Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
7 okuma
önce Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada pembe gül görmek, sevinç ve feraha, bir kadını öpmeye, misafir ya da mektup gelmesine yorulur. Rüyasında pembe gül gören için gelecek sevinçli bir duruma, gelecek mutluluğa, sevince, mal toplamaya delalet eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

19 Yorum

+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Pembe gül rüyası herkese para ve saadeti müjdeler. Âşık bir kadın pembe gül görmüşse sevdiğiyle birleşir.
Bahçesinde gül ağacı gören bir erkek mesleğinde. Aynı şekilde gören kadın ise bereket, şöhret ve mutluluk olarak yorumlanır.
Rüya sahibinin aşk hayatına bir işarettir. Uzun süredir gönül ilişkilerinden uzak olan rüya sahibi için yeni bir aşkın habercisidir. Fakat bu aşk sıradan bir aşk değildir.
Rüyada pembe gül görmek; gerçek duyguların olduğu ve yoğun hisler barındıran bir aşkın kapıda olduğunu gösterir. Karşısına beklemediği bir anda çıkacak olan kişiye âşık olup onunla evleneceğine delalettir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada pembe gül toplamak
Vaktinin hoş geçeceğine, muradına ereceğine, çok hayırlı haberler alıp sevineceğine tabir edilir. Yeni açan pembe gül toplamak bir genç kız ise çok kısa bir süre sonra evlenir. Ayrıca kişinin iş hayatında da yükseleceğine ve mutlu bir birlikteliği olacağına işaret eder.
Rüyada pembe gül görmek veya koklayan rüya sahibinin yuvasında huzuru bulacağına, aynı huzuru iş yerinde de yakalayacağına tabir olunur. Mertebesinin yükseleceğini gösteren bir rüyadır.
Bir vadinin kenarından pembe gül topladığını görmek sevdiği kişiyle tutkulu bir aşk yaşadıktan sonra bu durumun evlilikle neticeleneceğine, kimsenin bu evliliğe mani olamayacağına, eşi ile birlik olup kaliteli bir yaşam süreceğine işarettir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada pembe gül koklamak
Güzel günlerin kapıda olduğuna işarettir. Huzurlu bir birliktelik yâda üzerinde bulunan s Rüyada pembe gül kokladığını gören rüya sahibinin iş yerinde yaşadığı sıkıntıdan, aile yaşantısındaki sorunlardan, özel hayatındaki duygusal boşluktan arınacağına, tutkulu bir aşkın kapısını çalmasına yakın olduğuna, iyi gelir elde edip uzak bölgelere seyahat etmeye, uzun zamandır beklediği bir haberin olumlu yanıtı geleceğine işaret eder.
Rüyada Pembe gül kokladığını görmek özellikle aşk hayatında mutlulukların ve başarının işaretidir. Fakat solmuş pembe güller, bir sevdiğinizden ayrılacağınız anlamına gelebilir. Aşkta ve işte başarı, kısmet, bolluk, ömür boyu mutluluktur.
ıkıntıdan kurtulup aşkın da kapısını çalmasıyla mutluluğu yakalayacağına delalettir.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada pembe gül görmek ne şekilde olursa olsun hayırlı yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin aşk hayatındaki olumlu gelişmelerin olacağına dair ipuçları veren bir rüyadır. Bunun yanında iş hayatında yükselmeye ve başarının geleceğine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, huzurlu bir yaşama ve iyi bir evliliğe adım atılacağını gösterir.
Farklı tabirlere göre rüyada pembe gül görmek hamile kadınlar için kız çocuk sahibi olmaya işaret ederken, bekârlar için ise dünya evini temsil eder. Hasta bir kimsenin rüyada pembe gül görmesi hayırlı işler yaptığına ve mükâfatlandırılacağına yorumlanır.
Rüya sahibinin kendini bir bahçede ve güller arasında görmesi ise beklentilerinin olacağına, evliliğinde mutlu günler geçireceğine ve çocuklarını iyi yetiştireceğine yorumlanır.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Görmek
Rüyada pembe gül görmek, uzun bir zaman önce gönül defterini kapatmış olan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan çok hoş ve güzel bir kısmetten etkileneceğine, bu kişi ile irtibata geçerek çok güzel ve mutlu bir birliktelik yaşayacaklarına, sonra iki tarafın da ortak karar vermesiyle birlikte dillere destan bir düğün ile dünyaevine gireceklerine tabir edilir. Aynı zamanda, çok büyük bir duygu seline kapılmaya ve böylece çok hoş ve güzel günler yaşamaya işaret eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Koklamak
Rüyayı gören kişinin, yaşayacağı gönül ilişkisi sayesinde çok güzel ve çok huzur bir hayata sahip olacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına alamet eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Toplamak
