Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
39 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir kimsenin rüyada baklava görmesi, müjde ile tabir olunur. Çünkü bakla güzel bir taamdır. Rüyada baklava görmek, beklenmedik bir yerden sevindirici haber almaya, hasta insanlar için şifa bulmaya, güçlükle el emeği ile kazanılan helal paraya, elde edilecek yüklü mirasa işaret eder.
Bir başka rivayete göre de: Rüyada baklava görmek çocuklarınızla veya aileden yakın olduğunuz küçük yaştaki kişilerle alakalı olaylara, kişilerle olan ilişkilere delalet eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

89 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava görmek
Rüyada baklava görmek, genel olarak hayırlara yorulan rüyalardandır. Beklenmedik bir yerden gelecek olan müjdeli ve sevindirici habere, hasta kimse için şifa bulmaya, helal kazanca ve helal paraya, yüklü mirasa işarettir. Rüyada baklava görmek, şansın ve bahtın açık olduğuna, sıkıntıların bittiğine, bolluk ve berekete, geçimin kolaylaşmasına hatta zenginliğe, hayırlı kısmete işaret eder.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tepsiyle baklava görmek
Rüyada tepsiyle baklava görmek, şansınızın açılacağına ve kazancınızın artacağına, çok bereketli bir döneme girdiğinize işaret eder. Bekar kimse için çok hayırlı bir evliliğe işaret eder.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada dilimli baklava görmek
Rüyada dilimli baklava görmek, kişilere hak ettikleri değeri verdiğiniz için ikili ilişkilerinizde sorun yaşamadığınıza işaret eder. Aynı zamanda kismetinizin parça parça olduğuna, taksit taksit kısmetinizin elinize geçeceğine veya hedeflerinize adım adım ulaşacağınıza da işaret eder.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada dilimlenmemiş baklava görmek
Rüyada dilimlenmemiş baklava görmek, rüyayı gören kişinin gönül kapısı herkese açıktır. Dil, din, ırk ayrımı yapmadan, her görüşe ve herkese saygılı biri olduğunuza, herkese aynı mesafede olduğunuza ve herkese kalbinizin açık olduğuna işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada fıstıklı baklava görmek
Rüyada fıstıklı baklava görmek, sorumluluğu ağır olan işlerden kaçınmalısınız. Her şeyi ben yaparım deyip öne çıkmamalısınız.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kuru baklava görmek
Rüyada kuru baklava görmek, aşk hayatınızda, gönül işlerinizde geçici bir durgunluk olacak.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava almak
Rüyada baklava almak, yatırım amaçlı mal, mülk edineceksiniz demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bir tepsi baklava almak
Rüyada bir tepsi baklava almak, kısa süre içinde ev sahibi olmaya işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kaymaklı baklava görmek
Rüyada kaymaklı baklava görmek, iş açısından çok bereketli günlerin eşiğindesiniz. Önünüze büyük, önemli ve çok sayıda fırsatlar çıkacak ve sizde doğru değerlendireceksiniz.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklavaya şerbet döktüğünüzü görmek
Rüyada baklavaya şerbet döktüğünüzü görmek sıkıntılarınızdan uzaklaşıp kendinize zaman ayırmanız gerektiğine, işinizden veya okulunuzdan kısa süreliğine izin alıp kafanızı toparlamanızın yararlı olacağını gösterir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklavayı dilimlediğinizi görmek
Baklavayı dilimlediğini görmek bazı konulardan korkmayarak, cesaretlenip her işi başaracağınıza inanmanızı gösterir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Yanık baklava görmek
Rüyada yanık baklava sağlık konularında her şeyi atlatacağınıza, spor yaparak sağlığınızı koruyabileceğinize yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Tepsi baklava satın aldığınızı görmek
Rüyasında bir tepsi baklava satın aldığını görmesi; o kimsenin emlâk sahibi olacağına yorumlanır. Bakınız; Tatlılar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Birisinin size baklava ikram ettiğini görmek
Rüyada birisinin size baklava ikram etmesi bazı konularda yüreğinizden geçenleri sinirli veya kötü düşünerek dile getirmemeniz gerektiğine, tatlı dille karşınızdaki kişiye aktarmanız gerektiğine işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklava ikram ettiğinizi görmek
Rüyada baklava ikram etmek iş yerinde yaşadığınız sorunları iş arkadaşlarınızla paylaşmamanız gerektiğine, bu tarz konuları kendinize saklamanızda fayda olacağına delalettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava yapmak veya Rüyada baklava açmak
Rüyada baklava yapmak veya Rüyada baklava açmak ise, hayatınızı helal yoldan kazanmak için çok büyük zorlukları ve sıkıntıları aşacağınıza işaret eder. Zor şartlar altında çalıştığınızdan dolayı, ilerde sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bu rüya erkek için kimi cinsel sorunlarla yüz yüze gelebileceğini simgeleyebilir. Kadın içinse, zührevi hastalıkları dikkat etmesini söyleyen uyarıcı bir rüyadır….
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yemek; Rüyada baklava yemek rüya sahibinin yakın bir çevresinden hayırlı bir haber alacağına ve bu haberin de rüya sahibi için maddi ve manevi anlamda hayra yorulacağına işarettir. Aynı zamanda baklava yemek yeni bir işe yeni bir hayata başlangıç olarak gösterilirken kişiyi iş hayatında kariyerinin yükselerek makam ve mevki yönünden rütbe ve mertebesinin de artacağına işaret olarak gösterilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava ikram etmek
Rüyada baklava ikram etmek, büyük, temiz ve güzel bir işe başlayıp sonunda da muvaffak olacağınıza işaret eder. Yüce gönüllü birisiniz ve kazancınızı çevrenizdeki ihtiyaç sahipleri ile paylaşmaktan çekinmiyorsunuz demektir….
