Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+7 oy
17 okuma
Tabir kategorisinde Karabasan (-2 puan)
Rüyamda tas duvarlari olan  ici oda oda olan bir cami car kubbeli. Ben dışardayım  , havada deve kusu büyüklüğünde rengi siyah basi beyaz olan yırtıcı karga var. Gökyüzünde uçuyor  .beni görmesin diye  bahsettiğim cami olan yere giriyorum ama içinde yuvasi var. Cok korkuyorum ve saklanmaya çalışıyorum ama icerdeki bölmeler lin duvarları o kadar yüksek ki saklanamıyorum. Beni görüyor bana doğru gelip beni kapmaya çalışacak gibi birsey oluyor .daha sonra sanko dışarı çıkıyor.  O arada ben yine kaçıp saklanıp kurtulmanin yollarını arıyorken dışarı çıkıyorum. Ve engin bir duvardan cikis yolu buluyorum.  Etkisinden kurtulamadim hala. Nedir bu. Neyin uyarısı lütfen bana yardımcı olun

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
cami genelde yöneticileri ve tapınak olduğundan sığınak yada sığınma ihtiyacını belirten semboldür. karga konusunu yorumcu kargaya bırakıyorum. genelde sıkıntı zamanlarında cami kilise ve tapınak görülebilir. bu sığınma yı ifade ediyor bir tehlike hissetmiş olabilirsiniz. sonunda da kurtuluş kapısını bulmuşsunuz karga genelde bilgeliği temsil eder. ama dediğim gibi yorumcu karganın  kuş olan kargayı yorumlaması ile rüyan daha netleşecektir. bende yorumlardım ama hayvanlar konusunda ve iç benlikte yorumcu kargaya güvenirim benden daha iyi yorumlayacaktır bu rüya senin iç dünyanı yansıtıyor gibi.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 30 okuma
+4 oy
1 yorum 44 okuma
16 Ekim Rüya kategorisinde Turna Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
31 Ekim Rüya kategorisinde Ba - De Rüyakar (2.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
4 Kasım Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (899 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 41 okuma
+5 oy
3 yorum 48 okuma
11 Ağustos Rüya kategorisinde Hulya Rüyazede (77 puan) yazdı
+8 oy
5 yorum 102 okuma
+4 oy
5 yorum 72 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

21.2k yorum

12.4k düş-ünce

2.4k üye

58 Aktif
0 Üye ve 58 misafir
Bugün : 1775
Dün : 18088
Toplam : 11264197
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1258 e
  2. Karga - 55 e
  3. kuzgun - 50 e
  4. Merve3434 - 34 e
  5. Yaren1989 - 33 e
  6. YOK... - 28 e
  7. Likya - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...