Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
45 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada görülen çıplak kadın tek bir şekilde yorumlanamaz. Rüyanın görülme biçimine bağlı olarak farklı yorumları mevcuttur. Rüyada çıplak kadın görmek rüyasının genel yorumu kişinin mahcup olacağı ve yüzünü kızartacağı olaylara karışmasına delalet eder. Ancak rüya sahibi kişi kendisinin sadece üst kısmının çıplak olduğunu görüyor ise şifa bulacak demektir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

28 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada çıplak kadın görmek

Rüyada çıplak kadınları görmek çıplak kadın görmek rüyası olarak kabul edilir. Rüya sahibi kişinin son derece hayırsız işler yapacağı ve bu işlerden dolayı başına türlü sıkıntıların geleceği şeklinde yorumlanır. İnsanlara karşı mahcup olacağı söylenen bu kişilerin hayatında uzun vadede olumlu değişimler olmayacaktır.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ÇIPLAK KADIN VE ERKEK GÖRMEK
Rüyada çıplak kadın ve erkek görmek hayırlara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedebilmesi için gerekli olabilecek tüm kapıların kendisine açılacağına işaret eder. Kişi böylelikle hayatını daha mutlu bir şekilde yaşamaya başlayacak demektir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA KADIN CİNSEL ORGANI GÖRMEK
Rüyasında kadın cinsel organının görülmesi kişinin zenginlik içerisinde olacağına yorulur. Rüya sahibinin hazır ve kolay yollardan büyük bir gelir elde edeceği ve elde ettiği bu gelir sayesinde hayatının değişeceği şeklinde yorumlanır. Hayal ettiklerine ulaşacağı söylenen rüya sahibi kişinin sahip olduğu tüm varlığını katlayacağı ve bol kazançlı işlere gireceği söylenir. Bu rüyanın aynı zamanda hastalıkların son bulacağı şeklinde yorumları da mevcutt
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yakın bir arkadaşın önayak olması sayesinde çok kazanç sağlayacak bir işe girmeye, sorun yaratacak bazı kişilerden uzaklaşmaya, yapılan hataları telafi etmeye, kazancı arttırmak için yeni bir işe girmeye, sağlık olmak için düzgün beslenmeye ve rahata ermeye alamettir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada çıplak bir kadın görmek, yakın çevreniz tarafından sizden bir şeyler saklandığını düşünüyorsanız, yakında tüm gerçekler açığa çıkar. Sürekli sizden bir şeyleri gizlemeye kalkan kişiler buna pişman olurlar. Eğer evliyseniz eşiniz ile aranızdaki güven sorunlarına çare bulunur. Size karşı duygularını daha çok dile getirebilir. İlişkisi olanlar da sevdikleri hakkında önemli bir şeyler öğrenebilirler. Sevdikleriniz hakkında bazı gerçeklere karşı açık olmanız gerekir. Yoksa tepkilerinizden pişmanlık duyabilirsiniz. Rüyada bir kadının kendini çıplak görmesi, aynı zamanda bir kadın tarafından görülen iyilik sayesinde daha çok kazanç sağlamaya yorumlanır. İş hayatında sayesinde yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bu sayede gelirinizde de hızlı bir artış olabilir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kıyafetlerini çıkarmış kadın görmek, derdi olan bir kadına yorumlanır ve size dertlerini açmak isteyebilir. İlerleyen günlerde bir kadın sizinle görüşerek dertlerine derman bulmaya çalışabilir. Eğer işlerinizi yokuşa süren birileri varsa bir kadın sayesinde işleriniz düzelir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Yarı Çıplak Kadın Görmek
Manevi yönden sizi huzur içerisine sokacak bir kadına yorumlanır. Özel hayatında sorunları olan kişiler için bir kadının da yardımı ile mutlu olmaya yorumlanır. Ayrılan kişiler için sevdiğiniz insanla aranızın düzelmesinde bir kadın destek olabilir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eşini Soyunmuş Görmek
Eşinizin sırlarını açmasına ve onu daha iyi tanımaya yorumlanır Eşinizle aranızdaki bağ güçlenebilir, birbirinize sıkıntılarınızı açabilirsiniz. Rüyada karısını çıplak görmek, evliliğiniz sorunlar varsa çözülmesine yorumlanır. Eğer eşinizle anlaşamadığınız bir konu varsa yakında ikinizin de gönlü rahat eder.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Kaynanasını Soyunmuş Görmek
Rüyada kendi kaynanasını çıplak görmek, hayırlı evlat yetiştirmeye ve güzel yerlere gelmesine yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında yaşadığı sorunlar varsa yakında biter. Özellikle de üzüldüğünüz bir konuda kızınız güzel bir haber getirebilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Yıkanan Kadın Görmek
