Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
52 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (956 puan)  
Rüyamda ilk olarak dağlık bir yerde ablamla oturuyorduk. Aşağıda deniz vardı. Oldukça güzel gözüküyordu. Biraz sohbet ettikten sonra gitmeye karar verdik. Sonra aşağıya baktım. Dönmek için oturduğumuz kayalıklardan karşıdaki kayalıklara atlamamız gerekiyordu ancak yükseklik ve kayalıklar arası mesafe çok fazlaydı (atlayamayacak kadar fazla) ve korktum. Daha sonra ablama; zaten rüyadayız bir şey olmaz denize atlayalım dedim. Önce ben atladım sonra ise ablam. Denize düşene kadar havadaki süre uzundu. Denize düştükten sonra bir süre yüzdük. Ancak yakından bakınca denizin bazı yerleri güzeldi bazı yerleri ise pek güzel değildi. Bir süre yüzdükten sonra marina gibi bir yere çıktık. Paraşütle atlamaya karar verdik. Bize verilen kıyafetleri giydik. Ayrı paraşütlere binip yükselmeye başladık. Ve çook fazla yükseldik. Aşağıda deniz vardı ve su yeşili görünüyordu. Deniz çok güzeldi. Sonra atlama kararı verdim. Altımızda bir tur teknesi vardı ve birsürü insan gemiye biniyordu. İnsanların üzerine inşallah düşmem veya inşallah ezilmem diye düşündüm. Sonra bir anda kendimi aşağıda buldum. Ablam ise hala paraşütteydi. Ben ise denizde olduğum için köpekbalıklarından korkuyordum. Oradaki adam ise bana; korkma bugün hiç köpekbalığı sinyalı almadık dedi. Daha sonra denizden çıktım ablam ise hala paraşütle tepedeydi. Ben ise çarşıya çıkan kasvetli bir yerden geçtim. Gri rengin hakim olduğu bir yoldu. Apartman gibi bir yere girdim. Bodrum katında ağzına poşet bağlanmış kocaman bir fil vardı. Çok dar bir yerdi. Fil bir ileri bir geri gidiyordu. Başında bir adam vardı ve onu yönetmeye çalışıyordu. Bende fil adamın elinden kaçar ve bana gelir diye korkarak hızlı adımlarla oradan uzaklaştım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (480k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İlginç bir rüya olmuş. Farkındalıklı rüyalar güzeldir her zaman. Anlamı da olumlu gibi hissettim. Sanki ablanla riskli ama coşkulu bir işe kalkışacaksınız ve bu sizin algınızı, duygunuzu değiştirecek ve güzel şeyler olacak sonrasında. Bilmiyorum belki ortak bir iş olabilir bir ilişki olabilir (ablanın veya senin) ama birbirinize destek olacaksınız bu süreçte.
Rüyazede (956 puan)  
Teşekkür ederim Karga:))
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Rica ederim, ben de teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 174 okuma
4 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Sedef   yazdı
+9 oy
2 yorum 1.4k okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Tubi   yazdı
+9 oy
1 yorum 68 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Prenses789 Rüyakar (4.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 35 okuma
22 Haziran Rüya kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (218k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 32 okuma
26 Ocak Rüya kategorisinde Melankolik Rüyazede (503 puan)   yazdı
+6 oy
0 yorum 29 okuma
30 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (956 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 43 okuma
12 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Pelin Su Rüya Tabircisi (9.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 28 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (2.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 50 okuma
30 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Mila Rüyazede (601 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde Buket Çaplı Karabasan (494 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
+2 oy
0 yorum 32 okuma
1 Nisan Rüya kategorisinde Sadbutgood Rüyazede (505 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...