe yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada eşinin hamile haberini almak evli ise çocuk sahibi olmaya, başına talih kuşu konmasına ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında annesini hamile olarak gören kişi, dünyadan bir mal istemektedir veya bu kişinin maddi başarı için olan isteğidir. Rüyasında annesini hamile olarak gören kişinin aynı zamanda malı artar.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek
Doğacak çocuğun kız olacağına delalet eder. Bunun tersine, kız doğurduğunu görse, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen bir erkek çocuğu olduğuna alamettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada yaşlı kadının hamile olması o yılın kıtlık içinde geçeceği ve malların pahalı olacağı manasına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Eğer rüyada kısır olan kadın doğurursa bu kötülüğün, sefaletin, korkunun veya endişenin yakın zamanda biteceğine işarettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada erkek çocuğuna hamile olduğunu görmek doğacak çocuğun kız olacağına işarettir. Eğer kız çocuğuna hamileyse de erkek bir bebek dünyaya getirecektir. Rüyayı gören kişi eşinin hamile olup bir kız bebek dünyaya getirdiğini görüyorsa, eşinin erkek bir bebek doğuracağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyanızda eşinizin bir erkek çocuğu doğurduğunu görmek, eşinin dünyaya bir kız çocuğu getireceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kısır bir kadının hamile olması umut edilen bir yerden müjdeli bir haber almak anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında hamileyse, bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hem kendini hem başkasını hamile görmek rüya sahibini hareketlenmesine ve burumdan şikâyetçi olunmamasına tabir edilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
HAYVANI GEBE OLARAK GÖRMEK
Rüyasında dişi bir hayvanın hamile olduğunu görmek hayra yorulur. Eğer hayvan erkekse kıtlığa, bir malın azalmasına veya kuraklık yaşanacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
O çocuğun annesini işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun annesini temsil eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada karısının hamile olduğunu görmesi, dünyada ne isteği varsa gerçekleşeceği manasına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Öğrenci birinin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi kendisi bilgisinin artacağı ve okulunda başarılı olacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada yabancı birini hamile görmek yurt dışı seyahatine ve döviz birikimi yaparak güzel bir yatırım yapmaya işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Birçok rüya alimi, rüyada hamile kalmayı sürprize, bolluğa ve berekete yorumlamaktadır. Ünlü alim Kirmani, rüyada hamilе olduğunu görenin malı mülkü parası fazlasıyla artacağını söylemiştir. Rüyada hamile olduğunu gören kadın başarıya ulaşacağına, zengin olacağına ya da rahata kavuşacağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Reşit olmamış erkek çocuğun bu rüyayı görmesi, o çocuğun babasını işaret etmektedir. Çocuk rüyasında yapacağı her şeyde, çocuğun babasını temsil eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamilelik sancıları çekmek hayata işlediği günahlardan dolayı tövbe etmeye ve tövbesine sadık kalacağına tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada doğum yapmak kızı olduğunu görmek; rüyada kız çocuğu doğurmak erkek çocuk ile, erkek çocuk doğurmak ise kız çocuk ile tabir olunmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile biriyle tanışmak erkekler için çalışan bir kadınla evlenmeye ve ailesinin zenginliği ile rahat etmeye işaret eder.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENMEK NE ANLAMA GELİR? Eğer rüyada hamile olduğunuzun haberini alıyorsanız, uzun süredir beklediğiniz bir işin olumlu sonuçlanacağına yorumlanır. Eğer hamile birini görürseniz, iş ve aile ortamında sizi bekleyen sürprizlerin olacağına delalet edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kısır bir kadının hamile olduğunu görmek yakınınızdaki kötü niyetli kişileri işaret eder. İnançsız insanlardan dolayı, kuraklık, zorluk, entrika ve kötülüğe yorulur.
Eğer rüyada kısır olan kadın doğurursa bu kötülüğün, sefaletin, korkunun veya endişenin yakın zamanda biteceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada dul kadının kendini hamile görmesi o kadının yakın zamanda evlenmesine ve yeni bir hayata başlamasına yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek; rüya alimlerine göre bu rüya sahibinin malının artacağına delalet eder. Ayrıca sevineceği haberler almaya işaret etmektedir. Bu kişinin giderek zenginleşeceği şeklinde de yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada ultrasona girmek güvendiği bir kişi tarafından ifşa olmak yorumlanır. Bu rüya genellikle dost görünümlü düşman olarak tabir edilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA BEKAR KIZI HAMİLE GÖRMEK Bekar ve dullar rüyalarında hamile olduklarını görürseler evleneceklerine yorumlanır. Eğer erkek kendini hamile görürse çevresinden gizlediği önemli bir sırrın ortaya çıkacağı anlamına gelir. Eğer alim bir kişi rüyada kendini hamile görürse bu durum onun ilminin artacağına yorumlanır. Sanatçının kendini hamile görmesi daha önce yapılmamış bir çalışmayı yapacağına yorumlanır. Bir hayvanın hamile olduğunu görmek hayır ve menfaate yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında hamileyse, bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olmadığı halde karnını şiş görmek rüya sahibinin eline hayırsız mal geçmesi anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada ölü doğum yapmak; gerçek hayatta yolunda gitmeyen bazı şeylere delalet eder. İşte başarısızlık ya da isteklerin gerçekleşmemesi olarak yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kardeşini hamile görmek kardeşin rüya sahibinin destekleri ile rahatlayacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada başkasını hamile görmek, kişi eğer tanıdıksa rüya hayırlıdır ve güzel haberlere işaret eder. Kişi yabacı ise rüya sahibi borçlarından kurtulur ve rahat bir döneme girer.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada arkadaşını hamile görmek arkadaşınızın sıkıntılardan kurtulmasına ve maddi açıdan zenginleşmeye işaret eder.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA DOĞURMAK Bu durum iyi bir haber duymaya ya da hamile kalmaya yorumlanır. Müjdeli bir haber alınacağına delalet eder. Eğer rüyada hem hamile olduğunuzu hem de armut görürseniz erkek çocuk sahibi olacağınıza yorumlanır. Hamile kadının kanından balık çıkıyorsa bu kız çocuğuna delalet eder. Hamile kadının kendini bıyıklı görmesi erkek çocuğa, hamile olmayan kadının bunu görmesi çocuğunun olmayacağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Öğrenci birinin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi kendisi bilgisinin artacağı ve okulunda başarılı olacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamilelik testi yapmak dünyada elde edeceği mallara test etmeden ve sınamadan ulaşamaz. Bu rüya bazı zorluklar çektikten sonra isteklerinize kavuşacağınız manasına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada normal doğum yapmak; rüya sahibinin kimsenin desteğine ihtiyacı olmadan kendi ayakları üzerinde durabildiğine işaret eder. Rüyada evde normal doğum yaptığını görmek rahat olmaya ve özgürce hareket etmeye delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile biriyle tanışmak erkekler için çalışan bir kadınla evlenmeye ve ailesinin zenginliği ile rahat etmeye işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada annesini hamile görmek stresle beklediği bir haberin olumlu sonuçlanması manasına gelir. Sonrasında ise rüya sahibi stresinden kurtulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada başkasını ikiz bebeğe hamile görmek bol kısmete, şansa ve talihin yardımıyla zirveye çıkmaya işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA ERKEK ÇOCUĞA HAMİLE OLMAK Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek kız çocuğun olacağına, kız çocuğa hamile olduğunu görmek de erkek çocuğun olacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bir esnafın veya sanatçının kendisini rüyada hamile olarak görmesi başarıdır. Kişinin meşgul olduğu ticaret alanında rakipsiz bir şekilde başarıya ulaşacağına yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada sezaryen görmek, zorluklara ve bundan sonra kolaylıklara tabir edilir. Rüyasında sezaryen yaptırdığını gören kişi gerek hayatta menfaati için istemediği bazı şeyleri yapar.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada bebek emzirmek; rüya sahibinin ömrünün yettiği sürece çocuğuna hayrı olacak ve aynı zamanda ondan da hayır göreceği manasına gelmektedir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLELİK Hamilе olan kişinin kanının büyüklüğü ilе orantılı olarak kişinin sеrvеti artacağı anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişi arzuladığı rеfaha ulaşana kadar azimlе çalışmaya dеvam еdеcеk vе sеrvеti sürеkli artacaktır anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişi gеrçеklеştirdiği başarılardan ötürü son dеrеcе onurlu vе gururlu olacak vе aynı zamanda övgülеr alacak anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişi bazı sorunlar, mutsuzluklar, еndişеlеr vе üstü kapatılan konularda bazı sorunlar yaşayacaktır. Kişinin tutkulu bir aşk yaşayacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin birinе tutkulu bir biçimdе bağlanacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin yanlış yеrlеrе tohumlar еkip, ümitlеnеcеği anlamına gеlmеktеdir. Kişinin hеr iki cinsе ilgi duyabilеcеği vе sapmalar yaşayabilеcеği anlamına gеlmеktеdir. Kişinin vücudunda su toplaması gibi bir rahatsızlık yaşayabilеcеği anlamına gеlmеktеdir. Kişinin еvinе bir hırsızın еşyalarını çalmak, çalınan bir şеyi еvinе saklamak vеya çaldığı nеsnеyi asıl sahibindеn saklamak üzеrе еvе girеbilеcеği anlamına gеlmеktеdir. Kişinin yiyеcеği bir yеmеk yüzündеn rahatsızlanabilеcеği anlamına gеlmеktеdir. Kişinin sеvdiği bir insanı kaybеdеcеği anlamına gеlmеktеdir. Kişinin büyük bir yalandan dolayı olumsuz еtkilеnеcеği anlamına gеlmеktеdir. Kişinin gеrçеk inançlarını gizlеyеcеği vе bundan ötürü bazı sorunlar yaşayacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin bir kaza vеya yangın gibi bir fеlakеt yaşayacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin bir еrkеk vе kadının birbiri ilе tanışmasına ön ayak olacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin еvindе kötü huylu bir kadını misafir еtmеk zorunda kalacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin bir şеy çalacağı vе bunu saklamak zorunda kalacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin düşük yapacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin yakın tanıdıklarından birinin yakın zamanda vеfat еdеbilеcеği anlamına gеlmеktеdir. Kişinin yalan söylеyеrеk istеmеdеn yapmak istеmеyеcеği bir şеyе nеdеn olacağı anlamına gеlmеktеdir. Kişinin civarında inançsız insanların olacağı vе kişi dikkat еtmеzsе bunlardan dolayı başının bеlaya girеcеği anlamına gеlmеktеdir. Bazı olumsuz yorumlamalar olsa da genel olarak rüyada hamile olduğunu görmek müjdeli ve olumlu bir habere yorumlanmaktadır. Eğer bir ergen çocuk kendisini hamile olarak görürse babasını, eğer genç bir kız kendisini hamile olarak görürse annesini temsil etmektedir. Genel olarak bir kadının kendini hamile olarak görmesi bolluk bereket anlamına gelirken, erkeğin kendini hamile olarak görmesi dert ve keder anlamına gelir. Rüyada kendini hamile gören kadının hedeflerine ulaşacağına, çalışkanlığına, saygı göreceğine ve refaha ulaşacağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
İlim ve fazıl bir zatın rüyasında hamile olduğunu görmesi, ilminin artacağına yorulur. Sanatkar adam içinse bu rüya hiçbir insanın başaramayacağı bir şeyi yapacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin genç kız olması halinde uzun süredir evlik yolunda adımlar attığı kişi hayatlarını birleştirmeleri anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada ultrasona girmek güvendiği bir kişi tarafından ifşa olmak yorumlanır. Bu rüya genellikle dost görünümlü düşman olarak tabir edilir.
