Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
46 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Sevgili

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

100 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Sevgılı

Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine; sevgilinizle, aranizda tartisma çikarak ayrildiginizi görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacagina isarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Sevgili

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, Aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

Rüyada eski sevgiliyi görmek, sevgilisi olanlar için ayrı, sevgilisi olmayanlar için ayrı şekilde tabir edilir. Kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi bitecek demektir. Fakat hayatında kimsenin olmadığı birisinin rüyasında eski sevgilisini görmesi rüya sahibi için yeni bir birliktelik anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka adım atacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek tek bir şekilde tabir edilmez, bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir. Bununla birlikte evli olan bir kadının ya da evli bir erkeğin rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİDEN MEKTUP ALMAK

Rüyada sevgiliden aşk mektup almak kişinin en çok istediği dileğinin gerçekleşmesi ve büyük bir saadet yaşaması anlamına gelir. Rüyada sevgiliye aşk mektubu yazmak da sevince, ferahlığa ve huzur bulmaya işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE GEZMEK

Rüyada eski sevgiliyle gezdiğini görmek mutlu ve güzel günlere işaret eder. Rüya sahibi tüm isteklerine kavuşacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE KAVGA ETMEK

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek rüyanın tam tersine güzel bir izdivaca işaret eder. Rüyasında eski sevgilisiyle kavga ettiğini gören kişi güzel bir evlilik yapacak demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVGİLİ GÖRMEK

Rüyada sevgili görmek her zaman güzeldir ve yaşanacak güzel haberlere ve mutlu gelişmelere işaret eder. Gerek mutlu ve sevinçli haberler gerekse yaşanacak güzel günler anlamına gelir. Sevgiliyi suratsız ve sevimsiz görmek yaşanacak tatsızlıklara işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVDİĞİ KIZI GÖRMEK

Rüyada eski sevdiği kızı gören kişi üzerindeki ağır maddi sorumluluk nedeni ile bir süre daha sıkıntı çekecek demektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE KONUŞMAK

Rüyayı gören kişinin, birçok sıkıntı yaşadıktan ve birçok insanla uğraştıktan sonra hayırlı bir karar vereceğine, bu sayede kendisine olan güvenin artacağına, sorunlarını teker teker aşacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, ardından bu kişiye açılacağına ve birlikte çok güzel bir ilişkiye yelken açacaklarına yorumlanır. Rüyada eski sevgili ile konuşmak ve tartışmak, güzel başlayan bir arkadaşlığın araya girecek maddiyat yüzünden sıkıntıya düşeceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına ve eldeki zenginliğin bir kısmının bir yalancı yüzünden kaybedileceğine işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE GÜLMEK

