Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
67 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Rüyamda eşim beni ve iki oğlumuzu arkası kalın kütüklerle doldurulmuş bir kamyona bindiriyor.Rüyamda bilmediğim ama uyanınca fark ettiğim, şu an oturduğumuz evin yakınında bir binanın önünde kamyondan indiriyor.Gece olduğu için etrafta kimse yok.Kamyonun arkasındaki kütükleri binaya doğru boşaltıyor ve en son kamyonu da binaya yuvarlıyor.Çarpmanın etkisiyle binadan sesler geliyor ,dumanlar yükseliyor,elektrikler patlıyor ve bina yerle bir oluyor.Çok korkuyorum.Diğer binalardan insanlar balkonlara çıkıyor yardım çağırıyorlar,bende itfaiyeyi arıyorum.Yangın çıkmıyor ama binadan çıkan dumanlar ve patlama sesleri bana itfaiyeyi arattıyor.Bu arada olayın tek görgü tanığı bizim olduğumuzu insanda biliyorlar bizi korktuğumuz için evlerine alıyorlar.Eşimin neden böyle bir şeyi yaptığına bir anlam veremiyorum.Ben bir yandan polise ne söyleyeceğimi düşünüyorum diğer yandan hemşire olduğum için o binadaki insanlara yardım etmem gerektiğini düşünüyorum.Polise eşimin yaptığını söyleyemem ama yalan da söyleyemeyeceğimi düşünerek etraftakilere ölen olup olmadığını soruyorum ölen yok ama çok yaralı var diyorlar biraz yüreğim ferahlıyor.Bu arada eşim gidiyor ama onun bu olayın böyle bir şekilde sonuçlanacağını tahmin etmeden hareket ettiğini düşünüyorum arkasından öylece bakıyorum...Bu arada uyanına fark ettim bizi evine alan insanların oturduğu ev benim dedemin eviymiş..Hayırlı yorumlarınızı bekliyorum....

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Lusid Rüyacı (72.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Hemşire olduğunuzu söylüyorsunuz! Çok yoğun çalışıyor olabilir misiniz?
Eşinizle aranızda manevi duygusal bir kopukluk, yaşanmış ya da yaşanacak olan bir kavga, kandırma gibi bir durum olabilir. Fakat eşiniz de siz de güzel günlerin hatrına bu evliliği sürdürme kararı alabilirsiniz. Hatalar insanlara mahsustur ve tamir etme yetisi de insanda mevcut kabiliyetlerdir. Huzurunuz eksik olmasın.

İlgili rüyalar

+6 oy
4 yorum 45 okuma
+2 oy
0 yorum 26 okuma
14 Şubat Rüya kategorisinde GülistanD yazdı
+5 oy
1 yorum 1k okuma
24 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (147k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 30 okuma
12 Mayıs Rüya kategorisinde Yasemin yazdı
+6 oy
3 yorum 105 okuma
+2 oy
0 yorum 24 okuma
+2 oy
0 yorum 10 okuma
1 Kasım Rüya kategorisinde nihat17 Rüyazede (50 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 32 okuma
22 Mayıs Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (147k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (20.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (20.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.3k yorum

12.1k düş-ünce

2.4k üye

120 Aktif
2 Üye ve 118 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8488
Dün : 55749
Toplam : 11117723
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1533 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 30 e
  5. Rüyazede - 20 e
  6. seli - 19 e
  7. B - 19 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...