Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+9 oy
60 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.3k puan)
Rüyamda bölümden arkadaşımla onun için daha yeni ex olmuş erkek arkadaşını gördüm. İlişkiye girdikleri için 3 tane çocukları olmuş. Arkadaşımın kucağında yeni doğmuş bebeği vardı. Ex erkek arkadaşının yanında da diğer iki çocuğu vardı. Mutlu aile tablosu tadında poz vermişlerdi sanki. Yanlış hatırlamıyorsam kız arkadaşım dördüncü çocuğuna hamileydi. Evli olup olmadıklarını hatırlamıyorum.

Rüyanın devamında da ben, malum kişi ile ilişkiye girmişim ama biz evli değildik bundan eminim. İlişkiye girdikten sonra kliniğe gittim ve ne ara anlattıysam bölümden diğer arkadaşıma anlatmışım biraz. Soyunma kabininde kendi kendime "Acaba bakireliğimi kaybettim mi? Kan geldi mi?" diye sordum. Kan gelmemiş aslında çünkü esnekmiş. O esnada arkadaşım peçete ile burnunu siliyordu ve peçeteyi çekmecenin üzerine koydu. O peçetede kan vardı ama kan gibi de değildi. Sözde o ilişki sonrasında gelen kanımmış.
Sonra ben malum kişiyle ilişkiye girdiğimi lisedeki İngilizce hocama söylüyorum. İngilizce hocam da derse başlarken sesli bir şekilde bana "doğurursun doğurursun" dedi. Ben de hocama sessiz olması için kaş göz işareti yaptım o da sessizce konuşmaya başladı. Sınıftakiler "doğurursun" dediğini duymadılar.
Rüyada hamile değildim ama hocam hamile olduğumu düşünüyordu. Düşündüğü için ben de "hamile miyim acaba?" diye düşünmeye başladım. Uyandıktan sonra da "hamile miydim?" diye düşünüp durdum.

~Bölümden arkadaşım daha yeni erkek arkadaşından ayrıldı. 3-4 gün oluyor diyebilirim ve ben onlarla ilgili böyle bi rüya gördüm.
~Benim rüyama gelirsek, reelde bi arkadaşım çıktığı çocukla böyle bir şey yaptı. Esneklik olayı da ona ait. Bana anlattığı için ondan uzaklaştım çünkü bu konularda çok katıyım. Bunun bilinçaltı olabileceğini düşünüyorum ama İngilizce hocamın tepkisi bir mesaj veriyor olabilir. Malum kişi ile olanları da az çok biliyorsunuz zaten.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (176k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Birlikte yeni bir başlangıç isteklerinin bilinçaltı etkileri gibi duruyor. Aslında niyetin ciddi fakat yine de şüphelerin var, tereddütlerin var, hatta korkuların var diyebiliriz. Belki başka ilişkileri model alıp onlardan dolayı çekincelerin artıyor olabilir.
+5 oy
Bakirliğini kaybeden erkeklerle de aranıza mesafe koymalısınız hatta bakir değilse konuşmayın o erkeklerle, tehlikeli olabilir. Zira ben kendimi evleneceğim kadına saklıyorum.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 15 okuma
13 Ocak Rüya kategorisinde Nissaaağğ Rüyazede (75 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
8 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde blgrabia Rüyazede (54 puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 49 okuma
22 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 22 okuma
+2 oy
0 yorum 22 okuma
14 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Melekannesi yazdı
+4 oy
0 yorum 30 okuma
10 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
+8 oy
3 yorum 56 okuma
+3 oy
103 yorum 257 okuma
2 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 44 okuma
22 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (18k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.5k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

91 Aktif
1 Üye ve 90 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 840
Dün : 17943
Toplam : 13320557
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 337 e
  2. Rüya Tabircisi - 235 e
  3. Karga - 72 e
  4. Likya - 44 e
  5. Ruyadede - 40 e
  6. Simge - 35 e
  7. Lacivert - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...