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
rüyada Baklava Görmek; Rüyada baklava görmek Rüyada baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir. Rüyasında baklava gören kişi uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacak demektir. Diyanet rüya tabirleri baklava görmeyi kısmet nasip olarak yorumlarken kişinin iş hayatında kısmetinin açılacağına ve yakın bir dostundan müjdeli bir haber alacağına yorumlar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Açmak; Rüyada baklava açmak  ya da baklava yapmak rüya sahibinin uzun ve meşakkatli bir çalışma hayatı olacağına delalet edilir. Bu kişi uzun çalışma hayatı nedeni ile bazı sağlık sorunları da yaşayacak demektir. Kişinin iş hayatında yaşadığı yoğun çalışma temposu  ve kendine vakit ayıramaması kişinin hem kendisine hem de ailesine yeterli ilgiyi alakayı gösterememesi olarak yorumlanırken sağlık konusunda da çalışmaya bağlı olarak beklenmedik hastalıkların geleceğini de işaret eder.Kişi bu çalışma faaliyetine son vererek hem kendisine hemde ailesine karşı yeterli ilgiyi göstermeli ve sağlık konusunda kendine karşı biraz daha duyarlı yaklaşmalı
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Satın Almak; Rüyada baklava satın almak  maddi anlamda rüya sahibinin bir işe yöneleceğine ve bu işe bağlı olarak bir takım yatırımlar yapacağına ticaret hayatında yaptığı çalışmaların büyük başarılar elde ederek kişiye maddi ve manevi anlamda bolluk ve bereketi getireceğine işaret edilir.Kişinin ticaret hayatında göstermiş olduğu bu özverili başarısı maddi anlamda kazanç sağlamasının yanında kişinin iş hayatında yükselerek dış kapılara da açılacağına ve sayılan bilinen şirketler arasına gireceğine işaret edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Pasta Görmek; Rüyada pasta görmek çoğu zaman hayırlı haberlere işarettir. Bir kimse rüyasında pasta görüyorsa bu bir misafir mal servet ya da hayırlı bir haber olarak yorumlanabilir. Bu durumda rüyaların içeriğini en iyi şekilde analiz ederek bu konuda bir yorumlama yapmak çok daha doğru bir karar olacaktır. Ayrıca rüyada pasta görmek bazen beklenmedik bir yolculuğa işarettir. Ancak tüm bu ayrıntıların hayırlı bir şekilde sonlandırılacağı belirtilmiştir. Rüyada görülen pasta çoğu zaman hayrı temsil eder. Bu açıdan pasta rüyalarını yanlış yorumlayıp tedirgin olmak yersiz olacaktır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Baklavacı Görmek

Sevinç, toplu para ve iyi söz anlamına gelir. Baklava satın alan sevinir, Baklavayı veren ise hayır işler. Tepsiyle baklava gören ve bundan yiyen kimsenin talih oyunlarında şansı açılır.
Rüyada baklava görmek müjde isaretidir. Rüyasinda baklava yedigini görmek müjdeli bir haber alacagina; birisine baklava ikram ettigini görmek, büyük bir ise girecegine; bir tepsi baklava satin aldigini görmek, emlak sahibi olacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada baklava yedigini gören bir insana beklemedigi yerden eline bir para geçer veya bir mirastan hisse alir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava görmek, baklava rüyası kişi ya da kişiler için, şansı, kısmeti, başarıyı, saygınlığı, zaferlerle sürecek ömrü, işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler hayatı her daim güzel yönleri ile yaşayarak girilen bir çok işte mutlak zaferlerle ayrılırlar. Rüyada baklava görmek, bazen de uzun süredir beklenilen haberin sonunda ifşa olunmasına, duyacağınız sözlerle mutlu olup hayatı renkli hale getirmeye ifade edilir. Baklava rüyası aynı zaman da güzel yüzlü kimselerle sohbet içinde olmaya, ikili ilişkilerde başarıya gitmeye, her türlü nimete ve hayra ulaşmaya ifade edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmek Diyanet?
Rüyada baklava görmek, kazanılan zaferleri, ele geçecek nimetleri, hayırlı kılınacak ömrü delalet eder. Bu rüya gören kişiler için hayırlı haber şeklinde ifade edilip beklentilerin gerçekleşmesi açısından önem arz eder. Rüyada görülen baklava sembolünde görülen baklavanın şekline bağlı kalmaksızın sembollere takılmak yerine diğer anlamlarına odaklanmak siz rüya misafirleri için güzel sonuçları niteleyecektir. Rüyada baklava görmek, bazen de nasip ve kısmet kapısını, hayırlı habere, elinize geçecek imkanları yerinde başarılı kılmaya ifade edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yemek  
Rüyada baklava yemek, kalıcı miraslara vasıl olmaya, elinize geçecek mala ve mülke işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler miras yoluyla bir takım kazançlara vasıl olup yaşayacağı güzel olaylarla mutlu olurlar. Rüyada baklava yemek, bazen de haber almaya, sonuca ulaşmaya, beklentilerin gereğe dönüşmesine ifade edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Dağıtmak  
Rüyada baklava dağıtmak, bu rüya kişinin kendisi ve ailesi için hayırlı olacak işe girerek nasibini helal yollarla kazanacağına, kendisine sunulan hayatı layıkıyla yerine getireceğine yorumlanır. Rüyada baklava dağıtmak, bazen de manevi duyguların ağır basmasına, iyilik yapmaya,eli açık olup bir çok kimseye yol gösterici olmaya ifade edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yapmak  
Rüyada baklava yapmak, kişinin iş hayatına gereğinden fazla önem vermesinden dolayı üzücü bir takım sağlık sorunları yaşayarak hem kendisini hem de ailesini üzeceğine yorumlanır. Rüyada baklava yapmak, bazen de elden çıkacak mala, alınacak üzücü habere, mutsuz olmaya ifade edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tepsiyle Baklava Görmek  
Rüyada tepsiyle baklava görmek, şansın ve başarının yükselmesine, kolay yollarla kazanç elde etmeye, hakkınızda hayırlı olacak bir çok işte yer alarak nasip kapısını genişletmeye ifade edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava İkram Etmek  
Rüyada baklava ikram etmek, hakkınızda hayırlı olacak temiz ve güzel işe girmeye, sevdiğiniz kimselerin de desteği sayesinde girilen işlerden mutlu sonla ayrılmaya, yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Rüyasında baklava ikram ettiğini gören kimseler, insanlara karşı olumlu düşünen, yapıcı, herkesin örnek aldığı kimselerdir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava İkram Etmek; Rüyada baklava ikram etmek Rüyasında birine ya da birilerine baklava ikram ettiğini gören kişi temiz ve güzel bir işe girişecek ve sonunda da muvaffak olacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Satın Almak  
Rüyada baklava satın almak, yatırım amaçlı işlere yönelmeye, ticari kazancınızın artmasına vesile olacak yatırımlar ile hayatı daha kolay ve yaşanılır hale getirmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler ticaretin küçük ya da büyük olmasına bağlı kalmaksızın elindeki her türlü fırsatı yerinde kılarak şansının da sayesinde kısa zaman da büyüme şansına sahip olur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Alimlerin Açıklamaları?
