Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (3.9k puan)
Rüyamda müstakil bi eve gidiyorum köy evi çok güzel şirin bi evdi. Tek başıma evde kahve içiyordum pencere kenarında oturuyorup dışarıyı izliyordum tlfnda bi arkdşımla mesajlaşıyordum. Sonra sesler geldi, evin içinden evin başka bi tarafına geçip bi balkona çıktım balkon zemin kattaydı. Bi sürü adamın arasında genç bi adam koluna girip getirmişler görünce çok fazla sinirlendim kafasına gözüne bişey atmak istedim balkonda atacak bişey aradım bi adam daha vardı balkonda yanımda. Kolundan tutup önüme atıyolar o genci yere yıkıyolar. Balkondan indim hepimiz tepesine dikilip sorguya çekiyoruz çok korkuyor sürekli aramızdan birine bakıyor işaret eder gibi sen yaptırdın söylesene der gibi ama hiç konuşmuyor baktığı kişi de ölmüş bir din alimiymiş o an farketmedim ama. Rüyada dikkat ediyorum bu bakışına. Sonra tekrar pencere kenarında oturduğum odaya gidiyoruz o genci de getiriyolar yalnız o din adamı kişi ve o genç vardı içerde. Duvarda köy tandırı vardı hani yufka yaptıkları tandır, içinde ve kenarlarında kor ateş vardı dumansız kıpkırmızı. O genci bir yere götüreceklerdi cezalandırmaya ama tandırın içinden geçecekmiş tandırın içine attılar. Kendi kendime içimden nasıl geçecek ordan ya ateşin içinden yerinde olmak istemezdim diyorum. Sonra o gencin korkup bakıp durduğu din adamı karşıma geldi dedim ki sen mi yaptırdın bunu ona dedim. Tam ben yaptırsam ne olacak diyordu ki, o sırada bi ses geldi sen yaptırsan ne olacak öyle mi gel bakalım bi sen dedi yakaladı onu ama görüntü yok sadece sesini duyuyorum. O din adamını da tandırın içine attı. Sonra ben çok keyifli hiç bişey olmamış gibi pencerenin kenarında oturuyorum tandır da yok oldu hiç garipsemedim, önce yaşlı bi teyze pencerenin önüne geldi konuşmak için açtım pencereyi, arkasından eski bi arkdşım geldi pencereden sarıldık çok mutlu oldum gördüğüme davet ettim gel kahve içelim diye kapıya gitti gelmek için. Sonra teyzenin bide erkek çocuğu geldi cama gel seni burdan çekeyim dolanma kapıya dedim çocuğu pencereden aldım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
seçti
 
En İyi Yorum
köye gitmen yolculuk isteğine ve dinlenmek isteğine yorumlanabilir. kahveiçmen hayırlıdır. bazen zengin bir eşle evlilik durumuna yada isteğine çıkar. bazen bir gezi bazen partneriniz hakkında iyi düşünülmediğine çıkabilir. ancak genel olarak evliliği çağrıştırır. mesajlaşman zaten birileriyle iletişmindir. bu genelde böyledir. iletişim kurduğuna işaret ediyor. adama sinirlenmen ve onu sorguya çekmeniz endişelerine yenilebileceğine işaret eder. burada sıkıntı ve biraz da bunalım sözkonusudur. dışa vurmaya çalıştığın durumlar var gibi. balkonda olmanla beraber bunun birisine üstünlük kurmak istediğine de yorabiliriz. ama burada dikkali olman ve haksızlık yapmaman gerekecek. balkon ayrıca özlem duyduğun veya yapmak istediğin bir iş olabilir. ama daha çok birine karşı üstünlük kurmak yani ona kendini kabul ettirmek gibi duruyor. bu arada gençle alimin diyaloğunda çevrende bir inatlaşmaya ve zulüme karşılık zulme işaret var gibi.birisi tandıra girerken diğerine çekmişse kendine yapılan haksızlığa karşı intikam almış görünüyor.  bu olaylar sizi fazla etkilemiyor ve de unutuluyor tandıın kaybolmasıyla aslında sizi mutlu bile ediyor. konuştuğun kişiler ve eve gelmeleri yeni bir haber ve kısmete işaret ediyor. sonuçta birine nispet yapıp başka bir karar verebilirsin. tabi senin duygusal durumunu bilmeden söylüyorum. bir kısmeti diğerine tecih edebilirsin.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
parça parça gitmeye çalıştım fakat bazen geri dönüp tekrar ela almam gerektiğinden kafamı karıştırdı bu rüya
Rüya Tabircisi (3.9k puan)
Etkiledi baya değiştikti evet kafa karıştırıyo
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
kısmet değişikliğinde birilerinin etkisi olacak gibi . ama daha önce seninde bir kabul edilme çaban var ama genç seni değilde başka sını suçluyor, bu dedikodularında olabileceğine işaret ediyor. bu kısmet değişikliği sürecinde.
Rüya Tabircisi (3.9k puan)
Evet haksız dedikodular var gerçekte. Bu yüzden de biriyle aram açıldı bile bile yalan yanlış dolduruyorlar onu. O da kafası karıştıkça benimle tartışıyor ramak kaldı kesip atmaya bi işin sonucunu bekliyorum o sonuç geldiğinde herşey ortaya çıkcak zaten.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
karar verirken haksızlık yapmamaya dikkat et belki elinde olmayacaktır sana hak veririrm. ama genede dikkatli ol.
Rüya Tabircisi (3.9k puan)
Dikkat ediyorum ama sabrın da sınırı oluyor yıldım vala bakalım hayırlısı ne diyim çok teşekkür ederim.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
rica ederim.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
sürekli puanlayarak puan kazanıyorsun yaren yorum ve düşünce de yazabilirsin daha fazla puan demek. en azından benim rüyalarım serbest yorum yapabilirsin. doğru olmasını beklemiyorum hissettiklerini yaz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+8 oy
4 yorum 57 okuma
+4 oy
1 yorum 29 okuma
18 Ekim Rüya kategorisinde Turna Rüyakar (1.7k puan) yazdı
+3 oy
101 yorum 33 okuma
21 Eylül Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 903 okuma
+4 oy
0 yorum 65 okuma
4 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Serra yazdı
+6 oy
1 yorum 33 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 70 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 9 okuma
3 Kasım Rüya kategorisinde cilek Karabasan (-3 puan) yazdı
+10 oy
1 yorum 32 okuma
29 Eylül Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (1.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

78 Aktif
4 Üye ve 74 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12353
Dün : 21687
Toplam : 11630530
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 248 e
  2. Likya - 112 e
  3. Karga - 60 e
  4. yok - 53 e
  5. Ruyaninmeali - 51 e
  6. sonsuz - 36 e
  7. Tolgahan - 29 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...