Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
26 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Almak
Rüyada kırmızı gül almak, nasibin ve bereketin artmasına ve kişinin istek ve arzularına kavuşmasına işarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

31 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada kırmızı gül gören kişi, neşeleneceği bir olay yaşar ve başına sürpriz hadiseler gelir. Rüyasında ağaçtan kırmızı gül koparanın kısmeti açılır. Kırmızı gül koklamak bazı durumlarda hamileliği, hamile bayanlar içinse sağlıklı ve güzel bir kız çocuğuna işarettir. Rüyada bir erkeğin kendisine kırmızı gül verdiğini gören kadın, sevdiği kişinin iltifatlarına maruz kalır veya bu rüya yakında aşık olduğunuz kişinin size açılacağına delalet eder. Kırmızı gül koparmak, gönül ilişkisinde yaşayacağınız birtakım sorunlara, aşık olmaya, platonik sevgiye, bekarlar için iyi bir kısmete, evliliğe ve nişana yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Almanın Psikolojik Tabiri
Rüyada görülen kırmızı gül genellikle gören kişinin duygusal bir yapıda olduğunun, yalnızlıktan dolayı evlenmek istediğinin veya yakın zamanda aşık olup, mutlu bir yuva kurma arzusunda bulunduğunun göstergesidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kırmızı gül görmek ziynete, güzelliğe, murada ermeye yorulur. Rüyada görülen Kırmızı gül, neşe, mutluluk, ferah ve sevinci ifade eder.
Rüyalar, bazen bizlere yol gösterici mesaj içeriğinde gelmektedir. Olumlu veya olumsuz her rüya hayırlara vesile olması dilenmelidir. Rüyada görülen kırmızı gül oldukça güzel ve pozitif bir anlam içermektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Görmek Ne İfade Eder?
Bilindiği gibi kırmızı gülün anlam ve içeriği aşkı çAğrıştırır. Yüzyıllardan beri bu çiçek aşkın simgesi halini almıştır. Rüyalarımızda gördüğümüz kırmızı gülün bize verdiği mesajda mutluluğun ve huzurun kısa süre içerisinde hayatımıza gireceğidir.
Görülen kırmızı gül, hayatımızın daha kaliteli bir hal alacağının da habercisidir. Rüyalarımızı süsleyen kırmızı gül, görülen duruma ve gören kişinin yaşantısına göre farklı mesajlar verebilmektedir. Ancak genel anlamda baktığımızda rüyada kırmızı gül görmek demek, her zaman kişinin feraha ve huzura kavuşmasına delalet etmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Renkli Gül Görmek
Rüyasında sarı bir güle sahip olan veya onu elinde tutan kişi hastalanır; fakat bu hastalığı kısa süreli olur. Rüyada görülen beyaz gül, saf duygulara, kişinin temiz ve güzel bir hayat kurmasına, gelinlik giymeye veya temiz kalbe işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Buket Halinde Kırmızı Gül Görülmesi
Rüyada görülen kırmızı gül, buket halinde ise büyük bir başarıya imza atmakta olduğumuzun habercidir. Kırmızı güllerin bolluğu bereketin yakın zamanda hayatımızda olacağını işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada kırmızı gül hediye almak
Bunun yanı sıra kırmızı gülün bize hediye edilmesi de birden fazla mutluluğun bir arada yaşanılacağını göstermektedir. Mutluluğu simgeleyen kırmızı gülün hediye olarak verilmesinin anlam ve önemi büyüktür.
Bu şekilde rüya gören kişiler işlerinde başarıya kavuştuğu gibi, aşk hayatlarında da aradığı aşkı kısa zamanda bulurlar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Görmek Psikolojik Yorumu
Kırmızı gülün psikolojik anlamda da rüya göreni rahatlattığı da bilinmektedir. Çünkü kırmızı gül gören hiç kimse huzursuz bir rüya görmez.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada kırmızı gül toplamak
Bazen kendimizi rüyada kırmızı güller toplarken görürüz. Kırmızı gül toplamakta hayatımızın aşkını bulup, kısa sürede evleneceğimiz anlamına gelmektedir.
Bunun yanı sıra kırmızı gül koklamakta hayatımızın bundan sonrasında maddi ve manevi feraha kavuşacağımızı simgelemektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Buketi Görmek
