Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
83 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Kısmettir. Rüyada her hangi bir tatlı görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastaliktan sifa bulmaya, bekarin evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye isarettir. Rüyada tatli yemek sifaya isarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

101 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada tatlı gören kişi için tabirciler rüya sahibinin en kısa zamanda hayatında olumsuz giden olaylardan kurtulacağı ve olumlu olaylarla karşılaşacağı yüzünün güleceği ve düze çıkacağı anlamını taşımaktadır. Ayrıca rüyada tatlı yediğini görmek yine rüyayı gören kişinin uzun süredir özlem duyduğu huzurlu yaşamına kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı yemek:
Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup talihli bir dönem yaşayacağının işareti olarak kabul edilir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişinin iş hayatında da özel hayatında da gerçekleştirmek istediği amaçlarına ulaşabilmesini sağlayacak fırsatlar doğacaktır. Ancak rüya sahibinin dikkatli olması ve bu fırsatları değerlendirebilmesi çok önemlidir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada şerbetli tatlı görmek, yemek:
Rüyada şerbetli tatlı görmek rüya sahibinin hayatında tecrübe edeceği bolluk ve bereketin önceden habercisi olarak yorumlanmaktadır. Özellikle de iş hayatında elde edeceği başarı ile kişinin terfi alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Halk arasında kalıplaşmış olan tatlı yiyip tatlı konuşmak deyiminden yola çıkmak gerekirse aslında bu rüyanın yorumlanması oldukça basittir. Rüyada şerbetli tatlı görülmesi sosyal hayattaki ilişkilerinde de olumlu yönde gelişeceğinin bir işaretidir. Rüya sahibinin uzun zamandır arkadaşlık etmek istediği kişilerle sonunda arkadaşlık edebileceği bir ortamda bulunması ya da bu kişilerle tesadüfen karşılaşması gibi durumlar ilerleyen günlerde söz konusu olabilecektir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı yapmak:
Rüyada tatlı yaptığını görmek rüya sahibinin hayatında tecrübe edeceği bolluk ve bereketin müjdecisi olarak kabul edilmektedir. Rüyasında şerbetli tatlı gören kişinin özellikle iş hayatında elde edeceği başarılar kendisini cesaretlendirecek ve daha kaliteli bir yaşama ulaşmasına yardımcı olacaktır. Refahında ciddi bir artış görülmesi beklenen rüya sahibinin aynı zamanda kendisini geliştirip ufkunu genişletmesi için şanslara sahip olacağı öngörülmüştür.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı aldığını görmek:
Rüyada tatlı ikram edilmesi rüya sahibinin karşılaşacağı fırsatlar ve hayırlı olayların bir işareti olarak kabul edilse de dikkatli olunması gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bu imgeyi gören kişilerin genellikle hırslı ve amaçlarını gerçekleştirmek için fazlasıyla hevesli kişiler oldukları düşünülmektedir. Bu sebeple bu imgeyi gören kişilerin karşılaştıkları fırsatlara karşı temkinli yaklaşmaları ve olayları derinlemesine incelemeden hareket etmeye başlamamaları önerilmektedir.
Rüyasında kendisine tatlı ikram edildiğini gören kişiler temkinli davrandıkları ve olayları enine boyuna düşünüp değerlendirdikleri takdirde çok hayırlı olaylar yaşayabileceklerdir. Rüya sahibinin olaylara ve birtakım şanslara doğru şekilde yaklaşabiliyor olması hayatını derinlemesine değiştirecek deneyimler yaşamasını sağlayabilir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yemek
Rüyada tatlı yemek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında uzun zamandan beri ters giden şeylerin, yaşanan hastalıkların ve sürtüşmelerin son bulacağına ve aile içinde sağlığın ve mutluluğun hüküm süreceğine alamet edilir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YEDİĞİNİ GÖRMEK
Rüyada tatlı yediğini görmek, çalışma hayatında çok güzel ve kazançlı işlere girileceğine, ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına ve ancak daha sonra işlerin yoluna girip para kazanılacağına alamet edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sütlaç görmek
Rüyada sütlaç görmek, genellikle hayır, menfaat, helal mal, sağlık ve esenlikle tabir olunur.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YAPMAK
Rüyada tatlı yapmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sıkıntı yaşayan ve bu yüzden çok zor duruma düşen bir akrabasına yardım edeceğine ve sıkıntılarını sonlandıracağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kadayıf satmak
Rüyada kadayıf satmak, elinizden para çıkacağına yorumlanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI ALMAK
Rüyada tatlı almak, eş, dost ya da akrabalardan birinin önayak olacağı bir işin kabul edilmesi ile birlikte bir ortaklık kurulup üretim yapmaya ve yapılan ürünün çok satması ile çok büyük paralar kazanıp ailece refah ve mutluluk içinde yaşamaya tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada çiğ kadayıf yemek
Rüyada çiğ kadayıf yemek ise kazancınızın, rızkınızın içine haram karışacak demektir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YEMEK İSTEMEK
Rüyada tatlı yemek istemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine delalet edilir. Aile hayatında, çok güzel günler yaşayacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada çiğ kadayıf görmek
Rüyada çiğ kadayıf görmek, zahmetli kazanca işaret eder.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YEMEK
Rüyada tatlı yemek, rüya sahibinin, kazanacağı başarılar sayesinde iş yaptığı insanlardan çok hayırlı ve güzel kısmetler göreceğine ve bol para ve mal sahibi olacağına işaret edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada pişmiş kadayıf görmek
Rüyada pişmiş kadayıf görmek, kolay kazanca işarettir.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLICI GÖRMEK
Rüyasında tatlıcı gören kimse eğer evlenmek isteyen birisi ise yakında nikah masasına oturur. Bu genellikle iyi bir kısmetin göstergesi olan hayırlı bir rüyadır. Bazen de bu rüya insanlara yardım etmeyi amaç edinen tanınmış ve iyi huylu bir adama işaret eder. Rüyada görülen tatlıcı, kendisinden faydalanılan, çok güçlü ve kuvvetli bir kimsedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada iğde tatlısı görmek
Rüyada iğde tatlısı görmek, çevre veya mekan değiştirmeye, tayin edilmeye işaret eder.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA AŞURE TATLISI GÖRMEK
Rüyada görülen aşure tatlısı sizin her işte başarı sağlayacağınıza ve insani anlamda derecenizin yükselmesine işarettir. Aşure tatlısı genellikle iş hayatında yeni girişimlerde bulunan veya çalışmalar yapan kimselerin yakında tüm emeklerinin karşılığını göreceklerini ve oldukça büyük bir kazanç sağlayacaklarını gösterir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kestane ile yapılmış tatlılar görmek
Rüyada kestane ile yapılmış tatlılar görmek, hoşlanmadığınız bir kimseden fayda göreceğinize işaret eder.
