Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
246 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Görmek
Arkadaşlık, iyimserlik, memnunluk, hoşlanma ve samimiyeti ifade eder. Güneşin rengi  de olan sarı gül, rüyada görüldüğü yere canlılık, sevinç ve mutluluk getirir. Sarı gülün hastalıklarla bir ilişkisi yoktur ve hastaya iyimserlik mesajı vermesi için kullanılır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

30 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada Sarı Gül Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada sarı gül görmek, bazı tabircilere göre kişinin doğru yolda olduğuna, iyi ve güzel geçimli bir eşe sahip olacağı anlamına gelir. Bazen de sarı gül hastalığa veya hastaneye gitmeye yorulur. Rüyada sarı gül aldığını gören kişi, çeşitli rahatsızlıkları geçireceğine, ancak bu rahatsızlıklar sonunda iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder. Rüyada bir demet sarı gül görmek, başınıza gelecek kötü olaylar sonucu üzüleceğiniz, sıkıntıya gireceğiniz anlamındadır. Rüyada sarı gül kokladığınızı görmeniz ise özel hayatında bazı zorluklarla karşılaşacağına ya da elinize size hayır getirmeyecek paranın geçeceğine delalet etmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Toplamak
Rüyada sarı gül topladığını gören bekar kişi ise yakın zamanda güzel, iffetli bir eşe sahip olacağı; evli kimseler içinse içine düştüğü sıkıntıdan yakın zamanda kurulacağına, rahata ereceği anlamına gelir. Bazı rüya tabircileri ise bu rüyanın maddi sıkıntılara yol açacağına, kişinin sıkıntılı döneme gireceğine tabir eder. Rüyada bahçede toplanılan sarı güller, kişinin yakın zamanda sevineceği bir haber alacağına ve mutlu olacağına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Hediye Etmek
Rüyada tanıdığınız birine sarı gül hediye etmeniz, uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşacağına ve ona bir şeyler ikram edeceğinize yorulur. Bu rüya bazı zamanlarda sarı gül hediye ettiğiniz kişinin hastalığına işaret eder.  Rüyada doğum gününüzde sarı gül hediye ettiğinizi görmeniz, güzel sözlerinizle çevrenizi etki altına alarak, onların sevgisini kazanacağınıza ve bir ömür mutlu olacağınıza yorulur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül İstediğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sarı gül istediğini görmesi, kişinin yeni kişilerle tanışıp çok büyük arkadaşlıklar kuracağına, uzun bir ömrü süreceğinize ve bütün zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına delalettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Yediğini Görmek
Rüyada sarı gül yediğini görmek, kişinin artık hep ileriye ve önüne bakacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, kendisini borçların içinde bulacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Aldığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sarı gül aldığını görmesi, kişinin hayırlı bir döneme gireceğine, yaptığı işlerden ve attığı adımlardan pişman olacağına rivayettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada sarı gül görmek, kişinin hiçbir zaman yanlış yola girmeyeceği demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada sarı gül görmek, rüya sahibinin akrabalarıyla bir işe girişeceğine ve bu işten bol kazanç sağlayacağı anlamına gelmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Kokladığını Görmek
Rüyada sarı gül kokladığını görmek, kişinin en kısa sürede evleneceğine ve mutlu bir hayat süreceği anlamlarına gelmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Demeti Görmek
Kişinin rüyasında sarı gül demeti görmesi, rüya sahibinin güzel bir haber alacağına bu haberin hem rüya sahibini hem de çevresinde olan yakınlarını çok yakından etkileyeceğine, kişinin hayatının bir anda değişeceğine ve tüm isteklerinin yerine geleceğine yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Bahçesi Görmek
Rüyada sarı gül bahçesi görmek, rüya sahibinin dertlerinin kısa sürede son bulacağına, feraha ereceğine delalet eder.
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Aldığını Görmek
Rüyada sarı gül aldığını görmek, kişinin hayırlı işler peşinde koşacağına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Görmek
Rüyada sarı gül görmek; rüya sahibinin doğru yoldan sapmayacağına, hak ve adalet yanlısı biri olacağına, hayırlı kısmetli bir evlilik yapacağına, bazen de hastalığa yakın duyulacak olan kötü habere yorumlanır. Rüyasında sarı gül koklayan kimse özel hayatında bazı zorluklarla karşılaşır veya bu rüya yakında elinize hayırsız bir malın geçmesine delalet etmektedir. Rüyada görülen sarı gül bazen de çaresi olmayan hastalığa yakalanmaya, başınıza gelecek olan felakete, kazandığınız paranızın bereketini görememeye yorumlanır.
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada sarı gül görmenin olumlu anlamları olabileceği gibi olumsuz ve kötü anlamları olabileceğini düşünen yorumcularda vardır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Toplamak
Rüyada sarı gül toplamak; rüyayı gören kimsenin hayırlı, iyi huylu, güzel, kendisine ve çevresine saygısı olan, herkes tarafından çok sevilen bir eşe sahip olacağına yorumlanır. Evli kimseler içinse görülen bu rüya hayra işaret edip aile içinde yaşanan sıkıntı ve sorunların son bulacağına hanenizde bolluk ve bereketin her daim olacağına işaret eder. Rüyada sarı gül topladığını görmek bazen de olumsuz yorumları içerir. Rüyasında çok sayıda sarı gül toplayan kişi, birtakım zorluklarla karşılaşır. Bu rüya özellikle maddi anlamda yaşanılacak sıkıntıların da göstergesidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Koklamak
