Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
93 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Ustası (55.1k puan)  
Rüyamda büyük bi köşkteydim, aşağı katta demir kafeste kilitli tilki vardı kafese kilitlemişiz, annem içine canlı tavuğu atmış, tilki tavuğu kovalıyordu tavuk çok korkmuştu.
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
erkek yada kadın hasımlığınız olan biri yani bu aralar sizinle sürtüşen biri. varmı
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
ayrıca bu tavuk evinizde beslediğiniz bir tavukmuydu. ve yine anneniz sizin için evlilik adayı bulma durumu varmı bu aralar. size birilerini açtımı.
Rüya Ustası (55.1k puan)  
Yok hayır öyle bi durum yok akrabalardan veya annem birini açmadı. Benimle birinin hasımlığı var ama. Tavuğu niye oraya attın dedim, kesilecek tüylerini yolsun diye attım dedi bide :D

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
tilki en karışık rüyalardandır. eski alimler inanılmaz farklı yorumlar yapmışlardır.  bana göre burada tilki kurnaz yani şeytan fikirli biridir erkek veya kadın. tavuk ise tam tersi olan bir hayvandır . anneniz muhtemelen zeki birinin önüne cahil birini atmış görünüyor. hasımın üzerine . duygusal noktalarda dişi tilki çok iyidir ama erkeğe yorulursa son derece tehlikeli biridir.  tilkinin tavuğu kovalaması aile halkı için bir maddi zarar olabi,leceği gibi annenizin kurnaz birini kullanarak bir çıkar sağlayabileceğine de çıkar bu rüyanız. muhtemelen anneniz bir düşmanı bir düşmana yem edecek görünüyor.
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
aslında tavuk pek zarar verebilen biri de değildir. muhtemelen tilki kendini sevdiriyor gibi algıladım bu rüyada ama anneniz bir yanlış karar alabilir.
+1 oy
Rüya Ustası (55.1k puan)  
Evet tilkiyle dalga geçer gibiydik gülüyoduk falan. Ben bakamadım sonra tilki tavuğu köşeye sıkıştırınca yiyecek diye. Bide bahçede çardak, bank falan varmış normalde, onu kaldırmışlar yağmur yağar diye. Bende kızıyorum bahçede çalışan bi kaç kişiye getirin tekrar onları bende diyorum nerde bunlar diye getirip tekrar koyuyolar
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
zaten tilkiyi hapsetmiş etkisiz kılmış tavuk atmasının bir sebebi olmalı yaa yanlış bir karar yada annenizin bir kurnazlığı da diyebiliriz burada annenizin atma amacı önemlidir.
Rüya Ustası (55.1k puan)  
Hakkaten de tüylerini çekiyodu sadece yemiyodu kovalıyordu yakalayınca da tüyünü çekiyordu ağzıyla :D annecim doğru karar verdi galiba :)) teşekkür ederim :)
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
çardağın kaldırılması iş yada huzur noktasında bir korkun var gibi duruyor. çözüm arıyorsun gibi
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
tilki çok çeşitli semboller içerebilen bir hayvandır yani tabiri çok karmaşıktır en belirgin özelliği kurnaz ve hain olmasıdır.
Rüya Ustası (55.1k puan)  
Teşekkür ederim :)
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
rica ederim.
+4 oy
Lusid Rüyacı (68.7k puan)  
Merhaba,

Öncelik ile rüyanızı tam yazmıyorsunuz,düşünceler kısmında Mustafa bey sordukça devam ve detay yazıyorsunuz ki bu yorumu tamamen değiştiriyor.Mustafa bey'in yorumunun devamı gibi sadece şunları eklemek istiyorum.

Anneniz oldukça zeki ve stratejik aklı gelişmiş bir kişi.Kendisi usta bir satranç oyuncusu gibi en az üç hamle sonrasını düşünüp planlayabiliyor.Siz annenizin bu durumunu görmüşsünüz Tilki-Tavuk sahnesinde.Ama asıl bence sizi ilgilendiren kısım bahçeden kaldırılan "çardak-bank" ikilisinin tekrar geri getirilmesini istemeniz.Eğer bu iki eşyayı anneniz kaldırttı ise tilki'ye tavuk yolduracak kadar gelişmiş bir zekanın sizce "çardak-bank" ikilisini kaldırtmasında ki sebebleri araştırmadan böyle bir istekde bulunmanız doğru mu,yok anneniz değilde çalışanlar kaldırttı ise ve siz bahçeden sorumlu iseniz yani ailenizde sizin sorumluluğunuzda olan işler var ise demek ki annenizin bu ileriyi göebilen zekasından sizinde esinlenip yağmurun yağacağı bilgisine rağmen o iki eşyayı geri getirtmemiz lazımdı.

Anneniz ile sorumlu olduğunuz işleri istişareli götürün ve kendisinden çok faydalanmaya çalışın.

DAB,

Selamalar.
Rüya Ustası (55.1k puan)  
Rüyama hükmedebilseydim kaldırtmazdım ksra bakmayın...   Annem değildi kaldırtan ayrıca çalışanlardı. Tşkler

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 59 okuma
25 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Mine Karabasan (400 puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 138 okuma
+8 oy
5 yorum 257 okuma
29 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Berkay Karabasan (405 puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 111 okuma
+3 oy
0 yorum 100 okuma
31 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Buythestars Karabasan (400 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 125 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (4.7k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 13 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Emre9393 Karabasan (402 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 32 okuma
29 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Dejavu111 Karabasan (408 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 156 yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
10 Ocak 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 156 yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
1 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Berna   1 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65.7k yorum

24.7k düş-ünce

4k üye

96 Aktif
3 Üye ve 93 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4492
Dün : 15285
Toplam : 16089040
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2063 e
  2. Sonbahar - 309 e
  3. Karga - 134 e
  4. magdalena - 99 e
  5. Rüya Tabircisi - 74 e
  6. saga - 32 e
  7. Likya - 30 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...