+4 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TULUMBA TATLISI GÖRMEK
Rüyada görülen tulumba tatlısı, huzurlu ve mutlu bir aileye, bu aileye mensup olan kimselerin uzun yıllar boyunca bu şekilde yaşamalarına veya bir aileden çıkacak başarılı, adı bilinir, şan ve şöhret sahibi bir kimseye işarettir. Rüyasında tulumba tatlısı yiyen kişi eğer evlenmek istiyorsa yakın zamanda karşısına reddedemeyeceği bir kısmet çıkar ve nikah masasına oturur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sütlaç Yemek
Rüyasında sütlaç yediğini gören kişi büyük bir kazanç elde edecek ve tüm sıkıntılarından kurtulacak demektir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI PİŞİRDİĞİNİ GÖRMEK
Rüyasında tatlı pişiren kişi, kendisine faydası dokunacak ilim öğrenir ve oldukça büyük bir mevkiye gelir. Bu rüya bazen de güzel bir kadınla tanışmaya, menfaat elde etmeye, iş yaşamında önemli atılımlar yapmaya, başarılı bir kişi olarak anılmaya da işarettir. Eğer pişirdiğiniz tatlıdan yemişseniz yakında saygı gören ve oldukça güçlü olan bir kişiden yardım alır ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmek
Rüyada baklava görmek alınacak olan güzel bir habere işaret eder. Rüyasında baklava gören kişi kendisini çok mutlu edecek bir haber alacak demektir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI İKRAM ETMEK
Rüyasında tatlı ikram eden kimse eğer tatlı verdiği kişiyi tanıyorsa, ona ihsanda bulunur ve çok zor bir anında yardım eder. Eğer rüyanızda size tatlı ikram ediliyorsa ve sıkıntı içindeyseniz, tatlı ikram eden kişiden menfaat ve yardım görürsünüz. Tanımadığınız bir kimsenin size tatlı ikram etmesi, bilmediğiniz ama yakında tanışacağınıza bir kişinin yanında yer alacağınıza ve birlikte yapacağınız çalışmalarla oldukça büyük başarılar kazanacağınıza işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yemek
Rüyada tatlı yemek iyi şeylere işarettir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişi eli açık, yüreği açık, yardımsever, merhametli ve iyi kalpli kişidir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişinin tüm işleri rast gider ve şansı açık olur.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA REVANİ TATLISI GÖRMEK
Rüyasında revani pişiren, gören veya yiyen kişi dinde ihlasa kavuşur ve kulluk derecesi yükselerek herkesin sevip saydığı bir kişi olur. Revani tatlısı bazen de ele geçecek para ve maldır. Bu nedenle bu tatlıyı yiyen kişi uzun süredir beklediği menfaatlere kavuşur, fakirlikten kurtulur, zenginleşir ve tüm sıkıntıları feraha ulaşır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yemek
Rüyada baklava yediğin gören kişi, çalışmadan, zahmete girmeden bir yerden maddi kazanç sağlayacak demektir. Atasından ya da dedesinden kendisine toprak, arsa ya da para kalacak demektir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BAKLAVA TATLISI GÖRMEK
Rüyada baklava tatlısı oldukça bereketli, bolluk içinde geçecek bir ömre ve tüm üzüntülerinizden kurtulacağınız, feraha ereceğiniz bir döneme işaret eder. Genellikle baklava tatlısı bereket anlamına gelmektedir. Geçimini zorlukla sağlayan bir kimse bu rüyayı görse her işi kolaylaşır. Aynı zamanda bu rüya helal rızıktır. Ele geçecek kendisine fayda veren paraya, helal mal elde etmeye ve zenginleşip ferahlamaya da yorulabilmektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
İmam Nablusiye göre rüyada tatlı görmek; ünlü rüya alimimiz Nablusi’ye göre tatlı yemek  yalancı ve itikadı bozuk yanında çalışan işçi, hizmetçi ve yardımcı;t atlı yapmak  dolandırıcı, hırsız bir kimseye,  tatlı ikram etmek; haksız yere kazanılan mala yorumlanır.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI SATIN ALMAK
Rüyada tatlı satan alan kişi cimrilikten kurtulur ve eli bol olan cömert bir insana dönüşür. Bu rüya insanlara yardım etmeye, onların tüm sıkıntılarını gidermeye tabii bunu sağlamak için de ele geçecek mala ve paraya işarettir. Rüyada tatlı satmak ise yine parasını ihtiyaç sahiplerine dağıtan ve yetimi göz eten bir adama yorulur. Rüyada insanlara tatlı satan onların sıkıntılarını gidererek mutlu olmalarını sağlar.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava İkram Etmek
Rüyada baklava ikram etmek büyük ve güzel bir gelişme anlamına gelir. Rüyasında baklava ikram ettiğini gören kişi ya büyük bir işe atılacak ya da büyük bir iş teklifi alacak demektir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI DAĞITMAK
Rüyada tatlı dağıtmak, herkesin sevdiği ve saygı duyduğu iyi huylu bir insan olduğunuza işarettir. Bu rüyayı gören kimse kısa sürede şan ve şöhret sahibi olarak iyi bir adla anılır. Bu rüya aynı zamanda insanlara iyilik etmeye, çok zor durumda kalmış bir kişiye yardım ederek büyük sevaba girmeye de işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Hamur Görmek
Rüyada hamur görmek hem güzel hem de hayırlı şeylere işaret eder. Rüyasında hamur gören kişi çok yakında sıkıntılardan, zorluklardan, borçlardan kurtulacak demektir. Hasta kişinin şifa bulacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına ve mutluluğa ereceklerine delalettir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI ÇALMAK
Rüyasında tatlı çalan kişi zorla insanların ilgisini kazanmaya ve onlardan saygı görmeye çabalar durur. Bu rüya toplum içinde hal ve hareketlerinizle sevilmediğinizin ve bu nedenle de davranışlarınıza çeki düzen vermeniz gerektiğinin habercisidir. Rüyasında tatlı çalan, haram mal elde eder veya boş ameller peşinde koşar. Bu rüya bazen de faydasız ilim öğrenmeye veya sırları dinleyerek ifşa etmeye de yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Hamur Görmek
Rüyada hamur görmek; hayırlara vesiledir. Rüya sahibi pek yakında sıkıntı ve üzüntüsünden kurtulacak, borçlarını ödeyecek, refah ve huzur içinde yaşayacak anlamındadır. Rüyada hasta bir kimsenin hamur görmesi; hastalığından şifa bulmasına, sağlığına kavuşmasına işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SÜTLÜ TATLI YEMEK
Rüyada sütlü tatlı yemek geçimini helal yollardan ve kolaylıkla kazanmaya işarettir. Rüyada görülen sütlü tatlı hoş bir geçim, sıkıntısız bir yaşam ve mutlu bir ömrüdür. Sütlü tatlı hafif olması ve insana zarar vermemesi yönüyle sıkıntısız geçecek bir yaşama, hayatınızda sizi mutlu edecek eylemlere, tüm acıların son bulup dingin ve huzurla geçecek bir hayata yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sütlaç Yemek
Rüyada sütlü ve süt ürünlerinden yapılmış tatlı yemek; helal, bol ve bereket ile hayırlı işler yapacak ve sıkıntılarından kurtulacak anlamına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI TAŞIMAK
Rüyada tatlı taşıyan kimse kendisine verilen sözleri yerine getiren, sırları saklayan güvenilir ve emin biridir. Bazen de bu rüya para biriktirmeye, şan ve şöhretin artmasına, kendisine faydası olmayan her türlü ameli, işi ve sözü terk ederek güzel ve huzurlu bir hayat geçirmeye işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmek
Rüyada baklava görmek; alacağınız güzel haberlerle sevinecek, mutlu ve huzurlu günler geçireceksiniz anlamına gelir. Rüyada baklava almak; yakın çevrenizden bir kimsenin nişan haberiyle sevinecek, mutlu olacaksınız anlamındadır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI BİR ŞEY YEMEK
Rüyasında lezzetli ve tatlı bir şeyler yiyen veya içen kimse dünya nimetlerinin hepsinin tadına bakar ve dünyada zevk sefa içinde yaşar. Bu rüya size dünyada hiçbir şeyin esirgenmeyeceğinin, her türlü mutluluğu, zevki yaşayacağınızın işaretidir. Bazen de tatlı yemek ağızdan hep güzel sözler çıkmasına, aile hayatında mutluluğa, kötü hal ve hareketleri terk etmeye yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yemek
Rüyada tatlı yemek, rüya sahibinin ailesinde uzun süredir yaşanan sıkıntı ve sürtüşmelerin son bulacağına ve hasta varsa şifa bulacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada tatlı yemek iş hayatında terfi almaya da delalettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI AŞERMEK
Rüyasında tatlı aşeren kadın yakın zamanda bir çocuğa sahip olur veya çocuğu varsa bu rüya onun hayırlı bir evlat olmasına işarettir. Tatlı aşermek dünya nimetlerini ve zevklerini istemeye, dünyevi olanla ilgilenmeye delalet eder. Bu rüyayı gören kimse bir istek veya arzu peşinde koşarak sonunda onu elde eder. Böyle bir rüya sizin dünyadan çok fazla beklentiniz olduğuna ve sürekli dünyevi olanla ilgilendiğinize yorulabilmektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Çikolatalı Tatlı Yemek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada çikolatalı tatlı yemek, kişinin sahip olduklarının değerini bilip ona göre yaşaması gerekeceğine rivayet eder. Rüyada çikolatalı tatlı yemek aynı zamanda rüya sahibinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağı anlamına yorulur.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA HALKA TATLI GÖRMEK
Rüyada görülen halka tatlı, dünyanın insanların gözünü boyayan süsü ve eğlencesidir. Bu nedenle rüyasında halka tatlı yiyen kimse dünyevi zevkler peşinde koşarak kendisine faydası dokunmayacak ameller işler. Bu rüya aynı zamanda yaptığınız bazı işlerin sonucunun olmadığına, beyhude çalışıp çabaladığınıza, yapmanız gerekenleri gözden geçirmeniz gerektiğine de işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Şerbetli Tatlı Yemek