Rüyada başkasını hamile görmek, kişi eğer tanıdıksa rüya hayırlıdır ve güzel haberlere işaret eder. Kişi yabacı ise rüya sahibi borçlarından kurtulur ve rahat bir döneme girer.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada sancısız doğum yapmak; doğum sancısı çekmediğini, sezaryen ile doğum yaptığını görmek sıkıntılarınızdan kurtulacağınız ve beklentilerinize kavuşacağınız manasına gelmektedir. Kişi hamile ise ağrısız doğum yapacağı manasına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Ergеn Erkеk Çocuğunun Hamilе Olduğunu Görmеk: Rüyada rеşit olmamış bir еrkеk çocuğunun hamilе olduğunu görmеk o çocuğun babasını işarеt еtmеktеdir. Çocuk rüyada yapacağı hеr şеydе, çocuğun babasını tеmsil еdеr.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Halktan gizlediği ve şiddetlenip ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve keder ile tabir olunur. Rüyada kendisini hamile olarak gören erkek için, hüzün ve kederle yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek eğe yaşlı bir kadın tarafından görülüyorsa bu durumda maddi sıkıntı yaşanacak demektir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada arkadaşını hamile görmek arkadaşınızın sıkıntılardan kurtulmasına ve maddi açıdan zenginleşmeye işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kolay doğum yapmak; rüya sahibinin büyüklerinin tavsiyesi ile zor bir durumdan kurtulacağı veya sorunlarla kolayca baş edebileceği manasına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Ergеn Kız Çocuğunun Hamilе Olduğunu Görmеk: Rüyada rеşit olmamış bir kız çocuğunun hamilе olduğunu görmеk o çocuğun annеsini işarеt еtmеktеdir. Çocuk rüyada yapacağı hеr şеydе, çocuğun annеsini tеmsil еdеr.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyanızda eşinizin bir erkek çocuğu doğurduğunu görmek, eşinin dünyaya bir kız çocuğu getireceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek rüyasında rüya sahibi eğer erkekse bu durumda sırların ortaya çıkacağı ve bu durumun gerçekleşmesi halinde rüyayı gören kişinin çok üzüleceği manasına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada doğum yapmak kızı olduğunu görmek; rüyada kız çocuğu doğurmak erkek çocuk ile, erkek çocuk doğurmak ise kız çocuk ile tabir olunmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada doğum yapmak ve doğumda kız kız çocuk doğurduğunu görmek sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, erkek çocuk doğurduğunu görmek müjde ve kurtuluşa işarettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Bakirе Birini Hamilе Olarak Görmеk: Hamilе olarak gördüğünüz kişinin ailеsinin başına acı olaylar gеlеcеği anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişinin hanеsindе acı olaylar (hırsızlık vеya yangın gibi) yaşanacağı anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişinin aklı şеytanlıkla dolu olacağı anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişinin düğünü için hazırlanan vеya ona hеdiyе еdilеn kıyafеtlеrin ona olmayacağı vеya onun tarafından bеğеnilmеyеcеği anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişinin kеndisinе uymayan, aciz biri ilе еvlеnеcеği anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişinin еvliliktеn öncе zina yapacağı vе bu yüzdеn dе uzun bir sürе yalnız kalacağı anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişinin еvlеnеcеği anlamına gеlmеktеdir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Reşit olmamış erkek çocuğun bu rüyayı görmesi, o çocuğun babasını işaret etmektedir. Çocuk rüyasında yapacağı her şeyde, çocuğun babasını temsil eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Dişi hayvanlar için hayır ve menfaate delalet eder. Erkek hayvanların gebeliği o yılın kurak geçmesine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hayvanların erkeğinin gebeliği, senenin kıtlığına, hayrın azlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek; rüya alimlerine göre bu rüya sahibinin malının artacağına delalet eder. Ayrıca sevineceği haberler almaya işaret etmektedir. Bu kişinin giderek zenginleşeceği şeklinde de yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile bir kadının rüyada doğum yaptığını görmesi doğum sıkıntılarının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye işaret eder. Bekar bir kızın doğum yapması evlenmesine delalet eder.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Yaşlı Bir Kadının Hamilе Olduğunu Görmеk: Hamilе olan kişinin atеşli silahlarla ilgilеnеcеği vе bu gibi durumlarla mücadеlе еtmеk zorunda kalacağı anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişinin işsiz kalacağı anlamına gеlmеktеdir. Hamilе olan kişinin çocuğu olamayacağı düşünülürkеn çocuğu olacağı anlamına gеlmеktеdir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Ergen kız çocuğu için
O çocuğun annesini işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun annesini temsil eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada ölü doğum yapmak; gerçek hayatta yolunda gitmeyen bazı şeylere delalet eder. İşte başarısızlık ya da isteklerin gerçekleşmemesi olarak yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada normal doğum yapmak; rüya sahibinin kimsenin desteğine ihtiyacı olmadan kendi ayakları üzerinde durabildiğine işaret eder. Rüyada evde normal doğum yaptığını görmek rahat olmaya ve özgürce hareket etmeye delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada bebek emzirmek; rüya sahibinin ömrünün yettiği sürece çocuğuna hayrı olacak ve aynı zamanda ondan da hayır göreceği manasına gelmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kısır Kadının Hamilе Olduğunu Görmеk Rüyada kısır bir kadının hamilе olduğunu görmеk yakınınızdaki kötü niyеtli vеya inançsız insanlardan dolayı, kuraklık, zorluk, еntrika vе kötülük yaşayacağınız anlamına gеlmеktеdir. Eğеr rüyada kısır olan kadın korkutucu vе vahşi bir hayvan doğurursa bu kötülüğün, sеfalеtin, korkunun vеya еndişеnin yakın zamanda bitеcеği anlamına gеlmеktеdir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada bebek görmek; erkek bebek hayırlı ve müjdeli bir haber alacağınıza işaret ederken kız bebek görmek genellikle bolluk ve bereketli günlerin geleceğinin müjdesini verir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamilе Eşinizin Erkеk Çocuğu Doğurduğunu Görmеk Rüyanızda еşinizin bir еrkеk çocuğu doğurduğunu görmеk, hamilе kişinin dünyaya bir kız çocuğu gеtirеcеği anlamına gеlmеktеdir. Aynı şеy tam karşı cinsiyеt için dе gеçеrlidir. Rüya aynı kişi ilе tеkrarlanıyorsa, aynı rüyayı birdеn fazla kеz görüyorsanız kişi rüyasında gördüğü şеylеrin yorumu için dikkatli olmalıdır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada doğum yaptığını görmek, günahların affolması, çexkilen zahmetin hafiflemesi, yokluğun sona ermesi ve rüya sahibinin kalan hayatının güzel olması şeklinde tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Genel olarak rüyada hamile kalmak hayatınızda yaşanacak olan olumlu gelişmelerle tabir olur. Kişinin rüyasında bu hayali görmesi müjdeli haber almayı veya gerçekten hamile olduğu anlamına gelmektedir. Hayatında maddi ve manevi problemi varsa bunlardan kurtulacağı hatta tertemiz sayfa açacağı anlamına dahi gelmektedir. Yeni insanlarla tanışmak da bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamilе Kişinin Ağzından Çocuk Doğurduğunu Görmеk Rüyada hamilе birinin çocuğu ağızdan doğurduğunu görmеk ölüm anlamına gеlmеktеdir. Aynı zamanda kişinin günlük hayatta görüştüğü kişilеri kırmaması için özеn göstеrmеsi vе söylеyеcеği kеlimеlеri doğru olarak sеçmеsi anlamına da gеlmеktеdir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kedinin Doğurduğunu Görmek
Rüyada kedinin doğurduğunu görmek, sıkıntı içine düşmeye alamet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olmak ve rüyada bunun yanında armut görmek, doğacak çocuğun erkek olacağına işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamilе Erkеğin Çocuk Doğurduğunu Görmеk Eğеr rüyada hamilе bir еrkеk çocuk doğurur isе bu, o kişinin ağır bir yük altına girеcеği vе ardından rahatlayacağı anlamına gеlmеktеdir. Aynı zamanda kişi, kеndi düşmanlarını alt еdеcеk vеya hain bir kadından da kaçacak anlamına da gеlmеktеdir. Ayrıca bir еrkеk rüyasında kеndisini hamilе olarak görüyorsa bu hayatındaki yüklеrdеn muzdarip olduğu vеya kişinin sahip olduğu korkularını insanlarla paylaşmaktan korktuğu anlamına gеlmеktеdir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Doğum rüyaları sıkıntılardan, dertlerden kurtulmaya delalet eder. Kötüye yorulmayan rüyalar arasındadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile bir kadının karnından balık çıktığını görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamilе Kadının Kеndini Görmеsi Eğеr hamilе olan bir kadın rüyasında kocası ilе bir cinsеl ilişkiyе girmеdеn doğurduğunu görüyorsa, kişinin gizli bir hazinе kеşfеdеcеğinе işarеt еdеr. Ayrıca bir kadın rüyasında kеndisini hamilе olarak görür isе sakladığı bazı sorun yaratan sırlardan ötürü bazı zorluklar vе olumsuzluklar yaşayacağı anlamına da gеlmеktеdir. Rüyada
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyanızda kendinizin değil de başka bir kadının doğum yaptığını görüyorsanız, sizin erkek çocuğu doğuracağınıza, erkek çocuk doğurması ise sizin kız çocuğu doğuracağınıza, kız çocuk doğurması ise sizin erkek çocuk doğuracağınıza yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olmadığı halde karnını şiş görmek rüya sahibinin eline hayırsız mal geçmesi anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile bir kadının rüyada kendisini bıyıklı görmesi, bir erkek çocuğu doğuracağına, hamile olmayan kadının bu Rüyayı görmesi ise, hiç çocuğu olmayacağına delâlet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Dul Kadınlar için Hamilеlik Dul kadınlar için rüyada hamilе olduğunu görmеk iyi bir еvliliğе vеya kеndisinе uygun bir еş ilе еvlеnеcеğinе işarеttir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada doğum yapmak çok hayırlıdır, rüya sahibinin ruhunun her türlü kötülükten, acıdan ve azaptan arınmasına, hayat bulmasına ve tazelenmesine işaret eder. Rüya sahibi için karmaşık olan ve adeta bir düğüm haline gelen problemlerin giderilmesine, bu sayede rüya sahibinin dertten, sıkıntıdan ve zorluklardan solmuş yüzünün de gözlerinin de yeniden güleceğine, rüya sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamilelik testi yapmak dünyada elde edeceği mallara test etmeden ve sınamadan ulaşamaz. Bu rüya bazı zorluklar çektikten sonra isteklerinize kavuşacağınız manasına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Zevcesinin hamile olduğunu görmek, dünya nimetlerinden bir şey istemeye işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyanızda tanımadığınız hamile bir kadınla karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde kazanç sağlayacağınız gelişmelere işarettir. Aynı zamanda Aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine delalet eder. Bazı arzularınızın gerçek olacağına da tabir edilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kısır Bir Kadının Kеndini Hamilе Olarak Görmеsi Kısır bir kadın еğеr rüyasında kеndisini hamilе olarak görür isе bu o kişinin kötü bir yıl gеçirеcеği vеya yaşadığı mahallеdе bir soygun olacağı anlamına gеlmеktеdir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında doğum yaptığını gören kişi bozulan sağlığına geri kavuşur, mutluluğu yeniden yakalar ve rahata erer.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada sezaryen görmek, zorluklara ve bundan sonra kolaylıklara tabir edilir. Rüyasında sezaryen yaptırdığını gören kişi gerek hayatta menfaati için istemediği bazı şeyleri yapar.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hayvan cinsinden birinin hamile olduğunu görmek, hayır ve menfaate delâlet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Esnafın Kеndisini Rüyada Hamilе Görmеsi Bir еsnafın vеya sanatçının kеndisini rüyada hamilе olarak görmеsi kişinin mеşgul olduğu ticarеt alanında rakipsiz bir şеkildе başarıya ulaşacağı anlamına gеlmеktеdir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Doğum Sancısı Çekmek
Rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına, onu yaşayan bir ölüye çeviren tüm sorunlarını arkasında bırakmasına, esenlik bulup, rahata kavuşmasına yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Doğum Görmek
Rüyada doğum yapmak kişinin evinde, iş yerinde kısacası günlük hayatında yaşamış veya yaşıyor olduğu sorunlarının çözüleceğine, bir bebeğinizin olabileceğine, yeni girişimlerde bulunabileceğinize, başarıya veya yakın zamanda elinize geçecek bir servete işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Bekarın Doğum Yapması
Bekarsanız ve rüyada doğum yaptıysanız endişelenmeye gerek yok, evlenmenize işaret eder. En yakın zamanda kısmet bulacağınız anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada karısının hamile olduğunu görmesi, dünyada ne isteği varsa gerçekleşeceği manasına gelir.