Diyanet Yorumu, rüyada baklava görmek, beklenmedik yerden gelecek mala, elinize geçecek paraya, kendinizi şanslı kılarak yapılan işlerden zevk almaya yorumlanır. Baklava görmek, rüyası bazen de tatlı söz duymaya, işinizin rast gitmesine, her konuda başarıya ulaşmaya tabir edilir.
İslami Yorumu, rüyada baklava görmek, müjdeli habere işaret olan bu rüya kişinin hakkında hayırlara vasıl olacak birbirinden güzel ve etkili haberler alacağına, şansını el verdiği şekilde daim kılarak kısa zaman da amacına ulaşacağına yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmek
Rüyada baklava gibi gerek hamurlu gerekse sütlü tatlılar görmek kısmet, şans, açık baht ve parlak istikbal olarak yorumlanır. Rüyada baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir. Rüyasında baklava gören kişi uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava yemek
Rüyada baklava yemek, rüya sahibi kimseye beklemediği yerden yüklü miktarda para, emlak veya toprak gelir veya miras kalır. Kimi yorumculara göre Rüyada baklava yemek, aşka ve zenginliğe, sevinçli haber almaya işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tepsiyle Baklava Görmek
Rüyada tepsiyle baklava görmek kişinin şansının açılacağına ve kazancının yükseleceğine delalet eder. Bu kişi tahvil ya da bono yatırımında kar elde edecek demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Satın Almak
Rüyada baklava satın almak, küçük ya da büyük olmaksızın yatırım amaçlı bir gayrimenkul ya da toprak sahibi olmak anlamına gelir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklavanın görülmesi rüya sahibinin hayatında sevindirici ve huzurlu bir döneme gireceğinin işareti olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında baklava gören kişinin helal yollardan kazanç sağlayan dürüst bir kimse olduğuna inanılmaktadır ve bu insanın çevresi tarafından sevilen ve takdir edilen bir kimse olduğuna inanılır. Rüyasında baklava gören kişinin çok yakında çevresinden hayırlı bir haber alması muhtemeldir. Rüya sahibi, özellikle çevresinde bir hastalıktan muzdarip olan bir kimse bulunuyorsa, bu hastalığın geçtiğini ve değer verdiği kimsenin sağlığına kavuştuğunu görecektir. Rüya sahibinin bu dönemde doğru olduğuna inandığı şeyleri yapmaya devam etmesi hayatına sorunsuz ve mutlu bir şekilde devam edebilmesi açısından önem arz etmektedir. Rüyada baklava görmek İmam Nablusi Hz. tarafından zor kazanılacak helal para olarak yorumlanmıştır. Rüyasında baklava gören insanlar çabalayarak zor yoldan kazanç elde edeceklerdir ancak helal yollarla kazanılmış olan bu para kişilerin sorunlarını çözecek ve sıkıntılarına derman olacaktır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tepsiyle Baklava Görmek
Rüyada tepsiyle baklava görmek kişinin şansının açılacağına ve kazancının yükseleceğine delalet eder. Bu kişi tahvil ya da bono yatırımında kar elde edecek demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüya sahibi gönlünü ferah tutmalıdır. Rüyada Baklava Açıldığının Görülmesi Rüyada baklava açıldığını görmek rüya sahibinin zorlu zamanlarda geçeceğinin ama nihayetinde hayatında bir toparlanma yaşayabileceğinin işaretidir. Rüyasında baklava açıldığını gören kişinin hem maddi hem de manevi anlamda zor bir dönemden geçiyor olması ya da geçecek olması beklenmektedir. Ancak rüya sahibinin sebat göstererek bu sorunlarını çözmeye çalışması işe yarayacak ve rüya sahibini sorunlarından kurtaracaktır. Rüyada baklava açıldığının görülmesi aynı zamanda rüya sahibin küçük çaplı bir krizden sonra maddi anlamda yaşayacağı rahatlama anlamına gelmektedir. Bu imgeyi gören kişilerin kısa sürede maddi olarak rahatlamaları, hatta gelirlerinde öncesine göre fark edilir bir gelir yaşamaları beklenmektedir. Rüyada Tepside Baklava Görmenin Anlamı Rüyada tepside baklava görmek rüya sahibinin çok şanslı ve bereketli bir döneme gireceğinin işareti olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında bir tepsi dolusu baklava gören kişinin kısmeti açılacak ve işlerinde hayırlı sonuçlar elde etmesine olanak tanıyacak durumlarla karşılaşacaktır. Rüyasında tepside baklaya gören kişinin iş hayatında karşılaşacağı fırsatları doğru şekilde değerlendirmesi oldukça önemli olacaktır. Zira bu fırsatların kaçırılmadan değerlendirilebilmiş olması rüya sahibinin uzun süreli planlarını ve yaşayışını doğrudan etkileyecektir. Rüyada Fıstıkla Baklavanın Görülmesi Ne Anlama Gelir? Rüyada fıstıklı baklava görmek rüya sahibinin günlük hayatındaki sorunlardan kurtularak hayattan keyif alabileceği bir sürece gireceğinin işareti olarak kabul edilmektedir. Rüyasında fıstıklı baklava gören kişi, eğer varsa, uzun zamandır sıkıntısını çektiği bir sağlık sorunundan nihayet kurtulabilir ve hayattan keyif alabileceği bir fırsata kavuşabilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Satın Almak
