Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+12 oy
271 okuma
Merve3434 Rüya kategorisinde Rüyakar (3.8k puan)  
düzenledi
Formülünü bilen varsa tabirciler yorum yazabilir mi? Ne olursa bilinçaltı deriz. Ya da uyarıcı rüya deriz

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+9 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (142k puan)  
Psikolojik kaynaklı rüyalar psikanalizde benimsendiği gibi, bilinçaltından kaynaklanan rüyalardır. Bunlar, genellikle heyecanlar, sıkıntılar, korkular, bastırılmış duygular vs.’den kaynaklanan rüyalardır.
Ruhu ya da zihni fazlasıyla meşgul eden maddi veya manevi bir sorun, uyumadan önce konuşulan bir konu ya da görülen bir film de bu tür rüyaların görülmesine neden olabilir; ayrıca söz konusu soruna ait bazı fikir ve imajlar, görülmekte olan diğer türden rüyaların içine zaman zaman parazit olarak kayabilirler. Buradan görüldüğü üzere  bilinçaltının durum tespiti veya  çözüm üretme çabasıda denebilir bilinçaltı rüyaları için.

Uyarıcı rüyalar;  kişiye önemli sonuçlar doğuracak hatalı bir davranışta bulunmasını, yanlış bir yola sapmasını vs.’yi önlemek üzere gösterilen rüyalardır. Uyarıcı rüyaların kaynağı, ruhçulara göre, genellikle kişinin hami varlığıdır. ( tekamül için yardımcı olan ruhlar , koruyucu melekler )
kuzgun Rüya Bilgesi (142k puan)  
Cosmos Macerası adlı sayfada diğer rüya yorumları da incelenebilir ...
Merve3434 Rüyakar (3.8k puan)  
Ben kendimi geçtim arkadaşım da görüyor :) diyelim konuşmuyor ne anlama gelir
+2 oy
Merve3434 Rüyakar (3.8k puan)  
Mesela rüyada eski sevgiliyle alakalı görülen şeylerin hepsi bilinçaltı değildir. Normalde pek konuşmuyor diyelim rüyada ama bir gün daha yakın duruyorsa daha samimiyse diyelim
+2 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (142k puan)  
Eski sevgiliyle görülen rüyalar sık sık tekrarlanıyor mu ? Ve konuşmaması veya yakınlaşması ne gibi durumlarda oluyor acaba ?
+2 oy
Tellitoka Rüya Ustası (62.4k puan)  
düzenledi
Bilinc alti gun icerisinde aklindan en az bir kere gecirdigin yada gun icerisinde buna izledigin filmlerde dahil gordugun olaylardir. Aslinda bilinc alti gercek dusunce ve gercek kimliklerimizdir. Bilinc altinda korku kaygi sıkinti gibi duygular yer alir. Derin bir ruya degildir. Sacma sapan gelen bir suru sey gorursun fakat yapboz gibi parcalari birlestirdigin zaman aslinda ortaya pek te anlamli bir sey cikmaz.  Bilincali ruyalari gelecekten haber vermez. Ama senin olaylar karsisindaki dis dunyaya sakladigin asil duygulari ve korkulari verebilir.:))cokta onemli ruyalar degillerdir. O yuzden ruyayla amel edinmeyin denilmisya. Bunu ruyanin derinligine bakarak anlayabilirsin. Uyari ruyalar ise durduk yere gorulmez ve cok onemli ruyalardan birisidir. Genelde kendine yada bir baskasina zarar vermek uzereyken gorulur. Bunun analizini iyi yapmak gerekir. Yanlis bir yola girdiginde, haram para yediginde birinin canina yada malina gasp ettiginde, yada sadece bir dedikodusunu yaptiginda bile gorebilirsin. Uyarici ruyalari uyandigin ilk an icindeki tedirginlikten anlayabilirsin. Bocekler kopekler vb hayvanlarda bazen uyarici ruyalarda karsimiza cikmaktadir.

İlgili rüyalar

+20 oy
7 yorum 4.6k okuma
+10 oy
2 yorum 81 okuma
Freestyle 8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Freestyle Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+12 oy
7 yorum 500 okuma
+12 oy
6 yorum 870 okuma
+11 oy
8 yorum 189 okuma
+9 oy
4 yorum 91 okuma
mustafaharputi 11 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 104 okuma
mustafaharputi 9 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 119 okuma
mustafaharputi 11 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 124 okuma
Merve3434 28 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Merve3434 Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 185 okuma
Serap bozkurt 24 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Serap bozkurt Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
7 yorum 110 okuma
mustafaharputi 27 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.4k düş-ünce

6.8k üye

300 Aktif
3 Üye ve 297 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16820
Dün : 19798
Toplam : 29224976
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...