Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
34 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüyakar (1.1k puan)
Rüyamda büyük bi köşkteydim, aşağı katta demir kafeste kilitli tilki vardı kafese kilitlemişiz, annem içine canlı tavuğu atmış, tilki tavuğu kovalıyordu tavuk çok korkmuştu.
önce Rüya Bilgesi (833k puan)
erkek yada kadın hasımlığınız olan biri yani bu aralar sizinle sürtüşen biri. varmı
önce Rüya Bilgesi (833k puan)
ayrıca bu tavuk evinizde beslediğiniz bir tavukmuydu. ve yine anneniz sizin için evlilik adayı bulma durumu varmı bu aralar. size birilerini açtımı.
önce Rüyakar (1.1k puan)
Yok hayır öyle bi durum yok akrabalardan veya annem birini açmadı. Benimle birinin hasımlığı var ama. Tavuğu niye oraya attın dedim, kesilecek tüylerini yolsun diye attım dedi bide :D

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
önce Rüya Bilgesi (833k puan)
tilki en karışık rüyalardandır. eski alimler inanılmaz farklı yorumlar yapmışlardır.  bana göre burada tilki kurnaz yani şeytan fikirli biridir erkek veya kadın. tavuk ise tam tersi olan bir hayvandır . anneniz muhtemelen zeki birinin önüne cahil birini atmış görünüyor. hasımın üzerine . duygusal noktalarda dişi tilki çok iyidir ama erkeğe yorulursa son derece tehlikeli biridir.  tilkinin tavuğu kovalaması aile halkı için bir maddi zarar olabi,leceği gibi annenizin kurnaz birini kullanarak bir çıkar sağlayabileceğine de çıkar bu rüyanız. muhtemelen anneniz bir düşmanı bir düşmana yem edecek görünüyor.
önce Rüya Bilgesi (833k puan)
aslında tavuk pek zarar verebilen biri de değildir. muhtemelen tilki kendini sevdiriyor gibi algıladım bu rüyada ama anneniz bir yanlış karar alabilir.
önce Rüyakar (1.1k puan)
Evet tilkiyle dalga geçer gibiydik gülüyoduk falan. Ben bakamadım sonra tilki tavuğu köşeye sıkıştırınca yiyecek diye. Bide bahçede çardak, bank falan varmış normalde, onu kaldırmışlar yağmur yağar diye. Bende kızıyorum bahçede çalışan bi kaç kişiye getirin tekrar onları bende diyorum nerde bunlar diye getirip tekrar koyuyolar
önce Rüya Bilgesi (833k puan)
zaten tilkiyi hapsetmiş etkisiz kılmış tavuk atmasının bir sebebi olmalı yaa yanlış bir karar yada annenizin bir kurnazlığı da diyebiliriz burada annenizin atma amacı önemlidir.
önce Rüyakar (1.1k puan)
Hakkaten de tüylerini çekiyodu sadece yemiyodu kovalıyordu yakalayınca da tüyünü çekiyordu ağzıyla :D annecim doğru karar verdi galiba :)) teşekkür ederim :)
önce Rüya Bilgesi (833k puan)
çardağın kaldırılması iş yada huzur noktasında bir korkun var gibi duruyor. çözüm arıyorsun gibi
önce Rüya Bilgesi (833k puan)
tilki çok çeşitli semboller içerebilen bir hayvandır yani tabiri çok karmaşıktır en belirgin özelliği kurnaz ve hain olmasıdır.
önce Rüyakar (1.1k puan)
Teşekkür ederim :)
önce Rüya Bilgesi (833k puan)
rica ederim.
+1 oy
önce Rüya Yorumcusu (12.6k puan)
Merhaba,

Öncelik ile rüyanızı tam yazmıyorsunuz,düşünceler kısmında Mustafa bey sordukça devam ve detay yazıyorsunuz ki bu yorumu tamamen değiştiriyor.Mustafa bey'in yorumunun devamı gibi sadece şunları eklemek istiyorum.

Anneniz oldukça zeki ve stratejik aklı gelişmiş bir kişi.Kendisi usta bir satranç oyuncusu gibi en az üç hamle sonrasını düşünüp planlayabiliyor.Siz annenizin bu durumunu görmüşsünüz Tilki-Tavuk sahnesinde.Ama asıl bence sizi ilgilendiren kısım bahçeden kaldırılan "çardak-bank" ikilisinin tekrar geri getirilmesini istemeniz.Eğer bu iki eşyayı anneniz kaldırttı ise tilki'ye tavuk yolduracak kadar gelişmiş bir zekanın sizce "çardak-bank" ikilisini kaldırtmasında ki sebebleri araştırmadan böyle bir istekde bulunmanız doğru mu,yok anneniz değilde çalışanlar kaldırttı ise ve siz bahçeden sorumlu iseniz yani ailenizde sizin sorumluluğunuzda olan işler var ise demek ki annenizin bu ileriyi göebilen zekasından sizinde esinlenip yağmurun yağacağı bilgisine rağmen o iki eşyayı geri getirtmemiz lazımdı.

Anneniz ile sorumlu olduğunuz işleri istişareli götürün ve kendisinden çok faydalanmaya çalışın.

DAB,

Selamalar.
önce Rüyakar (1.1k puan)
Rüyama hükmedebilseydim kaldırtmazdım ksra bakmayın...   Annem değildi kaldırtan ayrıca çalışanlardı. Tşkler

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 25 okuma
25 Ekim Rüya kategorisinde Mine Rüyazede (74 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 43 okuma
+2 oy
2 yorum 23 okuma
+5 oy
1 yorum 35 okuma
4 Kasım Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (601 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 34 okuma
31 Ocak Rüya kategorisinde Buythestars Rüyazede (84 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 34 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (20.1k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 31 okuma
13 Ekim Rüya kategorisinde Bubbless77 Karabasan (-208 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 38 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20k yorum

11.9k düş-ünce

2.4k üye

75 Aktif
6 Üye ve 69 misafir
Bugün : 12130
Dün : 16364
Toplam : 11048914
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 801 e
  2. Yaren1989 - 31 e
  3. Karga - 26 e
  4. yok - 22 e
  5. Zeynep_gl - 17 e
  6. Arşiv - 16 e
  7. kuzgun - 16 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...