Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
103 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüya tabirleri arasında en hayırlı ve sevinçli haberler veren rüyalardan bir tanesi olan rüyada bebek görmek, eve getirdiği sevinç ve hayır sebebiyle olsa gerek sevinçli haberler, hayırlı kazançlar ve gören kişinin durumuna ve görüldüğü şekle göre değişen hayırlı sonuçlara delalet eder. Rüyada bebek görmek, görüldüğü şekle göre farklılar gösterse de, sevinçli ve hayırlı haberlerin alınacağına işaret eder. Örneğin kız bebek görmek kısa süreli sıkıntıdan sonra sevinçli haberler alınacağına, erkek bebek görmek müjdeli haberle sevinileceğine işaret eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

100 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek, bekar olan kişiler için çok hayırlı bir kısmetin çıkacağına ve buna paralel olarak yaşanacak mutluluk ve sevinç olarak tabir edilir ve yanı sıra rüyada bebek görmek, mal, mülk, kazanç, sevinçli haber, bekar olan kişiler için kısmet evli olan kimseler bereketli bir aile yaşamı gibi anlamlar açıklanır. En hayırlı ve müjdeli rüya yorumlarından biri olan rüyada bebek görmek, farklı literatürlerin yaptığı açıklamalarda benzer şekilde hep sevinç ve mutluluğu işaret ettiği gibi, rüyada bebek görmek, görülen şekle göre farklı sevinçli haberler olarak açıklanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek, rüyada görülüş şekline göre sonucunda mutlaka sevinmek ve aynı zamanda çeşitli kazançların kısa süre içerisinde olacağına dair haber anlamına geliyor. Bebeğin rüyada nasıl göründüğü ve bu rüyanın ne anlama geldiği konusunda detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz yorumlama sayfamız, tüm rüya yorumlarına en hızlı şekilde ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Her türlü rüyanın yorumlarına detaylarıyla ulaşabileceğiniz platformumuzdan da öğrenebileceğiniz üzere bebek rüyaları, en sevinçli ve hayırlı rüyalar arasında yer alır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebeğin rüyada görülüş şekline göre farklı sonuçlarla açıklanıyor olması, gördüğünüz şekle dair sorgulama yapabileceğiniz platformumuz aracılığıyla en doğru tabire ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde tüm rüya yorumları görülüş şekillerine göre farklı açıklamalara sahiptir ve bu nedenle gördüğünüz rüyanın tabirini yaparken, gördüğünüz şekle uygun sorgulamalar yapmalısınız. Rüyanızda gördüğünüz tüm olayları, gördüğünüz şekle göre sorgulama yapabilmek ve detaylı bilgilere erişebilmek, rüyanızın en anlama geldiğini öğrenebilmek için en kısa süre içerisinde web platformumuzu ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebek (canlı) görmek
yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi..-; Hassta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum, Beşik, Çocuk.)

Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.

Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek kismet açikligina, sansa isarettir. Rüyasinda bir bebegi sevip oksadigini görmek, bekleme-digi bir yerden bir haber alacagina; bebegin agladigini ve onu susturmaya çalistigini görmek, bir ticaretten kazanç için ugrastigina; bir bebegi bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmis olarak buldugunu görmek, uzak akrabasindan beklemedigi bir mirasa konacagina; bir bebegin besigini salladigini görmek, bir ise girip mutlu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye isaret eder. Rüyada kiz çocugu görmek ise bolluga, serefe, zorluktan sonra kolayliga isaret eder. Kiz çocugunu görmek, sevinçli bir isle karsilasilacagina isaret eder.

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bebek görmek haberdir, güzel bebek iyi haberdir. Bebek rüyası habere, sevince, mirasa, işe, şifaya yorulur. Rüyasında bebek gören, hastalıktan, üzüntüden kurtulur. Çirkin, cılız, sıska bebek, tatsız haber ve dedikodunun işaretidir. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğine işarettir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Molla Camiye göre: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, kız çocuğunu görmekse, sevinçli bir işle karşılaşılacağına yorumlanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ağlayan bebek görmek
Sevilen bir kişinin tatlı sözlerine yorumlanır. Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözlerine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebek Sevmek
Rüyada bebeği kucağına alıp sevmek, hayır, menfaate, kız çocuğu görmek keder, üzüntüden kurtulmaya işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyanızda yürüyen, koşan veya dans eden bir bebek görmeniz hayatınızda sizin için potansiyeli yüksek birçok imkanın varlığından haberdar olduğunuzu sembolize etmektedir. Zaten bir bebek sahibi iseniz, rüyanız bebeğinizle ilgili umutlarınızın bir sembolü olmaktadır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek
İyiye yorumlanmıyor. Rüyada yeni doğmuş çok iyi ve güzel giyimli, giyinmiş bebek görülmesi, sağlıklı ve sevinçli görünüyorsa sıkıntının çabuk atlatılacağına, sıkıntının önemsiz olduğuna işarettir.
Evlerin sevinç kaynağı olduklarından rüyada bebeğin görülmesi, sevinç, sürura, bebeği sevip okşamak, sevinçli habere işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek
Sıkıntılı bir dönem geçirileceği, sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet, meşakkat
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebek Kundağı görmek:
Yakında muradına ereceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kız bebek görmek
Rüyada kız bebek görmek kadın için hayırlı evlilik güzel kısmetler ve kısmetli evlatları olması ile tabir olunur, bir rivayete göre hanım kişi için nasihat, vaat ve hayırlı bir demektir. Şans ve kariyer ile birlikte gelecek hayırlı bir habere işarettir, bekar bir kimse görse üzülür ve bir mühlet ayrılık yaşar denilmiştir. Kimilerine göre evlilik münasebeti ile yorumlanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Cami avlusunda terk edilmiş bebek görmek
Terkedilmiş bebeği bulmak ve kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa işaret eder. İşsiz güçsüz birinin bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine, sevineceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Seyehate işaret eder. Rüyada bebek arabası içinde çocuk olduğu halde arabayı sürmek uzaktan gelecek habere, akrabaya yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEĞE DÖNÜŞMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebeğe dönüşmek, rüya sahibinin maddi durumunun düzeleceği anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada erkek bebek görmek
Erkek bebek görmek iki şekilde tabir edilir; bekar için hayırlı kısmet, müjdeli haber ile büyük sevinç yaşamak anlamına gelir, çocuğu olmayan için evlat müjdesi ile tefsir edilir. Güzel ve gayet sağlıklı bir bebek görmek, evlenmeye tabir edilip, yorumlanır. Sevimli bebek görmek, maişetin genişlemesine, evli biri için evlatlarının çoğalmasına işaret eder. Sarışın erkek bebek kısmet ve şanstır, esmer erkek bebek bereket ve iyi geçime delalet eder.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek
Sıkıntılı bir dönem geçirileceği, sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet, meşakkat çoktur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada oyuncak bebek görmek
Güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Hasta, maraz kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delalettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEŞİK SALLAMAK NE DEMEKTİR?
Rüyada beşik sallamak iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelere işaret eder. İş hayatınızda bereketli bir dönemi işaret eden bu rüya işsizseniz iş bulacağınız anlamına da gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEKLE YOLCULUK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebekle yolculuk görmek gerçek hayatta da yolculuğa işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğe mama vermek, bebeği doyurmak
Bebeğe yemek yedirdiğini görmek; severek yaptığı bir işi yapması ve bununla beraber başarıya ulaşmasına tabirdir. Kazancının bereketli olması ile geçiminde zorluk yaşayamayacak olmasına işarettir. Ayrıca bakınız rüyada yemek yedirmek nedir?
Bebeğin kustuğunu görmek; dedikodu ve ihanet olarak tabir edilir. Rüya sahibinin dedikodusunun yapılması ve ihanete uğrayacak olmasına yorumlanır. Bebeğin kustuğu yeri temizlemek, gizli düşmanlarından kurtulmasına ve sıkıntılarının bitecek olmasına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
İbni Kesir (r.a.) demiştir ki; rüyayı gören için erkek bebek, müjde ve sevinç, kız bebek görmek üzüntünün ardından gelecek, mal, mülk ve müjde, ganimet elde etmeye alamettir. Bebek bekar biri için hayır, kısmet, güzel talihtir. Evli biri bebek görse, ummadık biranda evlat müjdesi ile müjdelenir. Bebek doğurmak rızka ve zenginliğe kavuşacağına işarettir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek arabası görmek
Seyahate işaret eder. Rüyada bebek arabası içinde çocuk olduğu halde arabayı sürmek uzaktan gelecek habere, akrabaya yorumlanır. Günümüz din bilginlerine göre rüyada bebek görmek iyiye yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yere bırakılmış küçük kız çocuğunu yerden kaldırdığını, kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, Rüya sahibi hapiste, sıkıntı, muhasara altındaysa, bunların hepsinden kurtulmasına delalettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ GÜLEN BEBEK NE DEMEKTİR?