Rüyada baklava satın almak, küçük ya da büyük olmaksızın yatırım amaçlı bir gayrimenkul ya da toprak sahibi olmak anlamına gelir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüya sahibinin bu dönemde daha önce tatmadığı yeni tatlar denemeye meyilli olması ve yeniliklere her zamankinden daha açık olması beklenmelidir. Rüya sahibi bu süreçte her şeyi en azından bir kez denemek isteyecektir. Rüya sahibinin yeni mutfaklara, farklı lezzetlere ve ilginç kültürlere olan ilgisi bu dönemde artacak, rüya sahibinin ufkunu genişletecektir. Rüyada Fıstıklı Baklava Yemek Rüyada fıstıklı baklava yemek rüya sahibinin özellikle iş hayatında büyük başarılar elde edeceğinin ve şansının da yardımıyla büyük kazanımlar başaracağının işareti olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında fıstıklı baklava yediğini gören kişinin talihi dönecek ve kısmet açılacaktır. Rüya sahibi bu sayede iş hayatında başarılı bir süreç yaşayabilir. Rüya sahibinin gerçekleştirdiği yatırımlardan büyük kazanç elde edilebilir ya da çok kazançlı iş anlaşmalarına imza atılabilir. Rüya sahibinin aynı zamanda bu süreçte mevcut işini terk ederek daha kârlı ve cazip işlere başlangıç yapması da muhtemeldir. Rüyasında fıstıklı baklava yediğini gören kişinin özel hayatında da talihi açılacak ve şansı yaver gidecektir. Rüya sahibi bu süreçte uzun süredir gerçekleşmek istediği ideallerine kavuşabilir ve ilgi duyduğu insanlarla olan ilişkilerine yeni ve farklı boyutlar kazandırabilir. Rüyada Baklava Görülmesi Ancak Baklavanın Yenmemesi Rüyada baklava görmek ama yememek rüya sahibinin büyük fırsatlarla karşılaşacağının ancak bu fırsatları değerlendiremeyeceğinin işareti olarak kabul edilmektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Fıstıklı Baklava Yemek
Rüyada fıstıklı baklava yemek kişinin sevdiği kişiyle arasında yalan söz olmayacağına işarettir. Gönül ilişkilerinden hayır göreceğine, aradığı gerçek mutluluğu bulacağına ve o kişiyle evlenip güzel bir evlilik yapacağına rivayet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyasında baklava yemek istediği halde yiyemediğini gören kişi hem iş hayatında hem de özel hayatında uzun zamandır sahip olduğu amaçlarını gerçekleştirebilmek için fırsatlara sahip olacaktır. Ancak rüya sahibi bu fırsatları arzu ettiği şekilde değerlendiremeyecektir. Bu imgenin görülmesi rüya sahibinin hayatında gergin olduğunun ve hata yapmaktan korktuğunun da bir işaretidir. Rüya sahibinin rahatlaması ve bazı gelişmeleri akışına bırakarak müdahale etmeye çalışmaktan vazgeçmesi kendi yararına olacaktır. Rüyada Cevizli Baklavanın Görülmesi Rüyada cevizli baklava görmek rüya sahibi için olumlu anlamlar ifade eden bir imgedir. Rüyasında cevizli baklava gören kişinin özellikle sağlığında yaşayacağı olumlu gelişmeler rüya sahibini memnun edecektir. Bu süreçte, rüya sahibi çevresindeki değer verdiği kişilerin de sağlıklarında olumlu gelişmeler gözlemleyebilir. Rüyasında cevizli baklava gören rüya sahibinin manevi hayatında da huzurlu ve rahat bir döneme girmesi beklenmektedir. Bu imge, rüya sahibinin özellikle inanç dünyasında kendisini rahatlatacak gelişmelerin yaşanacağının habercisi olarak kabul edilmektedir. Rüyada Cevizli Baklava Yemek Rüyada cevizli baklava yemek rüya sahibine sağlıklı ve bereketli bir ömrü müjdeler. Sağlığında herhangi bir sorun yaşamayacak olan rüya sahibi bu sayede iş hayatına odaklanabilir ve iş hayatında uzun zamandır gerçekleştirmek istediği ideallerine uzanma şansı elde edebilir. Rüya sahibinin iş hayatına odaklandığı bu dönemde kazancı ve geliri artacak, artan refahıyla birlikte hayatında hissettiği memnuniyet de yükselecektir. Rüyasında cevizli baklava yediğini gören kişinin yaşayacağı gelişmeler rüya sahibinin özgüvenini de perçinleyecektir. Olaylara ve gelişmelere karşı daha güvenli ve kendinden emin yaklaşacak olan rüya sahibi hata yapmaktan korkmayacak, cesur hamlelerde bulunmaktan çekinmeyecektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yediğini Görmek
Rüya sahibine miras kalacak olan mala, mülke ve paraya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava yenmesi İmam Nablusi Hz. tarafından da müjdeli bir haber ve kısmet olarak yorumlanmıştır. Rüyasında baklava yediğini gören kişinin yapacağı işler yolunda gidecek ve sosyal hayatındaki ilişkileri kendisinin arzuladığı yollarda şekillenecektir. Rüya sahibinin bu dönemde endişelenmesi gereken herhangi bir durum bulunmayacaktır. Rüyada Sıcak Halde Baklavanın Görülmesi Rüyada sıcak baklava görmek rüya sahibinin hevesinin kursağında kalacağı durumlarla karşılaşılacağına dair bir uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyasında sıcak baklava gören kişinin özellikle iş hayatında gerçekleştirmek istediği ideallerden kendisini uzaklaştıracak olaylar yaşaması muhtemeldir. Rüya sahibinin kendisini içinde bulacağı bu can sıkıcı durumda etrafındaki rakipleri de rol oynayacaktır. Rüya sahibinin başarısız olmasını isteyen kişiler bu amaçla eylemlerde bulunabilir. Ancak bu kimseler rüya sahibini korkutmamalıdır. Rüya sahibi kendisinden emin olduğu sürece ve güvenini kaybetmediği sürece bu kimselerin hazırladığı planların kendisini etkilemesine izin vermeyecektir. Rüyada Bir Başkasının Baklava Yediğinin Görülmesi Rüyada başkasının baklava yediğini görmek rüya sahibinin her ne kadar çok arzuluyor olursa olsun, bazı arzularına erişemeyeceğinin işaretidir. Rüya sahibi hem iş hayatında hem de özel hayatında gerçekleşmesini çok istediği amaçlara ulaşamayacak ve bu sebeple hayal kırıklığına uğrayacaktır. Rüyasında bir başkasının baklava yediğini gören kişi emellerini gerçekleştiremediği için hayal kırıklığına uğrayabilir ya da hayattaki yerini sorgulamaya başlayabilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava İkram Etmek
