Rüya Yorumu Sitesi
+6 oy
137 okuma
Merhabalar  sanırım rüyalarım ya da bilinçaltım bana bişeylerin yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyor.Bu konuları düşünürken bugün yine rüyamda bazı hayvanlar gördüm ama hatırladığım biryerlere gittik grup şeklinde anlayamadım gittiğimiz yeri ama genelde akrabalar var.bize birer başörtü verdiler biri gelecekmiş sanki o gelince takın diye.Gittiğimiz yer dergah mı desem bilemedim öyle bir yer.Benimki yanlış hatırlamıyorsam sanki bordo diğer rengi tam hatırlamıyorum çizgili bir başörtü,ama takmadım yanımdaydı. O arada bir kadın çocuk emziriyor ama çocuk 7-8 yaşlarında bir kız.Yanında iki çocuk daha var güya teyzeleriymiş onlar da sırada bekliyor.İçimden ne tuhaf diye geçiriyorum.Sonra bir komşum var onun iki büklüm sakat delikanlı oğlu varmış güya yine bir kadın geliyor ve bu çocuğu belinde tutuyor çıt diye bir ses duyuluyor ah diye ses çıkarıyor genç ve bi bakıyor ki düzelmiş ayağa kalkmış;biz de şaşkınlıkla bakıyoruz.Sonra bianda orman gibi bi yerden eve dönmeye çalışırken annelerin evinde buluyorum kendimi.Telefon elimde sanki bişi izliyorum ki çıkmaya çalışıyorum siteden çıkamıyorum dikkatimi çeken telefonun ekranı kırık ve birtürlü çıkamıyorum erkek kardeşim annem ve babam da var ama babam sesi var kendi yok.Sanki kendi evime gitmek için otobüs bekliyorum da bu esnada bunları yaşıyorum. Tam uyanırken de birkaç hayvan gördüm ama net hatırladığım oturmuş bir kaplan ....Yorumlar mısınız?
Tabir kategorisinde Rüya Yorumcusu (13.4k puan)   | 137 okuma

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+3 oy
En İyi Yorum
öncelikle rüyanın ilk kısmındaki bordo başörtüsü genelde evlilik tekilifi olarak yorulansada bu karmaşık duygularınız olduğunada işaret eder. buna kesin olarak evlilik teklifi diyemeyiz ancak olursada bu varlıklı birine işaret eder. dergah bir yerde bulunmanız, kalbinizin temiz olduğuna ve ahlaki değerlerinizin yüksek olmasına işaret eder. burada ahlaki değer bordo renklede alakalıdır. ayrıca bu rüyan net olma sada ileride bir davet alabileceğine de yorumlanabilir. başörtüsü taksaydınız bir dileğiniz olacaktı ancak yanınızda olması henüz bir kesinlik olmadığına işaret ediyor.bebek emziren kadın hayırsever birine işaret ediyor. 7-8 yaşlarındaki kız henüz olgunlaşmamış duygular yada düşüncelr olabilir burada çocuk sizi yansıtabilir kendinizi çocuk gibi görüyor olabilirsiniz.  ayrıca bu bazı gelişmelerin sırasıyla geleceğini işaret ediyor. iki çocuğun sırada beklemesi buna işaret eder. engelli sakat olarak gördüğünüz çocuk duygularınızın dışa vurumu olabilir. hayatınızın aksamaya uğramasından korkuyor olabilirsin. genel olarakta sakat birinin düzelmesi hatalı olan ve ya hayatınızda aksayan bazı noktaların tabir olunacağına yorumlanır. veya siz artık sıkıntılarım bitsin diye çabalıyor olabilirsiniz. buraya kadar hem rüya hemde bilinçaltı karışık bir durum.
telefonla ilgili kısım bilinçaltı ve psikolojik görünüyor. bir iletişi,m sorunu var ve dıştan müdahele olduğunu düşünüyor olabilirsin. otobüs beklemen bazı hayallerin olduğuna olumsuz durumla karşılaştığında ise moralinin bozulmasına yorulur genel olarakta bazı hayallerinin otobüse binecek kadar geçen sürede ulaşmanın sözkonusu olduğuna yorumlanır.kaplan kısmında özellikle karganın da fikrini almanı tavsiye ediyorum bana göre kaplan gücü ve cesareti anlatır. yani bazı hamleler yapman gerektiğini ve cesurca hareket etmen gerktiğini. ayrıca kargada bişeyler ekleyebilir bu konuya.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
seçti
başta rüya görünsede bilinçaltın rüyaya hükmediyor. kafan karışık gibi algıladım.
Evet @karga senin yorumunuzu bekliyoruz
@karga yorumunu alabilir miyim kaplan ne anlama geliyor bir de sen yorumlar mısın
Teşekkür ederim @mustafaharputi :)@karga hala yorum yapmadı onun bilinçaltı tahlilleri farklı merakla bekliyorum yorumunu:)
rica ederim.
+2 oy
Özellikle @karga ve @mustafaharputi yorumlar mısınız?merakla bekliyorum sanırım yine bir bilinçaltımın bana anlatmaya çalıştığı şeyler var!
Rüya Yorumcusu (13.4k puan)  
+2 oy
@ karga @ mustafaharputi bu rüyanın yorumu kötü mü yorumunuzu bekliyorum...Lütfeeeen?çok merak ediyorum sabahtan beri etlisindeyim!
Rüya Yorumcusu (13.4k puan)  
bayanmısınız bekarmısınız beklediğiniz davet yada teklif varmı bir teklif ve davet sözkonusu olabilir.
Bayanım ve bekarım evet beklenti içinde olduğum ama birtürlü gelmeyen teklif var.birsürü karmaşa var rüyamda yorumu  bu mu?çok sevindim sabahtır merakla bekliyorum içime su serptiniz teşekkür ederim
Yani inşallah sevdiğimdendir gelecek olan teklif
+4 oy
Biraz manevi yönünü güçlendirmekle ilgili işaretler var. Bunları yaptığında ise mucizelere şahit olacaksın. Fakat evine (yani eski benliğine) dönmekte zorlanacaksın. Bu arada iletişimle ilgili sorunlar da olacak gibi. Ve istemediğin durumlarda kalacaksın bir süre. Bu süreçte ailen ve çevren destek olacak ama sana.

