Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
192 okuma
Arşiv Rüya kategorisinde Rüya Ustası (49.7k puan)  
arkadaşlar .. cok garip rüyalar görüyorum..yorumlarsanız sevinirim..
1.si rüyamda bana söyle birşey söylendi "Biz onlara kendi şan ve şereflerini verdik, ama onlar bizi zikirden yüz ceviriyor..öyleyse benim azabımla yakalmam nasılmış bir gör"..uyandığım an ikindi ezanı okunmaya başladı..not sessiz87
.............
2. rüyamda zekeriya a.s mı gordum..karşımdaydı 2-3 metre uzaktaydı..yanındaki masada altından bi kalem ucunda dikilmiş duruyordu.masaya saplı değil..sadece ucu uzerinde duruyordu..sanki askıda gibi..3 kere eliyle almam için işaret etti..alamadım..
.........
3. sü.. perşembe gecesini cuma gününe bağlayan gece..rüyamda abdest alıyorum...caminin giriş kapısından giriyorum..içerde cuma namazını kılan insanlar oluyor..tam kapıdan girerken uyandım..
........
4.sü üniversitenin kampüsündeyim..ama öyle yağmur yağıyorki..etrafta bi kaç insan var..hepsinin elinde şemsiye..bende yok..hepsi bana bakıyor bense o yağan yagmurda ıslanmaya ve yürümeye devam ediyorum..
.........
5.si rüyamda karşıma şeytan dikilmiş..benimde elimde o küçük kur'anlardan ..kibrit kutusu büuüklüğünde..bana bırakmamı söylüyor..ben bırakmıyorum..yaklaşıyor bırakmamı söylüyor..bırakmıyorum...kur'anı göğsüme bastırıp..bilmediğim arapça bişeyler söylüyorum ve birden toz halinde kayboluyor
..........
6. sı kıyamet günüydü..herkes kabirlerinden kalkıyordu..benim üzerimde tam ihram vardı..yanımda kalkan kişinin sadece ihramın altlıgı vardı..üst tarafı yoktu..kalkınca üstünü basını silkmeye başladı..korkup uyandım
..........
7. si şuan kaldıgımız eve bi üç harfli geliyor..oda arkadaşımı yatağından alıp duvara hac şeklinde hareketsiz kalacak bi şekilde asıyor..bunu duyunca bana doğru geliyor..üzerime çıkıp yatağa gömecek şekilde bastırmaya çalışıyor ama başaralı olamıyor..
...........
8. si rüyamda 2 yere gittim..ilk olarak pramitlere..dar bi girişi var 1 metre kadar.. sonra firavunların mezarı..bi kaç insan iskeleti vardı..2 mezarın üzeri kapalı..1 tanesinin kapagı yarı açık şekilde duruyordu....içi boştu..daha sonra içerisi karanlık yüksek bi binanın olduğu yere geldim .. yukarıda sadece bi cam vardı yarım daire şeklinde..sanki içerde birileri var ve bana bakıyorlardı..nerde olduklarını bilmiyordum..ama gizlice izliyorlardı..
............
9. ve son olarak yunus a.s gördüm yan durmuş bi şekilde..onun hakkında birşeyler söylüyorlardı..biz onu bir balığın karnından çıkardık..söylediler ki bi atdan daha hızlı koşardı..sonra koşuşunu gördüm..sonra bi dağın hareket ettigini gördüm..dedilerki biz onun için urfa dağını yürüttük
aydinnazli3838 Karabasan (258 puan)  
ve sen yunus peygamberi ziyamıydı o peygamberi cini şeytan hayatında kaç kere gördünde kesin kez onlar olduğuna emin olabiliyorsun?
 
Şeytan peygamber kılığına giremez.Onları gördüyse Onlardır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
aydinnazli3838 Karabasan (258 puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
okuduğun veya izlediğin birşeyden etkilenmiş olabilirsin. veya ateist biriyle münakaşaya girmişsinde olabilir. bende 7. veya 8. sınıftayken yalan olmasın. 3 gün üst üste bi adam gördüm ama hep yarım görüyordum beni dine çağırıyordu durmadan teşvik ediyordu işte izimden gel peşimden gel gibisinden.
ben nihilistim. beni hocaya götürdüler bana çok kafaya takmışsın dedi adam.  nasıl inanmazsın işte peygamber rüyana girmiş falan dedi. 5 sene geçti üstünden ben hala nihilistim ama bidaha dinle ilgili bişey görmedim. biraz rahatla . yani ne diyebilirimki düşünme şöyle şeyleri . kendi ibadetini imanını içinde yaşa .
+2 oy
Simge Rüya Bilgesi (119k puan)  
Çok ilginç rüyalar...
+4 oy
ALİ ULUEBRAR Rüyakar (5k puan)  
Rüyanın geneline yorum yapayim ,zikir olarak Kur'an namaz ve günlük namazlar kuranı her gün oku eğer Esma cekiyorsan bırak sayılı ayet okuyorsan bunlarıda bırak çünkü sen bunları okumak için nefs olarak hazır değilsin ruyana cinlerin girmesi ondan selavati tevhid çek bunlar Allah'ın emrettiği şeyler yeni doğmuş bebek katı yemek yiyemez sende tıfıl manalar çocuğusun sen süt içmeden ekmek yemeye çalışıyorsun öncelik selavat ve tevhid başka hiç bir Esma ayet okumana gerek yok kuranı biliyorsan Arapça oku yani bir sayfa Arapça sonra Türkçe okuduğunu anlaman için biz Arap değiliz Arapça okuyarak Kur'an'ın emir ve yasaklarını bilemeyiz

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 12 okuma
Uğur Şahin 12 Mayıs Rüya kategorisinde Uğur Şahin Rüyazede (518 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 47 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (151k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 48 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (151k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 53 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (151k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
Tuçe 13 Haziran Rüya kategorisinde Tuçe Karabasan (254 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 32 okuma
Zerya 28 Şubat Rüya kategorisinde Zerya Rüyazede (502 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 289 okuma
Yaren1989 21 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (81.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 41 okuma
mustafaharputi 9 Haziran 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
19 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Ayhan   yazdı
+3 oy
2 yorum 46 okuma
18 Mart 2019 Rüya kategorisinde Remziye   yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
27 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Emre   13 17 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

83.4k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

94 Aktif
0 Üye ve 94 misafir
Bugün : 20719
Dün : 38567
Toplam : 17268051
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 2264 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 481 e
  3. Karga Karga - 181 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 115 e
  5. Hypnos Hypnos - 56 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 48 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...