Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
41 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (899 puan)
Rüyamda hoşlandığım oğlan bizim kapının önündeymiş ve bizim evi gözlüyormuş. Annem görmüş ve bana söylüyor bunun üzerine perdeyi açtım ve baktım. Göz göze gelince perdeyi kapadım. Üstünde bizim eski iş üniformamız var. Sonra yine onu bu kez sokakta görüyorum sağ ve sol yüZük parmaklarında yüzük var. Demir cinsi mi desem kalın ve kaba yüzükler . Arkasına dönüp sol elini gösteriyor bilerek yaptığını ve evlendi herhalde onu göstermek istiyo diye düşünüyorum.Sol elindeki yüzük ise yine kaba bi yüzük demir gibi etrafını çevreleyen siyah bir kısmı var ve yine yüzük parmağına takılı
Rüya Bilgesi (909k puan)
psikoljik olarak onu kaybetme korkusu yaşadığını düşünüyorum. veya sana karşı ciddi duyguları olmadığını düşünüyor olmalısın bence bu rüya değil psikolojik bir durum gibi. aslında reelde onun fikrini öğrenmen daha doğru olacak gibi.
Rüya Bilgesi (909k puan)
ayrıca bu linkte yüzük konusuyla ilgili tabirleri içeren yazım mevcut ama dediğim gibi daha çok psikolojik bir duruma benziyor.
https://www.ruyadaruya.com/43507/ruyada-yuzuk-gormek-tabirleri-genel-islami-ve-guncel
Rüyakar (899 puan)
Teşekkürler görüşleriniz için:)
Rüya Bilgesi (909k puan)
rica ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (127k puan)
Merhaba,

Bilinçaltınızda sevdiğiniz insanı fazla düşünüyor olabilirsiniz. Bu durum rüyanıza yansımış. Aynı zamanda ben sizin hayatınıza ummadığınız anda başka birinin gireceğini hissettim. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Sevgiler,
Rüyakar (899 puan)
Teşekkürler likya:)

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 30 okuma
+8 oy
5 yorum 102 okuma
+7 oy
3 yorum 108 okuma
+7 oy
1 yorum 41 okuma
+5 oy
3 yorum 48 okuma
11 Ağustos Rüya kategorisinde Hulya Rüyazede (77 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 54 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

21.2k yorum

12.4k düş-ünce

2.4k üye

63 Aktif
0 Üye ve 63 misafir
Bugün : 1364
Dün : 18088
Toplam : 11263786
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1258 e
  2. Karga - 55 e
  3. kuzgun - 50 e
  4. Merve3434 - 34 e
  5. Yaren1989 - 33 e
  6. YOK... - 28 e
  7. Likya - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...