Çıkarları için dostlarına sırtını çeviren bir kişi ile muhatap olunacağına, bu kişi yüzünden büyük bir sorunun ortasına düşüleceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına tabir edilir. Rüyada eski sevgili ile gülmek ve üzülmek, sorunların bir anda patlak vereceğine, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına ve sinirli ve aksi bir kişinin emrinde çalışılacağına delalettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVGİLİ GÖRMEK
Rüyada sevgili görmek; sevinç ve mutluluğa delalet eder. Genellikle hayra yorumlanan rüyalar arasındadır. Kişiye göre yorumu değişmekle birlikte sevgili olanlar arasındaki ilişki dinamiğine bağlı mesajlar içerir. Rüyada sevgili görmek, bekar kişiler için evliliğe veya rüyanın içeriğine göre iki kişi arasındaki tutkunun azaldığına ayrılığın kaçınılmaz olacağı anlamına da gelebilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Görmek Nasıl Yorumlanır
Kişinin rüyada sevgili olduğu kimse ile mutlu olduğunu görmesi, hoşça vakit geçirmek, birlikte yapmaktan hoşlandıkları şeylerle ilgilenmeleri, birlikte alışverişe çıkmaları, evlilik ile sonuçlanacak gelişmelere delalet eder.
Rüyada sevgili olduğu kişinin kendisiyle ilgilenmediğini, mutsuz olduğunu veya başka biriyle ilgilendiğini görmek, aralarındaki sevginin gücünü kaybettiğine, ayrılıklarının söz konusu olacağı anlamına gelir.
Sevgili ile tartıştığını ve kavga ettiğini ve çok üzüldüğünü  görmek, karşılıklı fikir ayrılıklarının başladığına veya anlaşamadığınız bir konuda mutabık olacağınız anlamına da gelebilir.
Sevgilisi olmayan bekar kişinin, biri ile rüyada sevgili olduğunu görmesi, hoşlanacağı biri ile tanışmaya, aşık olup bir ilişkiye başlamasına delalet eder.
Rüyada sevgili, erkek veya kadın arkadaş görmenin diğer yorumlarının neler olduğunu incelemek için yazının devamına bakabilirsiniz.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliyi Görmek
Rüyada sevgiliyi görmek, ikisi arasındaki bağlılığa, duygu yoğunluğuna delalet eder. Sevgiliyi ağlarken görmek, dargın olanlar için barışmaya, sevinç ve mutluluğa yorumlanır. Rüyada sevgiliyi öpmek, müjdeli bir haber almaya, evlilik teklifi etmeye veya almaya işaret eder. Sevgili ile kavga ettiğini görmek, fikir ayrılığına yada anlaşamadıkları bir konu üzerinde hemfikir olmalarına tabir edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Kız Arkadaş Görmek
Rüyada kız arkadaşının olduğunu görmek bekar biri için, mevcut kız arkadaşları içinde biriyle arkadaşlık ilişkilerinde duygularının yoğunlaşmasına ve bir birlikteliğe adım atacaklarına, sevgili olacakları anlamına gelebilir veya arkadaşlıkları iyi bir dostluğa dönüşebilir.
Rüyada tanımadığı bir kız arkadaşı ile sevgili olduğunu görmek, yeni biriyle tanışmaya, aşık olmaya delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Erkek Arkadaş Görmek
Hayatında erkek arkadaşı olmayan birinin rüyada bir erkek arkadaşı olduğunu görmesi, yeni biri ile tanışmaya, aşık olup, sevgili olacaklarına, olumsuz düşünce kalıplarının dışına çıkmaya, karşı cinse yeniden güven duymaya delalet eder.
Rüyada tanıdığı bir erkek arkadaşını görmek, dostluklarının gelişmesine veya aralarındaki arkadaşlığın, özel bir ilişkiye doğru ilerlemesine,, duygularını karşılıklı paylaşarak, sevgili olacaklarına işaret eder.
Rüyada bir erkek arkadaşının öldüğünü görmek, yeni bir arkadaşlığın başlayacağına, kaybettiği öz güvenini yeniden kazanıp, farklı bir sürece girmeye ve mutluluğa yorumlanır.
Rüyada yaşadığınız ilişkide sevgili olduğunuz erkek arkadaşınızın sizden ayrıldığını görmek, arkadaşınıza güven duymadığınız a, kaybetme korkusuna delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sevgilisini başkası ile evlenirken gören kimse onu kaybetmekten korkar. Bu rüya sevgilinize karşı aşırı bağımlı olduğunuzun ve tüm hayatınızı ona yönelik yaşadığınızın göstergesidir. Biraz daha kendinize zaman ayırmalı ve onu daha rahat bırakmalısınız. Yoksa sevdiğiniz kişiyi kaybedebilirsiniz.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Telefonda Konuşmak