Rüya sahibinin rüyasında şerbetli tatlı yemesi kişinin yakın zamanda bir dostu ile buluşacağına, eğlenceli vakit geçireceğine delalet eder. Rüyada şerbetli tatlı yemek aynı zamanda iş hayatında başarı, evlilik hayatında da huzur manasına gelmektedir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI İSTEMEK
Rüyada tatlı isteyen kişi, iki yüzlü bir hilekar adam tarafından kandırılarak zor duruma düşer. Bu rüya elinizdekini kaybederek sıkıntı yaşayacağınıza ve o zamana kadar gitmeye tenezzül etmediğiniz insanlara giderek, muhtaç duruma düşeceğinize işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı İkram Edilmesi
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında tatlı ikram edildiğini görmesi kişinin hayatında var olan sıkıntılarının azalacağına, isyan etmemesi sonucunda rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada tatlı ikram edilmesi, yakın zamanda alınacak olan müjdeli bir haber sonucu çıkılacak olan yolculuk manalarına gelmektedir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TABAĞA TATLI KOYMAK
Rüyasında tabağına tatlı koyan kişi çalışıp çabaladıktan sonra para biriktirir ve mal sahibi olur. bu rüya yaptığınız çalışmaların sonucunu alacağınıza, en yakın zamanda maddi anlamda ferahlayacağınıza ve mutlu olacağınıza işaret ede.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sütlü Tatlı Yemek
Rüyada sütlü tatlı görmek, helal para kazanmaya yorulur. Aynı zamanda sıkıntıdan uzak uzun bir ömür anlamına gelir. Kimi rüya yorumcuları tarafından yapılan yorumlara göre rüyada sütlü tatlı yemek, kişinin uzun süreli bir evlilik hayatı geçireceğine rivayet eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YAPAN BİRİNİ GÖRMEK
Böyle bir rüya herkese yardım elini uzatan, iyi huylu aynı zamanda da varlıklı bir kimseye işaret eder. Tatlı yapan kişi eğer tanınıyorsa ondan yardım görürsünüz. Eğer tatlı yapan tatlılarını yapıp dağıtıyorsa, devlet içinde bulunan bir kimse insanlara faydalı olur ve rüya sahibi de bu nimetlerden payına düşeni alır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Görmek Ama Yememek
Rüya sahibinin rüyasında tatlı görüp fakat yemediğini görmesi kişinin uzun bir aradan sonra sıkıntılarının sona ereceğine, hayatında verdiği kararların daima arkasında duracağına, kendisinden emin adımlarla hayatına devam edeceğine rivayet eder. Rüyada tatlı görmek ama yememek, rüya sahibinin bir konu yüzünden çok fazla gurur yapacağı manasına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI KIZARTMAK
Rüyada tatlı kızartmak bazen dedikodu ve faydasız söze bazen de kişinin yapacağı hatalar sonucunda hem kendisini hem de ailesini zor durumda bırakmasına yorulmaktadır. Tatlı kızartan kişi bu tatlılardan size de ikram ettiyse hiç bilmediğiniz bir kişi tarafından zarara uğratılırsınız.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yapmak
Rüyada tatlı yapmak, rüya sahibinin akrabalarından birine yardım edeceğine yorulur. Aynı zamanda rüyada tatlı yapmak, hanenin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, dünya hayatını bir kenara bırakıp ahiret hayatını düşünmesi gerekeceğine delalet eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YEMEK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada tatlı yemek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında uzun zamandan beri ters giden şeylerin, yaşanan hastalıkların ve sürtüşmelerin son bulacağına ve aile içinde sağlığın ve mutluluğun hüküm süreceğine alamet edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlıcı Görmek
Rüyada tatlıcı görmek, evliliğe, hayırlı bir kısmete delalettir. Aynı zamanda faydalanılacak birinin varlığına işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında geçirdiği stresli günler yüzünden yorgun düşeceğine, aile bireylerinden destek alması gerekeceğine yorumlanır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Aynı zamanda, iş hayatında uzun zamandır beklenen ve birçok soruna çözüm olacak terfi olayının gerçekleşmesine ve bu sayede sevinç ve huzur dolu günler geçirmeye delalet edilir. Rüyada tatlı yemek için bir yandan murada işaret ettiği söylenirken bazı durumlarda kötü haberlere delalet olarak sayar. Bu farklılık ise rüyada görülen tatlının çeşidine göre olabilir. Rüyada tatlı yemek için yapılan tabirleri haberimizde bulabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Almak
Rüyada tatlı almak, ortaklık kurmak ve refah içinde yaşamanın habercisidir. Rüyasında tatlı aldığını gören kişinin müjdeli bir haber alacağına, uzun bir seyahate çıkacağına, dostlarının daima yanında olacağına rivayet etmektedir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ŞERBETLİ TATLI YEMEK
Rüyada şerbetli tatlı görmek, yapılan her işten emin olmak ve herhangi bir konuda yanılgıya düşmeden ilerlemek, neticede verilen emeklerin karşılığını maddi olarak almak demektir. Ağız tadına yorulan rüya, psikolojik açıdan da güçlü bir döneme girildiğini, tüm zafiyetlerin geride kaldığını, buhranlı günlerin unutulacağını ve yepyeni bir geleceğe adım atılacağını bildirir. Hane içine çok sevilen akrabaların, tanıdıkların veya gurbette olan aile üyelerinin geleceğine müjdedir.
Sevinçle karşılanan kişilere, samimi muhabbetlere ve çok eğlenceli ortamlarda bulunmaya da yorumlanır. Bekar kimseler için görücü gelmesine veya görücü olmaya da alamettir. Haneye katılacak yeni kimseler olduğuna tabir edilirken bu durum bir bebek haberi anlamını da taşır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Aşure Tatlısı Görmek
Rüyada aşure tatlısı görmek, başarı sağlamak ve insanlık adına bir şeyler yapmak anlamına gelir. Rüyada görülen aşure tatlısı sahip olunan mal ve mülkün değerinin bilinmesi sonu kar elde edileceği manasına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı görmek
Rüyada tatlı görmek, genel anlmda güzel şeylere delalet eder. Borçlardan, sıkıntılardan, zorluklardan kurtulmaya, sağlığa kavuşmaya, hasretin bitmesine işaret ederken aynı zamanda yeni iş ve kazanç kapılarına delalet eder.
Rüyada tatlı gören kişi, gurbetteyse ailesine kavuşur, sağlığını yitirmişse, şifa bulur, yalnızsa aşkla karşılaşır. Aynı zamanda doğru yola dönmeye ve hak yolunda hayırlı işler yapma şerefine nail olmaya işarettir.Rüyada tatlı gören kişi, okumaya çok heves edecek, büyük, güçlü, saygın ve muhterem bir kişi olacak demektir.
Rüyada tatlı görmek, yaşadığınız üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtulacağınıza, dine bağlanmaya, kısa yolculuklar yapmaktan kurtulmaya, hasta iseniz iyileşeceğinize, evli kişiler için iyi geçime, bekarlar için ise evlenmeye tabir edilir.

Rüyada tatlı görmek, tatlılar gerçek yaşamdaki ikamaleri olan cinsel ya da diğer duyusal zevkleri simgeleyebilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tulumba Tatlısı Görmek
Rüyada tulumba tatlısı görmek, mutlu bir aile yaşantısı olarak yorumlanırken, evliliğe işaret ettiğini söyleyen yorumcular da vardır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava görmek
Rüyada baklava görmek, alınacak olan güzel bir habere işaret eder. Rüyasında baklava gören kişi kendisini çok mutlu edecek bir haber alacak demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Pişirdiğini Görmek
Rüyada tatlı pişirmek, başarılı ve mevki sahibi olunacağı anlamına gelir. Sıkıntılardan kurtulacak olan rüya sahibi, tanıştığı bir ilim insanından faydalanacaktır.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tulumba tatlısı görmek
Rüyada tulumba tatlısı görmek, hayra yorumlanır. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Helal kazancın tadına varmaya, geçim sıkıntısı yaşamamaya, rahata işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Tatlısı Görmek
Rüyada baklava tatlısı görmek, bereket anlamına gelir. Rüya sahibi helal kazanç elde edecek demektir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kadayıf tatlısı görmek
Rüyada kadayıf tatlısı görmek, tatlı bir haberin alınacağına düğün dernek kurulacağına işaret eder. Paranızı har vurup harman savurduğunuzu deha dikkatli para harcamanız gerektiğini belirtir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kadayıf görmek
Rüyada kadayıf görmek, rüyada tel kadayıf görmek, ilim öğrenmeye, hidayete ermeye işaret eder. Rüyada kadayıf görmek, servete ve sevinçle beraber lezzetlere veya kolay elde edilen rizka isarettir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sütlü tatlılar görmek ve yemek
Rüyada sütlaç, keşkül, kaymak gibi sütlü tatlılar görmek ve yemek kolay elde edilen kazanca, helal mala, ilim ve hikmet sahibi olmaya, hayır ve menfâte, hastalıktan şifa bulmaya, yeni samimi dostlar edin meye işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada acı kabak tatlısı görmek
Rüyada acı kabak tatlısı görmek, haram kazanç elde etmeye, hayırsız mal kazanmaya, faydasız ilim öğrenmeye, hastalığa işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı almak
Rüyada tatlı almak, başkası tarafından size tatlı ikram edildiğini görmek, birisinin yardımı ile çok para kazanacağınıza ve bu sayede aileniz ve sevdikleriniz ile mutluluğu yakalayacağınıza tabir edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kabak tatlısı yapmak
Rüyada kabak tatlısı yapmak, yöneticilik, liderlik yapacağınıza, iyi bir yönetici olacağınıza, uzun ve sağlıklı bir hayat sürmeye, helal ve hayırlı kazanç elde etmeye, istekleri elde etmeye işaret eder.
