Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
81 okuma
Rüyazede Tabir kategorisinde Rüyakar (3.2k puan)  
Merhaba rüyamda bir iş arkadaşım (aslında konuşmuyorum kendisiyle )müşteriye gitmeye çalışıyorum.Arabayı parkedemiyorum tam yer buldum sanıyorum araba durmuyor en sonunda parkedecek bir yer bulabiliyorum.sonra bir yere yemek yemeye gidiyorum yanımda bu sefer 10 yaşlarında kız çocuk oluyor çocuk çok bilmiş bişey.Kıza  hadi diyorum gidiyoruz,çıkıyorum ki ayakkabılarım(beyaz adidas spor ayakkabı)bağırıyorum nerde benim ayakkabılar diye çingene kadın amaaan diyor nolacak alt tarafı ayakkabın kaybolmuş .ben de kızıyorum olur mu 300 lira verdim onlara diyorum ve ayakkabı bulunamıyor ayağıma siyah lastik terlik veriyorlar.yürüyüp gidiyorum...sonra telefona bakıyorum sevdiğim adam whatsup durum atmış erkek arkadaşıyla çok eğleniyorlar denize giriyorlar birbirlerini suya atıyorlar falan onun arkadaşının çocukları babasının Ayaş’ına dolanıyorlar tek dikkatimi çeken adamın göbeği..derken eve gidiyorum sanki bizim evmiş ama banyodan 2 delikanlı çıkıyor napıyorsunuz diyorum bunlar gülerek gidiyorlar içimden noluyor ya bunlar kötü bişi yaptılarsa diye geçiyorum;sanki el izi bırakmışlar da başka yerde kullanmaya çalışırlarsa diye şüphe düşüyor içime.tekrar iş arkadaşım geliyor.benim üzerimde uzun zamandır giymediğim yırtık bir kotum va.o dikkatimi çeken başlıyorum ağlamaya ama nasıl bir ağlamak hüngür hüngür bir taraftan da yeter artık yeteeer diye bağırıyordum ki uyandım.   Yorumlar mısınız
Rüyazede Rüyakar (3.2k puan)  
@mustafaharputi;@karga;@likya yorumlar mısınız
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
çok uzun bir rüya ve de karışık psikolojik bir yorgunluğun var mı bu aralar ben öyle algıladım.
Rüyazede Rüyakar (3.2k puan)  
Evet yorgunum çok ama birtürlü fırsat yaratamıyorum tam tatil proğramı yapıyorum ailem pat diye bir yükle beni yoruyor söylememe rağmen bana habire yük oluyorlar.öbür mesele de beni yoruyor bir arpa boyu yol almıyor çok zorluyorum bitirmiyorum da yani açıkçası çok bitkinim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
çok uzun bir rüya ve de karışık psikolojik bir yorgunluğun var mı bu aralar ben öyle algıladım. sanki dinlenmeye yada bir tatile ihtiyaç duyuyorsun gibi geldi bana araba parketmen bunlara işaret ediyor. tam dinlenme esnasında küçük kızın yanında olması ani ve yeni bir iş yada gelişme olabilir.ayakkabılarıın çalınmasını bulunduğun iş yada ortamdan pek memnun olmadığına ve şartların değişmesini istediğine yorulur. sanki birileri tarafından baskı altında olduğunuzu düşünüyür gibisiniz. belkide iş yada ortam değişikliğ istiyorsun. rüyanın ilk kısmına benzer bir durum var. belkide üzerinde yük olan şeyler vardır. size siyah terlik verilmeside sizin taleplerinizin geçiştirildiğini ama çözülmediğini işaret ediyor. belki şartların iyileşmesini bekliyorsunuz ama size verilen yanıt sizi pek tatmin etmiyor ama genede mecburen katlanıyor gibisiniz. sevdiğniz adamla ilgili durum bilinçaltı etkisi taşıyor belki halen çözülmeyen sorunların deva ettiğne onun sanki duyarsız kaldığını düşünüyor gibisiniz. göbeğinin dikkati,nizi çekmesi  genel tabirde hastalık yada sağlık olarark tabir edilir. yani göbeğin güzel yada çirkin olmasına bağlıdır bu durum. ama sizin göbeğe bakmanız bir konuda sanki biraz ince detaya takılıyorsunuz gibi geldi bana o adamla sanki bu noktada uzlaşamıyorsunuz diyebiliriz tabi bu detayı siz daha iyi bilirsiniz belki.tabi bu telefon ve sevdiğiniz kişi kısmı bilinçaltınızdan kaynaklanabilir. gördüğünüz iki erkek korkularınız dışa vurmuş sanki gücünüzün olmadığını düşünüyor gibisiniz dayanma gcünüzle alakalı olabilir. gelen erkek arkadaşınız eğer bilinçaltı değilse size bir haber verebilir. genel olarak yorumda haber ve ağlamanızında sevinç olduğunu söyleyebiliriz. ama bu kısımda korkularınızın yansıması dediğim iki erkek ten sonraki kısım yani bilinçaltı olma ihtimali vardır. bence duygusal anlamda kendinizi fazla düşünceye sevketmeyin diyorum  belki bu konuyu çok düşünüyor dert ediyorsunuzdur. yani sevdiğiniz adamı.
Rüyazede Rüyakar (3.2k puan)  
mustafaharputi yorumun İçin teşekkürler
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
rica ederim.
+5 oy
Karga Rüya Bilgesi (483k puan)  
Epey sembolik bir rüya olmuş.