Rüya sahibinin hayırlı ve temiz bir işe gireceğine alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bu dönemde rüya sahibinin mantıklı hareket etmesi ve hayatında istediği her emeli gerçekleştiremeyeceğini, ancak başka bazı şeylere sahip olabileceğini kendisine açıklaması faydalı olacaktır. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu şeyler kendisini memnun etmeye yetmelidir. Rüyada Bir Başkasına Baklava İkram Edilmesi Rüyada birine baklava ikram etmek rüya sahibinin çok yakında edineceği başarıların ve şansların müjdecisidir. Rüya sahibi sıkı çalışmasının ve disiplininin mükafatını sonunda kazanacak ve amaçlarını gerçekleştirecektir. Rüyasında bir başkasına ikram ettiğini gören kişi sadece kendisine değil, çevresindekilere de yardım edecektir. Rüya sahibi kısa sürede çevresindeki kimselerin talihinin döndüğüne ve şanslı olaylar yaşadıklarına şahitlik edebilir. Rüya sahibinin bu dönemde çevresindeki gelişmelere karşı algılarını açması ve hayatın kendisine sunduğu hediyeleri kabul etmesi kendi faydasına olacaktır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Satın Almak
Rüya sahibinin yatırım amaçlı toprak sahibi olacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BAKLAVA GÖRMEK
Genel olarak rüyada tatlı görmek gören kişi için hayırlı ve parlak bir geleceğin göstergesi olarak kabul edilir ki baklava da buna dahildir. Rüyasında baklava gören kişinin bereketli bir yaşam geçireceğine ve rızkından olmayacağına inanılır. Zahmetler çekilse de hayatın onu nimetlerden yoksun bırakmayacağı yorumu yapılır. Tabii rüyada görülen baklavanın türü biliniyorsa ve baklavanın görülüş şekline göre farklı yorumlar ortaya çıkar.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Pasta Görmek
Rüyada pasta görmek rüya sahibinin hayatındaki güzel gelişmelere ve yaşanacak mutluluklara işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA FISTIKLI BAKLAVA GÖRMEK
Rüyada fıstıklı baklava gören kişi hayatında önemli bir teşebbüs gerçekleştirecek demektir. Bu teşebbüs kariyerle ilgili olabilir ve kişinin bu girişim için yolculuk etmesi gerekebileceğine işaret eder. Örneğin rüyayı gören kişi yurtdışında bir iş fırsatını değerlendirecek olabilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Renkli Pasta Görmek
Rüyada renkli meyve ve renkli şekerlemelerle yapılan bir pasta görmek temiz bir gönül ilişkisine işaret eder. Renkli pasta ne kadar iyi ve hayırlı ise kremalı pasta da o denli kötüdür.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yemek
Rüyasında baklava yediğini gören kişi babadan kalma bir para, emlak ya da toprak sahibi olacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA CEVAZLİ BAKLAVA GÖRMEK
Rüyada cevizli baklava görmek hayatı boyunca maddi zorluk çekmeyeceğine, hayatına renk geleceğine ve neşesinin keyfinin yerinde olacağına delalet eder. Yeni tabircilere göre bu rüya yalnızlık duygusuna kapılacağına ve çevresinde kimseyi bulamayacağına, çalışıp emek harcayacağına tekabül eder. Rüyayı devlet memuru görmüşse insanların canını yakarak yükselmeye ve üzülmeye, işinde yükseleceğine ve evladının mürüvvetini göreceğine delalettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Pasta Yemek
Rüyada pasta yemek, kıskanç komşular ve arkadaşlar tarafından rüya sahibinin arkasından gıybet edilerek, rüya sahibi hakkında aralarında eğlenmeye delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BAKLAVA HAMURU GÖRMEK
Rüyada baklava hamuru görmek kişinin babasının öğütlerine uyacağına, işinden çok büyük kazançlar elde edeceğine ve refah içinde yaşayacağına tekabül etmektedir. Nablusiye göre ise doğruluktan ödün vermeden yaşayacağına ve güzel başarılı bir hayatının olacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Pasta Görmek
Rüyada pasta görmek sevinç ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, sevinceği olaylar yaşayacağına ve güzel geçecek günlere tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava İkram Etmek
Rüyasında birine ya da birilerine baklava ikram ettiğini gören kişi temiz ve güzel bir işe girişecek ve sonunda da muvaffak olacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yemek
Rüyasında baklava yediğini gören kişi babadan kalma bir para, emlak ya da toprak sahibi olacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Açmak
Rüyada baklava açmak ya da baklava yapmak rüya sahibinin uzun ve meşakkatli bir çalışma hayatı olacağına delalet eder. Bu kişi uzun çalışma hayatı nedeni ile bazı sağlık sorunları da yaşayacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Başkasının Baklava Yediğini Görmek