Rüya sahibinin, yaşadığı aşk sayesinde çok büyük bir hayat enerjisine kavuşacağına, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, endişelerinden ve sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına ve her güne sanki yeniden doğuyormuşçasına başlayacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, hayata bakış açısının değişeceğine, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına işaret eder.
0 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Koparmak
Rüyasında pembe gül koparan kişinin, âşık olduğu kişi tarafından çok sevileceğine ve birlikte çok güzel ve uzun bir ömür süreceklerine tabir edilir. Huzurlu ve mutlu bir yuva içinde çok rahat bir hayat süreceklerine yorumlanır.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Almak
Hayırlı bir rüya olmakla birlikte çiftlerin birleşmesine ve barışmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, küçük bir tartışmadan ötürü uzak kaldığı sevgilisi ile tekrar biraraya geleceğine ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süreceklerine delalet eder.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Görmek
Rüyada pembe gül görmek; rüyayı gören kimsenin aşk hayatında yaşadığı üzücü olaylar ve kalp kırıklarından dolayı gönül sayfasını kapatıp tüm duygularını körel tirken karşısına çıkan bir kısmetiyle tekrar sevmeye başlayıp duygularına hakim olamayacağına bu kişi ile çok güzel ilişki yaşayıp almış olduğu kararlar sayesinde hayırlı bir evliliğe doğru yol alacaklarına işaret eder. Aynı zamanda, çok büyük bir duygu seline kapılmaya ve böylece çok hoş ve güzel günler yaşamaya işaret eder.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Koklamak
Rüyada pembe gül koklamak; rüyayı gören kimsenin hayırlı kısmetli gönül işine girip evliliğe adım atacağına, sevdiği saydığı dostları sayesinde çektiği maddi zorluklardan sıyrılıp rahata ereceğine aynı zaman da kişinin iş hayatında uzun zamandır çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atıp mevki ve makam sahibi olacağına işaret eder.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Koparmak
Rüyada pembe gül koparmak; rüyada pembe gül kopardığını görmek, rüyayı gören kimsenin tatsız tuzsuz işlere kalkışacağına, bu işlerde maddi ve manevi zararlar göreceğine, çevresinde yakın gördüğü kimselerden büyük zararlar göreceğine, kazançlarının bereketi olmayıp talihsizliklerin yakasını bırakmayacağına yorumlanır.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Toplamak
Rüyada pembe gül toplamak; rüyayı gören kimsenin özverili başarılı çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kariyer ve makam sahibi olup maddi ve manevi anlamda yükseleceğine, farklı ortamlarda bulup farklı kişiler ile tanışacaklarına yorumlanır. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı olacak, ona hem mutluluk, kazanç hem de bolluk, bereket ve zenginlik getirecek, önemli işler yapacağı anlamına gelir.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Almak
Rüyada pembe gül almak; hayırlı kısmetli bir rüya olup rüyayı gören kimselerin evlilik hayatında yol almalarına, kısmetleriyle hayatlarını birleştirmelerine aynı zamanda da mertebeye ereceği yükselebileceği bir işe girmelerine yorumlanır. Rüyada pembe gül aldığını görmek aynı zaman da küçük bir tartışmadan ötürü uzak kaldığı sevgilisi ile tekrar bir araya geleceğine ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süreceklerine delalet eder.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Gül Görmek
Rüyada gül görmek; rüyada görülen gül herkes için hayra, güzelliğe, berekete ve iyiliğe işaret eder. Rüyada gül görmek ya da gül koklamak kişinin aşk hayatında yaşadığı mutluluklarının hiç bozulmayacağına, hanesine yakın zaman da tatlı güzel bir misafirin geleceğine yorumlanır. Güzel bir gül çok iyidir.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Görmek
