Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.4k puan)
İlk önce şunu söylemeliyim ki bu rüyayı göreli bir hafta oldu :-), bir çok güzel ve farklı rüyam oldu fakat hepsini yazabilmek için biraz daha fazla puana ve boş vakte ihtiyacım var sitede aktif olabilmek  için burayı çok özledim de:-) şimdi rüyama geçeyim :

  Rüyamda  halamın yeni evli kızı köye ziyaret amacıyla gelmişti ( zaten geldi bu rüyadan bir gün sonra haberim bile yokken kendisinden ) bizim evdeydi elbiselerini bile hatirlasamda o kadar detaya girip sizleri fazla sıkmak istemiyorum ,bende onun yanında otururken onların evine yani annesinin evine gitmemi istedi bir sebepten dolayı bir şey getirip veya götürmemi istedi galiba onu pek hatırlamıyorum ( rüyalarımı bir yere yazarsam hatirlardim:-D) bende onların evine doğru gidiyordum tam evlerine yaklaşırken dağların ardından kırmızı ışıkları olan bir uzay gemisi ışık hızında bana doğru geldi ve gözlerim sarı bir ışıkla kamaştı o kadar gerçekti ki ... Her yer sarı bir ışıkla doldu ve kendimi bir sedye gibi bir şeyde kemerli bir şekilde sabitlenmiş buldum ve sonra mavi saçlı yanlış değilsem bir bilgisayar benzeri bir sistemin başında duran bir kadın şekillerini bile animsayamadigim ve yanında birileri daha oturmuş halde ve benim ekrandaki vücudumu incelemeye almış gibilerdi ,

  Bende sedye gibi olan en azından o görevi gören şeyde sabit ve ilginç bir şekilde etrafa ve olan bitene bakıyorum sonra o mavi saçlı kadın "kalbinde tekleme var diyor" birilerine beni kastederek yanımda anladığım kadarıyla birileri daha vardı sonra kalbime iğne gibi bir şey batırıldı ( sol göğsümden bir şey enjekte ettiler galiba ), sonra rüyada uyandım ve kendimi kontrol eder gibi kendime sonra etrafa bakarken halamın oğlu odada otururken pencereden dışarı bakınca dışarıda bizim meydanda daha doğrusu evimizin önünde büyük siyah ve şekil olarak yuvarlak fakat klişe olamayan üst küçük yuvarlak bölümünde pencereleri vardı bende tam halamın oğluna bakarak geldiler dedim çok sevinçli ve heyecanlı bir şekilde o da sanki olayın şokunu üzerinden atamamis gibiydi,bana sabahleyin bunu evimizin önünde bulduklarını söyledi ne olduğunu daha doğrusu nasıl olduğunu anlamaya çalışıyor gibiydi ,sonra bende o sırada göğsüme bakıyorum ve batırdıkları iğnenin küçük bir yaraya benzeyen izini görünce gerçekmiş diyorum sevinerek sonunda geldiler diyorum biliyordum diyorum ,sonra olaya bakarken artık inandırmak gibi bir çabam olmayacak diyorum biraz üzülerek biraz sevinerek,uzulmemin sebebi heyecanımi artık herkes yaşıyordu ve artık bu bana özel değildi diyeydi galiba ..ama o kadar gerçekçi idi taki uyanana kadar uyanınca bile etkisinde ve baya mutluydum :-), işte böyleydi arkadaşlar unutmaz isem bunun gibi baya olaylı çok rüyam var...Bu arada ilginç bir şey ki o iz olmasa da çizgi gibi bir yanık izi göğsümde var aynı bölge değil ama nerdeyse orası 1cm var yok yakınlıklarıfazla belirgin olmasa da ve bu arada bundan öncede kalbimin arada ritimsiz atışları vardı bundan 1-2 gün önce de bunu arada gökyüzüne bakıp düşünürdüm ...sonra düzeldi çok şükür... Acaba bu olayı gerçek yaşamda mı deneyimledim onu düşünüyorum arada.. fazla detaya girmeden anlatmaya çalıştım .:-)
önce Rüya Bilgesi (148k puan)
Ooo hoş geldin. Uzaylı rüyalar başlamış :) Özledik
önce Rüyakar (1.4k puan)
Çok hoşbuldum bende:-D : ),bende sizleri çok özledim..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 19 okuma
2 Ağustos Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (196 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
+5 oy
3 yorum 49 okuma
7 Nisan Rüya kategorisinde Fırat yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
24 Ocak Rüya kategorisinde halil yazdı
+6 oy
0 yorum 16 okuma
+6 oy
1 yorum 26 okuma
18 Ağustos Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 49 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (46.2k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 64 okuma
5 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Özlem Dalkılıç Rüyazede (128 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Asya yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Rüyakolik Rüyazede (58 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.6k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

87 Aktif
2 Üye ve 85 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19859
Dün : 19722
Toplam : 11184788
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 121 e
  2. kuzgun - 17 e
  3. Ahmetsalih - 10 e
  4. Likya - 8 e
  5. Yaren1989 - 7 e
  6. Prenses789 - 7 e
  7. Merve3434 - 6 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...