Rüyada hamilelik sancıları çekmek hayata işlediği günahlardan dolayı tövbe etmeye ve tövbesine sadık kalacağına tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada bir hamile olduğunu görmek ve doğurmak, çocuk sahibi olmaya yada sevindirici güzel bir müjdeye işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bir kadının kendini gebe görmesi; maldır. Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve nimete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini gebe görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur. Kadın gerçekten de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirerek, sağlıklı bir çocuk doğuracağına işarettir. Dul kadın ve genç kızın için bu Rüya, evlenmelerine delalet eder. Bir çocuğun bu rüyayı görmesi babasının eline geçecek olan mal ve nimete yorulur.Rüyada hamile bir kadını görenin malı artar. Eşinin hamile olduğunu görenin; dünya ile alakalı bir talebi olur. Rüyada hamile kadın ; gerek erkek, gerek kadın için iyidir. Kız çocuğunun bu rüyayı görmesi annesinin eline geçecek mal ve rızk ile tabir edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
. Öğrеncinin Rüyada Kеndisini Hamilе Görmеsi Öğrеnci birinin rüyasında kеndisini hamilе olarak görmеsi kеndisi bilgisinin artacağı vе okulunda başarılı olacağı anlamına gеlmеktеdir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada dul kadının kendini hamile görmesi o kadının yakın zamanda evlenmesine ve yeni bir hayata başlamasına yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada yaşlı kadının hamile olması o yılın kıtlık içinde geçeceği ve malların pahalı olacağı manasına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Yine hamile olduğunu görmek ve bir yerde beklemek, müjdeli haber ile tâbir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi ana baba için müjde ve sevinçtir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Genç Kız Görmek
Rüyada hamile genç kız görmek, gerekli koşulların oluşması ile evlilik konusunda olumlu karar vermeye ve hazırlıklar tamamlandıktan sonra en kısa sürede evlilik işlemlerini bitirmeye tabir edilir. Rüyada hamile genç kız müjdedir, hayırlı haberdir, mutluluk ve sevinçtir. O nedenle bu rüyayı gören yakında rahatlar.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada bir kadının hamile olduğun görmek mal, servet ve şöhret demektir. Bir erkeğin kendisini hamile görmesi ise, keder, üzüntü, tasa ve darlığa işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bеkâr vеya Bakirе Bir Kadının Rüyada Kеndini Hamilе Olarak Görmеsi Eğеr hiç еvlеnmеmiş vеya bakirе bir kadın rüyasında kеndisini hamilе olarak görürsе bu kеndisinin, kеndisinе uygun bir еş ilе еvlеnеcеği anlamına gеlmеktеdir
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyanızda hamile bir kimse ile karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde veya Aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olmak ve rüyada bunun yanında armut görmek, doğacak çocuğun erkek olacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Hayvan Görmek
Rüyada hamile hayvan görmek, yapılacak işlerde ve çalışmalarda yaşanan sorunların ve sıkıntıların çözülmesine ve farklı işler için ortaklık kurup çok büyük paralar kazanıp mevki ve makam sahibi olmaya delalet edilir. Bazen de hamile hayvan, kendisine yardım edilmesi gereken muhtaç bir kimsedir. Bu kadın da olabilir çocuk da. Bu rüya böyle kimseleri gördüğünüzde onlara yardım etmeniz gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile birini görmek: Hem erkek hem de kadın için afiyetine işarettir. Ya da bir çocuk sahibi olunacağına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek; sürprizlere, malının artacağına, öğrenmek; övülmeye, sevince, iyi habere yorulur. Rüyada hamile olmak dünya malı ve nimete işarettir. İslam alimlerinden Kirmani'ye göre mal ve mülkünün artaması anlamına gelir. Rüyada kendini hamile görmek övülmeye, izzet ve şerefe sahip olmaktır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Dul veya genç kadınların rüyada hamile olduğunu görmesi en kısa zamanda bir evlilik yaşayacaklarına delalet etmektedir. Ayrıca hayatınız boyunca istediğiniz ve hayal ettiğiniz şeyin gerçek olacağı anlamında yorumlanmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile bir kadının karnından balık çıktığını görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bekâr kızın hamileliği hakkında genel yorumun, kısmetli günlerin geleceği üzerine olduğu bilinmektedir. Bu dönemde bir ilişkinin başlaması, bir başarının elde edilmesi, beklenen durumlar arasındadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile kadın görmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak çok büyük sıkıntılardan ötürü endişe duymaya ve sıkıntıların daha da büyümesinden dolayı yeni yollara girip üzüntü çekmeye işaret edilir. Bazen de bu rüya oldukça güzel, müjdeli haberler almaktır. Bu rüya kişinin umduğuna ulaşması ve arzularının gerçekleşmesidir. Eğer yakın zamanda istediğiniz bir şey varsa bu rüya o isteklerin en güzel şekilde gerçekleşeceğinin bir habercisidir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kişinin Akrabayı Hamile Görmesi
Kirişin bir akrabasını hamile görmesi, o kimse hakkında sevinçli bir haber almaya yorulur. O kimseden yardım göreceğinize işarettir. Akrabanın çocuk doğurması ise sevince işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Olmak
Bu rüyayı gören kadın için yaptığı işlerden başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüyada hamile olmak zenginleşmeye yorulur. Kişinin yapacağı başarılı işler neticesinde rahata kavuşacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek:
Rüya sahibinin parası bereketlenir malı ve mülkü çoğalır. Rüyada hamile olduğunu gören kadın bir tabire göre ise izzet sahibi olur. İstediği başarıya ulaşır. Zenginleşir ve yaşamında rahata erer.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile bir kadının rüyada kendisini bıyıklı görmesi, bir erkek çocuğu doğuracağına, hamile olmayan kadının bu Rüyayı görmesi ise, hiç çocuğu olmayacağına delâlet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada bekar bir kızın kendini hamile görmesi, güzel ve kısmetli günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Erkek Görmek
Rüyada hamile erkek görmek, rüya sahibinin insanlardan köşe bucak sakladığı ve çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağı için kimseye söylemeye cesaret edemediği sırlarının yavaş yavaş açığa çıkacağına ve bu durumdan ötürü rüyayı gören kişinin çok üzüldüğüne tabir edilir. Bazen de bu rüya kişinin kendi fıtratına aykırı davranmasıdır. Rüya sahibi doğasından uzaklaşarak yanlış yollara sapar. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, soyunu inkar etmeye, çok ahlaklı ve dürüst insanlardan doğacak hayırsız kişilere veya gören kişinin yaşayacağı sıkıntılara işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile olmak; kadın için çocuk sahibi olmaya işarettir. Aynı zamanda sevindirici güzel bir müjdeye yorulur. Müjdeli haberlerle tabir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelişi müjde ve sevinçtir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kişi eğer rüya sahibi hamileyse doğacak olan çocuğunun kız olacağına delalet etmektedir. Ayrıca sıkıntılı hayatından biran önce kurtulacağı şeklinde de yorumlanmakta olan bu rüya kişinin hayatına mutluluk ve sevinç geleceğini gösterir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Genel olarak hamilelik maddi menfaatleri de temsil etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Farklı şekillerde yorumlanan rüya kimi zaman sıkıntı olarak ifade edilse de kimi zaman hayırlı kısmet anlamı taşımaktadır. Rüyada hamile olduğunu sevinçle karşılayan kimse ufak bir hayal kırıklığı yaşayabilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Tanıdık Birini Hamile Görmek
Bu rüya müjdeli haber ile tabir olunur. Çünkü çocuğun dünyaya gelecek olması sevinç ve müjdedir. Bu rüya aynı zamanda saygıdeğer bir kişiden fayda görüleceğine yorulur.
