Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
53 okuma
agm İstihare kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Bu aralar yeni bir araba almak istiyoruz fakat eski arabamizla da devam Edip etmeme konusunda kararsız kaldık çünkü son zamanlarda sıkıntı çıkarmasa da Bir dönem çok masraf çıkarıyordu. Bu amaçla yeni araba satın almak hayırlı mı değil mı diye rüyaya yattım. Rüyamda eski arabamizin içinde ben kızımla birlikte oturuyordum. Dışarda ise iki tane Koca Koca köpek vardı ve sanki havliyordu tam hatırlamıyorum ama ben çok korkuyordum. Eşimi arayacağım fakat telefon da yoktu. Sonra babam geliyor ve kapıyı açıyor. Kapıyı açınca iki küçük köpek yavrusu arabaya giriyor. Ben de Baba ne yapıyorsun şimdi büyük köpekler de yavrularin peşinden gelecek arabaya dolup beni parçalayıp öldürecekler diyorum. İki yavruyu kış kış yapıp dışarı çıkartıyorum ve kapıları hemen kilitliyorum. Şimdi bu rüya ne anlama geliyor kendim de çok düşündüm ama bir türlü yorumlayamadim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (184k puan)  
Rüyada araba ve köpek görmek sakin ve sabırlı olmaya ve güzel bir hayat sürmeye, sevdiğiniz kişi ile tartışma yaşamaya ve göz yaşı dökmeye, uykusunda ölü olarak gördüğü kişiye alamet olur. Rüyada araba ve köpek görmek neye delalet eder? araba ve köpek görmek kişinin alacağı destek sayesinde hayatının kolaylaşacağı ve ilerleme kaydedeceğine, insanların gaflet içinde olmasına ve uyarıları dikkate almamaya ve sorunların büyümesine, kısmetinin açık olacağına ve talihinin döneceğine, kişinin ahiret hayatını düşünmeden hareket ettiğine işaret etmektedir. Rüyada araba ve köpek görmek nasıl yorumlanır? araba ve köpek görmek ailesi ile fikir ayrılıklarının yaşanacağına, hayatının rayında olacağına, detaylarla uğraşmak zorunda kalınacağına ve kişinin işteki titizliğinin gelecek yatırımlarında çok işine yarayacağına, keyfe keder yaşadığına, iş yaşamındaki mesailerinin kendisine fazladan gelecek para olacağına, nefsi peşinde koşacağına ve zinaya bulaşacağına, hastaneye gideceğine ve var olan sıkıntılarından kurtularak feraha kavuşacağına işaret eder. Rüyada araba ve köpek görmek neye delalettir? araba ve köpek görmek rızkına ve rızkını çıkarmak için gösterdiği çabaya işarettir.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 45 okuma
MERt20 1 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde MERt20 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 56 okuma
ece82o9 6 Kasım 2019 Rüya kategorisinde ece82o9 Karabasan (856 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 44 okuma
Nyx. 14 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Nyx. Karabasan (808 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 71 okuma
Ruyaciruyaci 21 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Ruyaciruyaci Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 167 okuma
Zeynepiremim 18 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Zeynepiremim Karabasan (862 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 51 okuma
yusufî 17 Aralık 2019 Rüya kategorisinde yusufî Karabasan (817 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 67 okuma
HasAleyna 3 Ekim 2019 Rüya kategorisinde HasAleyna Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 44 okuma
yok 5 Şubat Analiz kategorisinde yok Rüyakar (5.0k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 47 okuma
20 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Ayşegül emre   yazdı
+8 oy
11 yorum 118 okuma
Karga 29 Mayıs 2020 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (894k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
Yağız g. 14 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Yağız g. Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+12 oy
1 yorum 53 okuma
Dadaş 30 Nisan 2020 Tabir kategorisinde Dadaş Rüyazede (1.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...