Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
33 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyasinda sag oldugu halde gömüldügünü gören, düsmanina üstün gelir. Bir toplumun bir kisiyi gömdükle rini görmek o kisinin ölümüne çalisildigina delalet eder. Genellik le bütün gömülme rüyalarinda hayir yoktur.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

35 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bazi tabircilere göre; Rüyada gömülmek, on sekilde tabir edilir Fakirlik, yolculuk, tatil, zina, zayiflik, mazeret, düsmanlik, sikinti, islerin bozulmasi, günah. Rüyada düsmanini gömdügünü gören ona üstün gelir. Hayvan cinsinden bir seyi gömdügünü gör mek pismanliga, bir rivayete göre bir sey almaya, tas gibi bir seyi gömdügünü görmek, malini sonu olmayan bir seyde zayi etmeye, yahut birinin yanina emanet vermeye delalet eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada gömülmek, rüya sahibinin, yakın bir zamanda iş hayatı içinde çok büyük ve geri dönüşü olmayacak bir yanlışlık yapacağına ve bundan çok büyük bir şekilde zarar göreceğine işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Aynı zamanda, yaşanan bu zor durumun, iş hayatındaki rakipler ve düşmanlar tarafından koz olarak kullanılacağına delalet eder.
Parasal sıkıntıların artması üzerine iş hayatında ve aile hayatında sorunların baş göstermesine yorumlanır. Ve bu sorunlar yüzünden büyük bir rahatsızlığa yakalanmaya işarettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada diri diri gömülmek, gömülmekle aynı anlama gelir. Yapılacak büyük bir hatanın rüya sahibinin kariyerinde çok büyük hasara sebep olacağına tabir olunur.  Ayrıca, iş hayatında yapılan çalışmalar ve ortaya konan işler ile rakiplere üstünlük sağlanacağına yorumlanır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Defnedilmek
Rüyada defnedildiğini gören kişinin, iş için uzak bir yere seyahate gideceğine ancak umut edildiği gibi para kazanamayacağına işaret edilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tanıdığı Bir Kişi Tarafından Sağ Olarak Defnedilmek
Rüyada tanıdığı bir kişi tarafından sağ olarak defnedilmek, rüya sahibinin, gömen kişi tarafından zor duruma düşürüleceğine ve zarara uğratılacağına yorulur.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakında çok büyük bir hata yapacaksınız. Bu durumu da düşmanlarınız sizin aleyhinizde kullanacak.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyasinda sag oldugu halde gömüldügünü gören, düsmanina üstün gelir. Bir toplumun bir kisiyi gömdükle-rini görmek o kisinin ölümüne çalisildigina delalet eder. Genellik-le bütün gömülme rüyalarinda hayir yoktur. Bazi tabircilere göre; rüyada gömülmek, on sekilde tabir edilir Fakirlik, yolculuk, tatil, zina, zayiflik, mazeret, düsmanlik, sikinti, islerin bozulmasi, günah. Rüyada düsmanini gömdügünü gören ona üstün gelir. Hayvan cinsinden bir seyi gömdügünü gör-mek pismanliga, bir rivayete göre bir sey almaya, tas gibi bir seyi gömdügünü görmek, malini sonu olmayan bir seyde zayi etmeye, yahut birinin yanina emanet vermeye delalet eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyasında sağ oldugu halde gömüldüğünü gören, yakın bir zamanda iş hayatı içinde çok büyük ve geri dönüşü olmayacak bir yanlışlık yapacağına ve bundan çok büyük bir şekilde zarar göreceğine işaret eder. Bir toplumun bir kişiyi gömdüklerini görmek o kişinin ölümüne çalışıldığına delalet eder. Genellikle bütün gömülme rüyalarında hayir yoktur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölünün diri kimseyi defnetmesi, bulunduğu durumda borca girmesine işârettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bazi tabircilere göre; rüyada gömülmek, on şekilde tabir edilir Fakirlik, yolculuk, tatil, zina, zayiflik, mazeret, düsmanlik, sikinti, islerin bozulmasi, günah. Rüyada düşmanını gömdüğünü gören ona üstün gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölünün ikinci defa defnedilmesi, haddini aşan kusurlarının affedilmesine işârettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Diyanet: Bir kimsenin rüyasında sağ olduğu halde defin edildiğini yani gömüldüğünü görmesi; o kimsenin düşmanlarına üstün geleceğine, bir kişinin rüyasında bir toplumun bir kişiyi gömdüğünü görmesi; o kişinin ölümüne çalışıldığına yorumlanır. Hülasa rüyada gömülme görülmesi öyle pek hayra alâmet sayılmaz. Bazı yorumculara göre rüyada gömülmek; on şekilde tabir edilir. Bunlar da fakirlik, yolculuk, katil, zina, zayıflık, mazeret, düşmanlık, sıkıntı, işlerin bozulması ve günah işlemek. Bir kimsenin rüyasında düşmanını gömdüğünü görmesi; ona üstün geleceğine yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölünün ölüyü defnetmesi, akraba¬lar arasında samimiyet ve dostluğun birleşme¬sine işârettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Gömülmek
eger diri diri gömüldügünüzü gördüyseniz, yakinda büyük bir hata yapacaksiniz. bu durumu da düsmanlariniz, sizin aleyhinizde kullanacaklar.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölmeden gömül¬mek
Kimi yorumculara göre, Rüyada ölmeden gömüldüğünü gör¬mek, rakiplerine üstün gelmeye yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimse kendisinin bir mezar çukuruna atıldığını görse o kimse rüya sahibini tehlikeye atar. Eğer üzerine de toprak döküldüğünü görse, o toprak miktarınca mala sahip olur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bazı kere de rüyada defin görmek, hasta¬lık, hapis, evlenme, emanet yahut rehin ile tabir olunur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimse kendi evinde, alimlerden veya filozoflardan birisinin gömülmüş ve onun için dirilmiş ve kabrinden çıkarılmış görse, o kimse ilim ve hikmete o alim veya filozofa varis olur ve onun yerine geçer.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bazen de defin, evliliğe işâret etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada birinin gömül¬düğünü görmek
Rüyada başka birisinin gömül¬düğünü görmek, şahsın zarara uğrayacağına işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Ölünün ikinci defa gömülmesi haddini aşan kusurlarının affedilmesine yorumlanır. Ölünün ölüyü gömmesi, akrabalar arasında samimiyet ve dostluğun birleşmesine yorumlanır. Bazan da gömme, hapis, hastalık, evlenme, emanet yahut rehin ile yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimsenin kendisini kabirden çıktığını görmesi, tövbe ve istiğfar etmeye işâret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimse rüyasında ölmeden sağ olarak kabre konuldu¬ğunu (defnedildiğini) ve kendisini defneden (kabre koyup gö¬men) kimseyi de tanıdığını görse, bu rüyası, onu kabre ko¬yup defneden kimsenin kendisine (rüyayı gören kimseye) düşmanlığı olduğuna ve ona (rüya sahibine) zulmedip hak¬sızlık ettiğine ve bu haksızlığı ortaya çıkaracağına işaret¬tir. Veyahut onun (rüyayı gören) hakkında kötü sözler söy¬leyeceğine ya da onu (rüya sahibini) hapse attıracağına işaretle tabir olunur. Eğer bu rüyayı gören kabre girdikten sonra öldüğünü görse, o zaman kendisine (rüya sahibine) yapılan o zulümden (haksızlıktan) ölür (öleceğine) işarettir. Eğer ölmezse, o zaman yukarıda anlatılan zulüm ve ke¬derlerden veya hapislerden kurtulur şeklinde yorumlanır. Rüyada ölmeksizin kendisinin defnedildiği¬ni görmek, hapsedilmeye işârettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada gömülmek, maddi sıkıntıya, geri dönüşü olmayan yanlışlar yapacağınıza ve büyük zarar göreceğinize işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada birini ölmeden gömmek
Rüyada birisini ölmeden gömmek, uzun bir hayat yaşayacağına işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Ölmeden Defnedildiğini Görmek