Rüyada gülen bebek görmek, sıkıntılardan kurtulacağınızı gösterir. Gülen ve mutlu bir bebek görülmesi, rahat bir dönemin habercisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEŞİKTE BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada beşikte bebek görmek maddi gelire ve mutluluğa işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Mavi gözlü bebek görmek; nazar eden bir kadına veya bedeni bir rahatsızlık yaşamaya yorumlanır, nazar ve sıkıntılara düşmek anlamına da gelir. Mavi gözlü erkek bebek görmek hayır ile tabir edilir. Rüya sahibi için mutlu olacağı ve çok sevineceği bir haberin gelece olmasına rivayet edilir, işlerindeki sıkıntılı kötü dönemlerin bitmesi ve başarılı olacak olmasına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Danyal (a.s.) demiştir ki; bebek görmek temiz kalpli ve saf düşünceleri olan hayırlı bir hanıma, kadın için ise eli ve gönlü bol bir adama delalet eder. Bebek sallamak bekar biri için evlilik hazırlığı yapmaya, evli ve çocuğu olmayan için evlat sahibi olmaya delalettir. Bebek emzirmek saadet, yüksek mertebe sevinç ve mutluluk demektir. Anne olan biri bebek emzirdiğini görse, bu rüya ehli kimseler tarafından görülürse hayırlı bir müjde alacak olmasının alametidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek emzirmek; hasta için şifa bulmaya, arzusuna kavuşmaya delalet eder. Rüyada bebek emzirmek şans ve kısmettir, müjde ve bereket hayır ile yorumlanır. Erkek bebek emzirdiğini görmek hasta için şifaya ve afiyet bulmaya, istediğine kavuşmak ile yorumlanır. Bebek emziren anne görmek kolay kazanca ve emek sarf etmeden gelecek paraya ve hayırlı bir işte anlaşmaya delalet eder, yorumlanır, yardım etmek ve yardımlaşmak anlamına da gelir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada oyuncak bebek görmek
Güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Hasta, maraz kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delalettir.
Rüyada yere bırakılmış küçük kız çocuğunu yerden kaldırdığını, kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, rüya sahibi hapiste, sıkıntı, muhasara altındaysa, bunların hepsinden kurtulmasına delalettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebek Sevmek
Rüyada bebeği kucağına alıp sevmek, hayır, menfaate, kız çocuğu görmek keder, üzüntüden kurtulmaya işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada konuşan bebek görmek gelecek hayatınızda ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınız anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA KONUŞAN BEBEK GÖRMEKNE DEMEKTİR?
Rüyada konuşan bebek görmek gelecek hayatınızda ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınız anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yeşil gözlü bebek görmek; güç ve iktidar sahibi bir erkeğe ve belirli bir miktar paranın ele geçmesine tabir edilir, kısmet ve hayırlı eş ile de yorumlanır. Yeşil gözlü erkek bebek görmek işlerinde başarılı olunacak olmaya, güç iktidar sahibi olması anlamına gelir, bu bebeğin ağladığını görmek yüzünü güldürecek mutlu olunacak bir haber gelmesi ile sevinç gözyaşları dökecek olmasına rivayet edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
İmamı Nablusi (r.a) demiştir ki; bebek rüyası mal, mülk, kazanç ve bereket, bekar için evlilik, evli kimse için huzurlu ve kalabalık aileye delalet eder. Bebek sevmek iki şekilde tabir edilir; tüccar kimse için mal ve hayırlı bir anlaşma, kız bebek sevmek, erkek ve kadın için iyi bir yuva demektir. Bebeği kucağına almak daha fazla kar, kazanç ve mükafata işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek bakmak; mala malik olmak ve bir hayırda bulunmak, işsiz için iş sahibi olmak ile tabir edilir, rızık ve ganimet elde etmeye yorumlanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebek Sevmek
Rüyada bebeği kucağına alıp sevmek, hayır, menfaate, kız çocuğu görmek keder, üzüntüden kurtulmaya işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebek Kundağı görmek:
Yakında muradına ereceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğin süt içmesi
Rüyada bebeğin süt emmesi evde bereket, rızkın bollaşacağığna, zengin olacağınıza işarettir. Bebeğin süt emdiğini görmek, zenginliğe, evdeki bolluğa rızık, berekete işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA GÜZEL BEBEK GÖRMEKNE DEMEKTİR?
Rüyada güzel bebek görmek sevinçli haberler olarak yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebeği uyurken görmek; müjdeye ve yolculuğa çıkmak isteyip çıkamamaya tabir edilir. Rüya sahibi için ummadık bir yerden gelecek bir haber ile çıkacağı seyahate yorumlanmaktadır. Erkek bebek uyuttuğunu görmek bazı konularda yalan söylenecek olmasına ve bunun daha sonra sıkıntılarını yaşayacak olmasına da yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeği öpmek; mal, mülk, altın, para sahibi olur ve bunlara malik bir kimseyle bir ilişkisi olacak denilmiştir. Erkek bebeği öpmek, sevinç, mutluluk ve huzurdur. Sarışın erkek bebek öpmek iyilik ve güzelliktir, esmer erkek bebek öpmek aile içinde huzurlu olmaya ve yapılan işte mertebesinin yükselmesine tabirdir. Birinin erkek bebeği öptüğünü görmek, hayatında beklenilmeyen gelişmeler olması anlamına gelir. Bu rüyayı bir erkek görmüşse kısa bir süre içinde evlenecek olmasına ve kız bebek sahibi olacağına rivayet edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek yıkadığını görmek; hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin bebeği refaha kavuşarak rahat etmesine yorumlanır. Rüyada başkasının bebek yıkadığını görmek, bekar ise evlenmesine ve kız evladının olacağına işarettir. Kirli bebek yıkadığını görmek, kötüye giden işlerinin yolunda gitmesine yorumlanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğin süt içmesi
Rüyada bebeğin süt emmesi evde bereket, rızkın bollaşacağına, zengin olacağınıza işarettir. Bebeğin süt emdiğini görmek, zenginliğe, evdeki bolluğa rızık, berekete işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebek Kundağı görmek:
Yakında muradına ereceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA GÜZEL BEBEK GÖRMEKNE DEMEKTİR?
