Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
55 okuma
İstihare kategorisinde Karabasan (-255 puan)
sırada otrmuş kişiler vardı. Ben bir beyaz kğıda imza attım kağıtta yzılr vrdı. Fkt imzam güzel değldi ve alay ettiler. Uzun bir çalşmdn sonra güzel bir imza attım. Bu arada beni koruyn svdğm kız vardı. Bndn 1 ymurta istdi. Ymrta yoktu

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Rüya Yorumcusu (13.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Sırada oturmuş kişiler muhtemelen seninle aynı zamanda istihare ettiğin konunun benzeri için kendi adlarına aktiviteye girmiş kişiler.Beyaz kağıda yazıların altına imza atman daha önceden belirlenmiş bir konu üzerine senin bu konuya dair şart altına girdiğini gösterir.Bu muhetemelen istihare ettiğin kişi ile ilgili kendi kendine koyduğun ve dışarıya deklare ettiğin bir şey.Örneğin asla ondan başkası ile evlenmeyeceğim,odan başkası olmayacak vs gibi bir şey.Hatta bu diğer insanların önünde ettğin bir yemin bile olabilir.

Ancak bu ister yemin,ister söz vs olsun altına attığın imza bu işte tam bir netlik içinde olmadığını ilk başlarda biraz çevreye dair gösteri niteliğinde olduğunu ancak zaman içinde bunu tam ve net olarak istediğini anlıyorsun.Bu zaman zarfında istihare ettiğin kişi ile de ortak bir platforma geliyorsun(kahvaltı-sözlenmek)ancak bu fırsatın bir adım sonrası için hiç hazırlıklı değilsin.

Kahvaltı yapılan ortam sizin eviniz ise "yumurta" yani kahvaltıya dair en temel olması gereken temel gıdalardan biri evinizde yok,her yeri aramanız vs nafile.Yumurtanın esas olması gereken buzdolabında bulamayınca nafile işler ile uğraşıp her yere bakıyorsunuz.

Bu rüyanın özeti ilk başta ki belki de yaşınıza dair olan istihare ettiğiniz kişi için gençlik isteği gibi başlayan şey artık iyice netleşmiş.Bu konuda sıkıntı yok.Sözlenip,kahvaltı etmenizde belli bir merhale ilerlediğinizi gösterir.Ancak bu noktadan sonrasına yani istihare edilen kişinin bu noktadan sonra ki basit ve en temel isteklerine bile hazırlık değilsiniz,çünkü tüm planlamanız şu an ki noktaya kadardı,bundan sonrasını sanırım hiç düşünmediniz.

Bu konuları ele alıp nelere hazırlıklı olmam gerekir diye düşünür ve onları da en kısa zamanda tamamlarsanız ,konu pozitif manada ilerler.Yoksa yerinizde sayar vakit kaybedersiniz.

DAB,

Selamlar
Karabasan (-255 puan)
yorumunuz için sağolun :) galiba biraz daha zaman geçmeli ki ortada olan temel sağlamlaşsın
+7 oy
Rüyakar (2.3k puan)
istihare rüyanız sevdiğiniz kızla evlenmek ise evlilik olmayacağı anlamına geliyor. :( yumurta için yok demişsiniz. herşeyin hayırlısını diliyorum.
Karabasan (-255 puan)
ben evet dedim de yumurta yoktu dolapta
Rüyakar (2.3k puan)
yumurta görmediniz sonuçta? evet demeniz birşeyi ifade etmiyor
Karabasan (-255 puan)
doğru olabilir. Fakat yumurtanın değişik anlamları olduğundan bir bütün olarak değerlendirilmesi lazım. Yorumunuz için sağolun
Rüyakar (2.3k puan)
elbette, ama simgesel olarak yumurta gördünüz mü?
Karabasan (-255 puan)
şimdi kahvaltı gibi bir şeydi. Ve sanırsam söz gibi bir şey vardı aramızda. Sadece 1 yumurta istedi ve o da dolapta yoktu. Fakat aklımda canlandı yumurta. Evde başka yerleri aradım ama bulamadım sonra heralde almaya gidecektim ama uyandım
Rüyakar (2.3k puan)
sizi anlıyorum, en doğrusunu Rabbim bilir.. umarım istediğiniz gibi olur.
Karabasan (-255 puan)
inş hayırlısı ne ise o olur

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 26 okuma
9 Kasım İstihare kategorisinde yok Karabasan (-255 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 56 okuma
26 Ağustos İstihare kategorisinde Ela Rüyazede (254 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 15 okuma
3 gün önce İstihare kategorisinde bengiefe Rüyazede (77 puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 44 okuma
10 Eylül İstihare kategorisinde Buse58 Rüyazede (87 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 30 okuma
3 Eylül İstihare kategorisinde Adams Karabasan (-193 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 34 okuma
+3 oy
1 yorum 23 okuma
+3 oy
1 yorum 26 okuma
8 Ağustos İstihare kategorisinde Ali kemal Karabasan (-90 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 29 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

106 Aktif
5 Üye ve 101 misafir
Bugün : 11432
Dün : 27491
Toplam : 11657088
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 340 e
  2. Likya - 185 e
  3. Karga - 76 e
  4. yok - 60 e
  5. Ruyaninmeali - 53 e
  6. sonsuz - 39 e
  7. Tolgahan - 38 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...