Rüya Yorumu Sitesi
+2 oy
765 okuma
Rüyada el bombası görmek, rüya sahibinin güçlü ve kuvvetli bir arkadaşa sahip olmasına işarettir. Rüyada el bombası görmenin anlamı, maddi anlamda güce, makamı yüksek birinden kuvvet almaya, bolluğa ve mal mülk sahibi olmaya delalet eder.
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (3.3m puan)   | 765 okuma

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

16 Yorum

+1 oy
En İyi Yorum
Rüyada El Bombası Yaptığını Görmek
Hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin başına bir bela geleceğine işarettir. Kişinin kendini korumaya alması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada el bombası görmek, kişinin kendi ayakları üzerinde durabilen kimseye muhtaç olmak istemeyen bir yapıya sahip olacağı demektir. Rüya sahibinin zorlu bir süreç içerisinde başı dik bir şekilde çıkacağına, herkesi şaşırtacağı anlamına gelmektedir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
seçti
+2 oy
Rüyada El Bombasının Patladığını Görmek
İyiye yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olumsuzluklara işarettir. Rüya sahibinin hayatında aniden ortaya çıkan olumsuzlukların, büyük zararlar vereceğine yorumlanır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada El Bombası Tuttuğunu Görmek
Şansa işarettir. Rüya sahibinin beklenmedik bir zamanda bir fırsat yakalayacağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada El Bombası Sesi Duymak
Rüya sahibinin rüyasında el bombası sesi duyması kişinin iş hayatında bazı dedikodular işiteceğine, bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada El Bombasından Kaçmak
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında el bombasından kaçtığını gören kişinin sorumluluklarından sürekli kaçan biri olacağına, kendisine çeki düzen vermesi gerekeceğine rivayet eder.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada Teröristlere El Bombası Atmak
Rüya sahibinin rüyasında teröristlere el bombası attığını görmesi kişinin iş hayatında düşmanlarının olacağına, teker teker onları alt edeceğine, böylelikle rahata kavuşacağına yorumlanmaktadır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada El Bombasını Uzaklaştırmak
Rüya tabircilerine göre rüyasında el bombasını uzaklaştırdığını gören kişinin yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, sevap kazanacağına, zenginleşeceğine yorulur.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada elinde bir el bombasinin bulundugunu görmek, devlet büyügünden bir fayda görecegine isarettir. Birine el bombasi attigini gören, o kimse hakkinda fena bir söz söy ler. Birini el bombasi ile yaraladigini gören, o kimseye bir iftirada bulunur. Ebu Sait El Vaiz in söyledigine göre, el bombasi sadik bir arka das veya iyi bir hizmetçi ile yorumlanir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada el bombası görmek, rüya sahibinin aralarında hiçbir kan bağı olmadığı halde, kendisine ailesinden daha yakın olan, kötü anında yanından ayrılmayan, kahrını çeken, derdini dinleyen, yaralarına ilaç olan ve onu hiç yalnız bırakmayan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda maddi anlamda çok güçlü, ismi olan, makamı yüksek bir kimse sayesinde rızık ve mal sahibi olmaya delalet eder.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada El Bombası Patlaması
Rüyasında bir el bombasının patladığını gören kişinin hayatında olumsuz olaylar yaşanacak ve bu olaylar rüya sahibinin hayatını kökten değiştirecek ve kendisini de çok sarsacak demektir. Açlıkla terbiye edilmeye tabir edilir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada El Bombası Tutmak
Bir kişi rüyasında elinde bir el bombası tuttuğunu görürse eğer, bu o kişinin karşısına çıkacak bir şansa işaret eder. Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir fırsat yakalayacağına ve bu fırsatın kendisini düze çıkarıp, mutluluğa ve kurtuluşa götüreceğine yorulur.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada Bir Yeri Bombalamak
Rüyada bir yeri bombalamak, rüya sahibinin herkes tarafından alkışlanacak ve çok ses getirecek bir iş yapacağına bu sayede adını yükselteceğine ve çok kişinin güzel dilekleri ile karşılaşacağına delalet eder. Kişinin başarılarının herkes tarafından duyulacak kadar büyük ve önemli olacağına tabir edilir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
0 oy
Rüyada Bomba Yapmak
Rüyada bomba yapmak, rüya sahibinin güvende olmadığına, başına belalı işler geleceğine ve kişinin ateşe çok yakın durduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin daha temkinli adımlar atması ve daha güvenilir kişilerle hareket etmesi gerektiği anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
0 oy
Rüyada Bomba Sesi Duymak
Rüyada bomba sesi duymak, kişinin başına hiç hesapta olmayan işler açılacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
0 oy
Rüyada El Bombası Görmek
Rüyada el bombası görmek, size bağlı sadık bir arkadaş veya iyi bir hizmetçi (yardımcı) ile tabir olunur.Bir kimsenin rüyada elinde bir el bombası bulunduğunu görmesi, devlet büyüğünden bir menfaat göreceğine işa¬rettir. Rüyasında birisine el bombası attığını görmek, o kim¬se hakkında ve aleyhinde kötü bir söz söylemeye işarettir. Binlerini el bombası ile yaraladığını görmek, o kimseye bir iftirada bulunacağına işarettir şeklinde yorumlanır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
0 oy
Rüyada El bombası görmek
Rüyada elinde bir el bombasının bulunduğunu görmek, devlet büyüğünden bir fayda göreceğine işarettir. Birine el bombası attığını gören, o kimse hakkında fena bir söz söyler. Birini el bombası ile yaraladığını gören, o kimseye bir iftirada bulunur. Ebu Sait El-Vaiz'in söylediğine göre, el bombası sadık bir arkadaş veya iyi bir hizmetçi ile yorumlanır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  

İlgili rüyalar

+4 oy
45 yorum
5 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 377 okuma
+2 oy
34 yorum
4 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 2.9k okuma
+9 oy
1 yorum
27 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Rüyakar (1.6k puan)   yazdı | 478 okuma
+8 oy
1 yorum
7 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (120k puan)   yazdı | 2.2k okuma
0 oy
100 yorum
6 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 34 okuma
+4 oy
0 yorum
9 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir   11 33 151 yazdı | 415 okuma
0 oy
50 yorum
7 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 17 okuma
+7 oy
2 yorum
28 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyakar (1.5k puan)   yazdı | 84 okuma
+6 oy
1 yorum
4 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde fate Rüyazede (72 puan)   yazdı | 33 okuma
+1 oy
1 yorum
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (199k puan)   yazdı | 60 okuma
0 oy
80 yorum
10 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 29 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

61.8k yorum

24.2k düş-ünce

3.9k üye

218 Aktif
2 Üye ve 216 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9932
Dün : 25779
Toplam : 15889664
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1093 e
  2. Sonbahar - 139 e
  3. Karga - 59 e
  4. kuzgun - 26 e
  5. Likya - 18 e
  6. Rüya Tabircisi - 17 e
  7. Ruyadede - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
20,697 rüya
61,820 yorum
24,191 düş-ünce
3,933 üye
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.