Rüyada kabak tatlısı yapmak, yöneticilik, liderlik yapacağınıza, iyi bir yönetici olacağınıza, uzun ve sağlıklı bir hayat sürmeye, helal ve hayırlı kazanç elde etmeye, istekleri elde etmeye işaret eder.Rüyada kabak tatlısı yemek, sıkıntılardan kurtulmaya, sağlığa, dinde güzelliğe, arzu ve isteklere kavuşmaya, kısmete, zenginliğe, berekete, helal mala, parlak bir geleceğe, zaferler elde etmeye, hayatın kolaylaşmasına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı yemek
Rüyada tatlı yemek, bereketli kazanca, zengin olmaya, refah sahibi ve mutlu olmaya, güzel günler geçirip rahata kavuşacağınıza ve sevdiğiniz insanlar ile daima beraber olacağınıza tabir edilir.
Rüyada tatlı yemek, iyi şeylere işarettir. Rüyada tatlı yediğini gören kişi eli açık, yüreği açık, yardımsever, merhametli ve iyi kalpli kişidir. Rüyada tatlı yediğini gören kişinin tüm işleri rast gider ve şansı açık olur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sütlaç yemek
Rüyada sütlaç yediğini gören kişi büyük bir kazanç elde edecek ve tüm sıkıntılarından kurtulacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava yemek
Rüyada baklava yediğin gören kişi, çalışmadan, zahmete girmeden bir yerden maddi kazanç sağlayacak demektir. Atasından ya da dedesinden kendisine toprak, arsa ya da para kalacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kadayıf yemek
Rüyada kadayıf yemek para kazanacağınız bir işe girişmek demektir. Mal, kısmet, paradır.
Rüyada kadayıf yemek, bir yerden elinize para geçeceğine,
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tulumba tatlısı yemek
Rüyada tulumba tatlısı yemek, mutlu olmaya, isteklere ve arzulara kavuşmaya, şansın yaver gideceğine, güzel bir hayata  yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada bal kabağı tatlısı yemek
Rüyada bal kabağı tatlısı yemek, geçim sıkıntılarından kurtulmaya, rahatlığa, maddi sıkıntıların son bulmasına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Görmek
Rüyada tatlı görmek; hayırlı ve güzel işler yapmaya, güzel amel işlemeye işaret eder. Rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyayı gören kimse borçlu ise borcundan kurtulur, hasta ise şifa bulur ve huzura kavuşur. Rüyada görülen tatlı, zorluklardan kurtulmaya, sağlığa kavuşmaya, hasretin bitmesine işaret ederken aynı zamanda yeni iş ve hayırlı kazanç kapılarının açılmasına işaret eder. Rüyasında tatlı gören kimse, gurbetteyse ailesine kavuşur, sağlığını yitirmişse, şifa bulur, yalnız ise hayırlı bir kişi ile tanışır. Rüyada tatlılar görmek; aynı zamanda doğru yola dönmeye ve hak yolunda hayırlı işler yapma şerefine nail olmaya işarettir. Rüyasında tatlı gören kişi, okumaya, ilim sahibi olma yolunda çok heves edecek, büyük, güçlü, saygın ve muhterem bir kişi olacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı vermek
Rüyada tatlı vermek, başkasına yardım edeceğinize ve bu yardım sayesinde o kişinin zenginleşmesine ve mutlu olmasına yardımcı olacağınıza tabir edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı istediğini görmek, rüya sahibinin hilekar bir adam tarafından kandırılarak sıkıntı yaşayacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada baklava ikram etmek
Rüyada baklava ikram etmek, büyük ve güzel bir gelişme anlamına gelir. Rüyasında baklava ikram ettiğini gören kişi ya büyük bir işe atılacak ya da büyük bir iş teklifi alacak demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Kızartmak
Rüyada tatlı kızartmak, rüya sahibinin yaptığı bazı şeyler yüzünden kendisini zor durumda bırakacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada revani yemek
Rüyada revani yemek, müjdeli haber ala¬cağınıza ve uzak bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ÖLÜNÜN TATLI YEMESİ
Rüyada ölünün tatlı yemesi, gerçek hayatta ondan izler kaldığı anlamına gelir. Rüya sahibi tanıdığı ölü birinin tatlı yediğini görmüş ise, o kişi ile ilgili bilgiler edinecektir. Daha önceden bilinmeyen ancak sonradan ortaya çıkan ilginç bilgiler ortaya çıkacak ve o kişiyi tanıyanlar şaşkınlıklarını gizleyemeyecektir. Bu gizli şeylerin ortaya çıkması rüya sahibinin katkısı ile olacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Görmek
Rüyada tatlı görmek;  kısmettir. Rüyada her hangi bir tatlıyı  görmek, dinde ihlasa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, yolculuktan dönmeye, hastalıktan şifa bulmaya, bekarın evlenmesine, ilim ve tövbe etmeye işarettir. Bu rüya aynı zaman da kişinin borçlarından ve hastalıklarından kurtulmasına, özlemini duyduğu bir yakınıyla hasret gidermeye aynı zaman da yeni kısmetleri ve kazanç kapılarının açılmasına yorumlanır. Rüyada tatlı görmek ya da tatlı yediğini görmek aynı zaman da doğru yola dönmeye ve hak yolunda hayırlı işler yapma şerefine nail olmaya işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BAKLAVA YEMEK
Rüyada baklava yemek, tatlı yemek gibi güzel şeylere yorumlanır. Rüya sahibi kısa zamanda içerisinde bir miktar para ve mal sahibi olacaktır. Ya da birinden kalan miras ile sevinir. Aynı zamanda rüyada baklava yemek, müjdeli haberlere işaret eder. Rüya sahibinin hayatı da rüyası gibi tatlı, zevkli, güzel geçecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
İslami Tabirlere göre rüyada tatlı görmek; İslami rüya tabirleri yapan rüya alimlerine göre görülen bu rüya helal rızk ve kazanca işarettir. Kişinin maddi sıkıntılarından kurtulup düze çıkacağına büyük kazançlar sağlayan işlere gireceğine yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Diyanet Yorumlarına göre rüyada tatlı görmek; rüyada tatlı görmek ya da tatlı yemek; maddi sıkıntılar çektiğiniz zor durumda kaldığınız anda çok yakın gördüğünüz bir dostun uzdan göreceğiniz maddi desteğe, hane içinde yaşanan kırgınlıkların son bulmasına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI İKRAM ETMEK
Tatlı ikram etmek kazancın bir kısmını sevdikleri ve ihtiyacı olanlarla paylaşmak anlamına gelir. Kişinin huzurlu bir hayatı vardır ve elindekinin kıymetini bilir. Evinde misafirlerine tatlı ikram ettiğini görenlerin kızı veya bekar oğlu varsa onun evliliğine şahitlik eder. Bekar kişiler için de görücüye gelineceğinin veya gidileceğinin alametidir. İş yerinde arkadaşlarına tatlı ikram eden kişinin kendi işi ve imrenilecek bir hayata sahip olur. Tanımadığı birine tatlı ikram edenin ani bir yolculuk neticesinde hayatı değişir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yemek
Rüyada tatlı yemek; rüyayı gören kimsenin cömert kar, iyi niyetli, yardım sever, eli açık, temiz kalpli bir yapıya sahip olduğuna kazançlarının bir miktarını ihtiyaç sahibi kimselere harcadığına, yaptığı her işte başarı sağlayıp gerek iş hayatında gerekse özel hayatında çok sevilip sayıldığına bununla birlikte hayırlı evlada işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI ALDIĞINI GÖRMEK
İyi bir haber neticesinde kişinin üstündeki rehaveti ve karamsar ruh halini atacağını, hayata karşı daha neşeli ve enerjik bir yaklaşım içinde olacağını bildirir. Tatlı alan kimseler aynı zamanda önemli bir başarılarından dolayı sevdikleriyle güzel bir kutlama yaparlar.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yapmak
Rüyada tatlı yapmak; rüyayı gören kimsenin gözü açık aldığı her işi başarıyla yerine getiren en zor zamanlarda bile sıyrılmasını iyi bilen bir yapıya sahip olup alternatifleri kullanıp karşısındaki insanları mutlu eden kimselere işaret eder. Rüyada tatlı yaptığını ya da tatlı yediğini görmek aynı zaman da  hayırlı bir işe vesile olup bol kazançlı işe gireceğinize aileniz le olan kırgınlıklarınızı son bulup feraha ereceğinizi yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı İkram Etmek
Rüyada tatlı ikram etmek; rüyayı gören kimsenin tartışmalı bir ortamda bulunup insanlar arasında yaşanan gerginliklerin son bulması için çaba göstereceğine tatlı diliyle insanları ikna edip kendi yönüne çekeceğine işaret ederken rüyada aile büyüklerine tatlı ikram etmek ise büyüklerin kadrini kıymetini bilmeye, onlara karşı her zaman saygılı olmaya, onları aşmamaya ve sözlerinin üstüne söz söylememeye delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Kutusu Görmek