Yeni başlangıçların habercisidir. İş hayatında alınacak çok güzel bir haberle, arzu edilen mevkiye yükseleceğini ifade eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kendini Hamile Görmek
Rüyada kendisini hamile görmek devam edeceği kendi işinde başarıya işarettir. Bundan dolayı malının artmasına delalettir. Kendini hamile gören kadın için halk tarafından övülmeye yorulur. Bu rüya izzet ve methe nail olmaya işarettir.

Kendisini hamile olarak gören kimse için iş yerinde bereketli kazançlar elde edeceğini ifade eder. Aynı zamanda aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kısır bir kadının hamile olması umut edilen bir yerden müjdeli bir haber almak anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Sürprizlere, malının artacağına, övülmeye, sevince, sevindirici habere, izzet verneye nail olmaya işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Genel olarak rüyalarda hamilelik ister kadın ister erkek olsun kişinin hayatındaki başarıların artacağı anlamına gelmektedir. Ama bu gibi Rüyaların yorumlanmasında bir dizi zorluk da bulunmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamileliğinden dolayı tedirgin olan bekar kimse yakın zamanda alacağı sevinçli bir haberle hayatına yön verecektir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kendini Hamile Görmek
Kişinin kendisini hamile olarak görmesi, beklediğiniz önemli bir işin hakikat olacağına veya müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.
Bir kadının rüyasında kendine hamile görmesi, çocuk sahibi olmaya delalet eder. Huzurlu bir aile yaşantısına işarettir. Aynı zamanda aile içinde huzura ve mutluluğa delildir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek
Hamile olduğunu öğrenen kimse için kazanç ve servettir. Kendinizin hamile olduğunu öğrenmeniz, beklediğiniz önemli bir işin gerçekleşeceğini ifade eder. Rüyada hamile olduğunu öğrendiğini görmek, rüya sahibinin mal ve dünyasındaki zenginliktir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile kaldığınızı görmek rüya sahibinin eline büyük miktarda mal geçeceği anlamına gelir. Bu rüya bazen
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Ergen Erkek Çocuğunun Hamile Olduğunu Görmek: Rüyada reşit olmamış bir erkek çocuğunun hamile olduğunu görmek o çocuğun babasını işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun babasını temsil eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bekar kimsenin hamile olduğunu görmesi kimi zamanda hayatındaki kimse ile evlilik kararı alacağına yorumlanmaktadır. Rüyada genç kızın hamile haberi alması müjde olarak yorumlanmaktadır. Bu kimse kısa süre içerisinde evlilik kararı alacak ve aradığı kısmeti bulacaktır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Birini Hamile Görmek
Kişinin rüyasında birini hamile görmesi; gerek erkek, gerek kadın için iyidir. Rüya sahibi için hayır ve menfaattir. Rüyada hamile bir kimse ile karşılaşmak, iş yerinizde veya aile içinde sizi bazı sürprizlerin beklediğine tabir edilir.
Rüya sahibi erkek veya kadın olsun, başkasını hamile görmesi, görülen karnın büyüklüğü oranında mal ve dünya nimetlerine delalet eder.
Rüyada birini hamile olduğunu duymak, yeni bir başlangıca da yorulur. Rüyada başkasını hamile görmek bereketli yeni işlere işaret eder. Bu rüya aynı zamanda yüksek mevki ve makam anlamına da gelmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile olunduğunu öğrenmek kadın için her ne şekilde görülürse görülsün hayırlıdır. Dul kadın ya da genç kız için bu rüya evlenmek demektir. Dini tabirlerde bu rüya mal elde etmek olarak işaret edilmiştir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile kadın görmek kişinin umduğunun gerçekleşmesi ve muradına ermesi olarak da yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile kadın görmek aile hayatında ve iş hayatında yaşanacak sıkıntılardan sonra yeni yollara girip üzüntü yaşamak olarak tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Ergen Kız Çocuğunun Hamile Olduğunu Görmek: Rüyada reşit olmamış bir kız çocuğunun hamile olduğunu görmek o çocuğun annesini işaret etmektedir. Çocuk rüyada yapacağı her şeyde, çocuğun annesini temsil eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olmak erkek bebek doğurmak, genelde görülen bu rüyanın iki anlamı vardır. Ya kişi çok kendisini erkek bebeğe şartlanmıştır, yada gelecek bir kısmete mutluluktan uçacağımız bir habere yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE OLMAK VE DOĞURMAK
Rüyanızda yapmış olduğunuz doğumla ilgili bir karar aşamasından söz edilebilir. Şöyle ki; iki kısmetin aynı anda olması ve seçim yapma zorunluluğu, sizi ikilemde bırakabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, deyimde olduğu gibi, eldeki pirinçten de olmamaktadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Karısını Hamile Görmek
Rüyada eşini hamile görmek, ilim ve malda ziyadeliğe tabir edilir. Bu rüya ailenizi bekleyen sevinçli bir hadiseyi işaret eder. Rüya sahibinin eline arzu ettiği büyük imkanların geçeceğine delalettir.
Bazen de bu rüya zahmet çekmeden ele geçecek yüklü mala işaret eder. Dünyevi çalışmalarla ve isteklerle yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında kızını hamile olarak gören kimse, farklı düşünceler içerisinde olacağına, kişilerin ailesi açısında çok endişe duyduğuna, ortada endişe duyulacak durumların varlığının olmadığına tamamen sezilere dayanarak düşünceler içerisine girildiğine ya da girileceğine ve sezilere göre hareket etmemeniz şeklinde tavsiye edilecek bir rüya olarak yorumlanmaktadır.
Rüyayı görenlerin içerisinde çocukları olanların, çocuklarına, bekâr olanların önce kardeşlerine daha sonra annesi ile babasına karşı aşırı bir düşkünlüğü olacağına, sürekli bir şey olabilecek mantığı ile hareket ederek içlerinde bir sızı olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin ailesinde veya çok yakınında olabilecek kötü bir durum söz konusu olmadığına, sorun var ise kısa süre içerisinde hallolması ile sonuçlanacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Genç Kız ya da Dul Kadın İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Genç kız için, bolluğa ve ümit edilen mala delalet eder. Öncü ve lider bir şahsiyet olacağınıza işarettir. İyi bir evliliğe veya kendisine uygun bir eş ile evleneceğine işarettir. Aynı rüyayı bir kız çocuğu görürse; annesinin eline mal ve nimet geçeceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Dul kadınlar için rüyada hamile olduğunu görmek iyi bir evliliğe veya kendisine uygun bir eş ile evleneceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamilelik sancısı çektiğini gören kimse günahları olduğunu ve bu günahlardan dolayı azap çektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Çok sancı çeken kişi büyük veballer ödemiştir ve artık dünya nimetleri ile ödüllendirilecektir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu duymak ne anlama gelir, kıldan tüyden mevzularla işleri yavaşlatan ve olmadık zamanlarda olmadık sebeplerle ortalığı karıştıran bir kişinin iş yerinden uzaklaştırılacağına ve bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına alamet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Biriyle Tanışmak
Hiç tanımadığı hamile biriyle tanışmak erkekler için eşlerinin kendi ayakları üstünde durmasına, çalışan biriyle evlenmeye, ailesinin maddi zenginliği sayesinde rahat etmeye yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kirmani'ye göre hamile görülmesi mal demektir. Kişinin eşini hamile olarak görmesi dünya ile alakalı bir isteğe yorulur. Görenin malı artır.
Bazen de kişinin hamile birini görmesi gizli işler çevirmeye, sırları ortaya çıkarmaya yada verilen sözü tutmaya işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kızını Hamile Görmek
Kişilerin aile bireyleri hakkında edeceği endişeleri ve geleceğe dair sorunlu günleri sezmelerinden dolayı görüleceği şeklinde ifade edilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Erkek İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Halktan gizlediği ve şiddetlenip ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve keder ile tabir olunur. Rüyada kendisini hamile olarak gören erkek için, hüzün ve kederle yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kısır Bir Kadının Kendini Hamile Olarak Görmesi Kısır bir kadın eğer rüyasında kendisini hamile olarak görür ise bu o kişinin kötü bir yıl geçireceği veya yaşadığı mahallede bir soygun olacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Birini Doğururken Görmek
Kişinin en büyük amacına ulaşacağına ve kariyer peşinde koşanlar için şartların çok elverişli olduğuna, şans ve kişiye destek olan kimseler sayesinde her zorluktan zarar görmeden çıkmaya tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bazı tabircilere göre, ister erkek, ister kadın olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve nimete delalet eder. Henüz buluğ çağına girmemiş bir erkek çocuğun kendini hamile görmesi babası ile, böyle küçük bir kızın aynı rüyayı görmesi annesi ile tabir olunur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile görmek: rüyayı gören hamileyse sorunsuz bir dönem geçirmeye yorumlanır. Kendini hamile görmek aynı zamanda sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmeye işaret eder. Ebu Said'ül Vaaz der ki: Bir kadının kendini hamile görmesi; maldır, rızka işarettir. Aynı rüyayı erkek görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Kalmak
Bazı tabircilere göre, bu rüyayı gören kişinin karnın büyüklüğü nispetinde mal elde edeceğine rivayet edilmiştir. Rüyada hamile kalmak sevinç ve iyi haberdir. Hamile kalmak rüyası, mutlu, neşeli ve huzurlu günlerin habercisidir. Sevindirici bir haber alacağınıza yorumlanır ve rüya sahibinin yaşantısını mutlu bir şekilde yaşayacağı, mutluluk ve huzur duyacağı sevinçli haberler alacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bekâr veya Bakire Bir Kadının Rüyada Kendini Hamile Olarak Görmesi Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında kendisini hamile olarak görürse bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Birini Görmek
Rüyada hamile birini görmek, rüyayı gören kişinin sadece günlük hayatında meydana gelen sorunlar için değil tüm hayatı için oturup adamakıllı kararlar vermesine işaret edilir. Rüyada hamile birini görmek bazı âlimlere göre gizli işler çevirmeye, sırları ortaya çıkarmaya veya kendisine verilen sözü yerine getirmeye işarettir. Bazen de bu rüya sıkıntı ve kedere yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu duymak ne demek; ihanet eden bir kişinin, yaptığının karşılığında cezasını alacağına, kurduğu tuzağa kendisinin düşeceğine, elindeki olanakları kaybedeceğine ve rüya sahibine herhangi bir zarar veremeyeceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Biriyle Kavga Etmek
Duygularına hakim olamayan rüya sahibinin sinirli bir anında çok sevdiği birini veya eşini üzecek sözler edeceğine, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına alamettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Çalışırken Görmek
Prensipli şekilde hareket eden rüya sahibinin zaman zaman sevdiklerini ihmal edecek olmasına, kendi sağlığına dikkat etmediği gibi, iş yaşantısı dışındaki sorunlara da çok fazla ilgi göstermediğinden daha sonra sıkıntı duyacağına tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında karısını hamile olarak gören evli kişi, maddi olarak başarı elde etmek istediğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin başarı odaklı hareket ettiğine, başarılarında ki ölçüt ise maddi gelir olduğuna ya da olacağına kişilerin aylık ya da işlerinden ettiği gelirin ne kadar yüksek olduğu önemli olduğuna ve kişinin önem verdiği durumların en kısa sürede gerçekleşmesi ile kişilerin farklı şekillerde hareket edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin farklı şekillerde hareket etmesi, durumları analiz ederek, başarıya giden yolda çok büyük düşünceler olacağına, kişilerin yaşamlarına etki eden maddi gelişmelerin, kişinin hayatında bir anda var olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Alim yada bilim adam için rüyada hamile olduğunu görmek
İlim ve fazıl bir zatın rüyasında hamile olduğunu görmesi, ilminin artacağına yorulur. Sanatkar adam içinse bu rüya hiçbir insanın başaramayacağı bir şeyi yapacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Öğrencinin Rüyada Kendisini Hamile Görmesi Öğrenci birinin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi kendisi bilgisinin artacağı ve okulunda başarılı olacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasını Hamile Görmenin Psikolojik Yorumu
Kişinin kendi sorunlarından başını kaldırmaya fırsat bulamadığını ve hayatındaki olumsuzlukların giderek psikolojik açıdan kişiyi yiyip bitirdiğine yorumlanır. Öte yandan başkalarının başarılarını kıskanmak, kendini yetersiz görmek suretiyle aşağılık kompleksi içinde olmak manasına da gelir. Çalışılan alanda rakiplerinden daha iyi olmak için uğraşan kişinin kendi sınırlarını zorladığı için zaman zaman karamsarlığa kapıldığına da delalettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Birini Hastaneye Yetiştirmek
Birine borç vermek, zorluk çeken kişilere el uzatmak, ailesinin her türlü masrafını üstlenmek ve sorumluluklarını artırmak manasındadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Kaldığını Öğrenmek
Ortak işler yapanların kendi yollarını ayırarak başarılı olacaklarını bildiren rüya, beklenen bir haberin gelmesiyle de önemli bir sorunu çözmeye yorulur. Aynı zamanda kişiye gelecek birden fazla iş teklifi sayesinde öz güvenin artacağını da tabir eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Evlenirken Görmek
Sonuç kişi için iyi olsa da, gidilen yolun tasvip görmeyeceğine, işleri sırasıyla yapmakta zorluk çekildiğine, kendisine verilen öğütleri kulak arkası etmek suretiyle hata yapmaya açık olunduğuna yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında eşi olmadığı halde, eşinin hamile olarak gören bekâr kimse, gerçek hayatta çocuk beklediğinize veya çocuğu torun olarak görmek istediğinize delalettir.  Rüyayı gören kişilerin yaşına göre değişkenlik göstererek farklı şekillerde değerlendirilmesi mümkün olan, yeni evli veya çocuk sahibi olmasında sorun olmayan kişilerin hanelerine yeni çocuk gireceğine, çocuğun rızkı ile gelmesi ile maddi olarak çok daha iyi olabilecekleri, işlerinde ciddi bir artış olarak huzura erişileceği şeklinde ifade edilmektedir.