Rüyada sarı gül koklamak; rüyayı gören kimsenin hayırlı kısmetli gönül işine girip evliliğe adım atacağına, sevdiği saydığı dostları sayesinde çektiği maddi zorluklardan sıyrılıp rahata ereceğine aynı zaman da kişinin iş hayatında uzun zamandır çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atıp mevki ve makam sahibi olacağına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Aldığını Görmek
Rüyada sarı gül aldığını görmek; yakın zaman da hayırlı bir haber alacağınıza, çok sevdiğiniz bir bir yakınınızı göreceğinize, riskli girdiğiniz büyük yatırımlar sağladığınız bir işte umduğunuz başarıyı elde edip maddi anlamda bolluğa ereceğinize yorumlanır. Rüyada sarı gül almak bazen de  zahmet çekerek umduğu saygınlığa, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği müjdeye, sıkıntı sonrasında beklediği ganimete, sıkıntıyla elde ettiği mülke, zahmetle birlikte düşlediği ganimete işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Demeti Görmek
Rüyada sarı gül demeti görmek; rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına bu haberin hem rüya sahibini hem de çevresinde olan yakınlarını çok yakından etkileyeceğine, kişinin hayatının bir anda değişip tüm isteklerine kavuşacağına yorumlanır. Rüyada sarı gül demeti görmek aynı zamanda kişinin ibadete düşkün, hayır sever, kul hakkı yemeyen, insanlar arasında çok sevilip sayılan bir kişiliğe işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Bahçesi Görmek
Rüyada sarı gül bahçesi görmek; rüyada sarı gül bahçesi görmek kişinin sıkıntılarının yakın zaman da son bulacağına, feraha ereceğine yorumlanır. Sarı güllerle dolu bir gül bahçesi görmek kişinin manevi açıdan itikatlı bir kimse olduğunu ve Allah yolundan ayrılmadığını gösterir. Sarı güllerle dolu bahçe aynı zamanda kişinin temiz bir kalbe ve vicdana sahip olduğunun da göstergesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada sarı gül görmenin İslami anlamı; rüyada görülen sarı gül hayra, güzelliğe, kısmete işaret ederken bazen de bu rüya kişinin başına gelebilecek olan talihsiz kazalara, felaketlere ve çok sevdiği bir yakınını kaybetmeye yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada sarı gül görmenin diyanet anlamı; rüyada sarı gül görmek hayırlı kısmetli rüya olup rüya sahibinin mutluluğuna, bolluk ve bereket içinde yaşayacağı hayata, aşkta ve işte başarısına, hayırlı sağlıklı evlada yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Ibn-i Sirin rahmetullaha göre rüyada sarı gül görmek; rüyada görülen sarı gül iki farklı şekilde yorumlanır. Gülü ağaç üstünde dalında koklamak, hayırlı sağlıklı bir evlada, solmuş gül görmek ise hayatınızın bir anda alt üst olup şans kapılarınızın kapanacağına yaptığınız işlerde başarısız olacağınıza yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Görmek
Rüyada sarı gül görmek, kişinin doğru yolda olduğunun göstergesidir. Bu rüya evli kimseler için iyi ve güzel geçimli bir eşe sahip olma anlamına gelmektedir. Bazen de sarı gül hastalığa veya hastaneye gitmeye işaret etmektedir. Rüyada sarı gül alan kimse çeşitli rahatsızlıklar geçirir; fakat tüm bu rahatsızlıklar sonunda güzel bir sonuca ulaşır. Rüyasında bir demet sarı gül başınıza gelecek bazı kötü olaylar sonucunda endişe duymanız veya üzüntü içinde olmanız anlamındadır. Rüyasında sarı gül koklayan kimse özel hayatında bazı zorluklarla karşılaşır veya bu rüya yakında elinize hayırsız bir malın geçmesine delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Toplamak
Rüyada sarı gül toplayan kimse eğer bekarsa yakında güzeli, çekici ama iffetli bir eşe sahip olur. Evliler içinse bu rüya aile hayatında yaşanılan sıkıntıların yakında sona ereceğinin göstergesidir. Rüyasında çok sayıda sarı gül toplayan kişi, birtakım zorluklarla karşılaşır. Bu rüya özellikle maddi anlamda yaşanılacak sıkıntıların da göstergesidir. Rüyasında bahçeden sarı gül toplayan kişi, sevineceği bir haber alır veya mutlu olacağı bir hadiseyle karşılaşır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Hediye Etmek
Rüyasında tanıdığı bir kişiye sarı gül hediye eden kimse, uzun süredir görüşmediği bir arkadaşı ile karşılaşır ve ona ikramlarda bulunur. Bu rüya bazen de hediye ettiğiniz kişinin yaşayacağı bazı hastalıklara işaret etmektedir. Rüyada doğum gününde sarı gül hediye etmek, güzel sörlerinizle insanların kalbini kazanacağınıza ve uzun, mutlu bir ömür geçireceğinize yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Görmenin Psikolojik Tabiri
Rüyada görülen sarı gül ayrılık korkusunun göstergesidir. Çünkü sarı gül genellikle ayrılık anlamına gelmektedir. Gerçek hayatında çok sevdiği bir kişiyi kaybetmek korkan veya kendisinden uzaklaşmasından endişe eden kimse böyle bir rüya görebilmektedir. Bazen de bu rüya gören kişinin melankolik ruh halinin bir habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Görmek
Rüyada Sarı Gül Görmek, Rüyayı gören kişinin hem şu anda yaşamış olduğu hem de gelecek hayatı için doğru ve mutlu bir yola gireceği anlamına gelir. Rüyada sarı gül görmek kişinin getirili ve hayırlı bir yatırım yapacağına da işaret eder. Yetenek sahibi bir kişi ile tanışmasına ve yüksek mevkilere geleceğine işaret eder. Sevince ermeye özlemi duyulan bir olayın kazanılacağına delalet eder.

