Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
281 okuma
Ruyaninmeali Tabir kategorisinde Rüya Kurucu (80.3k puan)  
öğretmen görmek; hayırlıdır, genel olarak hayatta mükemmellik ve başarı anlamına gelmekle birlikte yöneticiye, güzel sanatlara, devlet başkanına, Aile reisine, liderliğe, hukuk ehli kişiye, cahil topluluğun işlerini yürüten kimseye delalet eder. Rüyada öğretmen ilim ve feyiz almak demektir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

27 Yorum

+5 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada öğretmeninizi görmek; kendinizi geliştirip, işinizde başarılar elde edeceğinize işarettir.

Rüyada öğretmen olduğunu veya öğretmenlik yaptığını görmek bir sorumluluğu almak ve bunun sonunda başarılı olarak insanları yönetecek konuma gelmek demektir.

Bir kimsenin rüyasında kendisinin bir öğretmen olduğunu ve birisine ders verdiğini görmesi; o kimsenin toplum içinde şerefe nail olacağına işaret eder. Kişinin rüyasında kendisinin bir öğretmen olduğunu veya ders okuttuğunu görmesi; o kimsenin yüksek bir rütbeye ereceğine yorumlanır.
+5 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada öğretmen olduğunu veya öğretmenlik yaptığını görmek bir sorumluluğu almak ve bunun sonunda başarılı olarak insanları yönetecek konuma gelmek demektir.
+1 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada öğretmen arkadaşlarını gören rüya sahibine yeni bir iş verileceğine veya kendisi yeni bir iş kuracağına, eğer rüya sahibi halktan birisi ise; yeni bir eve taşınacağına işaret eder. Rüyada çok yakın bir öğretmen arkadaşını gören kimse, yakın bir zamanda sevineceği bir haber alacaktır.
+1 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada bayan öğretmenini görmek hayatını olumlu ve dikkat çekici şekilde etkileyeceği prestijli bir iş teklif alacağını belirtir. Rüyada bayan öğretmen bütün dünya nimetlerine ve yönetme istidadından dolayı sultana yorumlanır. Rüyada görülen öğretmen kadın, güzel olursa hayır ve rahatlıkla temin edilecek bir seneye işarettir.
+1 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Bu rüya; dövülenin, dövenden hayır görmesine delalet eder. Rüyada öğretmenine eliyle vurduğunu gören ona eliyle iyilik eder. Kendisine el ile vurulan, vuranı tanıyorsa; onun sayesinde hayır görür. Tanımıyorsa hayır ve menfaat kendi kendine hasıl olur. Rüyada öğretmeninin ağzına vurmak; ona yiyecek cinsinden hayır ve ihsana işarettir. Arkasına vurmak; elbise nev'inden bir şey vermeye, eline vurmak; ailesine hayır yapmaya delalet eder. Öğretmenine el, kamçı v.s. ile dövmek hayır ve menfaate işaret e
+1 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Bu rüya; dövülenin, dövenden hayır görmesine delalet eder. Rüyada öğretmenine eliyle vurduğunu gören ona eliyle iyilik eder. Kendisine el ile vurulan, vuranı tanıyorsa; onun sayesinde hayır görür. Tanımıyorsa hayır ve menfaat kendi kendine hasıl olur. Rüyada öğretmeninin ağzına vurmak; ona yiyecek cinsinden hayır ve ihsana işarettir. Arkasına vurmak; elbise nev'inden bir şey vermeye, eline vurmak; ailesine hayır yapmaya delalet eder. Öğretmenine el, kamçı v.s. ile dövmek hayır ve menfaate işaret eder
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada öğretmenlerini görmek veya gördüğü öğretmenlerin kendisine bazı şeyleri öğrettiğini gören kişi, kişisel ve harika bir haber alacağına yorumlanır. Bu rüya iş yaşamında en yüksek derecelere ulaşabileceğinin işaretidir.
+6 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Ruyada öğretmene aşık olduğunu görmek mutlu olmaya, hayırlı bir insanla hayatını birleştirmeye ve kalp güzelliğine, moralin yüksek olmasına delalet eder. Rüyada öğretmene aşık olan birine kızmak ise öfke patlaması yaşamaya ve aşk hayatında sıkıntıya, kendini kötü hissetmeye ve göz yaşı dökmeye yorulur.
+5 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada öğretmen olarak atandıgini gor.ek
Hayırlı bir haber alınacağı şeklinde yorulur. Çok istenen ve hayali kurulan bir işin başına geçileceğine, bol rızık sahibi olunacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine delalettir. Rüyada arkadaşının öğretmen olarak atandığını görmek, uzun zamandan beri görülmeyen ve bir türlü görüşme fırsatı bulunamayan bir kişi ile bir araya gelineceğine, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.
+4 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada oğretmen tarafindan opuldugunu gormek
Başın sıkıştığı bir zamanda çok sevilen bir kişinin el atması sayesinde sıkıntıların aşılacağına, sorunların biteceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe adım atılacağına ve büyük çaba gösterilerek ortaya konulan işte birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına yorumlanır. Rüyada öğretmen tarafından öpülmek ve tebrik edilmek, güzel işler yapılacağına, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına yorulur.
+4 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada Babayı Öğretmen Olarak Görmek
Tecrübe eksikliğinden kaynaklanan sorunların kısa zaman içinde telafi edileceği, işlerin yoluna sokulacağı, eksik olunan taraflarla ilgili olarak eğitim alınacağı, üst yöneticilerin yardımı ve yönlendirmesi sayesinde başarılı çalışmalar ortaya konacağı ve böyle çok istenen bir makama terfi alınacağı anlamına gelir. Rüyada anneyi öğretmen olarak görmek, aile hayatı ve iş hayatı konusunda yaşanan sıkıntılara ya da tatsız durumlara karşı yardım alınabilecek bir kişinin varlığına ve bu kişi sayesinde hayatın çok daha kolay bir şekilde kurulacağına rivayet edilir.
+4 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada Öğretmen Görmenin Psikolojik Yorumu