Rüyada güzel bebek görmek sevinçli haberler olarak yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ÇİRKİN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada çirkin bebek görmek can sıkıcı haberler işiteceğiniz anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Aç bir bebek görmek; güzel bir kadın ile yakınlaşmaya ve iyi bir dostluk kurmaya delalet eder. Acıkmış bebek görmek, rızık ve kısmet yönünden birilerinden yardım görmek anlamına da gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek doğurmak; bir rivayete göre bu rüya ganimet, mülk ve makam elde etmek işsiz için güzel bir iş, bekar hanım kişi için evlilik, ayrıca maksada kavuşmak demektir. Bebek doğurmak müjde ise, bebek emzirmek mükafat ve berekettir. Erkek bebek doğurmak, kız çocuğu doğuracağına veya müjde ve sevinçli haberlere delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek kıyafeti görmek; bebek ayakkabısı görmek güzel ve selametli bir yola çıkmaya, erkek için hayırlı bir iş haberine, kadın için iyi bir hayata ve kolay geçime delalet eder. Erkek bebek kıyafeti görmek umut edilen bir olayın gerçekleşmesine ve yüzünün gülmesi anlamına gelir. Erkek bebek kıyafeti aldığını görmek, hayırlı bir yuvasının olmasına ve kız çocuğuna işarettir. Bebek elbisesi görmek, yeni ise sevinç ve neşe, giysiler eski ise üzüntü ve kedere ve maddi durumun zorlaşmasına tabir edilir. Erkek bebek patiği görmek maddiyata önem veren birisi olması ve her şeye parayla sahip olabileceğini düşünen ve bu yüzden etrafında sevilmeyen biri olmasına tabir edilir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada cami avlusunda bebek görmek
Rüyada bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa delâlet eder. İşi olman işsiz birinin bebek beşiğini sallaması yakında işe gireceğine ve sevineceğine yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeği yıkamak
Büyük bir mirasa delâlet eder. Yine Rüyasında bebeğini yıkadığını banyosunu yaptırdığını görmek günah ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve kederin gitmesine tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA KİRLİ BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada kirli bebek görmek ummadığınız bir yerden elinize geçecek paraya işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek kucaklamak; bekar bir kimse kucağına bebek verildiğini görürse, hayırlı bir evlilik yapar. Bekar biri için evlilik, eğer kişi evliyse evliliğinde arzu ettiği şekilde evlatlarını kucaklar, sever ve mutlu olur denilmiştir. Erkek bebek kucaklamak bekar için evlilik, evladı olmayan için çocuk sahibi olmaya yorumlanır, muradına kavuşmak ve isteğimin yerine gelmesi demektir. Hamileyken erkek bebek kucaklayanın erkek çocuğu olur, ya da çok sevineceği bir haber öğrenir denilmiştir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek ağlaması duymak; bu rüya hayırlıdır, sevinçli bir haber almaya ilgi alaka bekleyen kimseleri ihmal etmemesi gerektiğine işarettir. Çevresinde ilgi görmek isteyenler olduğuna delalet eder. Erkek bebeği ağlaradığını duymak, zorluk ve çok çaba ve gayret gösteren adama delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Konuşan bebek görmek; bir bebeğin konuştuğunu görmek maksadın ve gayenin akıbetin hayırlı olmasına işarettir, işlerinin hayır ve beklediği gibi neticeleneceğine ve umduğuna 263 kavuşmak, zor işleri başarmak gibi şeylere kavuşmak ile yorumlanır. Bu rüya başarılı olmaya ve ideallerine kavuşacak olmaya, rüya sahibinin kararlı olması amaç ve gayelerinin doğrultusunda ilerlemesi ile hayatının yoluna girmesine tabir edilir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yeni Doğmuş Bebek Görmek:
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek bazende üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya yorumlanmıştır. Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Sonuç olarak rüyada bebek: Kısmet açıklığına, sansa işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ÇİRKİN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada çirkin bebek görmek can sıkıcı haberler işiteceğiniz anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA AĞLAYAN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada ağlayan bebek görmek sevgilinizin sizi güzel sözlerle mutlu edeceğine yorulur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yürüyen bebek görmek; bir bebeğin yürüdüğünü görmek zor işlerin kolayca çözülmesine işarettir. Üstü kapanmış konuların, hayır ile açığa çıkmasına ve sarf ettiği emeğin karşılığını almaya yorumlanır. Yürüyen bebek tüm zorlukların üstesinden gelen bir kimseye, her işinde muzaffer olacak bir kişiye yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ağlayan bebek görmek
Rüyanızda ağlayan bir bebek görmüşseniz, bu rüya işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize işaret eder.
Ağlayan bebek ile ilgili bir diğer yorum ise psikolojiktir. Duygusal olarak ihtiyacınız olan bazı şeyler olabilir. Etrafınızdaki insanların ilgisini ve sevgisini daha sık görmek istiyor veya daha çok takdir görmek istiyor olabilirsiniz.
Eğer rüyanızda onu susturmaya çalıştıysanız, bu rüya, işle ilgili çeşitli gelişmelerin olacağına ve bu gelişmeler adına çaba sarf edeceğinize işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek yıkamak
Rüyada bebeği yıkamak, büyük bir mirasa delalettir. Yine rüyasında bebeğini yıkadığını banyosunu yaptırdığını görmek günah ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve kederin gitmesine tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada erkek bebek görmek sizi sevindirecek olayalar işaret eder. Fazlasıyla sevindirecek gelişmelere işret eden bu rüya, hamile kadının erkek bebek görmesi halinde kız bebeği olacağı şeklinde yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA KİRLİ BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada kirli bebek görmek ummadığınız bir yerden elinize geçecek paraya işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEK DOĞURMAK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebek doğurmak yakın zamanda yeni gelir kapılarınızın olacağına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyanızda bebek sevdiğinizi görmeniz, alacağınız güzel haberlerin müjdecisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Çıplak bebek görmek; kişinin uzun zamandır beklediği ve kendisi için çok önemli bir haberin gelecek olması ile mutlu olmasına rivayet edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada beşik sallamak
Rüyada beşik sallamak eğer çalışıyorsanız iş yerinizde olumlu gelişmeler yaşanacağının habercisidir. İş yeri sahibiyseniz bereketli bir döneme gireceğinize delalet eder. Eğer işsizseniz yakın zamanda işe girebilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Hasta birinin bebek doğurması
Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalettir. Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada beşik sallamak iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelere işaret eder. İş hayatınızda bereketli bir dönemi işaret eden bu rüya işsizseniz iş bulacağınız anlamına da gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA TEMİZ BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada temiz bebek görmek gönü ilişkilerinde mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Bu rüyayı gördüyseniz yeni bir aşkın kapıda olduğunu da düşünebilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA UYUYAN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada uyuyan bebek geleceğinizin aydınlık ve güzel olacağını ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada erkek bebek görmek, alacağınız hayırlı haberleri temsil eder. Size gelecek bu haberler, sizi fazlasıyla sevindirecektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyanızda bir yakınınızın bebek emzirdiğini görmeniz, o yakınınızın yakın zamanda feraha ereceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek yatağı görmek; hayır, kısmet, güzel talih ve murattır. Boş beşik görmek gelecek bir hayra, dolu beşik görmek maksadın gayenin gerçekleşmesine, iyi niyetlerinin kolayca olmasına delalet eder.Ggüzel bir odada ya da iyi bir ortamda bebek yatağı gören kimse istediği gibi bir evlilik yaşar, eğer evli ise ailesinin çoğalmasına genişlemesine delalet eder, yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek arabası
Rüyanızda bebek arabasında olan bir bebek görmeniz çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza yorulur. Bu dönemin ardından huzurlu ve mutlu günler gelecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yeni doğmuş bebek ne anlama gelir:
Sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun. Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada gülen bebek görmek, sıkıntılardan kurtulacağınızı gösterir. Gülen ve mutlu bir bebek görülmesi, rahat bir dönemin habercisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA AĞLAYAN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada ağlayan bebek görmek sevgilinizin sizi güzel sözlerle mutlu edeceğine yorulur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA OYNAYAN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada oynayan bebek, mutluluğun işaretidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Hamile bir kadın rüyasında erkek bebek görmüş ise, bebeği kız olacak demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada süt emen bir bebek görmek ise hanenizde bolluk ve bereketin artacağının habercisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebeğe dönüşmek; beklenmedik bir iş haberine ve çok sevinmeye ve amelin güzelliğine yorumlanır. Bebek sevmek şans, kısmet, rızık bolluğuna ve bekar için evlenmeye delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Ölü bebek
Çok sevdiğiniz bir eşyayı veya sevdiğiniz bir yakınınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle ilişkilerinizde daha yapıcı olmalısınız. Maddi olarak da harcamalarınıza dikkat etmeli ve işlerinizle daha çok ilgilenmelisiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada erkek bebek görmek;
Müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada konuşan bebek görmek gelecek hayatınızda ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınız anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA YENİ DOĞMUŞ BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek yakın zamanda başınıza sıkıntılı işlerin geleceğine ve bu dönemin sonunda rahta ereceğine şeklinde tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada gülen, mutlu bir bebek görmek sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın habercisidir. Rahat bir dönem sizi bekliyor demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Uyuyan bebek
Rüyada uyuyan bebek görmek geleceğinizin güzel olacağının işaretidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek arabası görmek; rüyayı gören kimse eğer içinde bebek varsa, umduğu her şey kolayca gerçekleşir. Eğer bebek arabası boş ise bir sıkıntıya ve maddi darlığa düşecek demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek emzirmek
Rüyada bebek emzirmek bazı kayıplarınızın olabileceğine, bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Ayrıca etrafınızdaki kişilere karşı da dikkatli olmalısınız. Yakınınızda bulunan kişiler bilerek veya bilmeyerek size zararı dokunacak şeyler yapabilir. Birilerinden kötülük görebilirsiniz. Kendinizi mümkün olduğu kadar korumaya almalısınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yeni doğmuş kız bebek görmek
Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır. Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada güzel bebek görmek sevinçli haberler olarak yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEK DOĞURMAK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebek doğurmak yakın zamanda yeni gelir kapılarınızın olacağına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ZAYIF BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada zayıf bebek görmek, sıkıntılı günlerin sizi beklediğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Eğer rüyanızda bebekle oynayarak onunla güzel bir zaman geçirmişseniz, bu rüya, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Oynayan bebek
Rüyada oynayan bebek görmek, mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Gülen bebek görmek; güzel bir bebeğin kendisine güldüğünü görmek, dünyanın kendisine yönelmesine ve hayırlı dünyalık mal, mülk, sahibi olmaya delalet eder. Erkek bebeği gülerken görmek hayatının ve dünyasının istediği yönde renklenmesine işaret eder. Erkek bebeği olacağını öğrenmek, rüya sahibi erkek ise evlat müjdesi alır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada çirkin bebek görmek can sıkıcı haberler işiteceğiniz anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA UYUYAN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada uyuyan bebek geleceğinizin aydınlık ve güzel olacağını ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEĞİN ALTINA YAPMASI GÖRMEKNE DEMEKTİR?