Rüyasında sarı gül gören kişinin verdiği söze sadık ve sevdikleri kişilere bağlı bir insan olduğu gösterir. Mağlubiyetten sonra gelecek olan galibiyete, huzur ve mutluluğa gidileceğini gösterir. Daha mutlu ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına işaret eder. Özellikle de aşk hayatında güzel gelişmelerin olacağına,ayrılık yaşadığı kişiyle geri barışmasına yorumlanır. Çok sevip, sevileceğine mutlu bir aşk yaşayacağına delalet eder. Eğer sarı gül güzel,parlak,renkli ve solmamış ise yaşayacağı hayatın daha da güzel bir hal alacağına, sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Sarı gülü bahçe ya da kır gibi yerlerde görmek ise,talihin açılacağına, şansın döneceğine delalettir. Sosyal çevrenin değişip,gelişeceğine ve güzel dostluklar edinmeye işaret eder. Bazen de sanatkar, güzel bir kadınla tanışmaya yorumlanır. Sarı gül evde ya da saksı da ise,evdeki huzursuzluğun ve hastalığın biteceğine işaret eder.Kişinin yaşadığı endişelerden kurtulması ve huzura doğru bir adım atacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada sarı gülü toplamak ise,eğer kişi bekarsa hayırlı bir kişi ile evleneceğine işaret eder. Evli ise de sıkıntıları biter,eşiyle arası düzelir.Müjdeli haber alır ve mutlu olur. Büyük bir güce ulaşmaya, bol kısmete, elde edilen gelirin bereketli ve çok olacağına işaret eder.

Rüyada sarı gül görmek servet, şeref ve paraya işaret eder. Sayısı çok fazla olan sarı gül görmek ise, birinin peşi sıra koşmaya ve o kişiden fayda göreceğine delalet eder. Kişi,aldığı eğitiminde başarılı olur. Çalıştığı işte kademe atlar. Eğer evli ise sağlıklı çocukları olur. Yaşadığı sene içerisinde hep sevince boğulacağına yorumlanır.