Rüyada başkasının baklava yediğini görmek tüm tersliklerin bir yola girmesine, işlerinin yolunda gideceğine arkadaşlarından yüzünün güleceğine rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava yemek; miras ile ilgili konularda kişinin menfaatine sonuçlanacak durumlara yorumlanır. Özellikle babadan veya anne tarafından kalacak güzel bir miras neticesinde kişinin hayatını garanti altına alacağı ve sonraki yaşamında hiçbir şekilde maddi darlık yaşamayacağı şeklinde de tabir edilir. Baklava yemek özel yaşamda da ağız tadının yerinde olacağını ve kişinin eşi ya da sevgilisi ile mutlu bir beraberlik içinde olacağına da alamet eder. Baklava yiyen kişiler bir başarı elde eder ya da bekarsa evlilik, nişan gibi sevindirici gelişmeler yaşarlar. Rüya sahibinin yaşamında olacak güzel gelişmelere de işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava satın almak; küçük ya da büyük olmaksızın yatırım amaçlı bir gayrimenkul ya da toprak sahibi olmak anlamına gelir. Bir tepsi baklava satın alan kimsenin eline çok miktarda mal geçer. Bu rüya kendinize gayrimenkuller satın alacağınıza ve bunları sonradan satarak zenginleşeceğinize işarettir. Bu rüya genellikle maddi kazanca işaret etmektedir. Bu nedenle böyle bir rüya iş hayatında başarılı atılımlar ve çalışmalarınızdan alacağınız büyük kazançlar anlamına gelmektedir. Baklava aldığını gören kişi, kısmetini ve rızkını kimseye kaptırmayan bununla birlikte kimsenin kısmetine, rızkına, parasına ve malına göz dikmeyen kişi olarak da tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava ikram etmek; savurgan bir hayata sahip olunması nedeni ile çekilecek sıkıntılara, kişinin düşüncesizce yaptığı hareketlerin iş yaşantısını olumsuz etkileyeceğine yorumlanan rüya, aynı zamanda bir uyarı mahiyetindedir. Rüya sahibini sorumluluklarının farkına varması ve iyi günlerinde daha tutumlu davranarak, elindekinin kıymetini bilip, geleceğine yatırım yapması adına da ikazda bulunur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava açmak; rüya sahibinin uzun ve meşakkatli bir çalışma hayatı olacağına delalet eder. Bu kişi uzun çalışma hayatı nedeni ile bazı sağlık sorunları da yaşayacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklava yapmak; özellikle iş yaşamında güçlüklerle karşılaşmaya ve işlerin hallolmasında her zaman kişinin çok yüksek bir performans göstermesine delalettir. Baklava yapmak, aşırı çalışma sonucu kişinin sağlığı ile ilgili sorunlar yaşamasına ve özel hayatına zaman ayıramamasına da yorumlanır. Meşakkatli bir yolda yürüdüğüne, hayat mücadelesinin kişiyi maddi ve manevi yönden olduğu kadar fiziki olarak da çok yorduğuna yorumlanır. Baklava yapmak özellikle ikili ilişkilerde bir türlü neticelenmeyen bir durum içinde olunduğuna ve kişinin ruhsal olarak kendisini kötü hissetmesine de yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava görmek; gibi gerek hamurlu gerekse sütlü tatlılar görmek kısmet, şans, açık baht ve parlak istikbal olarak yorumlanır. Baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir. Baklava gören kişi uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacak demektir. Tepsiyle baklava görmek kişinin şansının açılacağına ve kazancının yükseleceğine delalet eder. Bu kişi tahvil ya da bono yatırımında kar elde edecek demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklavacı Görmek
Rüyada baklavacı görmek; baklavacı size güzel haberler getirip götüren hayırlı bir kimsedir. Bazen de bu rüya insanlara yol gösteren, onların yapacakları yanlış işlere engel olan temiz kalpli ve iyi huylu bir adamın habercisidir. Baklavacı ile konuşan böyle bir adamla tanışarak onunla arkadaş olur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmek
Rüyada baklava yemek, çeşitli zorluklarla para kazanmaya ve aşk öpücüğüne işarettir. Baklava görmek, güçlükle para kazanmaya işaret eder.Rüyada baklava yediğini görmek, rüyayı gören kim-senin beklemediği bir yerden eline para geçeceğine veya mirasa kavuşarak hisse alacağına işaret eder.Bazı yorumculara göre: Rüyasında baklava yediğini gör¬mek, sevinçli ve müjdeli bir haber alacağına işaret eder.Birilerine baklava verdiğini, ikram ettiğini görmek, büyük bir işe başlayacağına işarettir şeklinde yorumlanır.Rüyasında baklavacıdan bir tepsi baklava satın alıp eve getirdiğini görmek, mal mülk (emlak) alacağına, emlak sa¬hibi olacağına işarettir.Diğer bazı yoruma göre: Rüyasında baklava görmek, zah¬metle para kazanacağına işarettir şeklinde yorumlanır.Rüyada görülen baklava, genellikle, sevinç ve ferahlık, nime¬te ermek ve zahmetli para kazanmak gibi şeylere işarettir.Bir kimsenin rüyada baklava yediğini gör¬mesi, o kimseye beklemediği yerden eline bir para geçmesine veya bir mirastan hisse alma¬sına işâret eder.Rüyada baklava görmek, müjdeye de işâret eder.Rüyada bir kimseye baklava ikram ettiğini görmek, büyük bir işe işâret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava yediğini görmek; şans ve talihin sizden yana olduğu anlamına gelir. Rüyada baklava yediğini gören kişi; yaptığı güzel işlerden dolayı etrafından övgü dolu sözler işitecektir. Rüyada baklava görmek; mal mülk edinmek anlamına da gelir. Rüyada baklava aldığını gören kişinin kısmeti bol olur. Rüyada baklava açtığını gören kişi hayalinde yapmak istediği işleri gerçek hayatta birer birer yapar.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmek
Rüyada baklava görmek, genelde iyi şeylerle tabir edilir. Rüyada baklava görmek rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, kazancının artacağına, elde edeceği mala mülke, hayırlı evlatlara, ailesindeki huzura işaret eder. Rüyasında baklava gören kişinin uzun zamandır beklediği ve duymak istediği kendisini mutlu edecek olan güzel haberleri duyacağına, eşinden veya sevgilisinden güzel sözler duyarak mutlu olacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yediğini Görmek
