Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+1 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
MRB
yORUMLANMAMIŞ BİR RÜYAM YENİDEN GÖNDERİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Uzun bir rüya aslında,.. İyileşmek için bir yere gidiyorum, soruyorlar sorunumu ben ölen kardeşimin ölümünü kabul edemediğimi söylüyorum-gerçek burası-.Beni bir dizi törenden sonra içeriye alıyor bayan, üzerine örtü serilmiş bir ceset var, diz çöküyoruz ve bana bacaklarını gösteriyor.Ben içimden inanmıyorum kutsal olduğuna, kalktığımızda bir an şapkalı yaşlı köylü bir adam silüeti görüyorum, görüntü hemen kayboluyor.Korkuyorum ve inanıyorum, yatan adam bu diyorum.Sonra çıkıyoruz, bayanı kaybediyorum, başka bir bayan tesettürlü, bana Kur'an okumamız gerektiğini söylüyor, ben ezbere dua bilmiyorum diyorum, beni küçümsüyor...Üzülüyorum iyileşme töreni yarım kaldı diye.Sonra diğer bayanı görüyorum, ama çok kalabalık, arkadaşlarım onunla beni tekrar bi araya getiriyorlar, elimi tutuyor galiba...Sonra eski taşlık bir yolda yürüyoruz, İstanbul surları muhteşemler... T gibi surlar,nasıl böyle ayaktalar, devam ediyoruz, arkamda arkadaşlarım.Sağ tarafta eski evler, birine giriyor, KEKİK kokusu...Envai çeşit takılar, mavi yüzük var ,çok severim maviyi...Ben yaptım ama tarihi onlar, almamıza izin yok.Yıkılacak düzeyde evler.Sonra bana son ördüğü atkı fılarkarışımı örgüleri gösteriyor, bunları alabilirsiniz diyor.Önce bana veriyor, iki tane sadece, birini alıyorum,ama ikin,isini alamıyorum zevkime uygun değiller,atkıları pek sevmem fular olsa.Ama ikincisi hep klsik renkler, ben mavi renklerde , genelde siyah beyaz ...En son en diplerde ipeksi siyah beyaz ve biraz mavi karışık birini seçiyor, kadınsı.İçime sinmiyor, anneme veririm onauygun, hayır diyor sonra bir hırka tam anneme göre, değişmek istiyorum ona başka bir yerden alırız diyor.Çıkıyoruz binadan, turistler Japonlar dikkatimi çekiyor, tesettürlü bayanda orda, ona Japon kıza refakat ediyor.Bir kaya veya sur, orda refakatçi bayanla diğer turistin refakatçisi kapıda birden kayboluyorlar,alttaki bi çatlaktan karınca bile geçemez ordan, sonra karga aynı çatlaktan geçiyor,Öte dünyayı simgeler karga diyorum.Turist kızla soyunuyoruz, ben sadece altta bir tayt kalacak kadar soyunuyorum.Ve bir perde , içeriye giriyoruz.Duş şeklinde iki musluk, birincisinde yıkanıyorum, dua ederek "bütün nesani duygular dışarda kalsın" gibi dualar, parmak aralarına kadar yıkanıyorum duru suyla, sonra ikinci musluk yeterince yıkanıyorum dua ederek; turist kız su kesildi diyor ve benimki de kesiliyor, ardısıra.Ama daha yıkanmak istiyordum, üzüldüm, biraz daha yıkanmam gerektiğini düşünüyorum.Sonra yukarı çıkıyoruz herkes bayan ve benim yaşlarda-32-
arada beklerken içerde dans edildiğini farkediyorum, ama erkeklerde var.Oryantal, şarkı söyleniyor ve ben rahatsız oluyorum.Aynı şarkıyı sözlerini değiştirerek haykırıyorum.Beni çağırıyorlar sesin güzel diyorlar, ben arada kızkardeşimi arıyorum-öldüğünde 2,5 yaşındaydı-, birini benzetiyorum;ama ...Sesimin güzel olmadığını söyleyerek kabul etmiyorum, ama dansöz kıyafeti giymemi istiyorlar ve içeri gitmemi söyleyenler arasında o bayanda var galiba...Kardeşim orda olabilirmi diye düşünürken aradaki bayanı kardeşim diye gözlemliyorum...Uyandım

İsim:
NERGİZ

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

82 Aktif
2 Üye ve 80 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6968
Dün : 18353
Toplam : 11134545
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1818 e
  2. Karga - 109 e
  3. yok - 41 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 28 e
  6. seli - 27 e
  7. kuzgun - 25 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...