Rüyada sevgili olduğu kişi ile telefonda konuştuğunu görmek, aralarında bir iletişim sorunu olduğuna ve ona karşı çok özlem duyduğuna, delalet eder. Bazen de sevgiliden gelecek bir habere veya onun aramasını beklediğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Ölmüş Birisi İle Sevgili Olmak
Rüyada ölmüş biri ile sevgili olan kimse eğer o ölüyü tanıyorsa, onun ailesinden yardım göreceğine veya o kişinin akrabalarından olan birisi ile gönül ilişkisine gireceğine işarettir. Bazen de bu rüya ölmüş o kişiye dua etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. Rüyada ölmüş kişi tanınmıyorsa size layık olmayan ve üzüleceğiniz bir aşk macerasına gireceğinizin ve bu nedenle bir hayli yıpranacağınızın habercisidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek
Rüyada sevgili ile kavga ettiğini gören kişi, gerçek hayatında sevgilisi var ise aralarındaki muhabbetin artmasına, güzel vakit geçirmeye işaret eder. Sevgilisi olmayan bir kişinin böyle bir rüya görmesi, yeni bir ilişkiye başlayıp sevgili olacaklarına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak
Rüyasında sevgilisi tarafından aldatılan kimse gerçek hayatta onunla kavga eder veya söylediği bir şeyden dolayı araları açılır. Bu rüya yakında sevdiğinizle aranızda çıkacak bazı problemlerin habercisidir. Sevgilinize karşı daha sabırlı olmalı ve her şeyi büyütmemeye çalışmalısınız.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilinin Elini Tutmak
Rüyada sevgilisinin elini tuttuğunu gören kişi, aralarında karşılıklı bir güven olduğuna, birbirlerinden destek aldıklarına işaret eder. Birbirini seven ve güven duyan bu iki kişinin ilişkilerini ilerletip aile kurmak istemelerine de yorumlanabilir. Sevgilisi ile elele tutuşan kişi ruhen ve bedenen kendine yakın bulduğu bu kişiye evlilik teklifi eder veya evlenme teklifi alacak demektir. Aradığını bulmuş olmanın huzuru ile mutlu geçecek günlerin habercisidir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunu Görmek
Rüyasında birden fazla sevgili gören kimseye büyük bir kısmet çıkar, hayatı yoluna girer, her anlamda bereketli ve güzel bir dönem geçirir. Bu rüya kişinin talihli olaylar yaşamasına, insanlarla güzel ilişkiler kurmasına, çevresi tarafından sevilmesine ve saygı görmesine de işaret edebilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek
Rüyada eski sevgiliyi görmek, ayrıldıktan sonra onunla yaşanmış geçmişini hep hatırladığı anlamına gelir. Eski sevgiliye olan hislerin bitmemiş olmasına veya birlikte yapmak isteyip, yapamadıkları şeylere karşı duyulan pişmanlığa yorumlanır.
Bir başka yorumu da yeni biriyle tanışıp hoşlanmaya, sevgili olmalarına ve hayatına girecek yeniliklere delalet eder.
Evli birinin eski sevgilisini rüyasında görmesi, evliliğinde mutsuz olduğuna veya eski sevgilisini unutamadığına, onunla ilgili bazı düşüncelerin hep aklında dolaştığı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bir Akraba İle Sevgili Olmak
Rüyasında bir akrabası ile sevgili olan kimse o akrabasından yardım görür veya o akrabasına benzeyen bir kişi ile gönül ilişkisine girer. Bu rüya genellikle kişinin yaşayacağı aşk macerasıdır ve kiminle birlikte olacağı konusunda bazı ipuçları verir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Gezdiğini Görmek
Rüyada sevgili ile gezdiğini ve mutlu olduğunu görmek, ilişkilerinin uyum içinde olduğuna, evlilik kararı alarak birlikteliği geleceğe taşımaya, sevinçli, mutlu, güzel günlere yorumlanır.
Rüyada sevgili ile mutsuz, yüzler asık bir şekilde konuşmadan dolaşmak, aralarında bir kırgınlık olduğuna veya böyle bir durum var ise barışmak için gayret edeceklerine delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Seyahat Etmek
Rüyasında sevgilisi ile seyahat eden kimse onunla bir yolculuğa çıkar veya birlikte güzel vakit geçirecekleri bir yere gider. Bu rüya bazen de sevdiği kişi ile evlenmeye, mekan değişikliğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya da yorulabilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisinden Ayrıldığını Görmek