Rüyada baklava yediğini görmek, rüyayı gören kişinin sahip olacağı mirasa işaret eder. Rüyasında baklava yediğini gören kişinin emek harcamadan helal yoldan sahip olacağı, babasından veya yakın bir akrabasından kalacak olan yüklü miktarda paraya, sayısız mala ve mülke delalet eder. Rüya sahibi eline geçen bu servet sayesinde hiçbir zaman sıkıntı ve darlık çekmeden rahat içinde bir hayat sürecek diye tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yemek
Diyanet: Rüyada baklava görülmesi; müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında baklava yediğini görmesi; sevindirici bir haber alacağına, kişinin rüyasında bir başkasına baklava ikram ettiğini görmesi; o kimsenin büyük bir işe atılacağına, rüyasında bir tepsi baklava satın aldığını görmesi; o kimsenin emlâk sahibi olacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tepside Baklava Görmek
Rüyada tepside baklava görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin ve şansının açılacağına, işlerinin iyiye giderek bol miktarda para kazanmaya başlayacağına, daha önce isteyip alamadığı şeyleri kolaylıkla alarak mutlu olacağına, ailesini ve çocuklarını rahat içinde yaşatacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Açtığı Görmek
Rüyada baklava açtığını görmek, rüyayı gören kişinin çalıştığı işin zor ve meşakkatli bir iş olduğuna işaret eder. Rüyasında baklava açtığını gören kişinin hayatı boyunca kendini yıpratacak zor bir işte çalışacağına ve çektiği bu zorluktan dolayı hastalanıp sağlığını kaybedeceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Satın Aldığını Görmek
Rüyada baklava satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yatırım amacıyla alacağı eve, arabaya, dükkâna ya da kuracağı bir işe delalet eder. Rüyasında baklava satın aldığını gören kişinin elindeki birikmiş bir miktar parayı daha fazla kazanmak amacıyla bir borsaya veya buna benzer bir şeye yatıracağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Dağıtmak
Rüyada baklava dağıtmak, varlık içinde hayat yaşayacaksınız. Rızkının umduğundan ve hayal ettiğinden çok daha fazla olacağına, rahat içinde yaşamını idame ettirmeye de tekabül eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çiğ Baklava Görmek
Rüyada çiğ baklava görmek fazlasına nail olacağına, ekonomik olarak ta hiçbir sıkıntısının olmayacağına rivayet eder. İhyaya göre ise dünyalık gözünde bir şey kalmayacağına işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada baklava görmek, görülen tatlılar genellikle olumlu yönde yorulmaktadır. Rüya sahibinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarıya ulaşacağına, çekilen zahmet sonucu mutlu sona ulaşacağına delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava görmek, kişinin her daim bahtının açık olacağı demektir. Rüya sahibinin aşk hayatında ilişkisinin normale döneceğine, iş hayatında işlerinin yoluna gireceğine, ailesi ile arasında ufak sürtüşmeler yaşayacağı anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmek
Rüyada baklava görmek kısmete, berekete, şansın açık olacağına, başarıya ve mutluluğa işaret eder. Rüyada baklava gören kişinin rızkının her zaman devamlı ve fazla olacağına, hayatı boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, bereketinin eksik olmayacağına ve rahat bir şekilde hayatıı sürdüreceğine tabir edilir. Rüyada baklava gören kişinin aynı zamanda güzel sözler işiteceğine ve mutlu olacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yemek
Rüyada baklava yediğini görmek miras ile ilgili konulara ve olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyayı gören kişinin miras yolu ile maddi kazanç elde edeceğine, maddi sorunlar çekmeden yaşayacağına ve rahata kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin ayrıca aşk hayatında mutluluğu bulacağına ve her şeyin yolunda gideceğine delâlet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Satın Almak
Rüyada baklava satın aldığını görmek maddi açıdan yapılan birikime ve yatırımlara işaret eder. Rüya sahibinin toprak ya da gayrimenkul sahibi olacağına ve bunları yatırım yapmaya yönelik kullanacağına tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bir Tepsi Baklava Satın Almak
Rüyada bir tepsi satın aldığını görmek maddi kazanca ve iş hayatında başarıya işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yapacağı çalışmalardan yüksek miktarda kazanç elde edeceğine ve maddi açıdan yükseleceğine tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava İkram Etmek
Rüyasında birine ya da birilerine baklava ikram ettiğini görmek hayırlı bir işe girişmeye ve başarı kazanmaya işaret ettiği gibi insanlara yardımıcı olan, doğru yolu gösteren, hayır işleri yapan iyi bir kişiye de tabir edilir. Rüyada baklava ikram ettiğini görmek ayrıca tatlı dilli olmaya, anlayışa ve hoşgörüye işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tepsiyle Baklava Görmek
Rüyada tepsiyle baklava görmek sıkıntı ve dertlerden kurtulmaya, mutlulukla geçecek günlere yaklaşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi açıdan rahata kavuşacağına, yakın bir zaman içinde feraha ereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kısmetinin açık olacağına, güzel günler göreceğine ve mutlu olacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Açmak