Rüyada tatlı kutusu görmek; iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada tatlı kutusunun içi dolu olduğunu görmek; beklentilerinizin gerçekleşip, umduğunuz başarıyı elde etmeye, tatlı kutusunun boş olduğunu görmek ise hayallerinizin yarım kalıp istek ve arzularınıza kavuşamayıp hayal kırıklığı yaşayacağınıza yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Dağıtmak
Rüyada tatlı dağıtmak; hayır amaçlı yapılan rızka işaret eden rüya şeklidir. Rüyayı gören kimsenin olmasını çok istediği bin bir emekler harcayıp dua ettiği bir işin gerçekleşmesi maksadıyla yaptığı hayır işine yorumlanır. Rüyada bir misafire tatlı dağıtmak ve ya ikram etmek kalabalık bir toplumda söz sahibi olacağınıza, hayırlı bir işe vesile olacağınıza, yakın zaman da müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı İstemek
Rüyada tatlı istemek; rüya sahibinin çok büyük kazanç getirecek olan bir projeye imza atıp bu işin gerçekleşmesi halinde bir çok kişiye ekmek kapısının açılıp aynı zaman da yeni kazançlar elde edeceğine yorumlanır. Rüyada sütlü tatlı istediğini görmek ise rahat bir hayata adım atmak için bazı kararlar verileceğine, aile bireylerinden birinin vereceği destekle bu kararların uygulanacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Tarifi Almak
Rüyada tatlı tarifi almak; rüyayı gören kimsenin başarılı bir eğitim hayatından sonra yüksek kazançlı, kariyer getiren  bir işe gireceğine, bu işte büyük başarılara imza atıp hayatının her noktasında mutluluğunun hiç eksik olmayacağına kişinin aynı zaman da ilim ihsan sahibi biri olduğuna zamanının büyük bölümünü ibadetle geçireceğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Su İçmek
Rüyada tatlı su içmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında yaşadığı stresli dönemler sonucunda ciddi anlamda sağlık sorunları yaşadığına bu sorunların dahada ileriye gidip önüne geçemediğine uzun süreli doktor tedavisi görüp iş ortamından ve ailesinden uzak kaldığına yorumlanır. Rüyada tatlı su içtiğini görmek aynı zaman da kişinin kısa süreli tatile çıkıp biraz olsun iş stresinden uzak bir hayat süreceğine, ailesine vakit ayırıp eski güzel günlerine gire döneceğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yediğini Görmek
Rüyada tatlı yediğini görmek; rüya sahibinin iş hayatınında kazançlarını arttırmak ve farklı projelere imza atmak için kollarını sıyırıp yeni yollar arayacağına, mevki ve makam yönünden yükselip saygı duyacağı bir işe gireceğine aynı zaman da kendine yeni bir hane bulup birden fazla işçiye ekmek kapısı açacağına yorumlanır. Rüyada tatlı yediğini  gören  kişi kendisini zorlayacak olan bir işe girecek, sabır göstermesi sayesinde verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alacak ve kendi işinin patronu olacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Görmek
Rüyada baklava görmek; Rüyada baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir. Rüyasında baklava gören kişi uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacak demektir. Diyanet rüya tabirleri baklava görmeyi kısmet nasip olarak yorumlarken kişinin iş hayatında kısmetinin açılacağına ve yakın bir dostundan müjdeli bir haber alacağına yorumlar.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yemek
Rüyada hamur işinden yapılmış tatlı yemek; alim ve bilgili kimselerden tatlı sözler duyacak ve takdir edileceksiniz anlamına gelir. Rüyada hamur tatlısı yiyen kimse; kişi eli açık, yüreği açık, yardımsever, merhametli ve iyi kalpli kişidir, rüya sahibinin tüm işleri düzene girecek, şansı olacak anlamına gelir.

Rüyada Baklava Yemek
Rüyada baklava yemek; fazla yorulmadan, zahmetsiz elde edilecek gelire, bereketli kazanca, miras yolu ile elde edeceğiniz mal veya paraya işaret eder. Rüyada baklava yemek; tatlı dilli, hamarat bir kimse ile tanışıp yakın ve samimi ilişkiler kurmaya, sevince ve güzel haberlere işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava Yemek
Rüyada baklava yemek; rüya sahibinin yakın bir çevresinden hayırlı bir haber alacağına ve bu haberin de rüya sahibi için maddi ve manevi anlamda hayra yorulacağına işarettir. Rüyada baklava yediğini görmek aynı zaman da yeni bir işe yeni bir hayata başlangıç olarak gösterilirken kişiyi iş hayatında kariyerinin yükselerek makam ve mevki yönünden rütbe ve mertebesinin de artacağına işaret olarak gösterilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Baklava İkram Etmek
Rüyada baklava yapmak ve ikramda bulunmak; iş teklifi alacaksınız ve başarılı olacaksınız anlamına gelir. Rüyada baklava ikram etmek; rüyayı gören kimsenin kendi emeğiyle elde edeceği güzel ve bereketli kazanca, o yıl içinde sıkıntısız geçecek günlere, akraba ve dostlar arasında itibar sahibi olmaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Pasta Görmek
Rüyada pasta görmek; çoğu zaman hayırlı haberlere işarettir. Bir kimse rüyasında pasta görüyorsa bu bir misafir mal servet ya da hayırlı bir haber olarak yorumlanabilir. Bu durumda rüyaların içeriğini en iyi şekilde analiz ederek bu konuda bir yorumlama yapmak çok daha doğru bir karar olacaktır. Ayrıca rüyada pasta görmek ya da pasta yediğini görmek; bazen beklenmedik bir yolculuğa işarettir. Ancak tüm bu ayrıntıların hayırlı bir şekilde sonlandırılacağı belirtilmiştir. Rüyada görülen pasta çoğu zaman hayrı temsil eder. Bu açıdan pasta rüyalarını yanlış yorumlayıp tedirgin olmak yersiz olacaktır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı görmek, bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre kısmet anlamına da gelir. Aynı zamanda dini açıdan huzura erecek olan rüya sahibinin borçlarından kurtulacağının da habercisidir. Rüyada tatlı görmek her zaman hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişinin gurbetteyse ailesine kavuşacağı, hastaysa şifa bulacağı ve yakın zamanda kazanç elde edeceğine delalettir. Rüyada tatlı yediğini görmek, çalışma hayatındaki olumlu gelişmelerin habercisi olmakla birlikte, bir müddet maddi açıdan sıkıntı yaşandıktan sonra işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Görmenin Psikolojik Anlamı
Rüyada tatlı görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren tatlı rüyasını sizle için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Tatlı sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada görülen tatlı sembolü güzellik, mutluluk, ferahlık anlamına gelirken kişinin iş hayatında bir dönüm noktası na girip yol ayrımlarına düşeceğine, hanenize yakın zamanda beklenmeyen tatlı sevimli bir misafirin geleceğine yorumlanır. Rüyada tatlı görmek ya da tatlı yediğini görmek aynı zaman da doğru yola dönmeye ve hak yolunda hayırlı işler yapma şerefine nail olmaya işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı yapan birini görmek, herkese yardımcı olmaya çalışan iyi huylu birinin varlığına delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YEMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada tatlı yemek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında uzun zamandan beri ters giden şeylerin, yaşanan hastalıkların ve sürtüşmelerin son bulacağına ve aile içinde sağlığın ve mutluluğun hüküm süreceğine alamet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında uzun zamandır beklenen ve birçok soruna çözüm olacak terfi olayının gerçekleşmesine ve bu sayede sevinç ve huzur dolu günler geçirmeye delalet edilir. Rüyada tatlı yemek için bir yandan murada işaret ettiği söylenirken bazı durumlarda kötü haberlere delalet olarak sayar. Bu farklılık ise rüyada görülen tatlının çeşidine göre olabilir. Rüyada tatlı yemek için yapılan tabirleri haberimizde bulabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yediğini Görmek
Rüyada tatlı yediğini görmek, kısmete işaret eder. Rüya sahibi için belli bir süre şanslarla geçecektir. Karşısına güzel insanlar çıkacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YEDİĞİNİ GÖRMEK
Rüyada tatlı yediğini görmek, kısmete işaret eder. Rüya sahibi için belli bir süre şanslarla geçecektir. Karşısına güzel insanlar çıkacaktır. Hastalıklardan kurtulacak ve rahatlayacaktır. Rüyada tatlı yemek çocuk sahibi olmaya da delalet eder. Genellikle rüyada tatlı yediğini gören kişiler erkek çocuk sahibi olur ve doğacak çocuk ailesi için hayırlı bir evla olacaktır.