Bir kadına dertlerinizi açmaya ve rahat etmeye yorumlanır. Dertlerinizi dile getirerek çare bulabilirsiniz. Kısmetiniz açılır ve karşınıza iyi niyetli insanlar çıkar. Bir kadınla yeni bir dostluk kurup dert ortağı olabilirsiniz.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Soyunan Kadın Görmek Dini Yorumu
İslami rüya tabirlerine göre, gam ve kederden kurtulmaya, üzerinizden büyük bir yük kalkmasına yorumlanır. İçinize dert olan bir şeye çare bulunur. Eğer sizi sürekli üzen ve her işinize burnunu sokan kişiler varsa kendi yoluna giderler. Üzerinizdeki baskı kalkar, kişi rahata erişir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada çıplak insan görmek, toplum nazarında küçük düşmeye, utanç içerisinde olmaya tabir edilir. Görülen bu rüya, zengin için fakirleşmeye, fakir için sıkıntılardan sonra rahatlamaya, üzerindeki yüklerden kurtulmaya rivayet edilmiştir. Aynı zaman da yapılan bir davranış yada hatadan dolayı mahcubiyet yaşamaya delalet eder. Rüyasında çıplak insan görüp utanç duymayan kişinin, geçim darlığı yaşayacağına, maneviyattan uzaklaşacağına işaret olunur. Rüya sahibinin gördüğü kişiyi çıplak, fakat mahrem yerlerini kapalı görmek, işlediği bir suçtan affa uğrayacağını bildirir. Bazen de işlerin artacağına, kazanç sağlanacağına fakat hayır görülmeyeceğine yorumlanır. Ayrıca kişiye yakın bir dostundan gelecek maddi ve manevi anlamda desteğe yorulur. Gören kişinin bu yüzden gördüğü rüyanın devamını anlatması da rüyanın tabiri için önem arz etmektedir. Rüyada çıplak insan görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı bizlere çekinmeden ulaşabilirsiniz.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çıplak İnsan Görmek Nedir
Rüyada çıplak insan görmek, iş ve sosyal çevrenizde yaşayacağınız itibar kaybına yorumlanır. Görülen bu rüya farklı anlamlar ile tabir edilip, bazen küçük düşmeye, utanmaya, bazen de dert ve sıkıntılardan arınmaya işaret eder. Rüyada soyunan kadın görmek, dünya hevesine, yanlış yollara sapmaya tabir edilir. Görülen kişi düş sahibinin eşi ise, yaşanan ailevi sorunların biteceğine, hane içinde muhabbetin daim olacağına rivayet edilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Yıkanan Kadın Görmek
Rüyada yıkanan kadın görmek, arınmaya, kötü davranış ve çevreden uzaklaşmaya tabir edilir. Rüyada yıkanmak genel olarak günahlardan kurtulmaya, tövbeye işaret eder. Bu yüzden kişinin yıkanan birisini görmesi, bu kişi sayesinde doğru yola iletileceğini gösterir. Rüyada çıplak bayan görmek nedir diyadinnet yorumuna göre, düş sahibinin harama meyil etmesine, zevk ve keyfe olan düşkünlüğüne yorumlanır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Başkasını Çıplak Görmek Diyanet Yorumu
Rüyada başkasını çıplak görmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin haksız kazanç elde etmesine, başkalarının rızkında gözü olmasına yorumlanır. Kişiye uyarı anlamı taşıyan bu rüya, hatalarını düzeltmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada kadın görmek diyadinnet yorumuna göre ise, neşe ve muhabbete, bolluk ve kederden kurtulmak olarak tabir edilmiştir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Yıkanan Erkek Görmek
Bol gelir elde etmek ve sefa içerisinde yaşamaya yorumlanır. Kişi sıkıntılarından uzaklaşır, aynı zamanda bir erkek ile de dertleşip dertlerinize derman bulabilirsiniz. Size karşılık beklemeden de iyilik yapan biri olabilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çıplak Erkek Görmek Ne Demek
Rüyada çıplak erkek görmek, güce, şan ve şöhrete yorulur. Ayrıca kişinin meyil ettiği kötü davranışlarını bir an önce bırakması gerektiği gösterir. Alimler nazarında rüyada çıplak erkek görmek islami yorumuna göre, düş sahibinin hac yada umre vazifesini yerine getirmeye delalet eder. Rüyada çocuğunu çıplak görmek ne demek, kişinin çocuklarına olan düşkünlüğüne yorumlanır. Ayrıca evlatlarınıza karşı olan merhametinize rivayet edilir. Rüyada kendini çıplak görmek ise, dert ve gamdan kurtulmaya, yapılan salih amellerin yerine ulaşmasına yorumlanmıştır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çıplak Erkek Görmek Dini Yorumu
İslami rüya tabirlerine göre, özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların çözülmesinde bir erkeğin yardımını alabilirsiniz. Bu erkek size herkesten daha yakın olup sizin derdinizle bilhassa ilgilenebilir, vefalı bir dost kazanılır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çıplak Erkek Görmek