Rüyayı gören kişinin eşi ile hayattan istediği bir kaç konu olacağına, kişinin eşi ile çok istediği bir konunun ya da bir durumun kısa süre içerisinde hallolması ile büyük mutlulukların hane içerisinde hakim olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek
Doğacak çocuğun kız olacağına delalet eder. Bunun tersine, kız doğurduğunu görse, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen bir erkek çocuğu olduğuna alamettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Esnafın Kendisini Rüyada Hamile Görmesi Bir esnafın veya sanatçının kendisini rüyada hamile olarak görmesi kişinin meşgul olduğu ticaret alanında rakipsiz bir şekilde başarıya ulaşacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında göstereceği üstün başarı sayesinde çok büyük paralar ve başarılar kazanarak mal ve mülk alıp bir servet yapmasına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasını Hamilelik Sancısı Çekerken Görmek
Mesleki olarak sanatla uğraşan kimselerin emeklerinin neticelerini görmeye başlayacaklarını bildiren rüya, geleceğe dönük yapılan her işin daha sonra kişiyi mutlu edecek anlamda şekilleneceğini, hayallere ulaşmak için gidilen yoldan çıkmamak gerektiğini ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada hamile olduğunu görmek, birkaç şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, genç bir kız ise, epey bir süredir sevdiği kişi ile evlilik konusunda anlaştıklarına ve en kısa sürede hayatlarını birleştirip mutlu olacaklarına tabir edilir. Yaşlı bir kadın bu rüyayı görür ise eğer, uzun bir zaman boyunca çekilen parasal sıkıntının ve yokluğun yakın bir zamanda son bulacağına ve bundan sonra bolluk içinde yaşanacağına delalet edilir. Rüyayı gören kişi bir erkek ise, sakladığı sırların ortaya çıkmasından ötürü çok korktuğuna ve ortaya çıkarsa çok üzüleceğine işaret edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Eşini Hamile Görmek
Maddi ve manevi olarak elde edilecek başarılara ve kişilerde oluşacak olan zafer arzusu ile mükemmel bir duruşa sahip olma yetisine delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Eşinizin Erkek Çocuğu Doğurduğunu Görmek
Rüyanızda eşinizin bir erkek çocuğu doğurduğunu görmek, eşinin dünyaya bir kız çocuğu getireceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasını Hamilelik Alışverişi Yaparken Görmek
Sevilen birinin hayatındaki önemli bir gelişmeye şahit olarak sevinç yaşamak ve arkadaşlarından birinin yardım çağrısına cevap verip, sevap kazanmak demektir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyayı gören kişilerin annesinde oluşacak endişeyi alacağına, annesinin yanında olarak endişeli anında sinirlenmemesine, kötü düşünmemesine engel olarak moral vereceğine, zaman içerisinde beklenen haberin gelmesi ile kişilerin derin bir nefes alarak durumların pozitif hale gelmesi ile sorunların ortadan kalkacağına ve morallerin düzelmesi ile kişilerin mutlu olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında annesini hamile olarak kimse, annesinin yanında olması gerekmektedir. Rüyayı gören kişinin annesine çok yakın olacağına fakat yakınlığına rağmen sorunlardan haberdar olmayacağına, rüyayı gören kişinin annesini kontrol etmesi gerekeceğine kişinin sorunlarından haberdar olarak, yardımcı bir tavırda ona göre hareket etmesi gerektiği şeklinde ifade edilmektedir. Rüyayı gören kişinin annesinin beklediği haber olacağına, haber sağlık sorunlarına dayalı olabileceğine, bekleyeceği haber ise sağlık taramalarının sonucu olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Annesini Hamile Görmek
Rüyayı gören kişinin annesinin stresli bir döneme gireceğine, sorunlar ile karşılaşabileceğine delalettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyayı gören kişinin kardeşine, ailesine veya zorda olan yakınına vereceği destek kişi için çok büyük önem arz edecek olup, kişilerin zaman içerisinde hatalarından kurtulmasına, kendisine gelerek önemli gelişmeler kat etmesine neden olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında kardeşini hamile olarak gören kimse, gerçek hayatta da aile içi sorunlar ile yüzleşecek olup, özellikler kardeşinin veya kardeşi gibi gördüğü çok yakın birisinin çok büyük sorunları olacağına, kişilerin sorunlara karşı kardeşinin yanında olacağına, kafa kafaya vererek çok iyi günler görüleceğine ve sorunları üstesinden gelebileceği şeklinde rivayet edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Ergen erkek çocuğunun bu rüyayı görmesi
Reşit olmamış erkek çocuğun bu rüyayı görmesi, o çocuğun babasını işaret etmektedir. Çocuk rüyasında yapacağı her şeyde, çocuğun babasını temsil eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu duymak nedir; aile hayatının günden güne daha iyi bir hal alacağı, yapılan her çalışmanın parasal olarak getiri sağlayacağına, haksızlıkların düzeltileceğine ve hakkını gerektiği kadar alamamış bir kişinin hakkını almasının sağlanacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasının Hamile Haberini Almak
Güzel ve esenlik verici, kişinin günlük yaşantısını pozitif yönden etkileyecek haberlerin gelmesine ve gerçek hayatta da bebek haberi almaya yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kardeşini Hamile Görmek
Direkt olarak aile içerisinde olacak olan sorunlara ve kişilerin kendilerini ve ailesini iyi yönetebilmesi sonucunda sorunların kısa süre içerisinde çözülebileceği şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada doğum yapmak için yürüyerek hastaneye gitmek, rüya sahibinin kimseye zahmet vermek, ayak bağı ya da dert olmak istemediği için en zorda ve sıkıntıda olduğu anlardan bile fiziksel olarak da psikolojik olarak da sapasağlam durması anlamına gelir. Rüyada doğum yapmak için koşa koşa hastaneye gitmek, bir imkansızlık içinde olmak nedeniyle kendi başının çaresine bakmak zorunda kalmaktır. Rüyada doğum yapmak için arabayla hastaneye gitmek, muradına ermek için ona gidecek en kısa ve en kolay yolu bulma şansı elde etmeye delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasını Hamile Elbisesi Giymiş Olarak Görmek
Gerçekleşmesi zamana bağlı olan istekleri ifade eden rüya, acele etmemek gerektiğini ve her işi sırasıyla, sabır içinde yapmak gerektiğini öğütler.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında eşine yakın olan  birisinin hamile olduğunu duyan kimse, yakın zaman içerisinde bir müjdeli haber alacak olup, yakının var olan birisine yardım etmesinden dolayı çok mutlu olarak, kişinin katkısını göreceğine delalettir.
Rüyayı gören kişilerin çok yardımsever olduğuna ya da zaman içerisinde hayatına girenlerin sayesinde olacağına, yardım ettikçe kendisinin çok mutlu olduğunu hissedince insanlara maddi veya manevi olarak çok yardımcı olacağına, yardımcı olduğu birisinin çok önemli bir iş sahibi ve çok iyi bir konum sahibi olmasından ötürü çok gururlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğü kişi gururlanacağı kişi olma ihtimalinin çok yüksek olacağına, kişinin hayatına yaptığı etki çok büyük olup, rüyayı gören kişinin hayatında da çok büyük etkisi olacağına, etkisinden ziyade farklı hissetmesine neden olacak durumların var olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında annesine yakın olan birisinin hamile olduğunu duyan kimse, güçlü olacak olup, yakınlarına yardımcı olabileceği şeklinde anlaşılmaktadır. Rüyayı gören kişilerin hayatlarında birçok hedefleri olduğuna, yakınlarında olan kişilere yardımcı olabileceğine yardımcı olabilecek kadar güçlü olacağına, gücü maddi olarak var olup, manevi olarak da çok güçlü olunacağı şeklinde ifade edilmektedir.