Rüyada sevgilisinden ayrıldığını görmek ve üzülmek, sevgilisi olan bir kişi için kaybetme korkusu taşıdığı anlamına gelir. Bir başka yoruma göre de, lişkileri bir şekilde sekteye uğrayan sevgililerin, birbirini yanlış anlayıp, iletişim kuramadıklarına veya tek taraflı bir sevginin olduğuna işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Yemek Yemek
Rüyasında sevgilisi ile yemek yiyen kişinin ailesi huzurlu, bereketli ve mutlu olur. Bu rüya sizin için oldukça güzel bir dönemin başlangıcını işaret eder. Bazen de bu rüya yaşayacağınız mutlu bir gönül ilişkisinin habercisidir. Karşınıza çıkacak ve sizi çok mutlu edecek bir kişi ile yaşayacağınız mutlu anlara, onunla birlikte beraber bir hayata adım atacağınıza da yorulabilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisinin Annesini Görmek
Rüyada gerçek yaşamında sevgili olduğu kişinin annesini görmek, sevgilisi ile birlikte gelecek planı yapacaklarına ve hatta aileleri tanıştırmaya, evlilik kararı almalarına yorumlanır.
Sevgilisi olmayan bir kişinin böyle bir rüya görmesi, kısmetinin açılmasına, evlilik için biri ile tanışmak ve bu konuda aracılık etmek isteyen bir kişinin varlığına, yakın zamanda bu konuda gelişmeler yaşanacağına işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Hoşlandığınız Kişi İle Sevgili Olmak
Rüyada hoşlandığınız kişi ile sevgili olduğunuzu görmeniz, yakında ona açılacağınıza ve eğer rüyada mutlu iseniz bu teklifinizin kabul göreceğine işarettir. Bazen de bu rüya yeni bir aşka yelken açmaya, farklı birisi ile tanışıp onunla mutlu olacağınıza işarettir. Eğer hoşlandığınız kişinin yüzü asıksa onun sizin için hayırlı olmadığının göstergesidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliye Sarılmak
Rüyada sevgiliye sarılmak, ilişkisi olan biri için, sevinç ve mutluluğa, duygusal derinliklerinin artmasına, kırgın iseler barışmaya, uzakta olanların kavuşmasına, güven duygusunun artmasına delalet eder.
Sevgilisi olmayan bir kişinin, rüyada sevgilisinin olduğunu ve ona sarıldığını görmesi, aradığı aşkı bulmasına, seveceği kişi ile karşılaşmasına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Buluşamamak
Rüyada sevgilisi ile birlikte olmak isteyen fakat bir türlü onunla buluşamayan kimse gerçek hayatta sevdiği ile arasındaki tüm sorunları halleder ve onunla evlilik yolunda adım atar. Bu rüya, yakında tüm isteklerinize kavuşacağınıza ve aşk ilişkinizde her şeyin sizin istediğiniz gibi gerçekleşeceğine de yorulabilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Öpüşmek
Rüyada sevgili olduğu kimse ile öpüşmek, ona karşı ilgisinin arttığına, zaman içinde daha çok bağlanmaya, ruhen ve bedenen onunla olmak istediğine yorumlanır. Sevgili ile öpüşmek, ayrıca sevinçli ve güzel bir haber almaya veya gelecekle ilgili bir karar vermeye, evliliğe işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Tarafından Aldatıldığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisi tarafından aldatıldığını görmesi gerçek hayatta onunla kavga eder veya söylediği bir şeyden dolayı araları açılacağına yorumlanır. Sevgili tarafından aldatıldığını görmek yakında sevdiğinizle aranızda çıkacak bazı problemlerin habercisidir. Sevgilinize karşı daha sabırlı olmalı ve her şeyi büyütmemeye çalışmalısınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Olduğu Kişinin Babasını Görmek
Rüyada sevgili olduğu kişinin babasını görmek, ondan çekindiği için duygularını tam olarak ifade edemediği anlamına gelir. İlişkilerini evliliğe taşımak isteyen kişilerin evde otorite olan babanın birlikteliğe karşı çıkmasından duydukları korkuya işaret eder. Babanın davranış ve yüz ifadesi yorum için önemlidir. Yüzü gülüyorsa ilişkilerini onayladığı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Seyahat Ettiğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisi ile seyahat ettiğini görmesi seyahat eden kişinin onunla bir yolculuğa çıkar veya birlikte güzel vakit geçirecekleri bir yere gider. Sevgilisi ile seyahat ettiğini görmek, sevdiği kişi ile evlenmeye, mekân değişikliğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya yorumlanmaktadır
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Arkadaşıyla Sevgili Olduğunu Görmek
