Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
13 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada arı kovanı görmek, sağlık, moral ve can bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin hastalığından, sorunlarından, parasızlığından ve ağır sorumluluklarından kurtulacağı, silkelenip kendine geleceği ve üzerindeki ağırlığı atacağı, yaşam enerjisine, eski neşesine, keyfine ve huzuruna yeniden kavuşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, hak yoluna sıkıca tutunacağı, inancını dilediğince ve doyasıya yaşayacağı ve manevi huzuru bulacağı şeklinde değerlendirilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

28 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada arı kovanı görmek eşe işarettir. Kovandaki arılar kadının nesli,bal ise kadının malıdır.
Rüyada arı kovanı görmek, zevceye delâlettir. Kovandaki arılar
kadının nesli, bal ise kadının malıdır.
Bazı kere de arı kovanı kaleye işarettir. Yine arı kovanı görmek, üzüntü ve kederden halâs olmaya, ibadet ve çalışmak hususunda boş vakte delâlet eder.
Sizi mutlu edebilecek bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bir başka yoruma göre de; Ahlaksız ve düzenbaz bir adamın varlığına işarettir.
Rüyada an kovani, sahip olan kimse için zevcedir. Kovanin arilari kadinin nesli, bal ise zevcenin malidir. Bazen de ari kovani üzüntü ve kederden kurtulmaya, ibadet ve çalisma için bos olmaya isarettir.
Rüyakar (1.1k puan)
Merhaba @mustafaharputi benim rüyamı da yarumlayın Allah rızası için lütfen....şimdiden
+2 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada arı kovanı görmek, sağlık, moral ve can bulmaya delalet eder.
Rüya sahibinin hastalığından, sorunlarından, parasızlığından ve ağır sorumluluklarından kurtulacağı, silkelenip kendine geleceği ve üzerindeki ağırlığı atacağı, yaşam enerjisine, eski neşesine, keyfine ve huzuruna yeniden kavuşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, hak yoluna sıkıca tutunacağı, inancını dilediğince ve doyasıya yaşayacağı ve manevi huzuru bulacağı şeklinde değerlendirilir.
Nablusi: Rüyada arı kovanı, sahip olan kimse için zevcedir. Kovanın arıları kadının nesli, bal ise zevcenin malıdır. Bazan arı kovanı kaleye delalet eder. Arıları da, kalede sakin olanlar, bal ise kale halkının malıdır. Bazen da arı kovanı üzüntü ve kederden kurtulmaya, ibadet ve çalışma için boş olmaya delalet eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Seyyid Süleyman: Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Arı kovanından bir şey çıkardığını gören, etrafındakilere zulum eder. Kovandan bir şey çıkardığı sırada arıların üzerine toplandığını fakat, zarar vermediklerini görenin etrafın-dakiler -mevki sahibi ise- kendisine zarar vermek için halkı kışkırtırlar. Halk aleyhinde toplanır. Ama, muvaffak olamazlar. Şayet bu arılar kendisini sokarlarsa, rüya sahibi aleyhindeki topluluktan zarar görür. Arıların hücumundan dolayı ölürse bulunduğu memleketten çıkıp gider.
+2 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Arı Kovanı Görmek
Rüya sahibinin hastalığından, sorunlarından, parasızlığından ve ağır sorumluluklarından kurtulacağı, silkelenip kendine geleceği ve üzerindeki ağırlığı atacağı, yaşam enerjisine, eski neşesine, keyfine ve huzuruna yeniden kavuşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, hak yoluna sıkıca tutunacağı, inancını dilediğince ve doyasıya yaşayacağı ve manevi huzuru bulacağı şeklinde değerlendirilir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada petek bal görmek, çok güzeldir ve sadece şanslı insanlara nasip olabilecek rüyalar arasındadır. Büyük kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için uğurlu olacak, mutluluk getirecek ve yüzünün daima gülmesini sağlayacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Kişi fakirlikten ve hastalıktan kurtulacak, her türlü derdine şifa bulacaktır. Rüyada petek bal görmek, tüm çaresizliklerin ortadan kalkması, gözyaşının kuruması, acıların dinmesi anlamına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Yemek
