Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Daha evvel nesteren rumuzuyla yazdığım bu rüyanın yeniden yorumlanmasını çok istiyorum... LUSİD özllikle sizin yorumlamanızı
Bilmediğim bir yere giriyorum, yolumun üstünde bu yer.Ancak siyah bir köpek (galiba dişi), engel oluyor.Ben hayvanları sevdiğim için köpeğe karışmak istemiyorum sadece kandırıp yolumda ilerlemek istiyorum.O havlayınca ben yerimde duruyor önüme bakıyorum, gözlerine bakmamaya çalışıyorum,beni düşman bilip saldırmasın diye. Havlamayı kesince yine yürüyorum yolumda ama bir iki adım atar atmaz yine havlıyor.Her seferinde bunu yapıyor ve ben çok yavaş ilerliyorum.Uzaktan bir erkek belirsiz bizi görüp ses çıkarmıyor, ancak bir müddet sonra gelip köpeği alıyor.Ben o adamı babama benzetiyorum ve galiba köpek bu şehri ( daha doğrusu mahallenin veya onun koruyucu köpeği) benden korumaya çalışıyor.Yolum açılıyor rahatlıkla ilerliyorum, bi ev dağ evi gibi ama bakımlı zengin bi eve pencereden içeriye bakıyorum çok güzel; şöminenin önünde silindir şeklinde büyük mumlar ve nazar boncuğu desenli ve hepsi yanmış...Ve ben o köpeğin sahibinin evi olarak gördüğüm kişiye üzülüyorum hiçbir dileği kabul olmamış diye yorum yapıyorum; yoluma devam ediyorum yolumun üzerinde devrik o nazar boncullu mumlardan birini görüyorum, hiç yanmamış.yakmak istiyorum sonra vazgeçiyorum.Biraz ilerliyorum bir an geri dönüp eve bakmak istiyoum ama dönmüyorum.Tam şehirden çıkarken elimde mum var hala, "neden gelmedi diyorum, arka bahçeye o köpeği bağlamaya çalışıyor herhalde".Mumu yakmıyorum ve "o gelecek beraber yakcağız" diyorum ve beklıyorum.Galiba o şehirden ayrılıyorum, ama o tepede bir nevi eşikte duruyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 17 okuma
26 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (272 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 4 okuma
12 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 24 okuma
10 Nisan Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (72.6k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 60 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 46 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 33 okuma
MUM
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

107 Aktif
2 Üye ve 105 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7317
Dün : 18353
Toplam : 11134893
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1819 e
  2. Karga - 110 e
  3. yok - 41 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 29 e
  6. seli - 27 e
  7. kuzgun - 25 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...