Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (26.4k puan)  
Merhaba,
Küçük bir şehirdeyim, sevdiğim bir şehir,ayrılmak istemediğim orda doğmuş büyümüş gibiyim.yolarında devamlı yürüyorum, bir korku filmi izler gibiyim aynı zamanda.Yerden lavlar çıkyor, şehrin çoğu budan habersiz... Asıl patlama olacak sonra bir yandan da bunu biliyorum, sanki filmin sonunu önceden biliyorum.Bi yandan lavların çıktığını kısa bir zaman sonra volkanın patlayacağını ve şehrin yokolacağını biliyor öbür yandan da bu kısa sürede giysi almaya gidiyorum.Dükkan saibi bana giysi arıyor , bulamayınca bodrum katına iniyor, ben biri daha iniyoruz ardından ve birimiz kapıyı kapatıyor ardı sıra... Aynı zaman da gören de benim ölecekler diyorum , çıkamayacaklar...Mahsende zaten lavlar yüzeye çıkmış nemli bir zemin oluşmuş..Ardından sokaktayım yaşlı birinin birazdan habersizce öleceğini tahmin ediyorum( sevmediğim bir tip, tanımıyorum) , sonra onu asfaltta lav seli içerisinde bir nevi mumyalaşmış görüyorum. Yürüyorum hala nereye gitsem küçük lav birikintilerinden geçemiyorum,biri asfaltın temizlenmesi için toprak arazilere lavları akıtılmasını söylüyor, en azından şehirden kaçabiliriz,şehir yokolacak kesin ama kurtulmak için bu yöntdm şart diyor, bana mantıklı gelsede gözlemleyen bana, diğerleri saçmalık olarak(yine galiba banim)görüyor.
Ama bir yandan bilsem de tehlikeyi , ki herkes öğreniyor, apartmanlar bile tam çökmesede yana doğru devriliyorlar, görüyorum korku yok...bir nevi kabulleniş, sadece gitmek istemiyorum şehirden ama film izler gibi hem ordayım,hem de farkında ama duygusuz olmasada fazla mantıklı bir bakışla bekliyorum, umutsuzluk yok,..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Astral Gezgini (109k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bir dönem, ciddi ruhsal duygusal karmaşalar yaşama ihtimaliniz var. Size neler olduğunu siz bile zaman zaman anlamayabilirsiniz. Bu karışık ruh durumları anlarında aileniz ve yakınlarınızla da ciddi tartışmalar yaşamanız sözkonusu olabilir. Kendinizi toparlamak için, duygularınızı sağlam tutmalı ve karmaşanın üzerini örtmeye çalışmaktansa çıkış yolları bulmayı denemelisiniz.

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 13 okuma
15 Kasım 2019 Tabir kategorisinde alper Karabasan (58 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (3.6k puan)   yazdı
+2 oy
30 Nisan 2016 Arşiv Uzman Yorumcu (26.4k puan)   yorumladı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

53 Aktif
4 Üye ve 49 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18648
Dün : 22133
Toplam : 16067191
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1083 e
  2. Sonbahar - 239 e
  3. Karga - 82 e
  4. magdalena - 57 e
  5. Ehlibeyt - 25 e
  6. Likya - 23 e
  7. merve.merve - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...