Rüyada çıplak erkek görmek, sevdikleriniz ile aranızdaki sorunların çözülmesine ve herkesle iyi anlaşmaya yorumlanır. Eğer bir erkekle aranızda problemler varsa bunlar ortadan kalkar. Ya da bir erkekle zamanında laf dalışı yapıldıysa ve kırgınsanız yeniden barışabilirsiniz. Sizi üzen bir erkek gelip gönlünüzü alabilir. Bu kişi tanıdığınız biriyse ondan gelecek iyiliği simgeler, size karşı dürüst olur. Eğer tanımadığınız bir erkeği rüyanızda çıplak görürseniz, iyi niyetli bir erkekle tanışmaya yorumlanır. İçi dışı bir, özü sözü doğru olan bir erkek hayatınıza girebilir. Rüyada erkeğin çıplak olması, bir erkeğin sayesinde gerçeklerin farkına varmaya yorumlanır. Bu kişi size yardım eli uzatıp yanlış kararlar almanızı önleyebilir. Rüyada çıplak adam görmek, altından kalmayacağınızı sandığınız bir işin altından kalkmak, güç ve kudrete sahip olmaya yorumlanır. Kendinize güvenerek giriştiğiniz işten alnınızın akı ile çıkarsınız.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu
İş hayatında yaşanan bereketli bir dönemin ve bu dönem içinde kazanılan mal mülkün vereceği güvenin, huzur dolu bir ruh hali yaratacağına ve bu durumun rüyalarda da huzur, mutluluk ve bereket duygularını veren semboller görülmesine olanak sağlayacağı şeklinde açıklanır. Kişinin içinde bulunan bastırılmış duyguların ya da korkuların dışa vurumu olduğu da söylenebilir.
Aynı zamanda bu rüya için, gerçek hayat içinde çok sevilen ya da hayran olunan bir kadının rüyalarda kendisine yer bulacağı gibi bir açıklama yanlış olmayacaktır.
Büyük bir sorunun çözüme kavuşması ile ele geçecek fırsatların ferah bir dönem yaşamaya vesile olması sayesinde hayal dünyasının genişleyeceği şeklinde bir açıklama getirilebilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada soyunan erkek görmek, gönlüne göre yaşamak ve isteklerini hayata geçirmek anlamına gelir. Çok güzel işlere dahil olabilir, kendinizden ödün vermeden iyi işler başarabilirsiniz. Başkaları gözünde saygınlık artar, bazı insanlar tarafından el üstünde tutulabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Erkeğin Kadın Olması
Çok hayırlı ve güzel bir şekilde başlayan ve aynı şekilde devam eden bir projenin hiç beklenmedik bir anda çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına, bolluk ve bereketin haneden uzaklaşacağına, dertlerin ve sorunların artacağına ve zor zamanlar yaşanacağına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eşini Çıplak Görmek
Aile ilişkilerinde yaşanan bazı sıkıntıları eşinizin de yardımı ile çözmeye ve kendi ailenize eşinizin bir desteği olacağına yorumlanır. Rüyada kocasını çıplak görmek, aynı zamanda aile hayatında mutsuzluk ortadan kalkar, eşinizin iğli ve alakası gün geçtikçe çoğalabilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eski Eşini Çıplak Görmek
Eski eşinizin sırlarını öğrenmeye ve çok şaşırmaya yorumlanır. Aynı zamanda boşanma aşamasında olan kişiler için de hayırlı gelişmeler olur. Her şey sizin lehinize gelişir. Mahkemesi devam eden kişiler yakında hayırlı haberler alırlar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Erkek Arkadaşını Çıplak Görmek
Ona karşı daha fazla güven duymaya ve boşuna haksızlık yaptığınızın farkına varmaya yorumlanır. Erkek arkadaşınız size içini de dökebilir. Size anlatmadığı bazı gerçekleri anlatabilir, aranızdaki bağ güçlenir. Rüyada eski erkek arkadaşını çıplak görmek, ilişkinizde yaşadığınız sorunları bir daha yaşamamak ve daha dürüst bir insanın hayatınıza girmesine yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çıplak Erkek Kardeş Görmek
Parasal anlaşmazlıkların bitmesine ve iki tarafın da hakkı olanı almasına yorumlanır. Rüyada erkek kardeşini çıplak görmek, küs olanlar için barışmak demektir. Ayrı kalanlar da hasret giderirler. Rüyada abisini çıplak görmek, abisinin bir iyiliğinin dokunmasına ve birbirinize zor günde yardımcı olmaya da yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Ölmüş Bir Erkeği Çıplak Görmek
Hayırlı haberler almaya ve hane içerisinde kalkınmaya, insanların size yaklaşımının iyi niyetle olacağına yorumlanır. Düşmanlar uzak durur, karşınıza saf kalpli insanlar çıkar. Dert ve kederi olanlar buna derman bulurlar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çıplak Adam Görmek
Rüyada çıplak adam görmek yakın zamanda aile ilişkilerinin düzeleceğine, sosyal çevresinin daha da genişleyeceğine yönelik bir dizi rivayetler bulunmaktadır. Bu çıplak adam kalabalıkta ve rahat bir şekilde, bir yerini örtme ihtiyacı hissetmeden kalabalıktan gelip geçiyorsa, rüya sahibinin yakın bir zamanda dolandırılacağına ya da aldatılacağına işaret eder.
 