Rüyada samimi olduğu karşı cinsten bir arkadaşı ile sevgili olduğunu gören kişinin, ona karşı bazı duygularını bastırdığı anlamına gelir. Yakın zamanda bu konuda bazı gerçeklerin ortaya çıkması ve bu durumun tek taraflı olmadığına ve sevgili olacaklarına işaret eder.
Evli bir kişinin böyle bir rüya görmesi de yine yaklaşık aynı anlamları içerir. Arkadaşına gizli bir hayranlık duyduğuna, ona karşı karşı cinsel dürtüler hissettiğine veya eşine olan ilgisinin azalmasına, başka kişilerle de ilgilendiği gibi bir çok anlama gelebilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Bir Akraba İle Sevgili Olduğunu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında bir akrabası ile sevgili olduğunu görmesi o akrabasından yardım göreceğine veya o akrabasına benzeyen bir kişi ile gönül ilişkisine gireceğine. Rüyada bir akraba ile sevgili olduğunu görmek kişinin yaşayacağı aşk macerasıdır ve kiminle birlikte olacağı konusunda bazı ipuçları vereceğine yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Olduğu Kişiyi Evlenirken Görmek
Rüyada sevgili olduğu kişiyi başka biri ile evlenirken görmek, bilinç altında kendini ona layık görmemek, aşırı bağımlı olmak ve bundan dolayı kaybetmek endişesi yaşadığına delalet eder.
Kişi böyle bir rüya görüyorsa, özgüvenini yükseltmeli, kendisine daha fazla zaman ayırıp, eksik bulduğu yönlerini geliştirmek için gayret etmesi gerekir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Yemek Yemek Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisiyle yemek yediğini görmesi ailesi huzurlu, bereketli ve mutlu olacağına yorumlanmaktadır. Bu rüya sizin için oldukça güzel bir dönemin başlangıcını işaret eder. Bazen de bu rüya yaşayacağınız mutlu bir gönül ilişkisinin habercisidir. Karşınıza çıkacak ve sizi çok mutlu edecek bir kişi ile yaşayacağınız mutlu anlara, onunla birlikte beraber bir hayata adım atacağınıza yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak
Rüyada sevgili tarafından aldatıldığını görmek, aralarında güven duygusunun gelişmediğine delalet eder. Sevgili olduğu kişiye karşı yoğun duygular besleyen kişi, onun kendisine gereken değeri vermediğini hissediyor olabilir. Bu rüya tek taraflı bir ilişkinin habercisi de olabilir ve yakın zamanda bu durumla ilgili gerçekler ortaya çıkacaktır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüya Hoşlandığınız Kişi İle Sevgili Olduğunu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgili olduğunuzu görmesi, yakında ona açılacağınıza ve eğer rüyada mutlu iseniz bu teklifinizin kabul göreceğine işarettir. Bazen de bu rüya yeni bir aşka yelken açmaya, farklı birisi ile tanışıp onunla mutlu olacağınıza işarettir. Eğer hoşlandığınız kişinin yüzü asıksa onun sizin için hayırlı olmadığına yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Yolculuğa Çıkmak
Rüyada sevgili ile bir yolculuğa veya seyahate çıktığını gören kişi, geleceğe doğru birlikte bir adım attıklarına, birbirlerine olan güvenlerine ve sevgiye delalet eder. Bu beraberlik yakın zamanda evlik ile sonuçlanacak gelişmelerin yaşanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuvaya kurmak anlamına gelir.
Sevgilisi olmayan bekar birinin böyle bir rüya görmesi, gideceği bir yolculukta, hayatında olmasını istediği kişi ile tanışmasına, aşık olmaya delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK
Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir.
Rüyada görülen eski sevgili: Rüyanızda her bir şekilde eskiden olan sevgilinizi görmeniz yenilik ve barışa tabir edilir.
Sevgilisi olduğu halde Rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisinin biteceğine yorumlanır. Ama sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işarettir.
Yine eski olan sevgili rüyada görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak Mutluluğa işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Yemek Yediğini Görmek
Rüyada sevgili olduğu kişi ile yemek yediğini görmek, birlikte ortak bir gelecekleri olduğuna, huzurlu ve bereketli bir yuvaya delalet eder. Sevgili ile yemek yemek, hali hazırda bir ilişkisi olmayanlar için yeni bir dönemin başlangıcını haber verir. Hoşlanacağı biri ile tanışmaya, sevgili olacaklarına ve mutluluğa, gelecek güzel günlere yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÜLER YÜZLÜ GÖRMEK
