Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (9.8k puan)
Merhaba.
Bazı sağlık sorunlarım var ve tahliller yapılması gerekiyor. Rüyamda bu tahlillerim yapılmış ve sonuçları da birkaç yıl önce kaybettiğim babaannem alıyor. Babaannem doktorun odasında, ben kapıdayım. Kapı aralık, arada bir arkasından babaannemi görüyorum, konuşmaları duyuyorum. Babaannem doktora sitem ediyor. Daha önce neden anlamadınız. Kaç senedir bu durum vardı, artık geç kalındı diye kızıyor. Doktor yapacak bişey olmadığını söylüyor. Ben bi yandan ölmek istemezken, bir yandan da babaannemle olacağım diye seviniyorum. Ben orada dururken, yanımda orta yaşlarda bir çift görüyorum. Gerçekte tanıdığım akrabalar bunlar ama başımı her çevirişte farklı bir akrabam olarak görüyorum onları. Birbirlerine sarılmışlar, benim durumumla ilgili sanki değerlendirme yapıyorlar. Çok şükür biz böyle değiliz, bize bişey olmayacak falan diyorlar. Bir kulağım odada konuşulanlarda, bir kulağım o çiftte şaşkın ve üzgün bekliyorum. Bu rüyadan çok etkilendim. Lütfen yorumlar mısınız, şimdiden teşekkürler.

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (46.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Hastalığınız bilinç altına tesir etmiş korkularla karısık bir ruya.

Kendinizi tahlil edin duydularınızı incinmelerinizi bır gozden geçirin . Hayat bize sunduğu sınırsız nimetlerle yaşanması gereken bir cennet iken onu nasıl cehheneme cevirdiğimizi görün.... Ölüm korkusun altında yatan bir rüya bu ....... Ölecekseniz burada ölün ve uyanın artık.. Burada kavgasını edeceğimiz bir şey yok.. Sahip olacağımız da yok alıp götüreceğimiz hic bir sey yok.... En buyuk servet beden onu bile toprak altında bırakıyoruz.. Ruhsal farkındalığa dayanmıssınız eski bilincizin ölümü bu bırakın ölsün ..Hayata daha sevgiyle bakın daha canlı bakın o hastalıgınız bedeninizi nasıl çabuk terk edecek siz bile şaşıracaksınız. Şifanıza ola

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 52 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde özge yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 20 okuma
6 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 32 okuma
29 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
27 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Vildan yazdı
+3 oy
0 yorum 15 okuma
4 Mayıs Bilgi kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 21 okuma
2 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
11 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...