Bir kimsenin rüyada ölmediği halde kendisini defnedildi¬ğini görmesi, iyi değildir. Bu rüya herkes, yani bu rüyayı gören bütün insanlar için iyiye yorumlanmaz. Böyle bir rüya görmek hayırlı değildir. Rüyada sağ bir kimsenin, sağ bir kimseyi defnettiğini gör¬mesi, iyi sayılmaz. Bu rüya hileye, sahtekarlığa işarettir denmiştir. Bazı yorumculara göre de, defnedilenin fakir¬likten zenginliğine, bekar olanın da evlenmesine, geçim¬sizliği olanın da geçimsizlikten kurtulup uyum ve anlaş¬maya ereceğine işarettir şeklinde yorumlanmıştır. İnsanın ölmediği halde kendisinin defnedil-diğini görmesi, bütün insanlar için iyi değildir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada gömülen sizseniz, mezar rahim olabilir. Rüyada gömülen şey başka biri ya da bir şey olsa bile, o kişi ya da şey, reddedilmiş ve bilinçaltına gömülmüş bir parçanızı simgeleyebilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölüyü yıkamak
Rüyada ölüyü yıkamak, gömdüğünüz kişiye yardımınız dokunacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bazılarına göre, rüyasında ölmeksizin yani, ölmeden ken¬disinin defnedildiğini (gömüldüğünü) görmek, hapse girme¬ye veya sıkıştırılmaya işaretle yorumlanır. Bazı yorumcu¬lar da, rüyada defin görmek, evliliğe işarettir demişlerdir. Rüyada ölmeksizin sağ olarak kabre defne¬dildiğini gören kimse, eğer onu defneden kimseyi tanıyorsa, o adamın rüya sahibi hak¬kında zulmünü açığa vuracağına, yahut rüya sahibi hakkında kötü söz söyleyeceğineya da onu hapsedeceğine işârettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölü birinin kendini yıkadığını görmek
Rüyada ölünün kendini yıkadığını görmek, sıkıntılardan kurtulacağınızın habercisidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimse rüyasında ölerek def¬nedildiğini görse, bu onun uzak bir yolculuğa (sefere) çıkacağına fakat, bu seferde maddi yönden mahrum olacağına (yani ticaret için çıkmış olursa bir mal ve kazanç elde edemeye¬ceğine) işaret olarak yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölü birini gömmek
Rüyada ölü birini gömdüğünü görmek, sır saklamaya yorumlanır. Aynı zamanda zahmetsiz
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimsenin rüyada ölerek defnedildiğini görmesi, uzak biryolculuğa çıkacağına ve orada mala nâil olmaktan mahrum olacağına işârettir. Bir kimsenin rüyada öldüğünü veya defne¬dildiğini görmesi, o kimsenin tövbe edeme¬den ölümünün vuku bulacağına işârettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüya sahibi eğer kabre girdikten sonra öl¬düğünü görse, kendisine yapılan o zulüm ile öleceğine işârettir; eğer vefat etmeyerek ka¬birden çıktığını görürse, zikredilen zulüm, üzüntü, keder, borç ve dertten yahut hapisten kurtulmaya işâret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimse kendisinin bir kabre atıldığını görse, o kimse rüya sahibini tehlikeye veya sonu tehlikeli bir şeye atar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimsenin rüyada güneş doğduktan ve¬ya öğleden yahut güneş battıktan sonra defnolunduğunu görmesi, kötülükle emredip iyi¬likten sakındırınaya işâret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sağ adamın sağ adamı defnetmesi, hiledir. Bazen de rüyada sağ adamın sağ adamı defnetmesi, defnedilenin fakirlikten zenginliği¬ne, bekârlıktan evlenmesine, geçimsizlikten sonra ünsiyet ve ülfetine işârettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimse rüyasında kendisini kabrin lahdine konulduğu¬nu görse, bu onun, bir ev sahibi olacağına, eğer üzerine de toprak atıldığını görürse, o atılan toprak ağırlığınca mala kavuşacağına işarettir şeklinde tabir olunur. Bir kimse kabrin lahdine konulduğunu görse, bir eve sahip olur; eğer üzerine de toprak döküldüğünü görse o toprak miktarınca mala işârettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada gömülen kim? Size yakın -örneğin eşiniz- biriyse, o halde o kişiye yönelik bilinçaltı; gömülü bir kırgınlık kendini ifade ediyor olabilir. O insana yönelik duygularınızın karışık olduğunu keşfetmekle paniğe kapılmayın: Duygular çoğunlukla karşıt kutuplar arasında gidip gelir. Kendinize yalnızca gücendiğiniz şeyin ne olduğunu sorun: Gerçekten o insanda olan bir şeyse, bunu ondan çıkarın. Fakat o insana yansıttığınız bir şey mi -genel olarak yaşama karşı, belki çocukluktan bu yana sizinle olan bir kırgınlık?