Rüyada kırmızı gül buketi görmek, rüyayı görecek olan kişinin küçük yatırımlarla büyük işler başaracağına delalettir. Kişinin idareli kullanması sayesinde hedeflediği sonuçlara ulaşacağını belirtir. Küçük bir adım atarak çıkacağı bir yoldan büyük kazanımlar elde edeceğine delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada kırmızı gül görmenin yorumu, rüya tabiri yapan ünlü isimlere göre oldukça hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir. Rüyayı gören kişinin hayatında büyük bir mutluluk yaşayacağına ve yaşam standardının kalitesinin artacağına alamettir. Kişinin yoğun duygular içine gireceğini ve hayatı için en güzel müjdeyi alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Yaprakları Görmek
Rüya sahibinin rüyasında kırmızı gül yaprakları görmesi kişinin elde edeceği başarıda başkalarının gözü olabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada kırmızı gül yaprakları görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşup, hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına rivayet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Aldığını Görmek
Rüyada kırmızı gül almak, rüya sahibinin çalışkanlığı ve azmi sayesinde hedeflediği yere ulaşacağına ve hayat standartlarının yükseleceğine işaret eder. Hayatının güzelleşmesine ve çalışkanlığı sayesinde tuttuğunu kopartan biri olacağına yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada kırmızı gül görmenin anlamı, kişinin hayırlı haberler alacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise kişinin rüyasında kırmızı gül görmesi, rüya sahibinin yeni arkadaşlar edineceğine, eğer rüya sahibi kadın ise bebeğini kaybedeceği anlamlarına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Görmek
Duygu yoğunluğunu ve tutkuyu temsil eder. İhtiras, aşk, saygı, cesaret ve mutluluğun temsilcisidir. Dikkat edilmesi gereken konulara işaret etmekle birlikte kişinin hedefine ulaşacağını da haber verir. Sevgi ve evlilik ile de ilişkilidir. Aynı zamanda bir konuda beklenmesi gereken süreye işaret eder.
Bekar kişinin görmesi, evlilik için kendini hazır hissetmeye, yakınlarında onunla ilgilenen birinin varlığına ve o kişinin kendisine açılacağına veya beğeneceği biri ile tanışma işaret eder.
Evli birinin görmesi, eşi ile aralarındaki tutkunun devam ettiğine, dargın ise barışmak, karşılıklı birbirlerine bir sürpriz hazırlamak, aileye yeni gelecek bir bebek haberine veya kutlama yapmalarına neden olacak güzel bir gelişmeye delalet eder.
Rüyada kırmızı gül buketi almak, evlilik teklifi almaya veya evlilik teklifi yapmak anlamına gelir. Ayrıca kişinin uzun zamandır görmediği bir yakının aniden ziyarete gelecek olmasına, iş yaşamında güzel gelişmelere, terfi almaya veya bir projede başarı elde etmeye delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Hediye Almak
Rüyada kırmızı gül hediye almak, çifte mutluluğa işarettir. Rüya sahibi hem iş hayatında iyi bir teklif alacağına hem de güzel bir aşka yelken açacağına delalet eder. Çok hamarat bir hanım ile tanışılacağına ve onunla birlikte bazı işler yapılacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Toplamak
Rüyada kırmızı gül toplamak, rüya sahibi sosyal hayatındaki bir ortamda tanışacağı eğlenceli, ince fikirli biriyle tanışacağı ve uygun düşerse dünya evine gireceğine delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Koklamak
Rüyada kırmızı gül koklamak, rüya sahibinin iş ya da sosyal hayatında uzun süredir boğuştuğu sorunlardan kurtularak büyük bir feraha ereceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Yemek
Rüyada kırmızı gül yemek, rüya sahibinin hayatında gerçekleşecek yenilik ve değişikliklere rivayet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Bahçesi Görmek
Rüyasında kırmızı gül bahçesi gören kişinin sıkıntıları olduğu demektir. Bazı tabircilere göre ise kırmızı gül bahçesi görmek, kişinin vefat haberi alacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Ağacı Görmek
Rüyada kırmızı gül ağacı görmek, kişinin zengin olacağına, parasını hayırlı işler yaparak kullanacağına yorumlanır.
