Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
86 okuma
Su Perisi Rüya kategorisinde Rüyakar (5.4k puan)  
Iç içe karışık rüyalar gördüm. Iş yerindeyim yapmam gereken işler olduğu için öğle arası eve gidiyorum, bu kısımda evde neler yaptığımı hatırlamıyorum, evde bir kadın daha vardı hatta, güzel bir evdi. Sonrasında işe gitmeye  daha vakit var diye uykuya yatıyorum evin salonunda.

Salonda uyuduğumda, yeniden rüya görüyorum. Rüyamda denizdeyim ama kıyıda yanımda arkadaşımda var. Onunla birlikte suyla oynuyoruz, gülüyoruz, çok keyifli hissediyorum. Derken ben bordo rengi bir botu açıyorum suyun içinde. Onu üzerine binmeye çalışıyorum ama tam şişmemiş bot. O sırada arkadaşım benim denizde kenara çekiyor, koskocaman sert bir dalga geliyormuş görmemişim, o kurtarıyor beni dalgadan.

Sonrasında bilmediğim bir kasabada, müstakil bir evdeyim. Evin arka bahçesinde toprağı kazıyorum. Toprağı kazarken çocukluğumda anneannemin evinin bahçesini kazar toprak ve çamurla oynardık gerçek hayatta.  Rüyamda çamur, o anıyı canlandırıyor bende. Rüyamda o anıyı hatırlayıp özlem hissediyordum.

Neyse kazdığım toprağı mezar açmış gibi açmışım içinden bir cisim çıkıyor, dikdörtgen şeklinde küçük bir robot, kediye hiç  benzemiyor, diktörtgen şeklinde metal bir aygıt ama ben onda kedimsilik seziyorum. Cismin içini  açamıyorum kapalı, gizemli bilinmezliği var. Birşey var onda, ama ne bilmiyorum, o cisme güvenmiyorum ve aslında canlı olduğunu hissediyorum.

Sonrasında denizde kurtulduğum dalganın kimbilir kimleri öldürdüğünü düşünüyorum. O dalganın aldığı 2 çocuk görüntüsü gözümün önüne geliyor. Bu çocukların babası, benim dikdörgen cismi çıkardığım kasabaya geliyor. Adamın eli buz el ve bıçak gibi sivri. Yeryüzünden dünyadan intikam almaya gelmiş. Ne yapabilir ki zavallı adam diyorum. Derken o sivri buz eliyle yeri çizmeye başlıyor, yer yüzüne zarar vermek için. O çizdiği yerler çamur olmaya ve hafif kararmaya başlıyor şaşırıyorum. Fakat eliyle yaptığı için verdiği zararda kısıtlı bir alana oluyor.

Sonra salonda uyuduğum yerde uykudan
 uyanıyorum. Işte öğle arası sürem çoktan bitmiş, saat 2:30 olmuş ve ben evdeyim. Iş yerindekiler beni arıyor telefonla, bende numara yapıyorum evde değilimde sanki iş yerindeymişim gibi onları kandırmaya çalışıyorum :)


Biliyorum rüya çok uzun oldu :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+9 oy
Ba - De Rüyazede (1.1k puan)  
günaydın :) bu rüyaya benzer bende görmüştüm aslında insanın tamamen ilgisini çeken şeyler detaylar sanırım... bu biraz sizin iş yerinizde kafanızda planladığınız şeylerle alakalı gibi hissettim bir an nedense. zaten etiketlemişsin de, etiketlediğin kişi bakacaktır.  ( kendi hissiyatımı yazdım :)
Karga Rüya Bilgesi (478k puan)  
Yoruma dönüştürdüm, daha çok puan.
Ba - De Rüyazede (1.1k puan)  
TEŞEKKÜRLER AMA GEREK YOK. ZATEN BİR KAÇ GÜN İÇİNDE  TAMAMEN SİLECEĞİM PROFİLİMİ.. UĞRAŞMASAYDIN. YİNE DE TEŞEKKÜRLER.
+9 oy
Karga Rüya Bilgesi (478k puan)  
Parça parça gideceğim.