Rüyada petek bal yemek, rüya sahibinin kendine dert ettiği şeylerin zamanla mutlaka ortadan kalkacağına fakat biraz sabretmesi gerektiğine tabir edilir. Çünkü bu rüyayı gören kişi, çok tez canlı olduğu için her şeyin anında gerçekleşmesini bekliyor ve bu nedenle de hep hayal kırıklığı yaşıyordur diye yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Almak
Rüyada petek bal aldığını gören kişi, kısa zamanda bolluğa kavuşacak demektir. Rüya sahibi çektiği parasızlıktan ve yokluktan kurtulacak, geçimini kolay şekilde sağlamaya başlayacak ve rahat edeceği günlere kavuşacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Toplamak
Rüya sahibinin kafasını karıştıran ve içini huzursuz eden şüphelerden kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibi yaşadığı güven problemini aşacak ve bu sayede de hem kafası hem de içi rahat edecektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Satmak
Rüya sahibinin bazen özgüven sorunu yaşadığına ve ayağına gelen kısmetleri bu yüzden kaçırdığına işaret eder. Oysa rüya sahibi kendine olan güvenini toplamayı başarabilse ne kadar şanslı ve kısmetli olduğunu anlayacaktır diye yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Bal Kovanı Görmek
Rüyada bal kovanı görmek, sürpriz gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Bu gelişmeler, rüya sahibinin özel hayatında meydana gelecek ve bu konuda kişinin yüzü gülecektir. Kişi, gönül işlerinden yana hayır görmeye başlayacak ve kısmetinin döndüğünü düşünüp çok mutlu olacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada petek görmek, rüyayı göre kişinin, iş hayatı içinde karşısına çıkan işlerin hepsini yaparak büyük bir mal varlığına sahip olacağına, bu sayede içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, bu sayede kendisini sıkıntıya sokan ve işlerine engel olan herkesten ve herşeyden uzak duracağına ve kendi işine sahip olmak için çeşitli çalışmalar yapacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Balı Görmek
Rüya sahibinin başının sıkıştığı bir anda çok uzak bir yerden gelecek olan bir miras haberi ile sıkıntılarından kurtulacağına, bu sayede kendi işini kurmak için adım atacağına, sevdiği kişileri zor durumlardan kurtaracağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Balı Yemek
Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde türlü güzel olaylar ile çok saygın bir konuma geleceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Balı Yediğini Görmek
Rüya sahibinin, sevdiği kişiler sayesinde girdiği bir işte uzun uğraşlar ve büyük emekler vererek zenginliğe kavuşacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına ve zor durumlardan kurtulacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Balı Almak
Rüya sahibinin, elinde bulunan bütün imkânları kullanarak girdiği bir işte çok büyük başarı ve kazanç elde edeceğine, bu sayede iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına ve sıkıntılarını atlattıktan sonra bir şekilde kendi işini kuracağına tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada petek bal görmek, petek bal rüyası en hayırlı ve güzel rüyalar arasında kabul edilip sadece şanslı maneviyatı geniş kimselerin görebilecekleri rüyalar olarak bilinir. Kısmet olarak bilinen bu rüya kişinin yüzünün güleceği, mutluluk getirecek olayların içinde olacağına ifade edilir. Rüyada petek bal görmek, bazen de hayatınıza engel olan tüm kötülüklerden ve aksiliklerden kurtulmaya, kendinizi güvende hissetmeye, olaylara ve durumlara karşı farklı çözüm yolları üretmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, fakirlikten ve yoksulluktan kurtulup geri kalan yıllarını sağlık mutluluk ve bolluk içinde yaşarlar.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Görmek Diyanet?