Rüyada kırmızı gül görmek, büyük bir mutluluğun yaşanacağına, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına alamet eder. Çok hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin belki de hayatındaki en büyük ve en güzel müjdeyi alacağı şeklinde tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Koparmak
Kırmızı gülü dalından koparmakta tüm sıkıntıların giderileceği, yaşamın daha kolay hale geleceğinin habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Bahçesi Görmek
Elbette ki kırmızı gülün olumlu yanları olduğu kadar olumsuz mesajları da vardır. Özellikle kırmızı gül bahçesi görmek rüya tabircilerince hoş bulunmamaktadır. Sıkıntı ve keder anlamı taşımaktadır.
Hamile Kadının Kırmızı Gül Görmesi
Hamile bayanlarında kırmızı gül görmesi pek hayra alamet görülmemektedir. Sonuç itibari ile rüyalar kişilerin yorumu ve yaşanılan olaylara göre değişiklikler göstermektedir.
Son Olarak
Rüya yorumlarını negatif şekilde yorumlamamak gerekir. Önemli olan rüyalarımızın doğru ve güzel olarak yorumlayabilmektir. Rüyalarınızı herkesle paylaşmamanızı da önemle rica ederiz.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada kırmızı gül görmek, güzel ve olumlu olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir mutluluğa yorulan bu rüya aynı zamanda kişinin yoğun duygular besleyeceği, daha önce yaşamadığı heyecanı yaşayacağı anlamına gelir. Genel olarak tabirciler tarafından hayırlı olarak yorumlanan bu rüya, büyük ve güzel haberler geleceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Eşinden Kırmızı Gül Aldığını Görmek
Kişinin hayatının değişeceğine, işlerinin kötüye gideceğine ve kişinin iş değişikliği yapacağına işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Aldığını Görmek
Rüyada kırmızı gül almak, rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşmayı başaracağı, hayatını güzelleştirmesi için içine girdiği beklentilerin gerçekleşeceği ve çalışkanlığı sayesinde tuttuğunu kopartan biri olacağı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Buketi Görmek
Rüyada kırmızı gül buketi görmek, rüya sahibinin küçük bir adım atarak çıkacağı bir yoldan büyük kazanımlar elde edeceğine delalet eder. Kişinin, elindekileri en makul şekilde kullanması sayesinde kendisini mutlu edecek sonuçlara ulaşacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Hediye Almak
Rüyada kırmızı gül hediye almak, hem iş hem de aşk teklifi almaya ve iki mutluluğu birden yaşamaya delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Toplamak
Rüyada kırmızı gül toplamak, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında tanıdığı eğlenceli, akıllı başlı ve çok hamarat bir hanım ile tanışılacağına, birlikte bazı işler yapılacağına ve eğer uygun görülürse evlenip bir yuva kurulacağına alamet edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Yemek
Rüyada kırmızı gül yemek, rüya sahibinin, hayatında gerçekleştireceği yenilik ve değişikliklerin çok iyi şeylere önayak olacağına, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına ve çok büyük başarı getirip yüklü miktarda para kazandıracağına tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Kırmızı Gül Koklamak
Rüyada kırmızı gül koklamak, rüyayı gören kişinin, hayatındaki değişiklikler sayesinde içinde bulunduğu ve çok uzun zamandır kendisine sorun yaşatan olaylardan ve durumlardan kurulup ferahlığa çıkacağına yorumlanır.

İlgili rüyalar

+2 oy
5 yorum 9 okuma
+2 oy
15 yorum 17 okuma
+2 oy
19 yorum 11 okuma
+3 oy
29 yorum 14 okuma
+3 oy
90 yorum 17 okuma
7 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 7 okuma
+2 oy
7 yorum 12 okuma
+2 oy
6 yorum 13 okuma
+2 oy
15 yorum 14 okuma
+4 oy
34 yorum 21 okuma
7 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+3 oy
99 yorum 29 okuma
16 Eylül Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

21.2k yorum

12.4k düş-ünce

2.4k üye

58 Aktif
0 Üye ve 58 misafir
Bugün : 1493
Dün : 18088
Toplam : 11263915
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1258 e
  2. Karga - 55 e
  3. kuzgun - 50 e
  4. Merve3434 - 34 e
  5. Yaren1989 - 33 e
  6. YOK... - 28 e
  7. Likya - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...