Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
94 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (183k puan)
Bir sürü garip rüyanın ardından (onları anlatmayacağım) rüyamda böyle baileys gibi tatlı bir içki içiyorum. Kapaklarını kaybettiğim için hepsini içmek zorundaymışım gibi hissediyorum. Çift ağızlıklı bir şişeydi. Sonra bitmesine yakın nasıl sarhoş oluyorum anlatamam. Rüyanın içinde başım dönüyor, mutfak gibi bir yere götürmeye çalışıyorum şişeyi.

Biri yardım ediyor kolumdan tutup. Tam götürüp koyacakken tezgaha düşürüp kırıyorum şişeyi ve ağlamaya başlıyorum o an. Ağlama sebebim de şişeyi oraya kadar uğraşıp sonunda düzgünce koyamamak oluyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+7 oy
Uzman Yorumcu (24.7k puan)
Rüyanın öncesi de önemli olabilir ama bağlantıyı yapacaksınız diye düşünüyorum, çok ilginç geldi rüyanız sanki bir çok şey karışmış veya bir  takım duygular kaybolmuş ( şişe kapağı) ve hepsini içmeye çalışmak kendinize fazla yüklendiğinizi ( bir olay karşısında görmezden geldiğiniz bir durumun bu aileden biri ile ilgili olabilir sizi vicdanen rahatsız eden bir durum  da olabilir)  ve sonuçlarından çokta hoşnut olmayacağınızı çağrıştırıyor .  Ağlamak arınmak gibi bence fark edip doğruya sevk edeceksiniz , hayır olsun inşallah ...
+7 oy
Uzman Yorumcu (28.8k puan)
Kendinize dair yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni fırsatlar önünüze gelecek. Şişenin kırılması güzel. Hayatınız da savaşmanıza neden olacak tüm olumsuz ilişkilerden uzaklaşacaksınız. Gergin anlar, gelecekle ilgili kaygı ve korkular sona erecek.
+2 oy
Rüya Tabircisi (10.4k puan)
Rüyada sarhoşluğu birebir yaşamak ve deneyimlemek oldukça nadir görülen bir rüyadır diye düşünüyorum. Gördüğün içkiler, bence farklı bilinç durumlarını ( algı noktalarını )  sembolize ediyor. Tüm algı noktalarını deneyimleme konusunda kendini baskılıyor olabilirsin.  Şişelerin çift ağızlı olması temel 2 enerjiyi sembolize ediyor, Yin (Dişil-Rahim) ve Yang (Eril-Rahman). Onları içiyorsun sanki.

Burada yaşadığın sarhoşlukta bir tür kendinden geçme yani vecit hali. Şişenin kırılmasıyla ruhunun özlem duyduğu bir şeyden koptuğu gibi bir hissi yaşamış olabilirsin gibi geldi bana, yani ağlamanda bu vecit halinin getirisi olan bir şey demek istiyorum. Ayrıca haberci rüyaların dışında, bu tip mistik rüyalarda ağlamak bir tür şifalanmadır.

Bu arada, tüm bu aşamalardan geçerken birinin yardımını alıyorsun gibi gözüküyor sevgili Kargacığım. Rüyan hayır olsun, sevgiler :)
+3 oy
Rüya Bilgesi (183k puan)
Öncelikle hepinizin yorumlarına teşekkür ederim ve hepsinde doğruluk payı var evet. Daha önce rüyamda sarhoş olduğumu hatırlamıyorum. 3 güzel yorum gelmiş ve rüyayı çözmeme yardım ettiler.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 45 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (85.5k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
12 Kasım 2019 İstihare kategorisinde Sercan154 Karabasan (-25 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (85.5k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 58 okuma
5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (324 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 23 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (85.5k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 11 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Gelissa Karabasan (-4 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 47 okuma
26 Eylül 2019 Rüya kategorisinde B Rüyazede (296 puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 29 okuma
10 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 130 okuma
11 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sobottasdiary Rüyazede (176 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.1k yorum

18.4k düş-ünce

3.4k üye

59 Aktif
1 Üye ve 58 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16542
Dün : 21821
Toplam : 14385677
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 425 e
  2. Karga - 24 e
  3. Yunus şahin - 20 e
  4. Koray0303 - 15 e
  5. Zeynel45 - 13 e
  6. Rüyazede - 13 e
  7. Ehlibeyt - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...