Rüyada tatlı yemek, güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine delalet eder. Tatlı yemek aynı zamanda bekar kişiler için tatlı dilli, sevimli ve cana yakın biri ile evlilik yapmaya da işarettir. Evli kimseler için eşleri ile aralarında olan kırıcı tartışmaların artık sona ereceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine de alamettir. Tatlı yediğini gören kişilerin iş yaşamlarında gelir artması söz konusu olur ve rüyanın görüldüğü dönem kişi için yatırım yapmak adına en uygun zamandır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı yediğini gören hastalıklardan kurtulacak ve rahatlayacaktır. Rüyada tatlı yemek çocuk sahibi olmaya da delalet eder. Genellikle rüyada tatlı yediğini gören kişiler erkek çocuk sahibi olur ve doğacak çocuk ailesi için hayırlı bir evla olacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA HALKA TATLI YEMEK
Rüyada halka tatlı yemek kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, sorumlu tutacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, şansının ve bahtının daima açık olacağına ve kendisinden yana gideceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, böylece maddi imkânların genişleyeceğine tabir olunur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada tatlı yemek, güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine delalet eder. Tatlı yemek aynı zamanda bekar kişiler için tatlı dilli, sevimli ve cana yakın biri ile evlilik yapmaya da işarettir. Evli kimseler için eşleri ile aralarında olan kırıcı tartışmaların artık sona ereceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine de alamettir. Tatlı yediğini gören kişilerin iş yaşamlarında gelir artması söz konusu olur ve rüyanın görüldüğü dönem kişi için yatırım yapmak adına en uygun zamandır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA BAKLAVA YEMEK
Rüyada baklava yemek şans ve kısmet olarak tabir edilir. Baklava yemek çok hayırlıdır, bol kazanç, sağlık, yeni ve güzel başlangıçlar, sıcak, samimi ve gerçek dostluklar, güzel sözler olarak yorumlanır. Rüyasında baklava yediğini gören kişinin hayatında çok güzel ve köklü değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi kendisini yücelten, onurlandıran ve mutlu eden sözler işitecek, sevinç verici haberler alacaktır.
Rüyada baklava yemek kişi için hatırı sayılır düzeyde sermaye biriktirmek ya da almak anlamına gelir. Bir kişi rüyasında baklava yediğini görürse o kişinin ailesindeki mutluluk da rızık da herkesin imreneceği oranda çoğalır. Rüyada büyük bir tepside baklava dilimleri görmek kişinin bir işten para kazanacağı şeklinde yorumlanır. Eve gelen misafire baklava sunduğunu görmek büyük atılımlar yapmak şeklinde ifade edilir. Rüyada görülen baklava rüya sahibi için aynı zamanda toprak ya da mülk sahibi olmaya işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA PASTA YEMEK
Rüyada pasta yemek, misafir demektir. Uzak bir yerden çok özlenen bir kişi yakın zamanda gelecek ve o kişiyle hasret giderilecektir. Gelen kişi devamlı olarak gelecektir. Tüm hayatını bırakarak bulunduğu ortamını değiştirecek. Rüya sahibi de o kişiye yardım edecek ve onunla birlikte işler yapılacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SÜTLÜ TATLI YEMEK
Rüyada sütlü tatlı yediğini görmek hayatı tadında yaşamaya, sevilen insanlarla bir arada olmaya ve güzel bir hayata delalet eder. Rüyada sütlü tatlı yediğini görmek ve tatlıdan kıl çıkması ile sorunlar yaşamaya, hastalığa yakalanmaya ve maddi gücü kaybederek muhtaç konuma düşmeye yorulur.
Rüyada sütlü tatlı yaptığını görmek yeniden eski neşesine ve mutluluğuna nail olacağına işaret etmektedir. Caferiye göre ise kendine olan güveninin de yerine geleceğine, zarar gördüğü kimseleri yahut hadiseleri hayatından çıkartacağına tekabül etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YAPMAK
Rüyada tatlı yapmak, aile ile geçirilen güzel zamanlara yorumlanır. Rüya sahibi, ailesine olan düşkünlüğünü onlarla geçirdiği vakitle gösterecektir. Onlara olan vefası sürekli kendisini gösterecektir ve her seferinde onları önemsediğini gösterecektir. Ailesi de rüya sahibinin mutluluğu için her imkanı önüne serecektir. Rüya sahibi de bu fırsatı kullanacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI KURABİYE YEMEK
Tatlı kurabiye, sevindirici, güzel haberler anlamına gelir. Tatlı kurabiye yiyen kişiler hayatlarında küstükleri veya dargınlık yaşadıkları kimseler varsa, onlarla yeniden bir araya gelerek barışır. Tüm kırgınlıkların sona erip, yeniden neşeli ve mutlu bir hayata kavuşulacağını bildiren rüya aynı zamanda aile hayatında da yeniden aşk rüzgarlarının eseceğini, romantik günlerin geleceğini tabir eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI YEDİĞİNİ GÖRMENİN PSİKOLOJİK YORUMU
Geleceğe yönelik büyük hayaller kurulduğuna ve kişinin içinde yaşadığı toplumla özdeşleşmeyen istekleri olduğuna delalettir. Hayata daha olumlu pencereden bakmaya ve psikolojik olarak daha tozpembe bir dünya hayal edildiğine de yorumlanan rüya, kişinin iyi haberler almaya olan ihtiyacını ve güzel gelişmelere duyduğu özleme de işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI BİRŞEY YEMEK
Rüyada tatlı bir şey yediğini görmek tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, muradına ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, genç kimselere eğitim vereceğine, iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI ERİK YEMEK
Rüyada yenilen kırmızı, tatlı erik, rüya sahibinin eline mal geçeceğine delalet eder. Rüyada tatlı erik yemek, iş hayatında yükselme, mevki ve makam artması olarak değerlendirilir. Rüya sahibi rüyasında tatlı erik yerse, kolay yoldan başarıya ulaşacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI KAVUN YEMEK
Rüyada tatlı kavun yemek, uzun süredir yaşadığınız sağlık probleminden kurtulmaya, şifa bulmaya, sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya, özlemlerin son bulacağına, maddi sıkıntıların çevrenizden alacağınız destek ile çözüm bulacağına, hane içinde huzura işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA CEVİZLİ TATLI YEMEK
Rüyada cevizli tatlı yemek üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yokluk içine düşeceğine, itibar göreceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, kötü noktalara geleceğine inanılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI MEYVE YEMEK
Rüyada tatlı bir meyve yemek iş hayatında itibarının ve saygınlığının artacağına, birlikte güzle bir hayat sürmeye tekabül eder. Rüyayı gören devlet memuru ise hayal ettiklerinden fazlasına nail olacağına, son derece huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyayı devlet memuru görmüşse sabrın sonunda selamete çıkmaya ve şükretmeye, işinde çok büyük başarılar elde edeceğine ve kazancının artıp refah içinde yaşayacağına tekabül etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA TATLI AYVA YEMEK
Rüyada tatlı ayva yemek kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine, her zaman kötülük için çalışacağına, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, hayırlı bir evlilik yapılacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine rivayet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada camide tatlı yemek
Rüyada camide tatlı yemek beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine rivayet etmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölünün elinden tatlı yemek
Rüyada ölünün elinden tatlı yemek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına, yükünün azalacağına, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, tövbe edeceğine alamet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada ölüyle tatlı yemek
Rüyada ölüyle tatlı yemek işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, geçim derdinden kurtulacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, para kazanmaya başlayacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına alamet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada arkadaşınla tatlı yemek
Rüyada arkadaşınla tatlı yemek yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, sorunlarını bu sayede çözeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, sevineceğine, adeta havalara uçacağına, üzülmesine dahi gerek olmayacağına, yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine rivayet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kalabalıkta tatlı yemek
Rüyada kalabalıkta tatlı yemek hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına rivayet etmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sevgiliyle tatlı yemek
Rüyada sevgiliyle tatlı yemek rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada çikolatalı tatlı yemek
