Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+7 oy
60 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Ben genel bir şey sormak istiyorum size.Gördüğümüz rüyaların,mesaj içerikli olduğuna,bilinçaltımızın çözümlenmesi gereken problemleri  karşımıza çıkardığına kesinlikle inanıyorum.Ama bunun dışında rüyanın özel bir araştırma konusu olduğunu düşünüyorum.Benim soracağım şey,rüya yorumundan çok gördüğüm rüyaların genel şekli.Hiç bir zaman sıradan rüyalar görmedim.İnsanlara anlattığımda biz neden hiç böyle rüyalar görmüyoruz demelerinden de anlayabiliyorum bunu.Bazen çok yakın ilişki kurduğum insanların ruh durumlarını rüyamda görüyorum arayıp sorduğunda doğru olduğunu anlıyorum.Gerçek hayatta,eğer insanları derinlemesine algılamam gereken bir yerdeysem(örneğin eğlence amaçlı bile olsa fal bakıyorsam),bir kaç gün tüm insanlardan uzak durmak istiyorum;çünkü algılarım çok açılıyor.Bu rüyalarıma da yansıyor.Genel olarak olmak üzere,özellikle son zamanlarda,farklı bir gerçeklikten uyanıyormuşum gibi hissediyorum.Rüyalarım çok gerçek,zaman kavramı çok derin ve uyandığımda kısa bir şok yaşıyorum.Çünkü bambaşka bir gerçeklikte 1 ay geçirmiş olsam,zorlu şeyler yapmış olsam ve bunu tam anlamıyla yaşayarak hissederek yapmış olsam da,gözlerimi açtığımda,her şeyin bambaşka olduğunu oldukça derin yaşıyorum.Hatta uzun süre yatakta algılamaya çalışarak yattığım oluyor.Bazen çocuğum olduğunu ,anılar biriktirdiğimi ve kalktığımda güne yorgun başladığımı hatırlıyorum.Bu kadar derin rüyalar görmemin nedeni nedir? Ve neden gördüğüm rüyalar hep mesaj içerikli?Bilgilendirirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
NOT:örn.yakın bir zamanda gördüğüm rüyadan bahsedeyim:Çok tanıdık bir yerdeyim.Etrafımda tanıdığım tanımadığım insanlar var.Bir karaltının bana doğru geldiğini görüyorum.Tanıdık ve daha önce mücadele etmişim onunla...herkes onu uzaklaştırmaya çalışıyor,bana doğru geldiğini biliyorlar ;ama onunla ancak ben başa çıkabiliyorum.Benim kadar mücadele etmiyorlar.Uzun süre elimden gelen her şeyi yapıyorum.Sonra dayanamayıp kaçıyorum.Ama gittiğim her yerde beni buluyor ve takip ediyor.Gölge ve bulutla çevrili bir karaltı gibi.Sadece onunla mücadele ettiğimde onu hissedebiliyorum.Diğer insanlar mücadeleyi bırakıyor ve işlerine dönüyorlar.Bense artık kaçacak yerim olmadığını bilerek ona doğru gidiyorum ve elimden geleni yapmaya karar veriyorum.Gözlerim kapalı çılgınca vuruyorum ona vurdukça küçülüyor,küçüldükçe ben daha çok vuruyorum ve en son elimde bir bebeğe dönüşüyor.O an onu yere bırakıyorum,midem bulanıyor ve kendimden nefret ediyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+4 oy
Rüyakar (2.8k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
canısı bu tur ruyalara ruya demiyoruz biz ..daha oncede anlattıgım arkadaslarda buna benzer durumlar var.
astral dedigimiz bir ortamdasın diger bir boyutta ki yasamın icine girmissin .o boyutun icine farkındalıkla gitmedigin icinde frekansın dusuk geldiginden yorgun kalkısların bu yuzden ..enerjin tukeniyor.paralel evren diye tabir ettigimiz yerlerde esin cocugun yada bir cevren varsa orada o boyutun icinde gecirdigin surec buradakiyle ayni de olmaz.burada 5 dk uyursun orada 1 gunluk isler yapabilirsin ayni surecte..ve yorgunluk bitkinlikle kalkarsın iki taraf arasındaki dengeyi kurmak ta zor olur.