Rüyada sarı gül görmenin olumlu anlamları olabileceği gibi olumsuz ve kötü anlamları olabileceğini düşünen yorumcularda vardır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Görmenin Olumsuz Yorumları ise şunlardır,

Kötü bir kimse tarafından fenalık görmeye delalet eder. Kişinin değerinin sevdikleri ve toplum tarafından düşmesine,maddi durumunun zayıflayacağına işaret eder. Hastalık ve üzüntünün habercisidir. Kişi hastaysa, tedavisinin zor olacağına sıkıntılı durumların uzun süreceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin bir anda hayatının alt üst olacağına şans kapılarının kapanacağına işarettir.

Rüyasında sarı gülü koklayan kişi, özel yaşamında zorluklar yaşar. Sevdiği kişiden ayrılır. Sevdiği bir kişinin öleceğine de yorumlanır. Rüyasında sarı gülü kopardığını gören kişi, günahkar ve meraklı bir kadınla tanışır. Eğer kişi erkek ve bekarsa evlenme niyetinden vazgeçmelidir. Kadının rüyayı gören kimseye fenalığı dokunacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin kul hakkı yiyeceğine ve elindeki maddiyatın hayrını göremeyeceğine yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Görmek
Rüyada sarı gül görmek hayra yorulur ve kişinin doğru yolda ilerlediğine delalet eder. Rüya sahibinin hayırlı bir kişi ile evli olduğuna işaret eder. Bazen de bu rüya hastalığa yorulur ve kişinin sağlığı ile ilgili uzun bir müddet sorunlar yaşayacağına ancak sonunun güzel biteceğine delalet eder. Rüyada bir demet halinde sarı gül görmek kişinin başına gelecek olaylar için üzüntü ve endişe duyacağına tabir edilir. Rüyada sarı gül kokladığını görmek ise kişinin sosyal hayatındaki problemlere ve helal olmayan yoldan gelen mala işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Toplamak
Rüyada sarı gül koklamak, rüya sahibi bekar ise kendisi için hayırlı, güzel ve hep hayalini kurduğu kişiyle karşılaşacağına sonunda bu durumun evlilikle sonuçlanacağına, evli çiftler için ise bu rüya hanedeki sorunlar yakın bir zamanda çözüme kavuşacağına ve aile bireylerinin eski mutlu günlerine döneceklerine işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin maddi anlamda oldukça sıkıntılı bir süreçten geçeceğine ve üstesinden gelmekte zorlanacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada Sarı Gül Hediye Etmek
Rüyada sarı gül hediye etmek kişinin uzun zamandır göremediği sevdiği bir kişiyle ya da arkadaşı ile görüşeceğine ve ona ikramda bulunacağına delalet eder. Bazen de bu rüya, rüyada sarı gül hediye edilen kişinin bazı sağlık sorunları yaşayacağına ve hatta hastanede bir müddet zaman geçirmek zorunda bile kalabileceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin ruh eşini bulacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına ve bu kişi ile uzun ve mutlu bir evlilik gerçekleştireceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
Rüyada sarı gül görmek, kişinin doğru yolda olduğunun göstergesidir. Bu rüya evli kimseler için iyi ve güzel geçimli bir eşe sahip olma anlamına gelmektedir. Bazen de sarı gül hastalığa veya hastaneye gitmeye işaret etmektedir. Rüyada sarı gül alan kimse çeşitli rahatsızlıklar geçirir; fakat tüm bu rahatsızlıklar sonunda güzel bir sonuca ulaşır. Rüyasında bir demet sarı gül başınıza gelecek bazı kötü olaylar sonucunda endişe duymanız veya üzüntü içinde olmanız anlamındadır. Rüyasında sarı gül koklayan kimse özel hayatında bazı zorluklarla karşılaşır veya bu rüya yakında elinize hayırsız bir malın geçmesine delalet etmektedir.

İlgili rüyalar

+3 oy
8 yorum 2.1k okuma
+2 oy
21 yorum 1.4k okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+3 oy
61 yorum 2.8k okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+3 oy
62 yorum 622 okuma
+4 oy
91 yorum 845 okuma
7 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+2 oy
4 yorum 637 okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+3 oy
15 yorum 56 okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+3 oy
13 yorum 45 okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+2 oy
18 yorum 1.9k okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+4 oy
51 yorum 450 okuma
7 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
+3 oy
99 yorum 585 okuma
16 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.3m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.6k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

73 Aktif
4 Üye ve 69 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14169
Dün : 22652
Toplam : 16018227
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3335 e
  2. Sonbahar - 677 e
  3. Karga - 459 e
  4. kuzgun - 158 e
  5. Likya - 101 e
  6. yirmiyedi - 71 e
  7. Arşiv - 66 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...