Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+1 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Rüyamda bir yerden dısarı cıkıyorum fakat her yer çamur içinde.bazı yerlerde kuyular vardı ve egılıp baktıgımda insan bağrışmaları geliyordu ama ben içeri girmedim koştum.benle birlikte bir sürü insan da kaçıyordu hıc bırını tanımıyorum ama.sonra aarkamızda birsürü siyah giyilmiş adamlar ve yuzlerce kara çarşaaflı kadınlar ellerinde sopalarla bizi kovalıyordu.fethullahçılar diyordu herkes onlara sonra bi kulübeye saklandım kümes gibiydi yanımda da bir sürü insan vardı kara giyinenler yanımıza geldı sopalarla cok kötu bıze vuruyorlardı canım acıyordu ve vururlarken hepsi birden allahuekber diyolard.ben de içimden allah allah diyordum ve şimdik bukadar acı çekiyorsam ölünce naparım diyordum.ağlamaya başladım adam bana vurmayı bıraktı neden ağlıyorsun dedi orda uyanmışım..nolur yorumlayabilir misiniz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

81 Aktif
2 Üye ve 79 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7900
Dün : 18353
Toplam : 11135476
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1819 e
  2. Karga - 110 e
  3. yok - 41 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 29 e
  6. seli - 27 e
  7. kuzgun - 25 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...