Rüyada Pembe Gül Görmek, çok uzun zaman öncesinde gönül defterini herkese karşı kapatan rüya sahibi, hiç beklemediği anda karşısına çok hoşlanacağı ve oldukça güzel zaman geçireceği kısmeti ile karşılaşarak ondan etkileneceği şeklinde tabiri yapılmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişi özellikle bu karşılaştığı ve etkilendiği kişi ile kısa zaman içerisinde irtibata geçecek ve çok güzel mutlu bir birliktelik yaşayacağına delalet edilmektedir. Rüyada görülen pembe gül, birbirinden etkilene bu iki kişinin beraber ortak olarak verdikleri karar sonrasında dillere destan olan bir düğün ile mutlu bir yuva kuracaklarına yorumu yapılmaktadır. Hatta rüyada pembe gül gören rüya sahibinin, kendi açısından çok büyük bir duygu seline kapılarak güzel ve çok hoş günler geçirileceğine işaret edilmektedir.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Görmek, çoğunlukla rüya sahibinin gönül ilişkisi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında başka birisinden pembe bir gül aldığını gören kişi kısa bir zaman içerisinde aşık olur ve evlenir. Rüyasında bir sürü pembe gülü görmek, çok hoş bir yaşantınızın olacağına ve sevdikleriniz ile beraber huzurlu, mutlu yaşam geçirileceğine tabiri olunmaktadır. Bahçesinden pembe gül olduğunu gören rüya sahibi, hem geçimi hem de bereketli kazancı olan iş yapacağına delalet olunur. Rüyasında kendi yatağında pembe gülleri görmek, rüya sahibinin kendisine sadık olan ve ondan başka hiç kimseyi gözü görmeyen bir eşe tabiri yapılmaktadır. Başka tabircilere göre, uzun süreli çok iyi anlaştığı birisinin olduğunun habercisi olarak yorumu yapılmaktadır. Hatta rüyada görülen pembe gül, ilişkisi olan kişiler açısından erkek ya da kadın sevdiği ile evleneceğine tabiri yapılmaktadır. Çoğunlukla rüyada görülen gülün rengine göre farklı şekillerde yorumu yapılmaktadır.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada Pembe Gül Görmek, rüya sahibi açısından hem sevindirici hem de güzel haberler alacağına tabiri yapılmaktadır. Genellikle pembe gülün nerede görüldüğü, ne durumda olduğu ve hangi mevsimde görüldüğüne bağlı olarak yorumları farklı olarak yapılmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi, mevsiminde pembe gül görmüş ise, yakın zamanda çok müjdeli bir haber alacağına, hayırlı kısmetinin çıkacağına, hayırlı ve bol kazancı getiren işe ve hayırlı evlatlara yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi rüyasında sadece tek bir tane gül görmüşse, hayatının aşkı ile kısa sürede karşılaşacağına işaret edilmektedir. Ancak buket halinde pembe gül görmüş ise, rüyayı gören kişinin çok geniş çevresini olacağına, çevresindeki kişilerin iyi kalpli ve çok güvenilir insanlar olacağına delalet olunur. Ayrıca rüyada görülen pembe gül, rüya sahibinin ailesi ile beraber çok mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğini işaret etmektedir. Başka bir rüya yorumcusuna göre, kişinin oldukça renkli ve çok hareketli dolu dolu yaşamının olacağını göstermektedir. Rüya sahibinin birbirinden çok farklı kişiler ile tanışarak yeni ilginç dostluklar kuracağına delalet edilmektedir. Başka tabire göre, pembe gül, rüyayı gören kişinin hem sıkıntılı hem de çok çalkantılı olan hayatının geride kalmasına ve çok daha sakin bir yaşam süreceği yönde tabiri yapılır.
+1 oy
önce Rüya Bilgesi (828k puan)
Rüyada pembe gül görmek
Rüyada pembe gül görmek, uzun süre önce gönül ilişkinizi sonlandırıp yeni bir ilişki yaşamadığınıza işaret eder. Fakat beklemediğiniz bir zamanda bir kimseden çok etkileneceğinize, yoğun duygular yaşayacağınıza ve mutlu bir ilişkiye başlamaya ve sonunda da onunla evlenmeye işaret eder.

İlgili rüyalar

+2 oy
5 yorum 7 okuma
+2 oy
15 yorum 15 okuma
+3 oy
29 yorum 10 okuma
+3 oy
31 yorum 26 okuma
+3 oy
90 yorum 15 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (828k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 7 okuma
+2 oy
7 yorum 9 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (828k puan) yazdı
+2 oy
6 yorum 8 okuma
+2 oy
15 yorum 10 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (828k puan) yazdı
+4 oy
34 yorum 20 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (828k puan) yazdı
+3 oy
99 yorum 26 okuma
16 Eylül Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (828k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

19.9k yorum

11.9k düş-ünce

2.4k üye

78 Aktif
1 Üye ve 77 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1551
Dün : 16364
Toplam : 11038337
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 614 e
  2. Karga - 24 e
  3. Yaren1989 - 22 e
  4. Adams - 14 e
  5. Eyja - 13 e
  6. yok - 13 e
  7. Nilay_hat - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...