Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
12 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (887k puan)
Rüyada Gül Koklamanın  Yorumu
Duygusal yoğunluk içinde olunduğuna ve ilişkisi olanlar için karşılıklı aşk içinde yaşandığına işarettir. Hisleriyle yaşayan ve önsezilerine güvenen kimselerin gördüğü rüyalardan biridir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (887k puan)
Rüyada gül koklamak, huşu içinde geçecek bir yaşamın ifadesi ve sağlık müjdecisidir. Büyük bir sorun olmadan, ufak tefek rahatsızlıklar dışında kişinin hastalıklarla uğraşmayacağını, sağlığıyla beraber aile ilişkilerinin de yolunda gideceğini, hayata dair içinde ukde kalmadan, her isteğini elde ederek, mutlu ve huzurlu şekilde yaşayacağını tabir eder. Gül koklayan kişi hamileyse kız çocuğu olur. Evli bir erkek gül kokladığını görürse aşık olduğu biriyle evlenir ve evliliği boyunca eşine sadık kalır. Evliliklerde tam bir uyum içinde olunacağının habercisidir ve kavgalardan ırak, güzel, güçlü iletişimlerin de kişinin hayatına hakim olacağını bildirir. Genç bir kız gülü dalından koparıp koklarsa çok sayıda kısmeti olur ve kısa zaman içinde evlenir. Bekar bir erkek gül koparıp koklarsa, sevdiği kişi tarafından kıskanılır ve çok sevilir. Ayağa gelen ve kişinin yaşamında önemli değişikliklere neden olacak fırsatın habercisi olan rüya, yıldırım nikahı manasına gelir ve yaşlı kimseler için de umre veya Hac yolculuğuna habercidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (887k puan)
Rüyada Beyaz Gül Koklamak
Geçici bir süreliğine sevdiklerinden uzak kalıp, özlem çekecek olmanın alametidir. Çalışan kimselerin iş nedeniyle çıkacakları uzun bir yola, aileden kısa bir süreliğine ayrı kalmaya, eğitim almak için yurt dışında bulunmaya yorumlanır. Mevki anlamına da gelen rüya huzurlu bir aile ve çalışma hayatının da temsilcisidir. Gönül kırgınlığı olanların kalplerinde bir ferahlama olacağına, şifa bulmaya, bir arkadaşın nikahında şahit olmaya delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (887k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Koklamak
Büyük ve iz bırakan bir aşka yelken açmak demektir. Özellikle bekarlar için dillere destan bir aşk yaşayarak sonunda mutlu bir yuva kuracaklarına, evli kimseler için eşleriyle aralarındaki saadete asla gölge düşmeyeceğine tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (887k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Koklamak
Rüyada kırmızı gül koklamak, rüya sahibinin iş ya da sosyal hayatında uzun süredir boğuştuğu sorunlardan kurtularak büyük bir feraha ereceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (887k puan)
Rüyada Gül Koklamak
Rüyada gül koklamak hayra yorulur ve gelecekteki güzellikleri simgeler.  Rüya sahibinin hastalıklardan kurtulacağı, hanesinin hep huzur ve refah içinde olduğu, istediği her şeyi elde ettiği, hayallerini gerçekleştirdiği bir dönemden geçeceğine, doğru adımlar atacağına, mutlu ve huzur dolu günlere başlayacağına işaret eder. Bekâr bir kişinin gül kokladığını görmesi aşık olacağı bir evlilik yapacağına ve eşine ömür boyu sadık kalacağına, mutluluk, huzur dolu, güçlü bir evliliği olacağına, rüya sahibi hamile ise kız çocuğu olacağına, genç bir kızın dalından gülü kopararak koklaması ise taliplerinin artacağına karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (887k puan)
Rüyada Beyaz Gül Koklamak
Rüyada beyaz gül koklamak hasret ve özlemi simgeler. Kişinin iş hayatında bir seyahate çıkacağına, ailesinden ve sevdiklerinden bir müddet ayrı kalmak zorunda olacağına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya makam ve mevki işaretidir. Rüya sahibinin geçmişinden gelen kırgınlıklarının, kalbindeki sıkıntıların sonlanacağına ve büyük bir refah dönemine gireceğine bazen de şifaya, hastalıkların son bulmasına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (887k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Koklamak
Rüyada kırmızı gül koklamak aşkı simgeler. Kişinin yeni bir aşka başlayacağına, bekarlar için bu rüya karşısına çıkacak hayırlı birine, çok sevilip seveceğine ve ilişkisindeki her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. Evli kimseler için ise bu rüya aralarında artacak olan saadete ve hayatlarında asla mutluluklarına gölge düşürecek bir olayın olmayacağına yorumlanır.

İlgili rüyalar

+2 oy
5 yorum 9 okuma
+2 oy
15 yorum 17 okuma
+2 oy
2 yorum 7 okuma
+2 oy
19 yorum 10 okuma
+3 oy
29 yorum 14 okuma
+3 oy
31 yorum 26 okuma
+3 oy
90 yorum 16 okuma
7 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (887k puan) yazdı
+2 oy
6 yorum 12 okuma
+2 oy
15 yorum 14 okuma
+4 oy
34 yorum 21 okuma
7 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (887k puan) yazdı
+3 oy
99 yorum 29 okuma
16 Eylül Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (887k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.8k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

106 Aktif
3 Üye ve 103 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6793
Dün : 19605
Toplam : 11215736
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 561 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 31 e
  4. Merve3434 - 18 e
  5. Yaren1989 - 15 e
  6. Likya - 14 e
  7. Rüya Tabircisi - 13 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...