Kaplan (hatta tüm kedigiller) dişil cinselliği temsil eden hayvanlardır. Belki rüyan bu durumla da bağlantılı olabilir.
Rüya Bilgesi (275k puan)  
Evime derken eski bunalımsız halime  dönmekten mi bahsediyorsunuz?Dişiliğimi mi öne çıkarmam gerek yani bu anlamı mı çıkarmalıyım
Zaten çıkaracaksın bana sorarsan, ama süreç biraz sıkıntılı olacak sadece. :)
Tamam anladım bu süreci sakinlikle geçirmem gerekiyor o zaman
Manevi yönde de artış olacak. Yani dinsel anlamda değil de nasıl desem sezgisel anlamda.
Evet hissedebiliyorum karşındakinin hislerini önceden vardı ama bu aralar kendimden korktuğun bile oluyor
Karga mesela biraz önce sen muhtemelen bana yazdığında sen birden aklıma geldin baktım ki gerçekten de yazmışsın,buna benzer o kadar olay var ki bazen beni yeni tanıştığımda örneğin karşımdakinin bana karşı hislerini de hemen anlayabiliyorum:)
Enerji bağlarını hissedebiliyorsun. Bu sitenin de enerjisel anlamda gücü var.
Zaten frekanslar bizi birbirinebağlamaz mı aynı frekanslar aynı rezonansta titreşir bizler de  bu sitedekilerle aynı frekansta olduğumuz için biraradayız.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Bilgesi (163k puan)   yazdı | 71 okuma
+5 oy
2 yorum
18 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Rüyakar (1.7k puan)   yazdı | 35 okuma
+3 oy
0 yorum
10 Ocak 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 151 yazdı | 39 okuma
+3 oy
0 yorum
24 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Özlem   yazdı | 12 okuma
0 oy
1 yorum
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (199k puan)   yazdı | 14 okuma
+5 oy
2 yorum
+3 oy
0 yorum
1 Kasım 2019 Rüya kategorisinde nihat17 Rüyazede (356 puan)   yazdı | 168 okuma
+3 oy
1 yorum
20 Nisan Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüya Yorumcusu (17.8k puan)   yazdı | 16 okuma
+7 oy
1 yorum
31 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde kuzgun Rüya Ustası (45.3k puan)   yazdı | 62 okuma
+8 oy
4 yorum
26 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Fearless Rüya Yorumcusu (13.6k puan)   yazdı | 58 okuma
+5 oy
7 yorum
22 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Uzman Yorumcu (28.1k puan)   yazdı | 118 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

61.8k yorum

24.2k düş-ünce

3.9k üye

202 Aktif
2 Üye ve 200 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10349
Dün : 25779
Toplam : 15890081
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1093 e
  2. Sonbahar - 139 e
  3. Karga - 59 e
  4. kuzgun - 26 e
  5. Likya - 18 e
  6. Rüya Tabircisi - 17 e
  7. Ruyadede - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
20,697 rüya
61,820 yorum
24,191 düş-ünce
3,933 üye
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.