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada gömülen siz misiniz? Bu, bilinçaltı güçlerinin eline geçme korkusunun simgesel bir ifadesi olabilir. Böyleyse, ilk adım, denetiminizi ele almayla tehdit eden -ya da eder görünen- bastırılmış duyguları daha iyi tanımak olmalıdır. Bu yapıldıktan sonra, onların üzerinde denetim kurmaya çalışmalısınız. Fakat bu onları yeniden gömmek anlamına gelmez.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada defnedilmek
Rüyada defnedildiğini görmek, iş için gittiğiniz seyehatte umduğunuzu bulamayacağınıza işaret eder.
Rüyada diri diri gömülmek
Rüyada diri diri gömüldüğünü görmek, kariyerinizi kötü yönde etkileyecek hatalar yapacaksınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada birinin defnedildiğini görmek
Rüyada birinin defnedildiğini görmek, eğer defnedilen gerçek hayatta ölüyse dua istediğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
elde edilecek mala da işaret eder.
Rüyada ölü gömmek
Rüyada ölü gömmek, aynı zamanda kafa karışıklığının son bulmasına, sağlıklı karar almaya, belirsiz durumlardan kurtulmaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada birinin gelinlikle gömüldüğünü görmek
Rüyada birinin gelinlikle gömüldüğünü görmek, çevrenizde sevilip- sayılan biri olduğunuza, dünya ve ahirette yerinin güzel olacağına, hayırlı işler yapmaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada birinin yeni kazılmış bir mezarın yanında yürüdüğünü görmek
Rüyada birinin yeni kazılmış bir mezarın yanında yürüdüğünü görmek, kendinin ya da başka birinin rahatsızlık veren bir davranışı yüzünden kendini kötü hissetmesi olarak yorumlanabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kendi mezarını kazmak
Rüyada kendi mezarınızı kazdığınızı görmek, bir olayda en büyük düşmanınızın yine kendiniz olduğunu ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
gömülmek
Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakında büyük bir hata yapacaksınız. Bu durumu da düşmanlarınız, sizin aleyhinizde kullanacaklar.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Gömülmek
Rüyasinda sag oldugu halde gömüldügünü gören, düsmanina üstün gelir. Bir toplumun bir kisiyi gömdükle rini görmek o kisinin ölümüne çalisildigina delalet eder. Genellik le bütün gömülme rüyalarinda hayir yoktur. Bazi tabircilere göre; rüyada gömülmek, on sekilde tabir edilir Fakirlik, yolculuk, tatil, zina, zayiflik, mazeret, düsmanlik, sikinti, islerin bozulmasi, günah. Rüyada düsmanini gömdügünü gören ona üstün gelir. Hayvan cinsinden bir seyi gömdügünü gör mek pismanliga, bir rivayete göre bir sey almaya, tas gibi bir seyi gömdügünü görmek, malini sonu olmayan bir seyde zayi etmeye, yahut birinin yanina emanet vermeye delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada düşmanını gömmek
Rüyada düşmanını gömdüğünü görmek, düşmana üstünlük sağlayacağınıza, galip gelmeye yorumlanır.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 27 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+1 oy
36 yorum 27 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
3 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
43 yorum 32 okuma
3 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
92 yorum 71 okuma
3 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+1 oy
101 yorum 93 okuma
+3 oy
103 yorum 132 okuma
2 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
53 yorum 43 okuma
+2 oy
43 yorum 39 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

98 Aktif
2 Üye ve 96 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5221
Dün : 27491
Toplam : 11650881
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 316 e
  2. Likya - 150 e
  3. Karga - 75 e
  4. yok - 59 e
  5. Ruyaninmeali - 52 e
  6. sonsuz - 38 e
  7. Tolgahan - 32 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...