Rüyada petek bal görmek, hayırlı ve helal olan mirasa konmaya, ganimette artışa, çekilen zahmetlerin karşılığını görmeye, her bakımdan şanlı olunmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, sevdiği kişilerin desteği ile arzu duyduğu her türlü amele kolay yollarla ererek zahmetsiz şekilde hayatını sürdürür. Rüyada petek bal görmek, bazen de uzaktan gelecek misafire, hanede güzel anların yaşanmasına,kırgın olan kimselerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Yemek
Rüyada petek bal yemek, kişinin sabrı sonunda selamete ererek arzu duyduğu hayata kolay yollarla ulaşacağına yorumlanır. Rüyasında petek bal yediğini gören kimse, zamanla emellerine ulaşarak zahmetsiz şekilde hayatını kazanır. Rüyada petek bal yemek, bazen de hayal kırıklığı yaşamaya, umulan hayattan beklentiyi görememeye,  baş bozukluğuna delalet edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Yiyen Birini Görmek
Rüyada petek bal yiyen birini görmek, kişinin çevresinde yaptıkları ile göz dolduran insanların sevgisini kazanmış kişilere özenerek hayatını bu anlamda sürdüreceğine yorumlanır. Rüyasında petek bal yiyen birini gören kişi o kimseyle hayırlı bir yola başvurarak maddi anlamda kazancını arttırma yoluna gider. Petek bal yiyen birini görmek, bazende hayırlı haber almaya, uzun yola gitmeye, elinizin bollaşmasına tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Hediye Almak
Rüyada petek bal hediye almak, kişinin kısa zaman da maddi varlığında genişliğe giderek parasızlıktan ve maddi sıkıntılardan kurtulacağına, geçimini kolay yollarla elde edeceğine yorumlanır. Rüyada petek bal hediye almak, kimi zaman da iş hayatınızda beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalmaya, hayırlı ve güzel olan haber almaya, mutlu olunmaya işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Toplamak
Rüyada petek bal toplamak, kişinin kafasını karıştıran kişi için olumsuz sonuçlar doğuracak tüm olaylardan sıyrılarak rahat şekilde hayatını sürdüreceğine yorumlanır. Rüyada petek bal toplamak, bazende korkularınızı yenmeye, cesaretinizi toplamaya, yaşanılan olaylara daha kalıcı çözümler üretmeye işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Satın Almak
Rüyada petek bal satın almak, kişinin yaşadığı maddi sıkıntıların ve parasızlıklarının  son bularak geçimini kolay yollarla kazanacağına yorumlanır. Rüyasında petek bal satın aldığını gören kimse, büyük servete ulaşarak elde ettiği kazançlar ile yaşam  şartlarında önemli değişiklik yaşarlar.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal İkram Etmek
Rüyada petek bal ikram etmek, sevdiğiniz kimselere küçük çaplı sürpriz eylemlerde bulunmaya, onları mutlu etmeye, yaşanılan hayattan keyif almaya yorumlanır. Rüyada petek bal ikram etmek, kimi zaman da el açıklığına, yardım sever kimselere, kazancın belli kısmını ihtiyaç duyduğunuz kimselerle paylaşmaya delalet edilir. Rüyada petek bal ikram etmek, ganimette artışa, kariyer hayatınızda yükselişe, gelecek hayırlı haber ile keyfin yerine gelmesine tabir edilir.
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Yemek
Rüyada petek bal yemek, kişinin sabrı sonunda selamete ererek arzu duyduğu hayata kolay yollarla ulaşacağına yorumlanır. Rüyasında petek bal yediğini gören kimse, zamanla emellerine ulaşarak zahmetsiz şekilde hayatını kazanır. Rüyada petek bal yemek, bazen de hayal kırıklığı yaşamaya, umulan hayattan beklentiyi görememeye,  baş bozukluğuna delalet edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Görmek
Petek balı helal mirasa, ganimete, şifa bulmaya, şirket yahut ortaklıktan elde edilecek kazanca, yücelik ve ilm” itibara, Petek balı bazen ibadete gösteriş karıştırmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Bal.)
Rüyada ari petegi görmek, yakin akrabalariniza yardimda bulunacağınıza; petekten bal aldiğinizi görmek, bir yerden büyük bir miktarda para alacağınıza işarettir.
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Görmek Diyanet?