Rüyada bebeğin altına yapması evinizde bolluk ve bereket olacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyanızda terk edilmiş bir bebek görmeniz ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülk şeklinde yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Zayıf bebek
Rüyada zayıf bebek görmek biraz sıkıntılı günler geçireceğiniz şeklinde tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Şişman bebek görmek; zevkine ve sefasına düşkün bir erkek ile tabir edilir. Erkek veya kız bebeği şişman görmek kadın ve erkek için iyi bir kısmet ve rızık demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada erkek bebek görmek
Rüyada erkek bebek görmek, alacağınız hayırlı haberleri temsil eder. Size gelecek bu haberler, sizi fazlasıyla sevindirecektir.
Hamile bir kadın rüyasında erkek bebek görmüş ise, bebeği kız olacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Sonuç olarak rüyada bebek
Rüyada bebek görmek kısmet açıklığına, sansa işarettir. Rüyasında bebeği sevip okşamak, beklemediği bir yerden haber alacağına; bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalışmak, ticaretten kazanç için uğraştığına; bebeği bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmiş bulmak, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa konacağına; bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir işe girmeye işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kirli bebek görmek ummadığınız bir yerden elinize geçecek paraya işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA OYNAYAN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada oynayan bebek, mutluluğun işaretidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ŞİŞMAN BEBEK GÖRMEKNE DEMEKTİR?
Rüyada şişman bebek, güzel günlerin çok yakın olduğunu ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebeğin altına yapması
Bebeğin altına yaptığını görmek, hanenizde bolluk olacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek sahibi olmak; rüya sahibinin yaşadığı o belde halkının yakında üzüntüden kurtulacaklarına işarettir. Bebeği olduğunu gören kimse arzusuna kavuşur denilmiştir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir başka rivayete göre de
Rüyada erkek bebek görmek müjdeye işarettir. Rüyada kız çocuğu görmek bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa işarettir. Kız çocuğu, sevinçli bir işle karşılaşılacağına yorulur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada temiz bebek görmek gönü ilişkilerinde mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Bu rüyayı gördüyseniz yeni bir aşkın kapıda olduğunu da düşünebilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek
Sıkıntılı bir dönem geçirileceği, sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Çünkü çocuğun büyütülmesinde zahmet, meşakkat çoktur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ZAYIF BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada zayıf bebek görmek, sıkıntılı günlerin sizi beklediğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Hamile bir kadın rüyasında kız bebek görmüş ise, bebeği erkek olacak demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Konuşan bebek
Rüyanızda bir bebeğin konuştuğunu görmüşseniz, bu rüya geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınızın müjdecisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Şişman bebek
Bu rüya, güzel günlerin kapıda olacağının müjdecisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yeni doğmuş bebek görmek; rüya sahibinin hayatında yeniliklerin ve umduğu şekilde değişikliklerin olmasına işarettir. Yeni doğum görmek iyi bir düzene girmeye delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek haberdir, güzel bebek iyi haberdir. Bebek rüyası habere, sevince, mirasa, işe, şifaya yorulur. Rüyasında bebek gören, hastalıktan, üzüntüden kurtulur. Çirkin, cılız, sıska bebek, tatsız haber ve dedikodunun işaretidir. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ağlayan bebek görmek sevgilinizin sizi güzel sözlerle mutlu edeceğine yorulur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEĞİN ALTINA YAPMASI GÖRMEKNE DEMEKTİR?
Rüyada bebeğin altına yapması evinizde bolluk ve bereket olacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyanızda ağlayan bir bebek görmüşseniz, bu rüya işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğe dönüşmek
Rüyada kendisini bebek olarak görmek, rüyayı gören kişinin maddi durumunun düzeleceğine yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Zayıf bebek görmek; zengin için fakirlik yaşamaya ve kazancın azalmasına, delalet eder. Normal sıradan bir kimse zayıf bir bebek görse ihmalkar bir kimseye ve ilgi görememeye yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ağlayan bebek görmek
Sevilen bir kişinin tatlı sözlerine yorumlanır. Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Cılız bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözlerine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek yakın zamanda başınıza sıkıntılı işlerin geleceğine ve bu dönemin sonunda rahta ereceğine şeklinde tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ŞİŞMAN BEBEK GÖRMEKNE DEMEKTİR?
Rüyada şişman bebek, güzel günlerin çok yakın olduğunu ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Ağlayan bebek ile ilgili bir diğer yorum ise psikolojiktir. Duygusal olarak ihtiyacınız olan bazı şeyler olabilir. Etrafınızdaki insanların ilgisini ve sevgisini daha sık görmek istiyor veya  daha çok takdir görmek istiyor olabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Eğer rüyanızda onu susturmaya çalıştıysanız, bu rüya, işle ilgili çeşitli gelişmelerin olacağına ve bu gelişmeler adına çaba sarf edeceğinize işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Güzel bebek
Rüyanızda gördüğünüz bebek mutlu ve güzel bir bebekse, sevinçli haberlere delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebeğin bir şey vermesi
Rüyanızda bebek size bir şey verirse sizi sevindirecek bir haber alacağınıza veya ummadığınız bir yerden elinize mal yada para geleceğine delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada gülen bebek görmek
Rüyada gülen, mutlu bir bebek görmek sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın habercisidir. Rahat bir dönem sizi bekliyor demektir. Eğer rüyanızda bebekle oynayarak onunla güzel bir zaman geçirmişseniz, bu rüya, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek
İyiye yorumlanmıyor. Rüyada yeni doğmuş çok iyi ve güzel giyimli, giyinmiş bebek görülmesi, sağlıklı ve sevinçli görünüyorsa sıkıntının çabuk atlatılacağına, sıkıntının önemsiz olduğuna işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek doğurmak yakın zamanda yeni gelir kapılarınızın olacağına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEĞE DÖNÜŞMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebeğe dönüşmek, rüya sahibinin maddi durumunun düzeleceği anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Çirkin bebek
Rüyanızda gördüğünüz bebek zayıf ve çirkinse, can sıkıcı haberler işiteceksiniz demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Küçük bebek
Rüyanızda gördüğünüz bebek normalden daha küçükse, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada terk edilmiş bebek görmek
Rüyanızda terk edilmiş bir bebek görmeniz ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülk şeklinde yorumlanır.
Bebeği sahiplenerek ona yardım ettiğinizi görmüşseniz, hayatınızdaki sıkıntılar kısa süre içerisinde geçmişte kalacaktır. Borcunuz varsa borcunuzdan kurtulursunuz, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkar, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket gelir. Böyle bir rüya yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara yorulur. Canınızı sıkan ve aklınıza takılan konular varsa sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kız bebek görmek; hayırlı ve bereketli işlere girişmek anlamı taşır. rüyada görülen kız bebek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinden büyük bir itibara layık olması anlamındadır. İşlerin kötü gittiği bir dönemde görülen bu rüya zor günlerin yerini refaha bırakacağına yorulur. Hamile bir kadının rüyasında kız bebek görmesi, evladının erkek olacağına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada uyuyan bebek geleceğinizin aydınlık ve güzel olacağını ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEĞİN BİR ŞEY VERMESİ NE DEMEKTİR?
Rüyada bebeğin bir şey vermesi bir yerden elinize para geçmesine ya da bir yerden sizi sevindirecek bir gelişme yaşanmasına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Kirli bebek
Rüyanızda kirli bir bebek görmeniz, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebekle yolculuk
Rüyanızda yanınızda bir bebekle yola çıkmanız, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada oyuncak bebek görmek
Oyuncak bebek alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine delalet eder. Rüyanızda birisi size oyuncak bebek hediye ederse, bu rüya, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize karşı bir uyarıdır. Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınızın işaretidir. Rüyada oyuncak bebek görmek gönül ilişkilerinizde daha düzgün davranmanız için size gelen bir uyarı niteliği taşımaktadır.