Kişinin rüyasında gördüğü kişiyi tanımama ihtimali ya da tanışmama ihtimalinin olduğuna, kişi ile tanışarak durumlara vakıf olmak, kişiye yardımcı olunabilmesinde en büyük etken olunacağına, yardımcı olacağınız konu eğitim ile alakası bir konu olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyanızda gördüğünüz kişiye yapacağınız yardımların, kişinin işinde  başarılı olmasına, hatta kişinin de azmi ile çok başarılı olmasına ve en gerekli zamanında yardım etmenizden dolayı kişinin rüyayı gören kişiye çok minnettar kalacağına ve zamanı geldiği zaman minnetini, manevi olarak ödemek isteyeceği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada doğum hazırlığı yapmak yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, ona yardımcı olacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasını Hamile Şekilde Koşarken Görmek
Acele davranmak, iyi bir gelişmeyi henüz tam sonuçlanmadan duyurmak suretiyle nazara uğramak anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kısır kadın için
Rüyada kısır bir kadının hamile olduğunu görmek yakınınızdaki kötü niyetli kişileri işaret eder. İnançsız insanlardan dolayı, kuraklık, zorluk, entrika ve kötülüğe yorulur.
Eğer rüyada kısır olan kadın doğurursa bu kötülüğün, sefaletin, korkunun veya endişenin yakın zamanda biteceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu duymak İslami rüya tabirleri, hane üyelerinin elbirliği ile bütün sıkıntıları yeneceğine rivayet edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Erkeği Hamile Görmek
Hem kötü haber almaya, hem de pek çok aksilik yaşamaya alamet olduğu gibi, kişinin düşmanları tarafından engellenecek olan bir kısmeti yüzünden üzüleceğini işaret eder. Erkeği hamile görmek hastalanmak, bir süreliğine başkalarına ihtiyaç duyacak şekilde yaşamak demektir. İşten çıkarılmak ve rızkındaki azalmayla beraber geçim sıkıntısına düşecek olan rüya sahibinin moral olarak da zayıflayacağını delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Evlilik Çağında Kimse İçin Rüyada Hamile Olduğunu Görmek
Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında hamileyse, bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu duymak tabiri, verilen sözleri tutmaya, yardım isteyene yardım eli uzatmaya, dertlerden kurtulmaya, sorunları aşmaya ve birçok fırsat yakalamaya yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Yaşlı Birini Hamile Görmek
Aile büyüklerinden birinin rahatsızlanmasıyla tüm yakınların seferber olacağını ve ona yardımcı olmak için varlarını yoklarını ortaya koyacaklarını bildirir. Geçici ama önemli bir rahatsızlığın kişiyi üzeceğini, sonunda hasta kişinin iyileşmesiyle yeniden mutlu olacağını tabir eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Öğrencinin bu rüyayı görmesi
Öğrenci birinin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi kendisi bilgisinin artacağı ve okulunda başarılı olacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Dul Kadın Görmek
Rüyada hamile dul kadın görmek, rüya sahibinin, hayırlı bir kısmet bularak evleneceğine ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına işaret edilir. Bu rüya bazen de o bayanın karşısına çıkacak hayırlı ve güzel bir kısmettir. Eğer evlenmek istiyorsa evlenir, iş istiyorsa kazançlı ve çok mutlu olacağı bir iş sahibi olur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Yabancı Birini Hamile Görmek
Yabancı uyruklu birini hamile görmek özellikle iş için çıkılacak bir yurt dışı gezisine işaret ettiği gibi, döviz biriktirerek geleceğe dair yapılacak güzel bir yatırımı da ifade eder. Kişinin iyi günlerinin kıymetini bilip, kötü günler için de hazırlıklı olacağını, mesleğinde başarılı olan kimseleri takip ederek kendisini çok daha iyi noktalara taşıyacağını da tabir eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında tanıdığı birisini hamile olarak gören kimse, hayırlı haberler alacak olup, hayırlı haberlere neden olacak durumlar kişinin gönül ilişkisi ile veya nasip olacak bir çocuk ile ifade edilebilmektedir. Kişilerin hayatında bir durağanlık olduğuna yaptığı işlerin, gittiği yerlerin, söylediği sözlerin ayrıca tüm hayatının bir düzen içerisinde tek bir noktadan devam ettiğine, bu düzeni yıkarak, hayatına farklılık getirecek önemli kişilerin hayatına gireceğine veya hayatında olan kişinin bu durağanlığa karşı gelerek, farklı dokunuşlar gerçekleştireceğine ve hayırlı bir haber alınacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişi evli ise kendisini değil ise çok yakın birisinin çocuğu olacağı müjdesine nail olacağına ve kişilerin yaşamlarını geliştirebilmesi için önemli yapıların aktif olması gerekeceği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hayvanın gebe olduğunu görülmesi
Dişi hayvanlar için hayır ve menfaate delalet eder. Erkek hayvanların gebeliği o yılın kurak geçmesine işaret eder. Hayvanların erkeğinin gebeliği, senenin kıtlığına, hayrın azlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile erkek görmek, rüya sahibinin insanlara söyleyemeyeceği bir sorununun olduğuna işaret edilir. Bazen de bu rüya iş hayatında çıkacak bazı sorunlar sonucunda oldukça üzülmeye veya çalışmalarından istediği sonucu alamamaya işarettir. Genellikle dünyada fıtrata aykırı bir durumun yorumu hayırlı değildir. Bu nedenle bir erkeğin rüyada kendisini hamile olarak görmesi özel ve iş hayatında yaşayacağı başarısızlıklara, sıkıntılara ve kedere işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hem Kendini Hem Başkasını Hamile Görmek
Gelecek günlerin pek çok sürprize neden olacağını, rutinden kurtulan rüya sahibinin bir anda hareketlenen yaşamı sayesinde kendisine bile ayıracak zaman bulamayacağını ancak bu durumdan hiç de şikayet etmeyeceğini bildirir. İlişkisi olan veya evli olan kimselerin sevdikleri insanla bir süreliğine ayrı kalmalarına neden olacak yolculuklar yapmalarına da yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Başkasını Erkek Çocuğa Hamile Görmek
Kişinin baba tarafından gelecek iyi bir haberle gününün şenleneceğini ve sorunlarını unutarak yaşadığı anın tadını çıkaracağını, hedeflediği yolda kendinden daha emin şekilde hareket edeceğini, hayırlı insanlarla tanışarak, güzel bir çevreye sahip olunacağını delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyayı gören kişilerin, maddi anlamda kazançlı olacakları bir döneme girmeleri beklenmektedir. Kişilerin bereketi simgeleyen ya da bereketi ile gelen mantığında olunan çocuğun rüyada görülmesi, kişinin beklediği bir işin sonuçlanarak helal kazançlı bir döneme girileceğine, kişilerin girmiş olduğu dönemleri simgeleyen ya da özetleyen durumlar meydana geleceğine ve kişilerin maddi kazançları manevi olarak da mutlu olmasına neden olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Esnafın Kendisini Rüyada Hamile Görmesi
Bir esnafın veya sanatçının kendisini rüyada hamile olarak görmesi başarıdır. Kişinin meşgul olduğu ticaret alanında rakipsiz bir şekilde başarıya ulaşacağına yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Hamile Kadın Görmek
Rüyada hamile kadın görmek, iş hayatında yapılan çalışmalar sayesinde çok büyük paralar kazanmaya ve çok iyi işlere imza atmaktan dolayı insanlar arasında saygıdeğer bir kişi olunacağına yorulur. Rüyada hamile kadın tanınıyorsa o bayanın yakında bir belaya maruz kalmasına veya sıkıntı yaşayacağı önemli bir olay yaşamasına işarettir.
Rüyada Hamile Erkek Görmek
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada hamile olduğunu görmek, rüya sahibinin genç kız olması halinde uzun süredir evlik yolunda adımlar attığı kişi hayatlarını birleştirmeleri anlamına gelir. Rüyada hamile olduğunu görmek eğe yaşlı bir kadın tarafından görülüyorsa bu durumda maddi sıkıntı yaşanacak demektir. Rüyada hamile olduğunu görmek rüyasında rüya sahibi eğer erkekse bu durumda sırların ortaya çıkacağı ve bu durumun gerçekleşmesi halinde rüyayı gören kişinin çok üzüleceği manasına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamilelik sancısı çektiğini gören kimse günahları olduğunu ve bu günahlardan dolayı azap çektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Çok sancı çeken kişi büyük veballer ödemiştir ve artık dünya nimetleri ile ödüllendirilecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE OLMAK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada hamile olmak rüya sahibinin iş ve aile hayatı ile ilgili bazı konularda gereksiz yere takılarak zaman kaybedeceği manasına gelir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin uzun uğraşlar vermesi gereken bir işe ve bu işe başlaması halinde mutlu sona ulaşacağı manasına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu duymak nedir; aile hayatının günden güne daha iyi bir hal alacağı, yapılan her çalışmanın parasal olarak getiri sağlayacağına, haksızlıkların düzeltileceğine ve hakkını gerektiği kadar alamamış bir kişinin hakkını almasının sağlanacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada hamile görmek iş hayatında başarılı ve parlak işlerin yapılacağı manasına gelir. Rüya sahibini imza atacağı başarılı işler, yöneticiler tarafından fark edilecek ve büyük miktarda kazanç elde edecek şekilde ödüllendirilecektir. Rüyada hamile görmek büyük ses getirecek olaylara imza atmak olarak da tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada Kısır Bir Kadının Kendini Hamile Olarak Görmesi Kısır bir kadın eğer rüyasında kendisini hamile olarak görür ise bu o kişinin kötü bir yıl geçireceği veya yaşadığı mahallede bir soygun olacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bir başkasını hamile görmek
Kendi çocuğunuzun hamile olduğunu görmeniz; erkek çocukları için aile reisinin elde edeceği gelirin artacağına, kız çocuğu için ise evin hanımının gelirinin artacağına işaret eder. Kısaca çocuğunuzun hamile olduğunu görmeniz hayırlıdır. Bu rüya dünya nimetlerinin hanenize bol bol geleceğini ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyanızda hamile olduğunuzu görmeniz, gelişmekte olan bir yönünüzü simgelemektedir. Gelişmekte olan bu yönünüz fark etmediğiniz yeni duygularınız olabileceği gibi hayatınızla ilgili vermeye henüz hazır olmadığınız kararlarınız da olabilir. Bu rüya hayatınızın yönündeki değişim, yeni fikirler ve yeni hedeflerin kapıda olduğunu göstermektedir.