Rüyada baklava açtığını ya da baklava yaptığını görmek, rüya sahibinin iş hayatının zorluklarla geçeceğine ve yorucu olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin iş hayatında yorulması ve yıpranması sebebiyle bazı sağlık sorunları ile karşılaşabileceğine delâlet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Pişirmek
Rüyada baklava pişirdiğini görmek maddi konulara, iş hayatındaki gelişmelere ve gelecek için atılan adımlara tabir edilir. Rüyada baklava pişirdiğini gören kişinin maddi açıdan çeşitli yatırımlarda bulunacağına, rahatlık içinde geçimini sağlayacağına ve aile hayatında mutlu olacağına işaret eder. Rüyada baklava pişirdiğini görmek ayrıca iş hayatında yükselmeye, makam sahibi olmaya ya da uzun bir zamandan beri beklenen haberin geleceğine delâlet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklavacı Görmek
Rüyada baklavacı görmek insanlara faydalı olan, iyilik için uğraşan, hatalardan ve kötü davranışlardan uzaklaştırmaya çalışan iyi niyetli ve hayırlı bir kişiye işaret eder. Rüyada baklavacı ile konuştuğunu görmek, bu özlliklere sahip bir kişi ile arkadaşlık yapmaya tabir edilir. Rüyada baklavacı görmek ayrıca güzel haberler veren hayırlı bir kişiye işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Renkli Pasta Görmek
Rüyada renkli meyve ve renkli şekerlemelerle yapılan bir pasta görmek aşk hayatında güzel bir ilişkiye işaret eder. Rüyada renkli pasta görmek hayra, iyiliğe ve güzelliğe, kremalı pasta görmek ise tam tersi şekilde kötüye tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Pasta Yemek
Rüyada pasta yemdiğini görmek kötü söze, dedikoduya ve güven duyulmayacak insanlara işaret eder. Rüya sahibinin etrafındaki bazı insanların, rüya sahibi hakkında dedikodu yapmalarına ve arkasından konuşmalarına tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklava yediğinizi görmek
Rüyada baklava yediğini gören bir insana beklemediği yerden eline bir para geçer veya bir mirastan hisse alır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklava yaptığınızı görmek
Baklava yapmak aileden küçük bir kız çocuğunun sağlığıyla alakalı endişe duyduğunuza, fakat endişe etmemeniz gerektiğine, o kişinin güvende olduğuna yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklava açtığınızı görmek
Rüyada baklava açmak yeğen veya kuzenlerinizin aldıkları sorumlulukları başarmaları için onları cesaretlendirmeniz gerektiğine, başarılı olacaklarına delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklava dağıttığınızı görmek
Rüyada baklava dağıtmak çocuklarınızı karşınıza alıp onların sorunları hakkında konuşmanız gerektiğine, sohbet ettiğiniz takdir de size daha çok yakın davranacaklarına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklava satın aldığınızı görmek
Rüyada baklava satın almak ailede ki çocuklara sevginizi göstermeniz gerektiğine, onlarla anlayacakları şekilde diyalog kurmanız gerektiğine delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Baklava sattığınızı görmek
Rüyada baklava satmak aile içinde ki sorunları zamana bırakmanız gerektiğine, çok fazla üstüne düşmenin faydasının olmayacağına delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada şerbetli baklava görmek
Rüyada şerbetli baklava görmek, gerek aşkta, gerek işte beklentinizin ötesinde, çok güzel ve olumlu şeyler ile karşılaşacaksınız…
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bir tepsi baklava alıp eve getirmek
Rüyada bir tepsi baklava alıp eve getirmek, maddi rahatlığa ve geçimin kolaylaşmasına, yatırım amaçlı mal- mülk edinmeye işaret eder
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada cevizli baklava görmek
Rüyada cevizli baklava görmek, rüya sahibinin güçlü dostluk ve arkadaşlık ilişkileri olduğunun göstergesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Açmak
Rüya sahibinin zorlu bir işin içine gireceği ve bu sürecin sonunda ciddi sorunlar yaşayacağı şeklinde tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bir Tepsi Baklava Görmek
Bolluk ve kısmet demektir. Rüya sahibinin şansının açılıp, yüksek kazançlar elde edeceğine delalettir.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 10 okuma
27 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
8 yorum 18 okuma
+6 oy
101 yorum 83 okuma
22 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (35.6k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
17 Temmuz Rüya kategorisinde Ela Rüyazede (275 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
3 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
92 yorum 71 okuma
3 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
103 yorum 132 okuma
2 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
54 yorum 48 okuma
+3 oy
100 yorum 69 okuma
29 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+4 oy
100 yorum 103 okuma
29 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

91 Aktif
10 Üye ve 81 misafir
Bugün : 15146
Dün : 27369
Toplam : 11688160
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 469 e
  2. Likya - 263 e
  3. Karga - 128 e
  4. yok - 73 e
  5. Ruyaninmeali - 66 e
  6. Tolgahan - 59 e
  7. sonsuz - 44 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...