Bu rüya bireyin saygınlık duyduğu bir insanı ifade eder. Kendisi için rol model edindiği, ahlak, kültür, anlayış, incelik yani hem karakter bakımından hem de statüsü bakımından onun gibi olmayı istediği bir insana karşı duyduğu hayranlık, yoğun sevgi ve ilgi bilinçaltına kaçınılmaz şekilde yansır ve bu da bu tarz rüyalar görmesine vesile olur. Rüyada öğretmen görmek sadece bir insana işaret etmez yani bireyin hayatında hiç böyle birisi olmayabilir o zaman bireyin saygınlık duyduğu bir meslek ya da iş olduğu anlamına gelir. Her iki durumda da birey için itibarı olan bir şeye delalet eder.
+4 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada Okul Ve Öğretmen Görmek
Eş, dost ve akrabalarla güzel zamanlar geçirmeye ve çocuklara hatta torunlara bile anlatılacak güzel anılara sahip olmaya delalettir. Rüyada sınıf ve öğretmen görmek, kişinin, birçok konuda yapılan çalışmalar ve bu çalışmaların ortaya konulması için gösterdiği çabaların birçok kişiden destek göreceğine ve çok iyi bir insan olarak herkes tarafından parmakla gösterileceğine işarettir.
+4 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada Öğretmen Ve Öğrenci Görmek
Yapılacak bir iş sayesinde yeni bir hayatın kapılarının açılacağına, bu sayede sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, kazancın arttırılacağına ve sevincin katbekat artmasına vesile olacak bir haber alınacağına tabir edilir. Rüyada öğretmen ve öğrenci olmak, birden çok işle ilgilenilmesi sayesinde çok meşgul olunacağı, başarılı bir çalışmanın ve yüksek getirili bir projenin içinde yer alınacağı, böylece daha güçlü bir maddi yapıya sahip olunacağı ve zenginliğe kavuşulacağı anlamına gelir.
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada Sınıf Görmek
Rüyada sınıf görmek kişinin toplum içinde yapmış olduğu basit, yaşına yakışmayan ve toplumca hoş karşılanmayan hareketlerinden dolayı, ciddiye alınmamasına işaret eder.
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada öğretmene aşık olmak mutlu olmaya, hayırlı bir insanla hayatını birleştirmeye ve kalp güzelliğine, moralin yüksek olmasına delalet ede
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada Erkek Öğretmen Görmek
Rüya sahibinin rüyasında erkek öğretmen görmesi kişinin ileride saygı değer bir makama sahip olacağına, getirisi olan bir mesleğinin olacağına, ailesine en iyi şekilde bakmak için çok çalışacağına delalet eder.
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada Bayan Öğretmen Görmek
bayan öğretmen gören kişinin pek çok kişiyi yönetecek bir yere geleceğinize, saygı değer ve güvenilir bir insan olacağınıza rivayet eder. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada bayan öğretmen görmek, kişinin ailesi ile arasında ufak sürtüşmelerin meydana gelebileceğine, fakat aile büyüklerinin araya girerek durumu düzelteceğine yorumlanmaktadır.
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında eski sevgiliyi öğretmen görmesi kişinin iş hayatı yüzünden ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına, bu nedenle de uzun bir tatile çıkması gerekeceğine rivayet eder. Rüyada eski sevgiliyi öğretmen görmek, rüya sahibi için yeni aşklara yelken açması gerekeceğine yorumlanmaktadır
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
sınıfta öğretmen görmek, kişinin uzun süreli aşk hayatının ardından bir süre rahat yaşayacağına delalet eder. Rüyada sınıfta öğretmen görmek, aile yaşantının daima huzur dolu olacağına, küskünlüklerin sona ereceğine rivayet etmektedir.
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada öğretmenle evlenmek kendini geliştirmeye, kötüye giden durumun iyiye gitmesine ve sorunların sıkıntıların aşılmasına, hayırlı huzurlu hayata kavuşma arzusunda olmaya ve çok çalışmaya delalet eder. Rüyada öğretmenle tartışmak bilgilerinizi test etmeye ve başarılı olmaya, hayırlı olanın peşinden giderek güzel işler yapmaya yorumlanır.
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
rüyada öğretmenle yakınlaşmak kalp kırmaya ve sorunlar yaşamaya, okumayı çok seven ve sürekli okuyan kimse olduğuna delalettir. başarısızlığa ve eleştiriye katlanamadığına ve sürekli olarak başarı ve güç peşinde koştuğuna alamet eder.
+3 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
rüyada öğretmenle öpüşmek işinden elde ettiği gelirin çok daha fazla olacağına ve geleceğine yatırım yapacağına, mantığını kullanarak hareket edeceğine ve kaliteli bir hayat sürmeye, hayata anlam katmaya ve şansın kısmetin açık olmasına delalet eder.
+2 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
rüyada evli öğretmenle evlenmek ömrünün ve hayatının bereketli ve hayırlı olacağına, dini görevlerini yerine getirmediğine, kişinin sosyal çevresinde tanıştığı kimseyle aşk yaşayacağına ve bu kimseyle evlilik kararı almaya işaret eder.
+2 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
rüyada öğretmenle yazışmak her duruma ve şarta karşın temkinli hareket etmesi gerektiğine, çok kötü haberler alacağına ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kişinin dini vecibelerine önem vereceğine ve hak yolunda hayat süreceğine alamet eder.
+2 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Rüyada öğretmeni sınıf yerine dışarda ders anlattığını görmek yeni bir ilgi alanınız olacağına yeni bir şey öğreneceğinize işaret eder. Bu yeni bir dil, yeni bir enstrüman, yeni bir dikiş nakış şekli, yeni bir meslek olabilir aynı zamanda dışarda ders almak öğreneceğiniz yeni konunun var olduğunuz mekanlar dışında bir yerden alınacağına da delildir.
+2 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Molla Cami: Rüyada öğretmen görmek, cahil bir toplumun reisine işarettir.

