Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
28 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (460 puan)  
Rüyamda çok sevdiğim bir ünlüyü görüyordum askerden yeni gelmiş ve benim yanımdan geçiyor grup arkadaşlarıyla ben heyecanlanıyorum konser vericekler diye koşarak konserlerine gidiyorum. Ön sıradayım şarkı söylüyorlar bende heyecanla onlarla beraber söyleyip eğleniyorum sonra kendimi birden onları bilgisayardan izlerken buluyorum sonra diyorum ki hemen videolarını çekmeliyim sonra rüyada olduğumu fark ediyorum kesin rüyadayım ya şimdi telefonum yanımda falan olmaz diyorum sonra masanın üstünde telefonumu buluyorum ve videolarını çekiyorum. Videolarını çektikten sonra çektiğim şeyleri kontrol ediyorum ama sevdiğim ünlüyü çekmediğimi başka bir grubu çektiğimi görüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 21 okuma
28 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Damlaaaa Karabasan (401 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
+7 oy
1 yorum 43 okuma
12 Ekim 2019 Rüya kategorisinde breeze Karabasan (485 puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 94 okuma
+9 oy
1 yorum 42 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (813 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 52 okuma
+6 oy
2 yorum 57 okuma
+8 oy
2 yorum 60 okuma
20 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.6k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 15 okuma
+5 oy
1 yorum 52 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (12.6k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Merdem Karabasan (6 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 25 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...