Hamile kalmak isteyen kadınlar için bu rüya, kendisi için yapacağı şeyleri ifade eder. Hamile kalmak istemeyen bir kadın için ise, almak istemediği sorumluluklar olduğunu gösterir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile erkek görmek rüya sahibinin herkesten sır gibi sakladığı ve ortay çıktığında çok üzüleceği durumların yavaş yavaş ortay çıkacağı ve kişinin çok üzüleceği şekilde tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin kendi doğasından saparak yanlış yollara gireceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya bazı tabircilere göre ise rüya sahibinin kendi soyunu inkar etmesi, dürüst ve ahlaklı insanlardan bozuk nesillerin gelmesi ve rüya sahibinin sıkıntı yaşaması olarak tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Öğrencinin Rüyada Kendisini Hamile Görmesi Öğrenci birinin rüyasında kendisini hamile olarak görmesi kendisi bilgisinin artacağı ve okulunda başarılı olacağı anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile genç kız görmek gerekli koşulların sağlaması halinde evlilik konusunda olumlu karar vermeye ve muylu bir evlilik yapmaya işaret eder. Rüyada hamile genç kız görmek müjde ve hayırlı haberler olarak da yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin rahatlayacağını haber verir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Esnafın Kendisini Rüyada Hamile Görmesi Bir esnafın veya sanatçının kendisini rüyada hamile olarak görmesi kişinin meşgul olduğu ticaret alanında rakipsiz bir şekilde başarıya ulaşacağı anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile hayvan görmek iş hayatında sorunların çözülüp büyük başarılar elde etmeye ve makam, mevki sahibi olmaya delalet eder. Rüyada hamile hayvan görmek bazen de yardım edilmemiş gereken bir kişidir. Bu kişi çocuk da olabilir, kadın da. Rüyada hamile hayvan görmek bu şekilde ihtiyaç sahibi kimseler görmeniz halinde ona yardım etmeniz gerektiği anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında hamile olduğunu gören kişi evlilik hayatında bazı sorunlar yaşayacaktır. Eğer bu rüyayı gören kişi, gerçek yaşamında da hamile ise, o halde, rahat bir hamilelik geçirecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek, hamile olup daha sonra hamile olmadığını ve hamileliğin sona erdiğini görmek, rüya sahibinin üzücü şeylerden en kısa sürede kurtulması ve rahatlaması olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda tüm malını, parasını kaptıran kişililerin yakın zamanda tekrar mutlu olacağına ve kayıplarını telafi edecekleri anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bir diğer tabire göre ise bu rüyayı gören bekar bir genç kız ise, yaptığı işlerde öne çıkacak ve başarılı olacaktır. Rüyayı gören evli bir kadın ise, bu rüya sevinçli haberlere işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada lohusa olduğunuzu görmek erkekler için yakın zamanda müjdeli haberler almaya, kadınlar için ise rüyada lohusa olduğunu görmek evden bir hastanın çıkmasına ya da hasta olan biri varsa şif bulmasına yorulur.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
İbn-i Sirin bu rüyayı gören kadın olsun erkek olsun maddi kazanca ve yükselişe delalet eder demiştir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada lohusa şerbeti görmek çevrenin takdirini toplayacak işler yapmaya ve hastalıklardan kurtulmak için çok güçlü bir adamdan yardım görmeye işaret eder. Lohusa şerbeti içmek hastalıklardan kurtulmak, lohusa şerbeti dökmek ise eldeki bir fırsatı kaçırmak olarak yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu duymak ne anlama gelir, kıldan tüyden mevzularla işleri yavaşlatan ve olmadık zamanlarda olmadık sebeplerle ortalığı karıştıran bir kişinin iş yerinden uzaklaştırılacağına ve bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına alamet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamilelik çoğunlukla hayra yorulmaktadır. Hamilelik yeni bir oluşumu ifade eder. Doğumun hazırlık dönemidir. Bu nedenle erkek için de kadın için de bu rüyada hayırlı anlamlar bulunmaktadır. Hamilelik rüyaları dünya malını sembolize etmektedir.
Bekar olan kişi rüyasında kendisini hamile olarak görürse, kısa sürede dünya evine girecektir.
Çağdaş Ulema bu konuda benzer bir yorum getirmiştir. Hamilelik kişinin isteklerine ulaşacağını müjdelemektedir.
Kirmani ise, bu rüyayı dünya malına yormaktadır. Rüyada hamile olduğunu gören kişinin geliri artacak ve mal sahibi olacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamilelik giydiğini görmek, eğer rüya sahibi kadınsa kız çocuğu olmasına ve gerçek hayta hamile kalmaya yorulur. Bu rüya bekarlar için ise hayırlı bir kısmet olarak tabir edilir. Rüyasında hamile kıyafeti çok mutlu olur ve eline bol miktarda para geçer.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Ebu Said El-Vaiz kadınların kendisini hamile olarak görmesi hakkında Kirmani ile aynı fikirde ancak erkek için farklı bir yorumda bulunmuştur. Bu rüyanın erkeğe sıkıntı getireceğini belirtmiştir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunuz için karnınızın büyüdüğünü görmek, dünya nimetleri olarak tabir edilir. Bu rüyanın sahibi rüyasında karnı ne kadar büyükse o kadar büyük nimete kavuşur. Rüya sahibinin eline büyük miktarda para geçer ve Bu rüya bazı tabircilere göre ise sıkıntılara ve sizi üzecek gelişmelere işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kendisinin hamile olduğunu gören kişinin gönül ilişkilerinde mutluluğa ereceği de söylenmektedir. Bu rüyayı gören kişi evli ise eşiyle olan muhabbeti artar ve hanesine huzur gelir. Bekar kimseler için ise yeni bir ilişkiye başlamak ve aşk saadeti söz konusudur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada ergenliğe girmemiş bir kimsenin hamile olması, anne babasının o çocuktan çok büyük menfaatler göreceğine, o çocuk büyüdüğünde ailesine iyi davranan ve çevresindeki insanların sıkıntılarını gideren bir kişi olacağına tabir edilir. Bu rüya bazen de o çocuğun büyüdüğünde zengin biri olacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile olduğunu gören erkek bazı rüya tabirlerine göre, sakladığı şeylerin açığa vurulmasından dolayı sıkıntıya düşer. Alternatif olarak bu rüya bilgi sahibi kimseler için daha çok ilme işaret eder. Herhangi bir eğitim görüyorsanız, aldığınız eğitimlerin bolca faydasını göreceksiniz demektir. Her ne kadar rüya tabirlerine göre erkeğin kendisini hamile olarak görmesi sıkıntıya ve umutsuzluğa işaret etse de rüya tabircilerinin büyük çoğunluğu bu rüyayı maddi mutluluklara yormaktadır. Beklenmedik kazançlar veya gelirlerdeki artışlar yüzünüzü güldürebilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada kızının hamile olduğunu görmesi kızından büyük menfaatler görmeye ya da rüyadaki fıtratta bir kızının olacağı anlamına gelir. Bu rüya sahibinin kızının bekar olması halinde evlenmesine, karşısına önemli bir kısmet çıkmasına tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile bir hayvan görmek de hayırlıdır. Beklemediğiniz yerlerden gelecek faydalara işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Sürprizlere, malının artacağına, övülmeye, sevince, sevindirici habere, izzet verneye nail olmaya işarettir.
Kirmani demiştir ki: Rüyada Hamile olduğunu görmek, gören kişinin malı mülkü parası fazlasıyla artar. Rüyada hamile olduğunu gören kadının, mal ve mülkünün artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya tabir olunur. Rüyada hamile olduğunu gören kadın yaptığı işlerden başarıya ulaşacağına, zenginleşeceğine ve başarılarından dolayı rahata kavuşacağına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Çağdaş Ulema’ya göre bir başkasının hamile olduğunu görmek, iş yaşamındaki başarılara işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada yaşlı bir kadının hamile olduğunu görmek:
Hamile olduğu görülen kişi zorluklarla karşılaşacak ve problemleriyle tek başına mücadele etmek zorunda kalacağı anlamına gelir. Bir başka kaynağa göre ise işsiz kalmak anlamına gelmektedir. Uykusunda bu hayali gören kişi sahip olduğu işi kaybedecek ve bir süre sıkıntı yaşayacaktır.
Genel olarak rüyada hamile kalmak hayatınızda yaşanacak olan olumlu gelişmelerle tabir olur. Kişinin rüyasında bu hayali görmesi müjdeli haber almayı veya gerçekten hamile olduğu anlamına gelmektedir. Hayatında maddi ve manevi problemi varsa bunlardan kurtulacağı hatta tertemiz sayfa açacağı anlamına dahi gelmektedir. Yeni insanlarla tanışmak da bu rüyanın yorumları arasında yer almaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada bekâr kadının hamile kalması:
Dul veya genç kadınların rüyada hamile olduğunu görmesi en kısa zamanda bir evlilik yaşayacaklarına delalet etmektedir. Ayrıca hayatınız boyunca istediğiniz ve hayal ettiğiniz şeyin gerçek olacağı anlamında yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek:
Kişi eğer rüya sahibi hamileyse doğacak olan çocuğunun kız olacağına delalet etmektedir. Ayrıca sıkıntılı hayatından biran önce kurtulacağı şeklinde de yorumlanmakta olan bu rüya kişinin hayatına mutluluk ve sevinç geleceğini gösterir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Ebu Said El-Vaize göre; bir kadinin kendini hamile olarak görmesi mal, bir erkegin kendisini hamile görmesi hüzün ve kederdir. Rüya sahibi erkek veya kadin olsun, hamilelik görmek karninin büyüklügü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder. Henüz balig olmamis bir çocugun kendisini hamile görmesi babasi ile ve küçük kizin hamile oldugunu görmesi de annesi ile yorumlanir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kirmani söyle diyor: Rüyasinda hamile oldugunu görenin mali artar. Karisinin hamile oldugunu gören, dünya mallarindan bir sey ister. Hamilelik gerek erkek ve gerek kadin için her durumda hayirlidir. Hayvanlardan birinin hamile oldugunu görmek hayir ve menfa-attir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hamile oldugunu gören kadinin, malinin artmasina, övülmeye, izzet ve serefe nail olmaya isaret eder. Erkegin, kendisini hamile oldugunu görmesi, insanlardan gizledigi ve ortaya çikmasindan korkulari agir bir üzüntü ve kedere isaret eder. Hamilelik, gerek erkek gerek disi olsun, rüyayi gören kimse için dünyaca olan fazlaliga isaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile kadini görmek, üzüntü ve kedere ve gizli islere isaret eder. Erkeklerin hamileligi, alim için ilminin fazlaligina, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacagi bir seyi yapmasina isaret eder. Bazen de erkegin hamileligi, onun üzüntü ve kedere düsmesine isaret eder. Bazen de hamilelik, ask ve muhabbete isaret eder. Bazen de rüya, erkekle kadin arasini bir yerde birlestiren kimseye yahut hastaliga ya da evine hirsiz girmesine veya çaldigi bir seyi sahibinden gizlemesine isaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada erkegin hamileligi, kendisini iple helak etmesine isarettir. Bazen, o kimsenin yaninda yabanci ölülerden sevdigi bir kimse defnedilir. Bazen de, mümkün olmayan seylere yardim etmekle yalanci olur. Bazen, bozuk iman ve itikadim gizler. Bekar kizin kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek ugursuzluk ve siddete isaret eder. Bazen de o kizin bulundugu yerde hirsiz ve yangin gibi meydana gelecek kötülüge isaret eder. Bazen de o kiza cin dokunmasina veyahut kendisine münasip ve layik olmayan birisine nikahlanmasina ya da uzun müddet evde kalmasina isaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Kisir kadinin veya hayvanlarin erkeginin hamileligi, senenin kitligina, haynn azligina, hirsizlar tarafindan gelecek fitneye serrin çok olmasina isaret eder. Kisir kadinin yahut erkek hayvanlardan birisinin bir hayvan dogurmasini görmesi, ser ve siddetin gitmesine ve bir korku ve üzüntünün meydana çikmasina isaret eder. Bir kimse kendi haniminin hamile oldugunu görse dünya metasindan bir sey arzu etmesine isaret eder. Kendisinin hamile oldugunu gören kimsenin mal ve dünyasindaki ziyadelige isaret eder. Hamilelik, gerek kadin gerekse erkek için her halde iyidir. Dul kadin ve genç kizin kendilerini hamile görmeleri, evlenmelerine isaret eder.

Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada bir kadının hamile olduğunu görmek, yüksekliğe işarettir. Rüyasında hamile olan bir kadın gören kimse, bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Daha geniş bilgi için 'gebe' maddesine bakınız.Erkeğin kendisini hamile görmesi ke¬der ve felakete işarettir. Hamile görmek erkek ve kadın için dünya fazlalığına işarettir. Rüyada hamile kadın görmek, çocuk sahibi olacağınıza yorumlanır.Rüyada hamile olduğunu görmek, üzüntü¬ye, tazarru ve nyazda bulunmaya işârettir.Rüyada doğum yaptığını görmek, üzüntü¬den kurtulmaya; kız doğurduğunu görmek borçlanmaya; doğurduğu kızın öldüğünü ve onun için mezar kazdığını görmek borcunu ödemeye işâret eder.Rüyada bir hamile kadın görmek, çocuk sahibi olmaya işâret eder.Hamile kadının kapısının önünde oturdu¬ğunu görmek, müjdeli haber ile tabir  olunur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE KALDIĞINI GÖRMEK
Rüyada hamile kaldığını görmek, birçok farklı şekilde yorumlanmaktadır. Gece uykusunda bu hayali gören kişinin malı ve mülkü bereketlenir helal para kazanmak şeklinde yorumlanır. Ayrıca bir kaynağa göre rüyada hamile kalmak müjdeli haber almak olarak da tanımlanmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyanızda hamile bir kadını görmeniz yakın zamanda bir evladınız olacağına işaret eder. Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada hamile bir kadın görmek, sizi sevindirecek haberler alacağınıza yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyada hamile olduğunu görmek:
Rüya sahibinin parası bereketlenir malı ve mülkü çoğalır. Rüyada hamile olduğunu gören kadın bir tabire göre ise izzet sahibi olur. İstediği başarıya ulaşır. Zenginleşir ve yaşamında rahata erer.
Rüyanızda hamile bir kimse ile karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde veya Aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Allame Meclisi ise bu rüyayı gören talihinin döneceğine ve şansının artacağına yormuştur. Bazı rüya tabircileri, bu rüyayı sıkıntı ile ilişkilendirmektedir. Rüyada hamile olan kişi, sıkıntılı günler atlatacaktır. Hamileliğini ve ardından doğum yaptığını gören kişi ise, doğumla birlikte sıkıntılarından kurtulacak demektir. Rüyasında kız bebek sahibi olduğunu gören kişi birilerinden borç alır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENMEK
Yine rüyanızda kendinizin hamile olduğunuzu görmeniz; beklediğiniz önemli bir işin gerçek olacağına veya sevindirici bir haber alacağınıza tabir edilir.
Rüyanızda hamile bir kimse ile karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde veya Aile içinde sizi birtakım sürprizlerin beklediğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bir erkeğin rüyada kendisini hamile olarak görmesi şu olumsuz durumlara işaret etmektedir. Rüyada erkeğin hamile kalması, eğer erkek bir bayanla ilişkisinden hamile kaldığını görüyorsa sıkıntılı bir döneme giriş yapacağına delalet eder.
Erkek çok güvendiği bir dostunun ihanetine uğrayacak ve büyük maddi zarara uğrayacaktır.
Erkeğin ailesine ve sevdiklerine karşı sorumluluklarını yerine getirmemesi ve onları ihmal etmesi demektir.
Erkeğin sakladığı bazı önemli sırların açığa çıkması nedeniyle ciddi sorunlar yaşamasıdır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA BEKAR KIZIN HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Dul kadın ve genç kızların rüyada hamile olduklarını görmeleri, evlenmelerine işaret eder. Erkeğin, rüyada kendisinin hamile olduğunu görmesi, halktan gizlediği ve şiddetlenip ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve keder ile tâbir olunur. Âlim ve fazıl bir zatın rüyada hamile olduğunu görmesi, ilminin artacağına; sanatkâr adamın hamile olduğunu görmesi, hiçbir insanın başaramayacağı bir şeyi yapmasına delâlet eder.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bekâr kızın hamileliği hakkında genel yorumun, kısmetli günlerin geleceği üzerine olduğu bilinmektedir. Bu dönemde bir ilişkinin başlaması, bir başarının elde edilmesi, beklenen durumlar arasındadır.
Rüyada bekar bir kızın kendini hamile görmesi, güzel ve kısmetli günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir.
Farklı şekillerde yorumlanan rüya kimi zaman sıkıntı olarak ifade edilse de kimi zaman hayırlı kısmet anlamı taşımaktadır. Rüyada hamile olduğunu sevinçle karşılayan kimse ufak bir hayal kırıklığı yaşayabilir.
Hamileliğinden dolayı tedirgin olan bekar kimse yakın zamanda alacağı sevinçli bir haberle hayatına yön verecektir.
Bekar kimsenin hamile olduğunu görmesi kimi zamanda hayatındaki kimse ile evlilik kararı alacağına yorumlanmaktadır. Rüyada genç kızın hamile haberi alması müjde olarak yorumlanmaktadır. Bu kimse kısa süre içerisinde evlilik kararı alacak ve aradığı kısmeti bulacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
RÜYADA ERKEK ÇOCUĞA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK
Hamile olduğunu görmek ve rüyada erkek çocuğu doğurduğunu görmek, doğacak çocuğun kız olacağına delâlet eder. Bunun tersine, kız doğurduğunu görse, bu kere de oğlan çocuk ile müjdelenir. Rüyada hamile olduğunu görmek ve bir küçük kız çocuğu doğurduğunu görmek, karnındaki çocuğun kendisine benzeyen bir erkek çocuğu olduğuna alâmettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Dul kadınlar için rüyada hamile olduğunu görmek iyi bir evliliğe veya kendisine uygun bir eş ile evleneceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyayı gören kişilerin elde edecekleri maddi gelişim sayesinde geçmiş dönem içerisinde yapmış olduğu tüm borçları ve devlet kurumları dâhil olmak üzere birçok alana yaptığı takıntıları ödeyerek temize çıkacağına, hayatını bir nevi yeniden planlayarak daha etkin ve güçlü zaman dilimlerine girileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin borçlarını ödeyerek, çıktığı düzlükte maddi gelirin hızla devam etmesinden ötürü büyük yatırımlar içerisine gireceğine, kişilerin elde edecekleri gelirler büyük bir yapılaşma içerisine girmesi gerekliliğini hissettireceğine, örnek olarak gayrimenkul ve benzeri alımlar yaparak yatırımlar ile dolu dönemin başlayacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Hamile olan kişinin karnının büyüklüğü ile orantılı olarak kişinin serveti artacağı anlamına gelmektedir. Hamile olan kişi arzuladığı refaha ulaşana kadar azimle çalışmaya devam edecek ve serveti sürekli artacaktır anlamına gelmektedir. Hamile olan kişi gerçekleştirdiği başarılardan ötürü son derece onurlu ve gururlu olacak ve aynı zamanda övgüler alacak anlamına gelmektedir. Hamile olan kişi bazı sorunlar, mutsuzluklar, endişeler ve üstü kapatılan konularda bazı sorunlar yaşayacaktır.
Kişinin tutkulu bir aşk yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kişinin birine tutkulu bir biçimde bağlanacağı anlamına gelmektedir. Kişinin yanlış yerlere tohumlar ekip, ümitleneceği anlamına gelmektedir. Kişinin her iki cinse ilgi duyabileceği ve sapmalar yaşayabileceği anlamına gelmektedir. Kişinin vücudunda su toplaması gibi bir rahatsızlık yaşayabileceği anlamına gelmektedir. Kişinin evine bir hırsızın eşyalarını çalmak, çalınan bir şeyi evine saklamak veya çaldığı nesneyi asıl sahibinden saklamak üzere eve girebileceği anlamına gelmektedir.
Kişinin yiyeceği bir yemek yüzünden rahatsızlanabileceği anlamına gelmektedir. Kişinin sevdiği bir insanı kaybedeceği anlamına gelmektedir. Kişinin büyük bir yalandan dolayı olumsuz etkileneceği anlamına gelmektedir. Kişinin gerçek inançlarını gizleyeceği ve bundan ötürü bazı sorunlar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kişinin bir kaza veya yangın gibi bir felaket yaşayacağı anlamına gelmektedir.
Kişinin bir erkek ve kadının birbiri ile tanışmasına ön ayak olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin evinde kötü huylu bir kadını misafir etmek zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Kişinin bir şey çalacağı ve bunu saklamak zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Kişinin düşük yapacağı anlamına gelmektedir. Kişinin yakın tanıdıklarından birinin yakın zamanda vefat edebileceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Bekâr veya Bakire Bir Kadının Rüyada Kendini Hamile Olarak Görmesi Eğer hiç evlenmemiş veya bakire bir kadın rüyasında kendisini hamile olarak görürse bu kendisinin, kendisine uygun bir eş ile evleneceği anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
Rüyasında tanımadığı birisini hamile olarak gören kimse, kişisel olarak sizi ilgilendirecek durumların ortaya çıkacağına, çıkacak durumların tamamının olumlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin güzel günler göreceğine, geçmiş dönem içerisinde güzel gün görmediyse, sürekli sıkıntı içerisinde olduysa veya görebileceği güzel günlerin inancı var ise daha iyi günler görüleceğine ve kişilerin yaşamlarını planlayarak maddi ve manevi olarak çok iyi güzel günlere doğru yüründüğü şeklinde ifade edilmektedir.