Birine oyuncak bebek hediye ettiğinizi görmeniz ise bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yürüyen bebek görmek
Rüyanızda yürüyen veya oynayan bir bebek görmeniz, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine yorulur. Neşeli ve huzurlu bir gelecek sizi bekliyor demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada erkek bebek görmek; kız bebeğin yorumundan çok da farklı değildir. Rüyada erkek bebek gören kimse için bu rüya; müjdeye, iyi habere, işlerin yolunda gitmesine, sevince, mutluluğa, servete ve baht açıklığına işaret eder. Erkek bebek; müjdeli haberin yanında devlet, servet, saadettir. Kız bebeğin tersine rüyasında erkek bebek gören hamile kadının çocuğu kız olur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada oynayan bebek, mutluluğun işaretidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA KÜÇÜK BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada küçük bebek görmek, sizi düşündürülen şeylerin gereksiz olduğu bu konularda endişe etmenize gerek olmadığı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Ağlayan bebek
Sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Beşikte bebek
Beşikte yatmış bebek, mutluluğa ve maddi gelirlere delalet etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğin doğumunu görmek
Rüyada bir doğuma şahit olmanız ve bir bebek görmeniz, eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına ve durumunuzun iyileşeceğine, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize delalet eder. Eğer rüyanızda doğuma doğru giderken kendinizi görmüşseniz, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek
Yeni doğmuş bebek üzüntü ve kedere, bir diğer anlamı ise iyi habere hayırlı kısmete delalet eder. Yerde bulunan kız çocuğunu kucağınızı aldığınızı gördüğünüzde yoksul ise zengin olmaya, hasta ise şifa bulmaya delalet etmektedir. Güzel bebek görmek iyi habere, çirkin bebek görmek kötü haber veya dedikoduya delalet eder. Rüyasında bebek sevdiğini gördüğünü gören kişi hiç beklemediği yerden bir iyi haber alacağına , ağlayan bebeği susturmaya çalıştığını görmek ticarette kazanç için uğraştığına, bebeği cami avlusunda veya bahçede terk edilmiş olarak görmek akrabadan gelecek olan mirasa, bebek beşiğini salladığınızı görmek bir işe girip mutlu olacağına, erkek bebek görmek müjdeye, kız bebek görmek bolluğa ve şerefe delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada zayıf bebek görmek, sıkıntılı günlerin sizi beklediğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEKLE YOLCULUK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebekle yolculuk görmek gerçek hayatta da yolculuğa işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yeni doğmuş bebek
Rüyada görülen yeni doğmuş bebek, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine fakat bu sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğinin habercisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yürüyen bebek
Rüyanızda yürüyen veya oynayan bir bebek görmeniz, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine yorulur. Neşeli ve huzurlu bir gelecek sizi bekliyor demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada emziren anne görmek
Rüyanızda bir yakınınızın bebek emzirdiğini görmeniz, o yakınınızın yakın zamanda feraha ereceğine işaret eder. Rüyada süt emen bir bebek görmek ise hanenizde bolluk ve bereketin artacağının habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK
 
Yeni doğan bebek görmek; Sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğin altına yapması evinizde bolluk ve bereket olacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEŞİKTE BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada beşikte bebek görmek maddi gelire ve mutluluğa işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Temiz bebek
Mis gibi kokan temiz bir bebek, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize yorulur. Bu dönemde yeni bir aşk kapıda olabilir veya sağlam dostluklar kurabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Mutlu bebek
Rüyanızda gördüğünüz bebek gülümsüyorsa ve mutlu ise bu rüya içsel olarak huzurlu ve mutlu olduğunuzu ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek öldürmek
Verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine delalet eder. Bu nedenle hayatınızla ilgili kararlar verirken ince eleyip sık dokumalısınız. Size güzel gibi gözüken şeyler aslında sizin hayrınıza olmayabilir. Bu nedenle mantıklı davranmakta fayda olacaktır. Bu rüya bir uyarı rüyası olarak dikkate alınmalıdır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Oyuncak bebek görmek; Eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir. Güzel bebek görmek iyi habere, çirkin bebek görmek kötü haber veya dedikoduya delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada şişman bebek, güzel günlerin çok yakın olduğunu ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEK ARABASI GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebek arabası görmek kısa süreli bir sıkıntılı döneme işaret eder. Bu dönemin ardın mutlu bir döneme kavuşacaksınız demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bebeği Olmak
Rüya sahibinin hem aile hem de iş hayatında kendine yeni bir sayfa açacağına ve hayırlı olan işlere imza atacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğe dönüşmek
Rüyada kendisini bebek olarak görmek, rüyayı gören kişinin maddi durumunun düzeleceğine yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Ağlayan bebek görmek; Hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğe dönüşmek, rüya sahibinin maddi durumunun düzeleceği anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ÖLÜ BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada ölü bebek görmek sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmek olarak yorumlanır. Bu rüyayı gördüyseniz daha yapıcı şekilde davranmalı ve işlerinizde daha dikkatli olmalısınız.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Kız Bebeği Olduğunu Görmek
Rüya tabircilerince bu rüya, rüya sahibinin hayırlı ve bereketli işlere gireceğine yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Erkek Bebeği Olduğunu Görmek
Rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına, sevince mutluluğa ve servete işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada güzel bebek görmek
Rüyanızda gördüğünüz bebek mutlu ve güzel bir bebekse, sevinçli haberlere delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğin bir şey vermesi
Rüyanızda bebek size bir şey verirse sizi sevindirecek bir haber alacağınıza veya ummadığınız bir yerden elinize mal yada para geleceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek haberdir, Rüyada güzel bebek görmek iyi haberdir. Bebek habere, sevince, mirasa, işe, şifaya, hastalıktan, üzüntüden kurtulmak demektir. Çirkin, cılız, sıska bebek ise tatsız haber ve dedikodunun işaretidir. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada küçük bebek görmek, sizi düşündürülen şeylerin gereksiz olduğu bu konularda endişe etmenize gerek olmadığı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA YÜRÜYEN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada yürüyen bebek görmek güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada yürüyen ve oynayan bebek görmek ileriki yaşamınızda çok güzel gelişmelerin olacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada çirkin bebek görmek
Rüyanızda gördüğünüz bebek zayıf ve çirkinse, can sıkıcı haberler işiteceksiniz demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada küçük bebek görmek
Rüyanızda gördüğünüz bebek normalden daha küçükse, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Molla Camiye göre: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, kız çocuğunu görmek se, sevinçli bir işle karşılaşılacağına yorumlanır. Rüyada ağlayan bebek görmek sevilen bir kişinin tatlı sözlerine yorumlanır. Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözlerine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebekle yolculuk görmek gerçek hayatta da yolculuğa işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada beşikte bebek görmek maddi gelire ve mutluluğa işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek arabası görmek kısa süreli bir sıkıntılı döneme işaret eder. Bu dönemin ardın mutlu bir döneme kavuşacaksınız demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek mutluluk ve neşenin habercisidir. Bazen rüyanızda bebek görmüş olsanız bile bu rüya size iç sıkıntısı verebilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kirli bebek görmek
Rüyanızda kirli bir bebek görmeniz, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebekle yolculuk görmek
Rüyanızda yanınızda bir bebekle yola çıkmanız, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yeni doğmuş bebek
İyiye yorumlanmıyor. Rüyada yeni doğmuş çok iyi ve güzel giyimli, giyinmiş bebek görmek, sağlıklı ve sevinçli görünüyorsa sıkıntının çabuk atlatılacağına, sıkıntının önemsiz olduğuna işarettir. Evlerin sevinç kaynağı olduklarından RÜYADA BEBEK GÖRMEK, sevinç, sürura, bebeği sevip okşamak, sevinçli habere işarettir. Rüyada bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa işaret eder. İşsiz güçsüz birinin bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine, sevineceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ikiz bebekler görmek mutlu haberlerin müjdecisidir. İkiz bebek mutluluk yaşamaya ve bu mutluluğun iki misli yaşanacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada temiz bebek görmek
Mis gibi kokan temiz bir bebek, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize yorulur. Bu dönemde yeni bir aşk kapıda olabilir veya sağlam dostluklar kurabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada beşikte bebek görmek
Beşikte yatmış bebek, mutluluğa ve maddi gelirlere delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek arabası görmek