Rüyada çikolatalı tatlı yemek iş hayatındaki başarılarının artacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, emeğinden hayır göreceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Görmek
Rüyada tatlı görmek güzel şeylere delalet eder. Borçlardan, sıkıntılardan, zorluklardan kurtulmaya, sağlığa kavuşmaya, hasretin bitmesine işaret ederken aynı zamanda yeni iş ve kazanç kapılarına delalet eder. Rüyasında tatlı gören kişi, gurbetteyse ailesine kavuşur, sağlığını yitirmişse, şifa bulur, yalnızsa aşkla karşılaşır. Aynı zamanda doğru yola dönmeye ve hak yolunda hayırlı işler yapma şerefine nail olmaya işarettir. Rüyasında tatlı gören kişi, okumaya çok heves edecek, büyük, güçlü, saygın ve muhterem bir kişi olacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yapmak
Rüyada sütlü tatlı yapmak, pratik kimse olmaya yani en zor ve en kısıtlı zamanlarda bile kendini kurtaracak zekaya sahip olmaya ve bu sayede basit alternatfleri kullanarak karşıdakini memnun etmeyi becermeye alamet eder. Rüyada hamurlu tatlı yapmak, rüya sahibinin özel kimse olmak ve sadece usta olanların yapacağı kadar özel işlerde başarı göstermek istediği anlamına gelir. Rüyada tatlı yapan birini görmek, kişinin de nasibinin olduğu bir olayın gerçekleşmesi ya da durumun ortaya çıkması bunun da kişiyi çok memnun etmesi demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı İkram Etmek
Rüyada komşulara tatlı ikram etmek, gerginlik ya da tartışma yaratacak bir konuda taraflara tatlı sözler ederek arada uzlaşmayı sağlamaya ya da doğrudan rüya sahibini ilgilendiren ve üzerinde anlaşmazlık yaratan bir konuda karşı tarafı ikna etmeyi başarmaya yorulur. Rüyada anne babaya tatlı ikram etmek, büyüklerin kadrini kıymetini bilmeye, onlara karşı her zaman saygılı olmaya, onları aşmamaya ve sözlerinin üstüne söz söylememeye delalet eder. Rüyada düşmana tatlı ikram etmek, aradaki husumeti unutmaya ve el sıkışarak düşmanlığı bitirme kararı almaya alamet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Ve Ekmek Görmek
Rüyayı gören kişinin aylık gelirinin hem zorunlu hem de keyfi ihtiyaçlarını gidermeye yettiğine işaret eder. Kişinin maddi anlamda büyük ve ulaşılmaz beklentilerinin olmadığına bu sayede de maaşının kendisince deyim yerindeyse gül gibi geçinip gitmesine yettiğine yorulur. Rüyada birine tatlı ve ekmek vermek, çaresiz bir kimseye sahip çıkmak, ona faydalı olmak ve onunla aşını ve evini paylaşmak anlamına gelir. Rüyada birinden tatlı ve ekmek almak, kendisi sayesinde ulaşılacak rızka, işe ve huzura vesile olacak hayırlı bir kimseye yorulur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Satmak
Ticarette ya da meslekte insanların talep ve istekleri doğrultusunda ilerlemeye ve bu konuda sürekli değişiklik yapmaya yani kendini tekrar etmemeye en çok da bunun için merak uyandırmaya ve ilgi görmeye işaret eder. Rüyada tulumba tatlısı satmak, rüya sahibinin sürümden kazanmasına (uygun fiyat olduğu için çok satmasına) vesile olacak bir tezgah kurmasına ve iyi gelir sağlaması demektir. Rüyada ekmek tatlısı satmak, bireysel zevklere ve isteklere yönelik üretim yapmaya ve en fazla bu işte başarılı olmaya delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Dağıtmak
Rüyada mahalleye tatlı dağıtmak, görülen kötü bir rüya ya da atlatılan bir kaza nedeniyle veya tam tersine bir dileğin gerçekleşmesinden dolayı lokma yapıp dağıtmak anlamına gelir. Rüyada misafire tatlı dağıtmak, bir toplumda ya da kalabalıkta güzel konuşmalar ve hareketlerle dikkat çekmeye ve ilgi görmeye yorulur. Rüyada tatlı dağıtan birini görmek, rüya sahibine karşı sözünü ve yeminini tutacak bir insanın varlığı anlamına gelir. Rüyada ev tatlısı dağıtmak, deyim yerindeyse el emeği, göz nuru bir hediye vermeye, rüyada hazır tatlı dağıtmak da ulaştırılacak bir hediyeye aracılık etmeye ve onu verilmesi gerek kişiye ulaştırmaya işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Kutusu Görmek
Rüyada tatlı kutusunun için dolu olduğunu görmek, bir beklentinin gerçekleşmesi sayesinde yaşanacak neşeye ve coşkuya alamet eder. Rüya sahibinin umduğunu bulması demektir. Rüyada tatlı kutusunun boş olduğunu görmek, bir hevesin yarım kalması nedeniyle üzülmeye, mutsuz olmaya ve düş kırıklığı yaşamaya yorulur. Bir yandan da içi farklı dışı farklı yani yaptıkları söylediklerine, söyledikleri de yaptıklarına uymayan bir insana delalet eder. Rüyada birinden dolu tatlı kutusu almak, verdiği sözü yerine getirecek mert bir kimse demektir. Rüyada birinden boş tatlı kutusu almak da tam aksine, çeşitli vaatlerde bulunduğu halde hiç birini yerine getirmeyen, sözüne güvenilmez bir kimsedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Birşey Yediğini Görmek
İş hayatı içinde kazancı arttırmak için yeni yollar aramaya ve yeni çalışmalar yapmaya, mevki makam sahibi olmaya, ana baba hayır duası almaya, insanlar tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olmaya, iş yerine yeni elemanlar alıp işleri büyütmeye, bir ortaklık kurmaya ve yeni bir haneye taşınıp düşüncelerdeki olumsuzlukları bir kenara atmaya işarettir. Rüyada tatlı birşey yiyen birini görmek, kişi kendisini zorlayacak olan bir işe girecek, sabır göstermesi sayesinde verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alacak ve kendi işinin patronu olacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yedirmek
Yapılan işte elde edilen kazancın bir kısmının aile bireylerine ya da sevilen dostlara yardım etmek ya da yapacakları işte ya da ortaya koyacakları projede destek olmak için kullanılacağına, bu sayede aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına ve hep birlikte kalkınılacağına delalettir. Rüyada arkadaşa tatlı yedirmek, üstünde çalışılan ve çok büyük başarı getirecek olan bir çalışma sayesinde elde edilecek makamın ve prestijin sevilen bir kişiye destek olmak için kullanılacağına ve kendisinden bolca hayır duası alınacağına alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Su İçmek
Sağlık sorunları ile geçen bir dönemin ardından rüya sahibinin, sağlığına daha fazla dikkat edeceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, doktor kontrollerini geciktirmeyeceğine ve kendi sağlığı için gösterdiği önemi aile bireylerinin sağlığı için de göstereceğine işarettir. Rüyada tatlı su yapmak, uzun ve stresli geçecek olan bir projenin ardından bazı sağlık sorunlarının meydana çıkacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı İstemek
Rüyayı gören kişinin, kendisi ile birlikte birçok kişiye iş imkanı sağlayacak bir proje üzerinde çalıştığına, bu proje için hem bir ortak hem de destek aradığına, bu desteği bulduğu anda projeyi hayata geçireceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına alamettir. Rüyada sütlü tatlı istemek, rahat bir hayata adım atmak için bazı kararlar verileceği, aile bireylerinden birinin vereceği destekle bu kararların uygulanacağı, bolluk ve bereketin haneye dolacağı ve yapılan hataların telafi edileceği anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Tarifi Almak
Eğitim hayatında gösterilecek başarı ile işle ilgili olarak birçok kapının açılacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına rivayet edilir. Rüyada tatlı tarifi vermek, birçok konuda büyük işler gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Görmenin Psikolojik Yorumu
Huzurlu ve mutlu geçen günler sayesinde kendisini huzurlu hisseden kişinin, bilinçaltı da bu durumdan nasibini alacak, rüyaları güzellik, ferahlık ve mutluluk anlamına gelen sembollerle dolu olacak demektir. İş konusunda alınacak başarılı sonuçların kişinin kafasındaki bütün karışıklığın bir anda ortadan kalkmasına yol açacağı, böylece kişinin sıkıntı duyduğu bir konuda rahat nefes alıp kendisini daha iyi hissedeceği ve bu rahatlığın rüyaları da ferah ya da neşeli bir hale sokacağı şeklinde yorulur. Aynı zamanda, gerçek hayattaki anlamı ile neredeyse aynı anlama gelen bu rüya, uzun soluklu bir birlikteliğin de kapısının açıldığı bir dönemde görülebilir türdendir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Tatlı Yendiğinin Görülmesi Rüyada tatlı görmek yemek rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulup talihli bir dönem yaşayacağının işareti olarak kabul edilir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişinin iş hayatında da özel hayatında da gerçekleştirmek istediği amaçlarına ulaşabilmesini sağlayacak fırsatlar doğacaktır. Ancak rüya sahibinin dikkatli olması ve bu fırsatları değerlendirebilmesi çok önemlidir. Rüyada tatlı yendiğinin görülmesi aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtularak uzun zamandır özlemini duyduğu huzurlu ve keyifli hayata ulaşması yolunda büyük adımlar atılacağının müjdecisidir. Rüya sahibi bu