Birincisi iç içe rüya görmek büyücü işlerinden birisi. Rüyada rüyaya yatma kısmı. Bu güzel.

Deniz burada algının yolculuğunu temsil ediyor. Botu tam şişiremediğin için kendini bazı konularda yetersiz hissediyor olabilirsin. Aslında tehlikeleri de henüz tam göremiyorsun gibi ama birisi bu konuda sana yardım ediyor. Merak etme. Ama öncesi ve hazırlık oldukça eğlenceli ve coşku dolu geliyor sana.
+1 oy
Su Perisi Rüyakar (5.4k puan)  
Yorumların, farkında olmadığım bilinçaltı dünyamda birşeyleri farketmemi sağlıyor, oyüzden yorumlarını seviyorum. Yalnız yorumun devamını bekliyorum :) Gerçi rüyanın kalanı seni zorlarsa, belirt. Karışık bir rüya çünkü yorumlaması oldukça zor olabilir. Teşekkürler yorum için.
+1 oy
Su Perisi Rüyakar (5.4k puan)  
Tünaydın Bade, aslında evet iş yerinin bilinçaltımda bir şekilde yer ettiği fikri doğru bencede, yorumuna katılıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam, senin iş yerinde sıkıntılı durumlarda olmuştu, rüyalarına da oldukça yansımıştı  bu durum. Umarım hersey istediğin gibi yoluna girer, rüya yorumun için ayrıca teşekkkür ederim, sevindim yorum yapmana.
Ba - De Rüyazede (1.1k puan)  
çok nazik ve naifsin.. teşekkür ediyorum güzel düşüncelerin için...
:)
+5 oy
Su Perisi Rüyakar (5.4k puan)  
Bu rüyanın yorumu beni zorlar diye bir açıklama yapmadığına göre, rüya yorumunun devamını bekliyorum Karga, ona göre :)
+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (478k puan)  
İkinci bölümde bilmediğin kasaba ve bahçesini kazman muhtemelen senin yeni uğraştığın, henüz tam keşfetmediğin bir öğretiyi temsil ediyor. Burada toprağı kazarak merakını veya define diyelim ona daha doğru çünkü bulmaya çalışıyorsun. (bu aynı zamanda çocukluğundaki merak ve öğrenme duygunu da temsil ediyor, yani o duygu durumunu yakalamışsın)

Bulduğun metal aygıtta kedimsilik sezmek ise dişil cinsel yönünle ilgili. Fakat bu metal bir robot. Yani bazı yönergeler ve biraz yapaylık var. Bu yönergeler ve yapaylığı uyguladığında ise dişil cinsel yönünle ilgili bazı sonuçları olacak. (bu yine de bir define veya hazine senin için) . Açıldığında ise seni ürküten bir şey çıkmasından korkuyorsun.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 121 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (152k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
Yaren1989 27 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (82.2k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 44 okuma
Dejavu111 16 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Dejavu111 Karabasan (431 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
Ayşemir 14 Şubat Rüya kategorisinde Ayşemir Karabasan (496 puan)   yazdı
+9 oy
6 yorum 76 okuma
Simge 27 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (119k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 28 okuma
Ramis 11 Mart Rüya kategorisinde Ramis Rüyazede (504 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
Zeynel45 17 Mart Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 42 okuma
Damlaa 26 Ocak Rüya kategorisinde Damlaa Karabasan (486 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 39 okuma
2 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 33 172 yazdı
+3 oy
1 yorum 41 okuma
Pelin Su 8 Şubat Rüya kategorisinde Pelin Su Rüya Yorumcusu (18.5k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

83.9k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

53 Aktif
1 Üye ve 52 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12164
Dün : 24768
Toplam : 17284258
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3195 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 629 e
  3. Karga Karga - 191 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 127 e
  5. Hypnos Hypnos - 74 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 54 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...