Seyehate işaret eder. Rüyada bebek arabası içinde çocuk olduğu halde arabayı sürmek uzaktan gelecek habere, akrabaya yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek her zaman iyiye yorulmaktadır. Bebek özellikle şansı simgeler. Şanslı günlerin kapıda olduğunun habercisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ağlayan bebek görmek
Sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek arabası görmek
Rüyanızda bebek arabasında olan bir bebek görmeniz çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza yorulur. Bu dönemin ardından huzurlu ve mutlu günler gelecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada oyuncak bebek görmek
Güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Hasta, maraz kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delalettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada konuşan bebek görmek
Rüyanızda bir bebeğin konuştuğunu görmüşseniz, bu rüya geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınızın müjdecisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada aç bebek görmek
Rüyada aç bebek veya açlıktan ağlayan bebek görmeniz, başkalarına olan bağımlılığınızı yansıtmaktadır. İlgi çekme, takdir edilme gibi konularda kendinizi eksik hissediyor olabilirsiniz. Çaresizlik, başkalarına olan muhtaçlık ve güvensizlik duygularınız bu rüya yoluyla bilinçaltınızdan size yansıyor olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yere bırakılmış küçük kız çocuğunu yerden kaldırdığını, kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, Rüya sahibi hapiste, sıkıntı, muhasara altındaysa, bunların hepsinden kurtulmasına delalettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek
Rüyada görülen yeni doğmuş bebek, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine fakat bu sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğinin habercisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek doğurmak
Rüyanızda bebek doğurmanız gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada uyuyan bebek görmek
Rüyada uyuyan bebek görmek geleceğinizin güzel olacağının işaretidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada oynayan bebek görmek
Rüyada oynayan bebek görmek, mutlu olacağınız şeklinde yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğin süt içmesi
Rüyada bebeğin süt emmesi evde bereket, rızkın bollaşacağığna, zengin olacağınıza işarettir. Bebeğin süt emdiğini görmek, zenginliğe, evdeki bolluğa rızık, berekete işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada zayıf bebek görmek
Rüyada zayıf bebek görmek biraz sıkıntılı günler geçireceğiniz şeklinde tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada cami avlusunda bebek görmek
Rüyada bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa delâlet eder. İşi olman işsiz birinin bebek beşiğini sallaması yakında işe gireceğine ve sevineceğine yorumlanir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeğin altına yapması
Bebeğin altına yaptığını görmek, hanenizde bolluk olacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebeği yıkamak
Büyük bir mirasa delâlet eder. Yine Rüyasında bebeğini yıkadığını banyosunu yaptırdığını görmek günah ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve kederin gitmesine tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yeni Doğmuş Bebek Görmek
Yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya, Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Hasta birinin bebek doğurması: Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder. Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek: Sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun. Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bir erkek bebek görülmesi; müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır. Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; Rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Sonuç olarak rüyada bebek: Kısmet açıklığına, sansa işarettir. Rüyasında bir bebeği sevip okşadığını görmek, beklemediği bir yerden bir haber alacağına; bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına; bir bebeği bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmiş olarak bulduğunu görmek, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa konacağına; bir bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir ise girip mutlu olacağına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir başka rivayete göre de: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa işaret eder. Kız çocuğunu görmek, sevinçli bir isle karşılaşılacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek hayra yorulan rüyalardan biridir. Rüyayı gören kişinin iş veya sosyal çevresinden takdir göreceği anlamına gelmektedir. Kendisi için hayırlı olabilecek şeyler yapacağı bir sürece gireceğin eve bu süreçten iyilikler ile ayrılacağına yorulur. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iyi ve kadim dostluklar kuracağını da gösteren bir rüyadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA KIZ BEBEK GÖRMEK
Rüyanızda kız bebek gördüyseniz eğer, bu rüya da hayra yorulan rüyalardan biridir.Rüyasında kız bebek gören kişinin hayatının refaha çıkacağına yorumlanır. Derslerden kurtulacağına, maddi sıkıntıları varise bu sıkıntılarının biteceğine yorumlanan bir rüyadır.Şayet rüyayı hamile bir kadın görmüş ise, bu da bebeğinin erkek olacağına işarettir. Kişinin bereket getirecek işlere adım atmasına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ERKEK BEBEK GÖRMEK
Rüyayı gören kişi hamile bir kadın ise bu, bebeğinin kız olacağına yorumlanır.Rüyaların tersine çıktığı zaten yıllardır çevremizdeki herkes tarafından söylenmektedir. Rüyada erkek bebek görmek müjdeli bir haber alınacağına ve rüya sahibinin bu müjdeli haber sonrasında çok sevinip, mutlu olacağına işarettir. Rüyada erkek bebek görmek devletten beklenen bir kâğıt, bir imza veya bir haberin en kısa zamanda iyi bir şekilde sonuçlanacağına da işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA KIZ BEBEK DOĞURMAK NEDİR
Rüyasında kız bebek doğurduğunu gören bir kişinin uzun zamandır istediği, üzerinde düşünüp kafa yorduğu bir konunun sonucunun hayırlı olacağına işarettir. Girdiği bir iş var ise başarılı olacağına,gireceği bir sınav varsa sınavı geçeceğine işarettir. Hayra yorulan rüyalardan biridir. Başarıya ve mutluluğa işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA KIZ BEBEĞİNİ SEVMEK
Rüyanızda bir kız bebeğini sevdiğinizi hatırlıyorsanız eğer, bu rüya da hayra yorulan rüyalardan biridir. İş ile alakalı başarı ve beraberinde mutluluğa yorumlanır. İş hayatında yükselmeye, para kazancına işaret edilir. Ev almak isteyen kişi bu rüyayı görmüş ise, bu rüya onun ev alacağına işarettir. Evli bir insanın gördüğü bir rüya ise, ev ve aile hayatında mutluluğa yorumlanan bir rüyadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK NE DEMEK?
Rüyada bebek görmek rüyanın görüldüğü duruma göre farklı anlamlar içerir. Genel olarak hayra yorulan rüyada bebek görmek, aşkı ve dostlukları simgelediği gibi feraha ermeyi ve şansı da simgeler. Rüyada bebek görmek rüyada görülen nesne ve konu bağlamı ile yorumlanabilir. Rüyada bebek görmek ne anlama gelir ve rüyada bebek görmek ne anlamına gelir gibi sorularınızın cevaplarını detayları ile açıklıyoruz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek emzirmek
Rüyada bebek emzirmek bazı kayıplarınızın olabileceğine, bu konuda dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Ayrıca etrafınızdaki kişilere karşı da dikkatli olmalısınız. Yakınınızda bulunan kişiler bilerek veya bilmeyerek size zararı dokunacak şeyler yapabilir. Birilerinden kötülük görebilirsiniz. Kendinizi mümkün olduğu kadar korumaya almalısınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kız bebek görmek
Rüyada kız bebek görmek, işlerinizin düzgün gideceğine delalet eder. Hanenize bereket gelecektir. Rüyada kız bebek görmenin bir diğer tabiri ise çevrenize karşı itibarınızın artacağıdır.
Rüyanızda onu kucağınıza almışsanız bu rüya, yaptığınız işlerin hayırlı sonuçlar getireceğinin işaretidir. Maddi durumunuz kötü ise zengin olacaksınız demektir. Eğer sıkıntılı bir dönemdeyseniz feraha ereceğinizin müjdecisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kız bebek görmek işlerinizin yoluna gideceğine ve düzgün gideceği anlamına gelir. Evinize bereket geleceğine ve çevrenizde itibarınızın artacağı anlamına da gelir. Rüyanızda kız bebeğini kucağınıza aldıysanız işlerinizin hayırlı şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir. Sıkıntılı bir dönem geçiriyorsanız feraha ereceğinizi işaret eder. Maddi durumunuzu kötü ise zengin olacağınızı işaret eden bu rüya sıkıntılı günlerin geçeceğini de ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ERKEK BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada erkek bebek görmek sizi sevindirecek olayalar işaret eder. Fazlasıyla sevindirecek gelişmelere işret eden bu rüya, hamile kadının erkek bebek görmesi halinde kız bebeği olacağı şeklinde yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEŞİK SALLAMAK NE DEMEKTİR?
Rüyada beşik sallamak iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelere işaret eder. İş hayatınızda bereketli bir dönemi işaret eden bu rüya işsizseniz iş bulacağınız anlamına da gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA AĞLAYAN BEBEK NE DEMEKTİR?
Rüyada ağlayan bebek görmek işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duymaya ve tövbe etmeye yorulur. Bu rüya psikolojik olarak da ruh halinizi gösterir; hassas ve duygusal bir dönemde olduğunuzu gösterir. Bu rüya etrafınızdan takdir toplamak istediğinizi de ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ GÜLEN BEBEK NE DEMEKTİR?
Rüyada gülen bebek görmek, sıkıntılardan kurtulacağınızı gösterir. Gülen ve mutlu bir bebek görülmesi, rahat bir dönemin habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ TERK EDİLMİŞ BEBEK NE DEMEKTİR?
