Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
47 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (530 puan)
Merhabalar  sanırım rüyalarım ya da bilinçaltım bana bişeylerin yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyor.Bu konuları düşünürken bugün yine rüyamda bazı hayvanlar gördüm ama hatırladığım biryerlere gittik grup şeklinde anlayamadım gittiğimiz yeri ama genelde akrabalar var.bize birer başörtü verdiler biri gelecekmiş sanki o gelince takın diye.Gittiğimiz yer dergah mı desem bilemedim öyle bir yer.Benimki yanlış hatırlamıyorsam sanki bordo diğer rengi tam hatırlamıyorum çizgili bir başörtü,ama takmadım yanımdaydı. O arada bir kadın çocuk emziriyor ama çocuk 7-8 yaşlarında bir kız.Yanında iki çocuk daha var güya teyzeleriymiş onlar da sırada bekliyor.İçimden ne tuhaf diye geçiriyorum.Sonra bir komşum var onun iki büklüm sakat delikanlı oğlu varmış güya yine bir kadın geliyor ve bu çocuğu belinde tutuyor çıt diye bir ses duyuluyor ah diye ses çıkarıyor genç ve bi bakıyor ki düzelmiş ayağa kalkmış;biz de şaşkınlıkla bakıyoruz.Sonra bianda orman gibi bi yerden eve dönmeye çalışırken annelerin evinde buluyorum kendimi.Telefon elimde sanki bişi izliyorum ki çıkmaya çalışıyorum siteden çıkamıyorum dikkatimi çeken telefonun ekranı kırık ve birtürlü çıkamıyorum erkek kardeşim annem ve babam da var ama babam sesi var kendi yok.Sanki kendi evime gitmek için otobüs bekliyorum da bu esnada bunları yaşıyorum. Tam uyanırken de birkaç hayvan gördüm ama net hatırladığım oturmuş bir kaplan ....Yorumlar mısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (148k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Biraz manevi yönünü güçlendirmekle ilgili işaretler var. Bunları yaptığında ise mucizelere şahit olacaksın. Fakat evine (yani eski benliğine) dönmekte zorlanacaksın. Bu arada iletişimle ilgili sorunlar da olacak gibi. Ve istemediğin durumlarda kalacaksın bir süre. Bu süreçte ailen ve çevren destek olacak ama sana.

Kaplan (hatta tüm kedigiller) dişil cinselliği temsil eden hayvanlardır. Belki rüyan bu durumla da bağlantılı olabilir.
Rüyazede (530 puan)
Evime derken eski bunalımsız halime  dönmekten mi bahsediyorsunuz?Dişiliğimi mi öne çıkarmam gerek yani bu anlamı mı çıkarmalıyım
Rüya Bilgesi (148k puan)
Zaten çıkaracaksın bana sorarsan, ama süreç biraz sıkıntılı olacak sadece. :)
Rüyazede (530 puan)
Tamam anladım bu süreci sakinlikle geçirmem gerekiyor o zaman
Rüya Bilgesi (148k puan)
Manevi yönde de artış olacak. Yani dinsel anlamda değil de nasıl desem sezgisel anlamda.
Rüyazede (530 puan)
Evet hissedebiliyorum karşındakinin hislerini önceden vardı ama bu aralar kendimden korktuğun bile oluyor
Rüyazede (530 puan)
Karga mesela biraz önce sen muhtemelen bana yazdığında sen birden aklıma geldin baktım ki gerçekten de yazmışsın,buna benzer o kadar olay var ki bazen beni yeni tanıştığımda örneğin karşımdakinin bana karşı hislerini de hemen anlayabiliyorum:)
Rüya Bilgesi (148k puan)
Enerji bağlarını hissedebiliyorsun. Bu sitenin de enerjisel anlamda gücü var.
Rüyazede (530 puan)
Zaten frekanslar bizi birbirinebağlamaz mı aynı frekanslar aynı rezonansta titreşir bizler de  bu sitedekilerle aynı frekansta olduğumuz için biraradayız.
+2 oy
Rüyazede (530 puan)
Özellikle @karga ve @mustafaharputi yorumlar mısınız?merakla bekliyorum sanırım yine bir bilinçaltımın bana anlatmaya çalıştığı şeyler var!
+2 oy
Rüyazede (530 puan)
@ karga @ mustafaharputi bu rüyanın yorumu kötü mü yorumunuzu bekliyorum...Lütfeeeen?çok merak ediyorum sabahtan beri etlisindeyim!