Rüyada petek bal görmek, hayırlı ve helal olan mirasa konmaya, ganimette artışa, çekilen zahmetlerin karşılığını görmeye, her bakımdan şanlı olunmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, sevdiği kişilerin desteği ile arzu duyduğu her türlü amele kolay yollarla ererek zahmetsiz şekilde hayatını sürdürür. Rüyada petek bal görmek, bazen de uzaktan gelecek misafire, hanede güzel anların yaşanmasına,kırgın olan kimselerin birbirlerine olan sevgilerinin artmasına işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Görmek Ne Demek?
Petek
* Petek balı helal mirasa, ganimete, şifa bulmaya, şirket yahut ortaklıktan elde edilecek kazanca, yücelik ve ilmi itibara. Petek balı bazen ibadete gösteriş karıştırmaya delalet eder.
* Rüyada arı peteği görmek, yakın akrabalarınıza yardımda bulunacağınıza; petekten bal aldığınızı görmek, bir yerden büyük bir miktarda para alacağınıza işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Görmek
Rüya sahibinin rüyasında petek bal görmesi kişinin ciddi bir mal varlığına sahip olacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada tabircileri tarafından yapılan değerlendirmelere ve yorumlara göre rüyada petek bal görmek, kişinin uzun süreli aşk hayatına sahip olacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petekli Bal Görmek
Rüya sözlüğü yorumcuları tarafından yapılan yorumlara göre rüyada petekli bal görmek,  rüya sahibinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağı, kindar ve kıskanç akrabaların bu hanede gözünün olacağına, çok dikkat etmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada petekli bal görmek, işlerin ve huzurun normale döndüğü bir yaşama kavuşacağına rivayet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (909k puan)
üyada petek bal görmek, petek bal rüyası en hayırlı ve güzel rüyalar arasında kabul edilip sadece şanslı maneviyatı geniş kimselerin görebilecekleri rüyalar olarak bilinir. Kısmet olarak bilinen bu rüya kişinin yüzünün güleceği, mutluluk getirecek olayların içinde olacağına ifade edilir. Rüyada petek bal görmek, bazen de hayatınıza engel olan tüm kötülüklerden ve aksiliklerden kurtulmaya, kendinizi güvende hissetmeye, olaylara ve durumlara karşı farklı çözüm yolları üretmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, fakirlikten ve yoksulluktan kurtulup geri kalan yıllarını sağlık mutluluk ve bolluk içinde yaşarlar.
Rüya Bilgesi (909k puan)
Rüyada Petek Bal Yemek
Rüyada petek bal yemek, kişinin sabrı sonunda selamete ererek arzu duyduğu hayata kolay yollarla ulaşacağına yorumlanır. Rüyasında petek bal yediğini gören kimse, zamanla emellerine ulaşarak zahmetsiz şekilde hayatını kazanır. Rüyada petek bal yemek, bazen de hayal kırıklığı yaşamaya, umulan hayattan beklentiyi görememeye,  baş bozukluğuna delalet edilir.

İlgili rüyalar

+5 oy
100 yorum 26 okuma
1 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+5 oy
75 yorum 24 okuma
5 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+3 oy
29 yorum 11 okuma
+4 oy
1 yorum 19 okuma
31 Ekim Rüya kategorisinde Hazan demir Rüyazede (2 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 8 okuma
12 Kasım Rüya kategorisinde Ayşem Karabasan (-27 puan) yazdı
+2 oy
78 yorum 12 okuma
17 saat önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+3 oy
63 yorum 19 okuma
1 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+2 oy
59 yorum 17 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+4 oy
58 yorum 16 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+5 oy
54 yorum 12 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
+4 oy
31 yorum 14 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (909k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

21.2k yorum

12.4k düş-ünce

2.4k üye

60 Aktif
0 Üye ve 60 misafir
Bugün : 1459
Dün : 18088
Toplam : 11263881
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1258 e
  2. Karga - 55 e
  3. kuzgun - 50 e
  4. Merve3434 - 34 e
  5. Yaren1989 - 33 e
  6. YOK... - 28 e
  7. Likya - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...