Diyanet: Bir kimsenin rüyasında kendisinin bir öğretmen olduğunu ve birisine ders verdiğini görmesi; o kimsenin toplum içinde şerefe nail olacağına, kişinin rüyasında kendisinin bir öğretmen olduğunu veya ders okuttuğunu görmesi; o kimsenin yüksek bir rütbeye ereceğine yorumlanır.
+2 oy
Ruyaninmeali Rüya Kurucu (80.3k puan)  
Seyyid Süleyman: Bu rüya, cahil bir kavmin büyüğü ile tabir edilir. Birine ilim öğrettiğini gören, mertebe ve şeref sahibi olur.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 22 okuma
Yagmur2012 3 Mart Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (71 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
Betül yegin 1 Ocak Rüya kategorisinde Betül yegin Karabasan (492 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 27 okuma
Yagmur2012 3 Haziran Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (71 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (160k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
hatice435 9 saat önce Rüya kategorisinde hatice435 Karabasan (65 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 43 okuma
asya 16 Eylül 2019 Rüya kategorisinde asya Rüyazede (502 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 19 okuma
Ümit 10 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Ümit Karabasan (496 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 53 okuma
+5 oy
1 yorum 45 okuma
Hope 4 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hope Karabasan (486 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 51 okuma
Adams 1 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Adams Uzman Yorumcu (24.7k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 30 okuma
5 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Aygün   1 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.9k rüya

82.2k yorum

26.4k düş-ünce

4.3k üye

90 Aktif
2 Üye ve 88 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10410
Dün : 31146
Toplam : 17123243
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 4475 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 523 e
  3. Karga Karga - 457 e
  4. Simge Simge - 200 e
  5. ~Angel~ ~Angel~ - 82 e
  6. sonsuz sonsuz - 73 e
  7. Hypnos Hypnos - 71 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...