Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
merhabalar gördüğüm rüyam bir blakondaydm yanmda dayımın hanımı vardı bnde gökyüzüne bakıyordum ona gökyüzündek sıralanmıs yıldızları gösteriyordum yıldzlar çok net ve parlak gözküküyordu sonra yıldızların toplanarak benm suretım şeklımde yanı sankı yıldızların toplulugundan benım resmım oluşmuştu bende ona bakıyor kendı resmımı izliyordum rüyamı yorumayabilirmisiniiz iyi çalışmaar diler ve başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 21 okuma
16 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Leyla Rüyazede (9 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.6k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

82 Aktif
4 Üye ve 78 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20865
Dün : 19722
Toplam : 11185794
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 127 e
  2. kuzgun - 17 e
  3. Ahmetsalih - 12 e
  4. Prenses789 - 9 e
  5. Yaren1989 - 9 e
  6. Ela - 8 e
  7. Likya - 8 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...