Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
77 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (946 puan)  
Rüyamda rüya gördüm öncelikle. O rüyada lacivert bir kumaş/kağıt her neyse artık onun üzerinde küçük yeşil üçgenler gördüm. Üçgeni oluşturan uzunlukların rengi yeşildi ama içi yeşil değil, lacivertti. Lacivert hatta siyaha yakındı. (umarım kolay hayal edebilirsiniz ancak bu kadar anlatabiliyorum)
Rüyada uyandıktan sonra ben, gördüğüm bu rüyayı bir yere yazıyorum. (bir site, bir kişi vs)  rüyamı yorumlayan kişi, reelde verdiği bilgilere güvendiğim ve inandığım, tanınmış bir insan. Rüya yorumum için şunu yazmıştı:
"Rüyada daire görmek, aşk ile ilgili durumları temsil eder. Bu rüya ise o kişinin bu konuyla ilgili acı çektiğini gösterir"
Evet, yorumda daire yazıyordu. Oysaki ben üçgen görmüştüm. Daire kelimesini okurken zihnimde kırmızı rengi hafif de olsa hayal ettim.
"O kişi" dediği kim bilmiyorum. Ya karşı cins, ya da benim. Bu yüzden rüya yorumunuzla beraber hisleriniz de benim için önemli.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

0 oy
Rüyazede (946 puan)  
Tırnak içine aldığım kısmın ikinci cümlesinin aslı şu şekilde: "o kişinin bu konuyla ilgili acı çektiği bir şey var"
Doğru olanı bu ve anca hatırlayabildim bunu dikkate alabilirsiniz.
Şöyle bir şey daha oldu: rüya bittikten sonra uyku ile uyanıklık arasında bana verilen mesajı (yani rüya yorumunu) unutmamak için istemdışı zihnimde tekrar ettim ve sonra uyudum.
0 oy
Rüya Ustası (54.7k puan)  
Böyle bişey bende görmüştüm yanımda biri oturuyordu yüzüne bakarak konuştum yüzünü görmedim sesini duyuyodum açık havada bi sedirde oturuyoduk, bana rüyalarını yorumla dedi, bende beceremiyorum dedim. Karşımızda bi masanın üstünde mavi işlemeli porselen kahve fincanı yanında aynı şekilde bi sürahi bi kaç bişi daha vardı hatırlamıyorum. Bak şuraya şimdi yorumla bunları dedi. Bende kitaptan okur gibi çatıe çatır yorumluyodum uyandım :)
Rüyazede (946 puan)  
Sizinki de ilginçmiş :)
Rüyazede (946 puan)  
Rüyamı yorumlayabilecek biri var mı? :(
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
bu benim tabirim değildir eski alimlerin bu konudaki görüşünü aktarıyorum rüyada rüyanın yorumlanması  yalancının vereceği bir haberdir aağer rüyayı yorumlayan doğru sözlü biri ise tabir aynısı ile ele alınır. umarım yardımı olur.
Rüyazede (946 puan)  
Evet rüyayı tabir eden kişi doğru sözlü birisi ve her dediğini ciddiye alıp çevremdekileri de uyarırım. Teşekkür ederim yardımı oldu.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
rica ederim.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
daire ve üçgen arasındaki anlaşmazlık sanki bir yanlış anlaşılmayı çağrıştırdı bana ama kırmızı evet aşkı işaret edebilir. belki bir daire içinde kısılmış olabilirsin demiş olabilir. dairenin dışına çık demiş olabilir. yani daha geniş pencere demek istemiş olabilir.  bunlar tahminlerimdir.
Rüyazede (946 puan)  
Size kesinlikle katılıyorum. Bana da yanlış anlaşılmayı çağrıştırdı çünkü uyumadan (yani rüyadan) önce bir şey gördüm ve sinirlendim. Rüya bana yanlış anladığımı vurgulamış olabilir.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
beyin bizim düşüncemizin çok ötesindedir ve hayatın stresinden farkında olmadığımız konuları bize rüyada mesaj olarak iletebiliyor. bu konuda araştırma yapıp burada paylaşacağım. ayrıca kozmik bilinç diye bi yazım vardı.  oda ilginç bir yazı  üyelerin katılımını istedim ama heralde üyeler sadece kendi rüyalarıyla ilgileniyorlar.
https://www.ruyadaruya.com/47243/ruyada-kozmik-bilinc-hayal-otesine-gecis-deneyimi-olanlar-varmi
Rüyazede (946 puan)  
Bilgilendirme için teşekkür ederim yazınıza bakacağım.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 245 okuma
+6 oy
1 yorum 68 okuma
25 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
26 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 53 okuma
+4 oy
3 yorum 138 okuma
11 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.7k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 19 okuma
9 Mart Tabir kategorisinde Sena__ Karabasan (486 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 35 okuma
27 Ocak Rüya kategorisinde Liz Rüya Yorumcusu (16.1k puan)   yazdı
0 oy
3 yorum 70 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 75 okuma
6 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.4k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
0 oy
0 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...