o gordugun karaltı var ya kah kactıgın kah kovaladıgın ..o senin nefsin ..nefsini terbiye ettiginde senden yeni bir sen dogar ..sen nefsini dove dove terbiye etmissin ..canın yanınmıs sanırım cok..farkına vararak terbiye etsen boyle olmazdı ..biraz farkındalık calısması yap.....
etki tepki kontrollarını yap sosyal cevrendekilerle..
belli bir zaman ayarla araara meditasyon yap .dinlen icsel dinginlige gir ..ic sesini dinlemeyi ogrendikce kolaylasır ..iki tarafada tesiri olur bunun ..
+3 oy
çok teşekkür ederim yorumlar için... meditasyondan başka farkındalık düzeyimi arttıracak başka somut şeyler var mı?bazen enerjimi doğru yönetemediğimi ben de hissediyorum ve uyurken,uyanırken,uykuya dalmadan önce bu konuda yapabileceğim şeyler var mı?Söylediğiniz etki tepki kontrollerini nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler:)
+5 oy
Rüyakar (2.8k puan)
farkındalık dedigimiz ogretiler kisinin kendini fark etmesidir.karsındaki iyi kotu ofkeli saldırgan yada olumlu her ne oldugu degil..onun durumuna karsı senin duruşun ........ben nerdeyim ne yapıyorum.etkisine tepki vermeden önce kendini gorup nasıl bir yaklasım sergilemek gerekli..bunların farkında olmak.denge ve sifa olabilirligim ne kadar ?
ne yapabilirim .....kırmak uzmek etkiye tepki vermek sıradan robotik davranıslardır. insan olmak bu robot prgramın dısında olmak akıl dedigimz olguyu kullanmak duygularımızı terbiye etmektir.
neden kızdım.?neden bu kişiye karsı acımasızım ?. bana soylenen su bu sozler beni incitti gururumu kırdı vs.. kibir gururla kimse insan olmuyor ..varsın soylesin her soz iyide kotude olsa sahibine aittir ..ben kabul etmiyorum ..bunun bilincine varıp rahat olabilmek.kimsenin ovgusuyle ne kral oluruz .nede sovgusuyle hayvan oluruz.. bunu bilincle kabul edince yurekte onaylıyor incinmiyor acımıyor.gulup gecebiliyor..
denge hali rahatlık olusuyor..ilk etapta bunları halledebilmek onemlii....birde hatalarımızı kabul edebilmek ..özur dileyebilmek kimseyi kucultmez aslında onure eder yuceltir..arındırır.. ferahlık verir ..kendinle en guzel yuzlesme seklidir.. kendini gorup beyenmediklerini degistirmek bu yolla olur.
bizi kimse degistiremez..anca kendimiz degistrebiliriz. ben boyleyim ben buyum demek odun gelip odun gitmek isteyenlerin secimi.. dantel gibi işlenmis ahsap bir parca ..sanat eseri olur..odunla ayni özden gelmis olsada degeri ayni olmaz :))hepimiz ustayız..eserimizi de kendi durusumuzla sergileriz..
–1 oy
Rüya Bilgesi (867k puan)
tarih boyu rüyaların gizemi mevcuttur. babil,mısır, bu konuda meşhur topluluklardır ve rüya tabirinde de ileri gitmiş toplumlar rüya bu kadar önemsendiğine göre etkileride görülmüş demektir hatta firavunların özel rüya tabircileri vardır.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 66 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (4.8k puan) yazdı
+8 oy
6 yorum 33 okuma
+7 oy
0 yorum 38 okuma
19 Mayıs Bilgi kategorisinde Daphne Uzman Yorumcu (28.4k puan) yazdı
+4 oy
10 yorum 45 okuma
2 Nisan Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (46k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+11 oy
5 yorum 86 okuma
29 Ağustos Analiz kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.4k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 27 okuma
11 Ağustos Bilgi kategorisinde roselinee2 Rüyazede (57 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 32 okuma
2 Ağustos Rüya kategorisinde yok Rüyazede (319 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 38 okuma
24 Temmuz Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (148k puan) yazdı
+9 oy
9 yorum 113 okuma
21 Temmuz Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (46k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.5k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

116 Aktif
0 Üye ve 116 misafir
Bugün : 1010
Dün : 17642
Toplam : 11146225
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2095 e
  2. Karga - 125 e
  3. Yaren1989 - 41 e
  4. yok - 41 e
  5. Rüyazede - 38 e
  6. seli - 31 e
  7. kuzgun - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...