Rüya Bilgesi (867k puan)
bayanmısınız bekarmısınız beklediğiniz davet yada teklif varmı bir teklif ve davet sözkonusu olabilir.
Rüyazede (530 puan)
Bayanım ve bekarım evet beklenti içinde olduğum ama birtürlü gelmeyen teklif var.birsürü karmaşa var rüyamda yorumu  bu mu?çok sevindim sabahtır merakla bekliyorum içime su serptiniz teşekkür ederim
Rüyazede (530 puan)
Yani inşallah sevdiğimdendir gelecek olan teklif
+3 oy
Rüya Bilgesi (867k puan)
öncelikle rüyanın ilk kısmındaki bordo başörtüsü genelde evlilik tekilifi olarak yorulansada bu karmaşık duygularınız olduğunada işaret eder. buna kesin olarak evlilik teklifi diyemeyiz ancak olursada bu varlıklı birine işaret eder. dergah bir yerde bulunmanız, kalbinizin temiz olduğuna ve ahlaki değerlerinizin yüksek olmasına işaret eder. burada ahlaki değer bordo renklede alakalıdır. ayrıca bu rüyan net olma sada ileride bir davet alabileceğine de yorumlanabilir. başörtüsü taksaydınız bir dileğiniz olacaktı ancak yanınızda olması henüz bir kesinlik olmadığına işaret ediyor.bebek emziren kadın hayırsever birine işaret ediyor. 7-8 yaşlarındaki kız henüz olgunlaşmamış duygular yada düşüncelr olabilir burada çocuk sizi yansıtabilir kendinizi çocuk gibi görüyor olabilirsiniz.  ayrıca bu bazı gelişmelerin sırasıyla geleceğini işaret ediyor. iki çocuğun sırada beklemesi buna işaret eder. engelli sakat olarak gördüğünüz çocuk duygularınızın dışa vurumu olabilir. hayatınızın aksamaya uğramasından korkuyor olabilirsin. genel olarakta sakat birinin düzelmesi hatalı olan ve ya hayatınızda aksayan bazı noktaların tabir olunacağına yorumlanır. veya siz artık sıkıntılarım bitsin diye çabalıyor olabilirsiniz. buraya kadar hem rüya hemde bilinçaltı karışık bir durum.
telefonla ilgili kısım bilinçaltı ve psikolojik görünüyor. bir iletişi,m sorunu var ve dıştan müdahele olduğunu düşünüyor olabilirsin. otobüs beklemen bazı hayallerin olduğuna olumsuz durumla karşılaştığında ise moralinin bozulmasına yorulur genel olarakta bazı hayallerinin otobüse binecek kadar geçen sürede ulaşmanın sözkonusu olduğuna yorumlanır.kaplan kısmında özellikle karganın da fikrini almanı tavsiye ediyorum bana göre kaplan gücü ve cesareti anlatır. yani bazı hamleler yapman gerektiğini ve cesurca hareket etmen gerktiğini. ayrıca kargada bişeyler ekleyebilir bu konuya.
Rüya Bilgesi (867k puan)
başta rüya görünsede bilinçaltın rüyaya hükmediyor. kafan karışık gibi algıladım.
Rüyazede (530 puan)
Evet @karga senin yorumunuzu bekliyoruz
Rüyazede (530 puan)
@karga yorumunu alabilir miyim kaplan ne anlama geliyor bir de sen yorumlar mısın
Rüyazede (530 puan)
Teşekkür ederim @mustafaharputi :)@karga hala yorum yapmadı onun bilinçaltı tahlilleri farklı merakla bekliyorum yorumunu:)
Rüya Bilgesi (867k puan)
rica ederim.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 20 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (-16 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 67 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
+3 oy
0 yorum 5 okuma
24 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Özlem yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 41 okuma
+5 oy
3 yorum 36 okuma
26 Ağustos Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (321 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
1 Kasım Rüya kategorisinde nihat17 Rüyazede (50 puan) yazdı
+4 oy
7 yorum 55 okuma
22 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15.3k puan) yazdı
+9 oy
2 yorum 52 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 21 okuma
31 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.5k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

57 Aktif
0 Üye ve 57 misafir
Bugün : 17219
Dün : 18353
Toplam : 11144792
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2095 e
  2. Karga - 125 e
  3. Yaren1989 - 41 e
  4. yok - 41 e
  5. Rüyazede - 38 e
  6. seli - 31 e
  7. kuzgun - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...