Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
mrb
Yerliler arasındayım, devmlı savaşıyorlar havada uçuşuyor oklar.Hayran olduğum bu insanların devamlı savaşması tuhafıma gidiyor."Onlarda aynı, birbirlerini yiyorlar v.s." deyip hayalkırıklığımı vurgulayan cümleler kuruyorum.Sonra nehir boyunca ilerliyorum biri kız olmak üzere iki çocuğum var.Galiba bende yerliyim. Bir yere gitmek istiyorlar, ben önce geri dönüyorum; onlarla küçük bir mağaranın yanına geliyoruz.Bana kışın burda yaşıyoruz diyorlar ne kadar küçük,genişletilecek buralar diyorum.Bakıyorum dozer mağarayı büyütüyor, bazen içindeyim olayın bazen bir yabancı gibi gözlemliyor, yargılıyorum.Sonra modern bir yere gidiyoruz, yerliler sahil kenarında baraka şeklindeki evlerde yaşıyorlar.Ama orda da ölüm var diğer kabileler orda yaşayanları öldürüyorlar.Devamlı bir savaş hali, suda boğulan çocuklar... Diğer yandan yüksekteyim bir kartal yuvasında, Ilıca denen bir ilçedeyim,ancak günüümüzde olan bir savaşı seyrediyorum...Yükseklere ipler gerili, Kartal için galiba savaş...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.6k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

89 Aktif
5 Üye ve 84 misafir
Bugün : 21382
Dün : 19722
Toplam : 11186311
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 150 e
  2. kuzgun - 21 e
  3. Ahmetsalih - 12 e
  4. Prenses789 - 11 e
  5. Yaren1989 - 9 e
  6. Ela - 9 e
  7. Rüya Tabircisi - 8 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...