Rüya gören kişi eğer çıplak adamı ağlarken görüyorsa ve üstünü örtmeye çalışıyorsa, yaptığı bir işten pişmanlık duyacağına ve bunu telafi etmek için yoğun bir duygusal döneme gireceğine işaret eder.Rüyada tanıdığı bir erkeği çıplak gören kişi eğer cinsel organını örtüyorsa girişimcilikteki hedeflerinin zaferle sonuçlanacağına, eğer cinsel organını hiç görmüyorsa, yakın zamanda sıkıntı yaratabilecek dedikodulara maruz kalabileceğine işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çıplak Bir Erkeğin Uyuduğunu Görmek:
 
Rüyada çıplak bir erkeğin uyuduğunu görmek pusuya yatmış, erkek bir düşmanın yakın bir zamanda zarar vereceğine ve saklandığı yerden çıkıp mal ve mülke zarar vereceğine ilişkin yorumlanır. Rüyada görülen çıplak erkek eğer ünlü biriyse iş terfii almaya işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Komşusunu Çıplak Koşarken Görmek:
 
Rüyada çıplak koşmak hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Rüyada eğer komşu panik halinde koşuyorsa ve sağa sola çarparak çıplak bir şekilde kaçmaya çalışıyorsa  rüya gören kişinin yalnız kalacağına, maddi ve manevi destek gördüğü kişilerden yardımların kesileceğine ve sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder.
+1 oy
Uzman Yorumcu (28.2k puan)
Merhaba
Bu tür rüyalar genelde bilinçaltı dediğimiz şeylerden oluşma bir nevi fizyolojik rahatlama olabilir. Yani aslında benim bildiğim şekilde bu...
+1 oy
önce Rüyazede (21 puan)
Ben çıplak ne kadar çıplak kadın görsem rüyamda ya her tarafında kıllar olur ya da şeytansı rüyalar olur.Sizce bu gibi rüya günahlara karşı uyarı niteliğinde olabilir mi ?
önce Rüya Bilgesi (1.1m puan)
kıl çok farklı yorumlara sahiptir. rüyaya göre değişir mal borç iyi kötü gibi olması gereken yerde kıl maldır ve iyidir olmaması gereken yerde kıl kötü düşünce  ve borç gibi. hem çıplak hemd kıl olması o bayanların hakkında dedikodu yapıldığına yada senin onların kötü yönlerini gördüğüne işaret eder.

İlgili rüyalar

+4 oy
100 yorum 83 okuma
+2 oy
59 yorum 41 okuma
29 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
43 yorum 38 okuma
28 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
97 yorum 69 okuma
+3 oy
95 yorum 60 okuma
28 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+5 oy
75 yorum 121 okuma
+5 oy
76 yorum 21 okuma
1 Ekim Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 4.7k okuma
0 oy
1 yorum 20 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

79 Aktif
3 Üye ve 76 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15854
Dün : 27369
Toplam : 11688868
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 469 e
  2. Likya - 272 e
  3. Karga - 128 e
  4. yok - 73 e
  5. Ruyaninmeali - 66 e
  6. Tolgahan - 59 e
  7. sonsuz - 44 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...