Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
63 okuma
Aysesultan Rüya kategorisinde Rüyazede (588 puan)  
Rüyamda evimin mutfağındaydım çok susamıştım ve kendime musluktan bir su katmak istedim. Suyu açtığımda suyun sarımsı olduğunu içinde kumlar olduğunu hatta içinden çivi gibi ama çok kalın metallerin geldiğini gördüm. Suyu içemedim ve tabakta bir pilav gördüm açtım yemek istedim ama pilavda kumlu ve çivi gibi metallerle doluydu. Susuzluktan perişandım ve metalden kumdan içmeden suyun ucundan içim dediğimde boğazıma içtiğim sudan çivi takıldı ve boğuluyorken uyandım. Bu rüyanin yorumu nedir haram mı yiyorum.?.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
düzenledi
yorumu rüyadeden istemişsiniz ama bende ekleme yapmak istedim.haram yemek diyebileceğimiz net olmayan bir rüya daha çok birisi hakkında konuşmaya benziyor gıybet gibi diyebiliriz. daha çok sizin hakkınızda yapıldığını düşünebiliriz.aynı zamanda hastalık olarakta tabir edilebilir. ayrıca içinize attığınız bazı sıkıntıların içinizde ızdıraba dönüştüğüne de işaret edebilir. kimseyle paylaşmadığınız bazı sıkıntılarınız da olabilir. birilerinin konuşmaları sizi rahatsız edebilir.
 
Cok tesekkur ederim yorumunuz icin daha bugun yaptim uyeligimi iki etiket istedi rastgele etiketledim henuz tam anlamadim yani siteyi. Tekrar cok tesekkur ederim yorumunuz icin
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
@ ile etiketlerseniz kişleri etiket yapmış olursunuz bu da o kişiden yorum istemektir.  konu ile ilgili etiket yapacaksanız eğer örneğin,  yediğimde çamur, yediğimde taş gibi yazın  rüyanızla ilgili kelimeler yazın aralarına virgül koyun. kişilere yorumlatmak isterseniz başına @ koyun @rüyadede @karga @ mustafaharputi gibi
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
ayrıca rüya yazdığınızda 60 puan düşüyor sizden, rüya yazmak için puana ihtiyaç duyacaksınız ileride, puan almak için rüyalara yukarı oka tıklayın yani oy verin. bazı konulara yorum ve düşünce yazın. yorum yapmayı bilmiyorsanız eğer benim açtığım konulara düşünce yada yorum ekleyebilirsiniz doğru yorum yapmanız gerekmez hislerinizi yazın.
+2 oy
Ruyadede Rüya Kurucu (86.7k puan)  
Merhaba,

Biri dışarıdan(musluk suyu) diğeri içeriden gelecek(evde ki yemek) iki dünyevi sınav var.Bunlardan uzak durmanız lazım.Bunlar sizin tespit edebileceğiniz yani gizli olmayan içerik olarak muhteviyatını bildiğiniz aşikar sınavlar olacak.Muhteviyat olarak başlangıcı helal olan ama zaman geçince pis olmuş artık tüketilmesi helal olmayan şeyler düşünün.Bu yönde iki sınav.

Her iki olayda da sabır çok önemli ve sınav yeri ev  olacak sanırım.Her iki sınav da nefs ve onun muhafazası ile ilgili(yemek-içmek).Bunlara karşı sabırlı olursanız manevi anlamda bir yükselme sizi bekliyor,(oruç tutmak gibi düşünün) olamaz iseniz şu an ki durumunuzu da kaybedersiniz(boğulma).

Özet ile  sizin aşikar olarak pis olduğunu görmenize rağmen o pis suyu içmenizde ki sebeb sizin sanırım çok iyi bildiğiniz "zaruret anında haramların helal olma" meselesi.Ancak sizin sınavınız "fetva" ile değil"takva" ile olacak.

DAB,

Selamlar.
Aysesultan Rüyazede (588 puan)  
Yani beni çok zorlu bir yolmu bekliyor şimdi
Ruyadede Rüya Kurucu (86.7k puan)  
Size zor değil.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 31 okuma
asiya 26 Haziran Rüya kategorisinde asiya Uzman Yorumcu (26.1k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 233 okuma
+4 oy
0 yorum 36 okuma
27 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Irmak   yazdı
+2 oy
0 yorum 37 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit   1 yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
26 Mart 2019 Rüya kategorisinde Başak   1 yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
Likya 12 saat önce Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (358k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
Berika Lale 1 gün önce Rüya kategorisinde Berika Lale Karabasan (137 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 29 okuma
asiya 25 Haziran Rüya kategorisinde asiya Uzman Yorumcu (26.1k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 47 okuma
Likya 7 Haziran Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (358k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.9k rüya

82.2k yorum

26.4k düş-ünce

4.3k üye

103 Aktif
2 Üye ve 101 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11964
Dün : 31146
Toplam : 17124796
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 4516 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 523 e
  3. Karga Karga - 457 e
  4. Simge Simge - 200 e
  5. ~Angel~ ~Angel~ - 84 e
  6. sonsuz sonsuz - 73 e
  7. Hypnos Hypnos - 71 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...