Rüyada terk edilmiş bebek görmek, akrabalarınızdan ya da akrabalarınızdan kalacak bir mirasa işaret eder. Rüyanızda bebeği sahiplenmeniz kısa sürede sıkıntıları atlatarak geride bırakmaya işaret eder. Bu rüya yakın zamanda menfaatinize olacak gelişmeleri işaret eder. Canınızı sıkan ve sizi üzen durumlar varsa bu durumların son bulacağı anlamına da gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA TEMİZ BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada temiz bebek görmek gönü ilişkilerinde mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Bu rüyayı gördüyseniz yeni bir aşkın kapıda olduğunu da düşünebilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada oyuncak bebek görmek bir davet nedeniyle sevineceğinizi ifade eder. Rüyanızda birisinin size oyuncak bebek vermesi alacağınız kararlardan dolayı ilerleyen zamanda pişmanlık duyabileceğinizi ifade eder. Bu rüya farklı tabircilere göre ise aşk hayatınızda fazla rahat davrandığınız anlamına gelir. Rüyada oyuncak bebek görmek gönül ilişkililerinizde daha dikkatli davranmanız gerektiği anlamına gelir. Birisine oyuncak bebek hediye etmeniz ise bazı konulardaki davranışlarınız nedeniyle pişmanlık yaşayabileceğinize işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA YENİ DOĞMUŞ BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek yakın zamanda başınıza sıkıntılı işlerin geleceğine ve bu dönemin sonunda rahta ereceğine şeklinde tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA EMZİREN ANNE GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada emziren anne görmek, rüyanın içeriğine göre farklı anlar taşır. Rüyanızda yakınınızın bebek emzirdiğini görmeniz yakın zamanda rahata ereceğinizi gösterir. Rüyada emen bebek görmek ise evinizde bolluk olacağının habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEK ÖLDÜRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebek öldürmek alacağınız kararların size menfaat yerine zarar getireceği şeklinde tabir edilir. Bu yüzden ileri dönük plan yaparken alacağınız kararlar konusunda dikkatli olmalı ve tedbirli davranmalısınız. Size mantıklı ve güzel görünen şeyler sizin zararınıza olabilir. Bu nedenle karar alırken daha dikkatli olmalısınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEK SAHİBİ OLMAK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebek sahibi olmak rüya sahibi maddi kazanca işaret eder. Rüyada bebek sahibi olduğunu görmek maddi kapıların açılacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda aşk hayatınızda da hareketlilikleri ifade eder. Rüyada bebek sahibi olmak her zaman güzel şeylerin işaretçisi olarak tabir edilir. Hastalar için şifa habercisi olan bu rüya hiç umulmayan bir yerden maddi kazanç elde etmek olarak da yorumlanabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEĞİN BİR ŞEY VERMESİ NE DEMEKTİR?
Rüyada bebeğin bir şey vermesi bir yerden elinize para geçmesine ya da bir yerden sizi sevindirecek bir gelişme yaşanmasına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA KÜÇÜK BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada küçük bebek görmek, sizi düşündürülen şeylerin gereksiz olduğu bu konularda endişe etmenize gerek olmadığı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEK ARABASI GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebek arabası görmek kısa süreli bir sıkıntılı döneme işaret eder. Bu dönemin ardın mutlu bir döneme kavuşacaksınız demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA ÖLÜ BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada ölü bebek görmek sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmek olarak yorumlanır. Bu rüyayı gördüyseniz daha yapıcı şekilde davranmalı ve işlerinizde daha dikkatli olmalısınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA KIZ BEBEK DOĞURMAK NE DEMEKTİR?
Rüyada kız bebek doğurmak sıcak bir habere, ani bir gelişmeye ya da kişiyi telaş içinde bırakacak bir olaya işaret eder. Bekar bir kızın kız bebeği doğurması kısmetlerinin artmasına ve erken yaşlarda evlilik yapmaya işaret eder. Kişilerin sıkıntılardan kurtulmasına yorulan bu rüya kazalardan kurtulmaya işaret eder. Kız bebek doğuran yaşlı bir kadın görmek evin yaşlı bireyinin vefatına yorulur. Genç bir kızın kız bebeği doğurduğunu görmek kendi evladı ile gurur duymaya yorulur. Tanımadığı birinin kız bebek doğurduğunu görmek hastalık döneminin geçip sağlığa kavuşmaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA YÜRÜYEN BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada yürüyen bebek görmek güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada yürüyen ve oynayan bebek görmek ileriki yaşamınızda çok güzel gelişmelerin olacağı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA BEBEK PATİĞİ GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebek patiği görmek küçük hesapları sembolize eder. Kişinin paraya fazla önem verdiğini ve çevresinde cimri biri olarak görüldüğünü ifade eder. Her şeyi maddi olarak düşündüğünüzü gösteren bu rüya, aşık olduğunuz kimse ile evlilik planları yapmaya işaret eder.
Rüyada bebek patiği örmek başkalarının sevinçlerini kıskanmaya ve haset biri olmaya yorulur. Bu rüya bazen de mutluluğunu kıskandığınız biriyle aranızın açılmasına tabir edilir. Yün bebek patiği, sevgiyi ve ömür boyu mutluluğu ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA MAVİ GÖZLÜ ERKEK BEBEK GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada mavi gözlü erkek bebek görmek sevindirici gelişmeye ve büyük bir müjdeye işaret eder. Bu rüya yakın bir zamanda bir isteğinizin gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyada erkek bebek görmek genellikle hayırlara yorulur. Erkek bebek sevincin ve mutluluğun habercisidir. Mavi gözlü erkek bebeğin büyüdüğünü görmek yatırımlarınızdan büyük kazançlar elde edeceğiniz şeklinde yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK/ RÜYADA İKİZ BEBEK DOĞURDUĞUNU GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek yakın zamanda art arda yaşayacağınız güzel gelişmelere işaret eder. İkiz bebek doğurduğunu gören kişi hem dünyada hem de ahirette mutlu bir hayata sahip olur. Rüyada eşinin ikiz bebek doğurduğunu görmek de mutlu bir hayatı müjdeler.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ikiz bebekler görmek mutlu haberlerin müjdecisidir. İkiz bebek mutluluk yaşamaya ve bu mutluluğun iki misli yaşanacağı anlamına gelir. Hayatınızın daime güzellikler ve sevinçle geçeceği anlamına gelir. İki tane kız bebek neşeli haberlere ve iş ve aşk hayatında işlerin yolunda gitmesi olarak yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek görmek mutluluk ve neşenin habercisidir. Bazen rüyanızda bebek görmüş olsanız bile bu rüya size iç sıkıntısı verebilir. Bu gibi durumlarda olumsuz düşünmeye gerek yoktur. Rüyada bebek görmek her zaman iyiye yorulmaktadır. Bebek özellikle şansı simgeler. Şanslı günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Beklemedeğiniz kapılar size açılabilir, gündemde olmayan maddi gelirler ortaya çıkabilir. İçgüdülerinize ve fikirlerinize güvenmelisiniz zira bu dönemde aklınıza gelen fikirler size fayda sağlayacaktır. Gireceğiniz işlerde şansınız yüksek olacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bu rüyanın bir çok güzel anlamı vardır. Etrafınızdaki insanlardan göreceğiniz faydalar da söz konusu olabilir. Ayrıca bebek, doğumdan sonra ortaya çıkan mucizevi bir varlık olduğundan rüyalarda yeni oluşan durumları, işleri, gelir kapılarını, dostlukları ve aşkı da simgeleyebilir. Rüyada görülen bebek neşenin, huzurun ve mutluluğun sembolüdür.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bazı durumlarda rüya, bebeğin nasıl görüldüğüne göre farklı şekillerde de tabir olunmaktadır. Örneğin mutlu ve güzel bir bebek feraha ermeye delalet ederken, ağlayan bir bebek  içinizdeki pişmanlıkların sembolü olabilir. Aşağıda rüyada bebeğin görülme şekillerine göre, çeşitli tabirler yer almaktadır. Rüyanızda gördüğünüz diğer nesneler ve olaylarla birlikte yorumladığınızda rüyanızın size ne anlatmaya çalıştığını çok daha net anlayabilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Terk Edilmiş bebek
Bebeği sahiplenerek ona yardım ettiğinizi görmüşseniz, hayatınızdaki sıkıntılar kısa süre içerisinde geçmişte kalacaktır. Borcunuz varsa borcunuzdan kurtulursunuz, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkar, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket gelir. Böyle bir rüya yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara yorulur. Canınızı sıkan ve aklınıza takılan konular varsa sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Oyuncak bebek
Oyuncak bebek alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine delalet eder. Rüyanızda birisi size oyuncak bebek hediye ederse, bu rüya, alacağınız kararlardan ilerde pişman olabileceğinize karşı bir uyarıdır.
Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınızın işaretidir.  Rüyada oyuncak bebek görmek gönül ilişkilerinizde daha düzgün davranmanız için size gelen bir uyarı niteliği taşımaktadır.
Birine oyuncak bebek hediye ettiğinizi görmeniz ise bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Doğum
Rüyada bir doğuma şahit olmanız ve bir bebek görmeniz, eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına ve durumunuzun iyileşeceğine, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize delalet eder.
Eğer rüyanızda doğuma doğru giderken kendinizi görmüşseniz, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada beşik sallamak eğer çalışıyorsanız iş yerinizde olumlu gelişmeler yaşanacağının habercisidir. İş yeri sahibiyseniz bereketli bir döneme gireceğinize delalet eder. Eğer işsizseniz yakın zamanda işe girebilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek öldürmek
Verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine delalet eder. Bu nedenle hayatınızla ilgili kararlar verirken ince eleyip sık dokumalısınız. Size güzel gibi gözüken şeyler aslında sizin hayrınıza olmayabilir. Bu nedenle mantıklı davranmakta fayda olacaktır. Bu rüya bir uyarı rüyası olarak dikkate alınmalıdır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek sahibi olmak
Rüyanızda bir bebeğinizin olduğunu görmeniz, yeni maddi kapıların size açılacağının işaretidir. Eğer bekarsanız yeni biriyle tanışabilir veya var olan ilişkinizi evlilik yolunda ilerletebilirsiniz.  Bu rüya hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınızın müjdecisidir. Rüyada bebek sahibi olmak her şekilde iyiye yorumlanabilir. Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderilir. Ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görürsünüz. Üstelik tüm bunlar siz hiç çaba sarf etmeden gerçekleşir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bebek psikolojik yorum
Rüyada görülen her şeyin bilinçaltımızda bir sembol olduğunu biliyoruz. Rüyanız gelecekten haber verebileceği gibi bilinçaltınızın size gönderdiği bir mesaj da olabilir. Genel olarak bebeğin sembolize ettiği şeylere bakarsak çoğunlukla bunların masumiyet, sıcaklık ve yeni başlangıçlar olduğunu görürüz.  Bebekler, saf savunmasız, çaresiz ve bozulmamış olan kendi iç duygularımızı temsil eder. Rüyanızda gördüğünüz bebeğin neler yaptığına bakarak farkına varmadığınız arzularınızı ve duygularınızı daha rahat görebilirsiniz.
Rüyada bebek görmek ayrıca karakterinizde ki değişimlerin ve gelişimlerin de yansıması olabilir.
Bu rüya ile ilgili bir başka yorum da günlük yaşamın koşuşturmasında içinizdeki çocuğa yeterince ilgi göstermeyişinizdir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bebek bulmak
Rüyanızda bir bebek bulmanız, aslında içinizde gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğunu ifade eder. Herhangi bir isteğiniz gerçekleştirmek için bilinç üstünüzde kendinize güvenmiyor veya kendi kendinize çeşitli bahaneler üretiyor olabilirsiniz. Bilinçaltınız size bunun doğru olmadığını söylüyor. Belki de bilinçaltınızı dinlemeniz gerekiyor.
Bu rüya başka şekilde de yorumlanabilir. Yaşamınızda değişen koşullar nedeni ile bir yere koyup unuttuğunuz bazı yetenekleriniz rüyanızda bulduğunuz bir bebek şeklinde karşınıza çıkmış olabilir. Bu rüya size rafa kaldırdığınız projeleriniz, hobileriniz ve ilgi alanlarınızla ilgili çalışmalarınız için şu anda doğru zamanda olduğunuzu anlatmaya çalışıyor olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Ağlayan bebek
Rüyada ağlayan bir bebek görmek içinizde ilgi isteyen bir parçanızı simgeler. Sevgiye muhtaç olan bu parçanız gerek başkaları tarafından gerekse sizin tarafınızdan yeterince kabullenilememiştir. Kendinizde beğenmediğiniz yönler yüzünden belki de kendinizi kötü hissediyor olabilirsiniz. Öncelikle kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeli, olumsuz gördüğünüz özellikleriniz de dahil olmak üzere bütünüyle kendinizi kabullenmeli ve sevmelisiniz. İç çatışmalarınızdan dolayı kendi içinizde sevmediğiniz bu parçanız bilinçaltınızdan bu rüya yoluyla açığa çıkmış olabilir.
Alternatif olarak, bu rüya yerine getirilmemiş hedefleri ve hayatınızda eksik olan şeylerin temsili olabilir. Böyle bir bebek, ihmal ettiğiniz hayallerinizi ve isteklerinizi simgelemektedir.
Bir diğer taraftan rüyada ağlayan bebek görmek kendinizi ve ailenizi korumak için yeterli özelliklere sahip olmadığınızla ilgili kaygılarınız olduğunu ifade ediyor olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Aç bebek
Rüyada aç bebek veya açlıktan ağlayan bebek görmeniz, başkalarına olan bağımlılığınızı yansıtmaktadır. İlgi çekme, takdir edilme gibi konularda kendinizi eksik hissediyor olabilirsiniz. Çaresizlik, başkalarına olan muhtaçlık ve güvensizlik duygularınız bu rüya yoluyla bilinçaltınızdan size yansıyor olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yürüyen bebek
Rüyanızda yürüyen, koşan veya dans eden bir bebek görmeniz hayatınızda sizin için potansiyeli yüksek birçok imkanın varlığından haberdar olduğunuzu sembolize etmektedir.
Eğer bir bebek sahibi iseniz, rüyanız bebeğinizle ilgili umutlarınızın bir sembolü olmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEK GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada bebek görmek mutluluk ve neşenin habercisi sayılır. Rüyanızda bebek görmüş olmanız belki size iç sıkıntısı verebilir. Fakat rüyada bebek görmek iyiye yorumlanmakta olup olumsuz düşünmeye gerek yoktur. Şansı simgeleyen bebek ile görülen rüyalar, şanslı günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Beklemediğiniz kapılar size açılabilir, gündemde olmayan maddi gelirler ortaya çıkabilir. İçgüdülerinize ve fikirlerinize güvenmelisiniz zira bu dönemde aklınıza gelen fikirler size fayda sağlayacaktır. Gireceğiniz işlerde şansınız yüksek olacaktır.
Rüyada görülen bebek neşenin, huzurun ve mutluluğun sembolü olup birçok güzel anlamı vardır. Etrafınızdaki insanlardan göreceğiniz faydalar da söz konusu olabilir. Ayrıca bebek, doğumdan sonra ortaya çıkan mucizevi bir varlık olduğundan rüyalarda yeni oluşan durumları, işleri, gelir kapılarını, dostlukları ve aşkı da simgeleyebilir.
Bazı durumlarda rüya, bebeğin nasıl görüldüğüne göre farklı şekillerde de tabir olunmaktadır. Örneğin mutlu ve güzel bir bebek feraha ermeye delalet ederken, ağlayan bir bebek içinizdeki pişmanlıkların sembolü olabilir. Aşağıda rüyada bebeğin görülme şekillerine göre, çeşitli tabirler yer almaktadır. Rüyanızda gördüğünüz diğer nesneler ve olaylarla birlikte yorumladığınızda rüyanızın size ne anlatmaya çalıştığını çok daha net anlayabilirsiniz.
Rüyanızda bebek sevdiğinizi görmeniz, alacağınız güzel haberlerin müjdecisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BEBEĞİ OLDUĞUNU GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada bebeği olduğunu görmenin anlamı, müjde ve sevinç demektir. Bebeğin cinsiyetine göre de farklı anlamlar kazanabilen bir rüyadır. Rüyada erkek bebek sahibi olmak, kişinin mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada kız bebek sahibi olmak, şans ve kısmet demektir.
Rüyada bebeği olduğunu görmek, başarı olarak açıklanır. Çoğu rüya sözlüğü yazarı bu rüyayı kişinin sahip olacağı büyük başarılar olarak açıklanır. Bebeği olduğunu görmenin rüya tabiri, kişinin işlerini büyütmesi için yeni kaynaklara sahip olacağı şeklindedir. Rüyada bebeği olduğunu görmenin yorumu, rüya sahibinin alacağı bir haber üzerine özellikle iş hayatında büyük başarılar sağlayacağı şeklinde ifade edilir.
Rüyada bebeği olduğu görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şunlar:
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölü bebek görmek
Çok sevdiğiniz bir eşyayı veya sevdiğiniz bir yakınınızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle ilişkilerinizde daha yapıcı olmalısınız. Maddi olarak da harcamalarınıza dikkat etmeli ve işlerinizle daha çok ilgilenmelisiniz.
0 oy