dönemde hayatında kendisine zarar veren kötü karakterleri hayatından uzaklaştırarak daha hayırlı bir çevreye sahip olabilir, sağlık problemlerinden kurtularak daha sağlıklı bir yaşam felsefesi edinebilir ya da kendisini geliştirecek aktivitelerde bulunabilir. Ancak rüyada tatlı yendiğinin görülmesi İmam Nablusi Hz. tarafından talihle açıklanmamıştır. Rüyasında tatlı yediğini gören kişilerin çevresinde bir hain, art niyetli bir kimsenin olduğuna inanılır. Aynı zamanda rüyasında tatlı yiyen kişilerin bu dönemde haksız kazanç elde edebilecekleri bir durumla karşı karşıya kalacakları öngörülmüştür. Rüya sahibinin bu gibi durumlarda nefsine hakim olması ve doğrudan ayrılmaması çok önemli olacaktır. Rüyada Şerbetli Tatlı Görmek Rüyada şerbetli tatlı görmek rüya sahibinin hayatında tecrübe edeceği bolluk ve bereketin müjdecisi olarak kabul edilmektedir. Rüyasında şerbetli tatlı gören kişinin özellikle iş hayatında elde edeceği başarılar kendisini cesaretlendirecek ve daha kaliteli bir yaşama ulaşmasına yardımcı olacaktır. Refahında ciddi bir artış görülmesi beklenen rüya sahibinin aynı zamanda kendisini geliştirip ufkunu genişletmesi için şanslara sahip olacağı öngörülmüştür. Rüyada şerbetli tatlı görülmesi sosyal hayattaki ilişkilerinde de olumlu yönde gelişeceğinin bir işaretidir. Rüya sahibinin uzun zamandır arkadaşlık etmek istediği kişilerle sonunda arkadaşlık edebileceği bir ortamda bulunması ya da bu kişilerle tesadüfen karşılaşması gibi durumlar ilerleyen günlerde söz konusu olabilecektir. Rüyada Kişiye Tatlı İkram Edildiğinin Görülmesi Rüyada tatlı ikram edilmesi rüya sahibinin karşılaşacağı fırsatlar ve hayırlı olayların bir işareti olarak kabul edilse de dikkatli olunması gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Bu imgeyi gören kişilerin genellikle hırslı ve amaçlarını gerçekleştirmek için fazlasıyla hevesli kişiler oldukları düşünülmektedir. Bu sebeple bu imgeyi gören kişilerin karşılaştıkları fırsatlara karşı temkinli yaklaşmaları ve olayları derinlemesine incelemeden hareket etmeye başlamamaları önerilmektedir. Rüyasında kendisine tatlı ikram edildiğini gören kişiler temkinli davrandıkları ve olayları enine boyuna düşünüp değerlendirdikleri takdirde çok hayırlı olaylar yaşayabileceklerdir. Rüya sahibinin olaylara ve birtakım şanslara doğru şekilde yaklaşabiliyor olması hayatını derinlemesine değiştirecek deneyimler yaşamasını sağlayabilir. Rüyada Şerbetli Tatlı Yendiğinin Görülmesi Rüyada şerbetli tatlı yemek rüya sahibinin mutluluk verici ve tatmin edici bir dönem yaşayacağının işaretidir. Rüyasında şerbetli tatlı yediğini gören kişinin özellikle bu dönemde yeniliklere açık bir kimse olacağı ve farklı deneyimlere ilgisinin artacağı öngörülmektedir. Bu imge, rüya sahibinin hayatı kaçırmama hevesiyle yeni şeyler deneme ve tecrübe edinme isteğiyle dolu olacağı bir dönemin yaklaşmakta olduğunun delaletidir. Bu dönemde rüya sahibinin endişeli olmasına ya da gerginlik hissetmesine gerek olacak bir durum yaşanmayacaktır. Zira rüya sahibinin deneyimleri kendisine bir derinlik katacak, hayata olan bakış açısını olumlu yönde etkileyerek farklı açılardan dünyayı görebilmesini sağlayacaktır. Rüyada Tatlı Yapmakta Olan Birini Görmek Rüyada başkasının tatlı yaptığını görmek rüya sahibinin zorlu bir dönemden geçeceğinin delaleti olarak sayılmaktadır. Rüyasında bir başkasının tatlı yaptığını gören kişinin hayatında kendisini ciddi anlamda zorlayacak olayların yaşanabileceği öngörülmektedir. Bu imge, rüya sahibinin hem iş hayatında, hem de özel hayatında işlerinin yolunda gitmeyerek kendisini manevi anlamda zorlayacağı ve yıpratacağı bir dönemin yaşanacağının, rüya sahibinin çevresindeki kimseleri kıskanarak yanlış yollara savrulabileceğinin bir uyarısıdır. Eğer rüya sahibi sabrını ve özverisini koruyarak sorunlardan kaçmadan yüzleşmeyi ve bu sorunları çözmeyi denediği takdirde sıkıntıların kısa sürede kaybolduğunu ve yeniden manevi rahatlığa erişebildiğini görecektir. Rüyada Bir Başkasının Tatlı Yemekte Olduğunu Görmek Rüyada başkasının tatlı yediğini görmek rüya sahibinin hem olumlu hem de olumsuz olayları aynı anda tecrübe edeceğinin işareti sayılmaktadır. Rüyasında bir başkasının tatlı yediğini gören rüya sahibinin iş hayatında bazı bozulmalar yaşanabilir. Rüya sahibinin iş hayatındaki sıkıntılar rüya sahibini derinden etkileyeceği ve sürekli olarak rahatsız edeceği için rüya sahibinin sağlığında da bozulmalar görülebilecektir. Ancak rüya sahibi bu süreçte çevresinden ve değer verdiği kimselerden göreceği destek ve yardımlar sayesinde manevi dünyasının zenginleştiğini görece ve minnet hissiyle dolup taşacaktır. Rüya sahibinin en ihtiyacı olduğu zamanda gelecek olan yardımlar da rüya sahibinin mutluluğa ve huzura erişmesini sağlayacaktır. Kişinin Rüyasında Şerbetli Tatlı Yaptığını Görmesi Rüyada şerbetli tatlı yapmak rüya sahibinin özellikle manevi olarak zengin ve doyurucu bir dönem yaşayacağının habercisidir. Rüyasında şerbetli tatlı yaptığını gören kişinin çevresiyle olan ilişkilerinde çok olumlu gelişmelerin gözleneceği ve bu ilişkilerin rüya sahibini mutlu edip huzura kavuşturacağı düşünülür. Rüya sahibi bu süreçte çevresiyle doyurucu sohbetler gerçekleştirip yeni bilgiler edinecek ve çevresiyle olan muhabbetini artıracaktır. Bu imge aynı zamanda rüya sahibinin çevresine yardım etmeye istekli olacağının ve edeceği yardımlar sayesinde sıkıntılardan kurtulan dostlarıyla olan ilişkilerini daha da sağlamlaştıracağının işareti olarak kabul edilmektedir. Kişinin Rüyasında Tatlı Görmesi Ancak Tatlıyı Yememesi Rüyada tatlı görmek ama yememek rüya sahibi için kaçacak fırsatlara dair bir uyarı niteliği taşımaktadır. Bu imgeyi gören kişilerin özellikle iş hayatlarında karşılaşacakları ancak çok geç fark edecekleri büyük fırsatlar bulunabilir. Rüya sahibinin, bu fırsatı kaçırması halinde büyük üzüntü duyacağı aşikardır. Bu sebeple bu imgeyi gören kişilerin hem iş hayatlarında hem de özel hayatlarında algılarının açık olması ve çevrelerini doğru şekilde gözlemlemeleri pişmanlıklar yaşamalarını engelleyecektir. Rüyada Halka Tatlı Yemek Rüyada halka tatlı yemek rüya sahibinin özellikle manevi anlamda doyurucu bir dönem yaşayacağının işaretidir. Rüyasında halka tatlı yediğini gören kişinin çevresiyle olan ilişkilerindeki olumlu değişim kendisini memnun edecek, endişelenmekte olduğu bazı konuların silinip gitmesine önayak olacaktır. Rüya sahibinin sıkıntılarını ve yersiz gerginliklerini geride bırakacağı bu dönemde rüya sahibi çevresiyle doyurucu ve zengin ilişkiler kurma fırsatı elde edecek ve bu fırsatları değerlendirerek mutlu olmayı başarabilecektir. Kişinin Rüyasında Bir Başkasının Kendisine Tatlı Verdiğini Görmesi Rüyada birinin sana tatlı vermesi sıkıntılardan bir başkasının yardımıyla kurtulunacağının delaleti olarak kabul edilir. Rüyasında bir başkası tarafından kendisine tatlı verildiğini gören kişi hem maddi hem de manevi anlamda yaşadığı zorlukları bir dostunun ya da akrabasının yardımıyla yenecek, bu olay sayesinde bu kişiyle olan ilişkilerini sağlamlaştırarak iç dünyasını zenginleştirecektir. Bu imge, rüya sahibinin zorluklardan sıyrılacağının ve uzun süredir özlemini çektiği mutluluk ve huzura erişeceğinin müjdecisidir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılara karşı gönlünü ferah tutması ve sabırlı davranması bu sorunların çözülmesi için yeterli olacaktır.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 10 okuma
27 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
89 yorum 38 okuma
+2 oy
8 yorum 18 okuma
+9 oy
1 yorum 31 okuma
24 Eylül Rüya kategorisinde Hope Karabasan (-96 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 29 okuma
28 Kasım Rüya kategorisinde Ensar Rüyazede (12 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 70 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 34 okuma
3 Temmuz Rüya kategorisinde Başak Rüyazede (86 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 20 okuma
14 Eylül Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (-60 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 45 okuma
21 Haziran Rüya kategorisinde mustafa Rüyazede (88 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 30 okuma
+4 oy
1 yorum 19 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde şule Rüyazede (51 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

87 Aktif
2 Üye ve 85 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3895
Dün : 27491
Toplam : 11649555
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 316 e
  2. Likya - 150 e
  3. Karga - 75 e
  4. yok - 59 e
  5. Ruyaninmeali - 52 e
  6. sonsuz - 38 e
  7. Tolgahan - 32 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...