Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
58 okuma
Yaren1989 Rüya kategorisinde Rüya Kurucu (81.2k puan)  
Rüyamda müstakil bi eve gidiyorum köy evi çok güzel şirin bi evdi. Tek başıma evde kahve içiyordum pencere kenarında oturuyorup dışarıyı izliyordum tlfnda bi arkdşımla mesajlaşıyordum. Sonra sesler geldi, evin içinden evin başka bi tarafına geçip bi balkona çıktım balkon zemin kattaydı. Bi sürü adamın arasında genç bi adam koluna girip getirmişler görünce çok fazla sinirlendim kafasına gözüne bişey atmak istedim balkonda atacak bişey aradım bi adam daha vardı balkonda yanımda. Kolundan tutup önüme atıyolar o genci yere yıkıyolar. Balkondan indim hepimiz tepesine dikilip sorguya çekiyoruz çok korkuyor sürekli aramızdan birine bakıyor işaret eder gibi sen yaptırdın söylesene der gibi ama hiç konuşmuyor baktığı kişi de ölmüş bir din alimiymiş o an farketmedim ama. Rüyada dikkat ediyorum bu bakışına. Sonra tekrar pencere kenarında oturduğum odaya gidiyoruz o genci de getiriyolar yalnız o din adamı kişi ve o genç vardı içerde. Duvarda köy tandırı vardı hani yufka yaptıkları tandır, içinde ve kenarlarında kor ateş vardı dumansız kıpkırmızı. O genci bir yere götüreceklerdi cezalandırmaya ama tandırın içinden geçecekmiş tandırın içine attılar. Kendi kendime içimden nasıl geçecek ordan ya ateşin içinden yerinde olmak istemezdim diyorum. Sonra o gencin korkup bakıp durduğu din adamı karşıma geldi dedim ki sen mi yaptırdın bunu ona dedim. Tam ben yaptırsam ne olacak diyordu ki, o sırada bi ses geldi sen yaptırsan ne olacak öyle mi gel bakalım bi sen dedi yakaladı onu ama görüntü yok sadece sesini duyuyorum. O din adamını da tandırın içine attı. Sonra ben çok keyifli hiç bişey olmamış gibi pencerenin kenarında oturuyorum tandır da yok oldu hiç garipsemedim, önce yaşlı bi teyze pencerenin önüne geldi konuşmak için açtım pencereyi, arkasından eski bi arkdşım geldi pencereden sarıldık çok mutlu oldum gördüğüme davet ettim gel kahve içelim diye kapıya gitti gelmek için. Sonra teyzenin bide erkek çocuğu geldi cama gel seni burdan çekeyim dolanma kapıya dedim çocuğu pencereden aldım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
köye gitmen yolculuk isteğine ve dinlenmek isteğine yorumlanabilir. kahveiçmen hayırlıdır. bazen zengin bir eşle evlilik durumuna yada isteğine çıkar. bazen bir gezi bazen partneriniz hakkında iyi düşünülmediğine çıkabilir. ancak genel olarak evliliği çağrıştırır. mesajlaşman zaten birileriyle iletişmindir. bu genelde böyledir. iletişim kurduğuna işaret ediyor. adama sinirlenmen ve onu sorguya çekmeniz endişelerine yenilebileceğine işaret eder. burada sıkıntı ve biraz da bunalım sözkonusudur. dışa vurmaya çalıştığın durumlar var gibi. balkonda olmanla beraber bunun birisine üstünlük kurmak istediğine de yorabiliriz. ama burada dikkali olman ve haksızlık yapmaman gerekecek. balkon ayrıca özlem duyduğun veya yapmak istediğin bir iş olabilir. ama daha çok birine karşı üstünlük kurmak yani ona kendini kabul ettirmek gibi duruyor. bu arada gençle alimin diyaloğunda çevrende bir inatlaşmaya ve zulüme karşılık zulme işaret var gibi.birisi tandıra girerken diğerine çekmişse kendine yapılan haksızlığa karşı intikam almış görünüyor.  bu olaylar sizi fazla etkilemiyor ve de unutuluyor tandıın kaybolmasıyla aslında sizi mutlu bile ediyor. konuştuğun kişiler ve eve gelmeleri yeni bir haber ve kısmete işaret ediyor. sonuçta birine nispet yapıp başka bir karar verebilirsin. tabi senin duygusal durumunu bilmeden söylüyorum. bir kısmeti diğerine tecih edebilirsin.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
parça parça gitmeye çalıştım fakat bazen geri dönüp tekrar ela almam gerektiğinden kafamı karıştırdı bu rüya
Yaren1989 Rüya Kurucu (81.2k puan)  
Etkiledi baya değiştikti evet kafa karıştırıyo
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
kısmet değişikliğinde birilerinin etkisi olacak gibi . ama daha önce seninde bir kabul edilme çaban var ama genç seni değilde başka sını suçluyor, bu dedikodularında olabileceğine işaret ediyor. bu kısmet değişikliği sürecinde.
Yaren1989 Rüya Kurucu (81.2k puan)  
Evet haksız dedikodular var gerçekte. Bu yüzden de biriyle aram açıldı bile bile yalan yanlış dolduruyorlar onu. O da kafası karıştıkça benimle tartışıyor ramak kaldı kesip atmaya bi işin sonucunu bekliyorum o sonuç geldiğinde herşey ortaya çıkcak zaten.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
karar verirken haksızlık yapmamaya dikkat et belki elinde olmayacaktır sana hak veririrm. ama genede dikkatli ol.
Yaren1989 Rüya Kurucu (81.2k puan)  
Dikkat ediyorum ama sabrın da sınırı oluyor yıldım vala bakalım hayırlısı ne diyim çok teşekkür ederim.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
rica ederim.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
sürekli puanlayarak puan kazanıyorsun yaren yorum ve düşünce de yazabilirsin daha fazla puan demek. en azından benim rüyalarım serbest yorum yapabilirsin. doğru olmasını beklemiyorum hissettiklerini yaz.

İlgili rüyalar

+4 oy
6 yorum 30 okuma
Eylülmls 30 Mayıs Rüya kategorisinde Eylülmls Karabasan (278 puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 30 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (151k puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 26 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (151k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
Yaren1989 16 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (81.2k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
Yaren1989 31 Mart Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (81.2k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 27 okuma
Farbe 1 Mart Rüya kategorisinde Farbe (-86 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 46 okuma
asiya 17 Ocak Rüya kategorisinde asiya Uzman Yorumcu (22.4k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 31 okuma
Yaren1989 4 Mart Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (81.2k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 47 okuma
+9 oy
7 yorum 218 okuma
tödlich 17 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde tödlich Rüyazede (546 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 31 okuma
Equeen 9 Mayıs Rüya kategorisinde Equeen Rüyazede (590 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

83.4k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

85 Aktif
2 Üye ve 83 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 21267
Dün : 38567
Toplam : 17268599
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 2264 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 498 e
  3. Karga Karga - 181 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 115 e
  5. Hypnos Hypnos - 56 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 48 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...