Arabayı durduramamak, park edememek sanki gittiğin yolda yorulduğun halde duraksayamadığını gösteriyor. Biraz durup dinlenmeye ihtiyacın var çünkü rüyanın devamında yine yol simgesi olan ayakkabılarını da kaybediyorsun. Yani daha fazla hasara yol açıyor bu dinlenememe durumu.

Bu yorgunluğun devam ederken etrafındakiler sanki farkında değil ve eğlenmeye devam ediyorlar. Yine evinde olan durum da kişiliğine verilen zararı gösteriyor sanki. Banyo mahrem alandır. Cinselliği de simgeler. Acaba kirletilmiş mi hissediyosun veya hissedeceksin kendini?
Rüyazede Rüyakar (3.2k puan)  
Karga rüyada özellikle 300 tl nin ve yeter etık diyerek ağlamanın anlamını nasıl yorumluyorsun peki ?
Karga Rüya Bilgesi (483k puan)  
Kayıp ve üzüntü olarak. Bu yolun devamında sanki öyle görünüyor
Rüyazede Rüyakar (3.2k puan)  
Merhaba karga yorumun İçin teşekkürler peki bu rüya bana bişeyleri toparlamam İçin işaret mi veriyor
Karga Rüya Bilgesi (483k puan)  
Evet, toparlamak, dinlenmek, ara vermek vs gibi.
Rüyazede Rüyakar (3.2k puan)  
Teşekkür ederim karga:)
0 oy
Rüyazede Rüyakar (3.2k puan)  
Merhaba @karga bu rüyamdan sonra ciddi anlamda kendime zaman ayırmaya ve dinlenmeye çalışıyorum ve son gördüğüm rüyalar da bundan sonra daha iyi görüyorum kendimi de iyi hissediyorum bu bilinçaltımın rüyalara ciddi etkisi mi ya da zaman zaman uyarı mı  veriyor?nasıl açıklarsın bu durumu
Karga Rüya Bilgesi (483k puan)  
Elbette uyarı ve etkisi var tabiki. :)
Rüyazede Rüyakar (3.2k puan)  
Peki benim son gördüğümde ki ona hala yorum yapmadın:(onu düşünmedim halde onu gördüm ve çok mutlu uyandım.yine bilinçaltım bişeyler görüp haber mi verdi ?

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 57 okuma
22 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Ayşenur   yazdı
+9 oy
2 yorum 89 okuma
dimit 28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 44 okuma
+5 oy
0 yorum 23 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (52.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 29 okuma
Hope 20 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 35 okuma
Hope 29 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+8 oy
0 yorum 108 okuma
Emre 27 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Rüyazede (535 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
deniz develi 3 Mart Tabir kategorisinde deniz develi Rüyazede (526 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 47 okuma
Eyja 24 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (4.7k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.6k rüya

78.3k yorum

26.1k düş-ünce

4.3k üye

54 Aktif
0 Üye ve 54 misafir
Bugün : 14720
Dün : 29386
Toplam : 16910441
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 4422 e
  2. Karga Karga - 474 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 465 e
  4. Hypnos Hypnos - 273 e
  5. Kahin Kahin - 132 e
  6. Adams Adams - 69 e
  7. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 65 e
Rüya tabiri sözlüğü
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...