Güzel habere işaret ederken sinirli ve kızgın görmek de tartışmaya işaret eder. Bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunu Görmek
Rüyada birden fazla sevgilisi olduğunu görmek, şıp sevdi, uçarı bir kişiliğe, tatminkar olmayan ve ne istediğini bilmeyen biri olduğu anlamına da gelir. Kişi böyle olmaya devam ederse, bu rüya yalnız kalacağının habercisidir
Birden fazla sevgili görmek, bazen de kısmetinin artmasına, hayal dahi edemediği bir ilişkiye, şanslı olduğu güzel günlere yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE GEZMEK
Murada ermeyi ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Buluşamamak
Rüyada sevgili ile bir türlü buluşamadığını görmek, kaybetme korkusuna delalet eder. Karşılıklı gösterilen bütün çabaya rağmen ayrılığın haberci olmakla birlikte, rüya içindeki diğer semboller ile tam tersi bir duruma yani bütün engellere rağmen kavuşmanın gerçekleşmesine de yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE BARIŞMAK
Ayrılığa işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Hoşlandığı Kişi İle Sevgili Olduğunu Görmek
Rüyada hoşlandığı kişi ile sevgili olduğunu görmek, gerçek yaşamda bastırılan duyguların açığa çıkmasına delalet eder. Bazı durumlarda yeni bir ilişkiye başlamak anlamına da gelebilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KAVGA ETMEK
Tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak gibi şeyleri görmek ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğine işaret eder. Evli olanların rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Akrabası Olan Biriyle Sevgili Olduğunu Görmek
Rüyada akrabası olan biriyle sevgili olduğunu görmek, o kişiden sevgi ve saygı görmesine veya ona benzeyen biri ile tanışıp bir ilişki yaşayacağı anlamına da gelebilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sevgili olmak
Güzel habere yorumlanır. Rüyada sevgili olduğunuz kişiyle kavga etmek ise bekarlar için evliliğe, evliler için dedikoduya işaret eder.
Rüyada sevgili olmak, bekar kız yada erkek için, güzel bir evliliğe delalet eder.
Evliler için rüyada sevgili olmak, Aile hayatına dikkat etmesine yorumlanır.
Yine Rüyada sevgili olmak, sevgilisi olanlar için tartışmaya, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğine işaret eder.
Hayatında kimsenin olmadığı birisinin Rüyasında sevgili olması, yeni bir birliktelik anlamına gelir. Kişinin yeni bir aşka adım atacağına yorumlanır.
Yine rüyada sevgili olmak farkında olmadan birine bağlanmaya başlanacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE BARIŞMAK
Rüya sahibinin, moralini yerine getirecek ve birçok sorununu alıp götürecek bir işe soyunacağına, bu işten kazanacağı para sayesinde hayallerindeki eve kavuşacağına, birçok insanın “olmaz” ya da “zor yapılır” dediği bir projeyi gerçeğe dönüştüreceğine ve geçmişte yaşadığı bir kalp kırıklığını gidereceğine alamettir. Rüyada eski sevgili barışmak ve sarılmak, yapılan hataların telafi edileceği, ne olursa olsun dikkatli davranıp tekrarlanmamasının sağlanacağı, zorlu bir kişinin yelkenlerini suya indirmesi için çalışılacağı, hayırlı bir karar verileceği, bu karar doğrultusunda zahmetli bir yolun kolayca aşılıp hedefe varılacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?
Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir.
Rüyada görülen eski sevgili: Rüyanızda her bir şekilde eskiden olan sevgilinizi görmeniz yenilik ve barışa tabir edilir.
Sevgilisi olduğu halde Rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisinin biteceğine yorumlanır. Ama sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işarettir.
Yine eski olan sevgili rüyada görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak Mutluluğa işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE TARTIŞMAK
Sevgi dolu bir yuva demektir. Aile bireylerinden iş dolayısıyla kısa bir süre de olsa uzak kalınacağına, bu dönem içerisinde yokluklarının çok hissedileceğine, bu yüzden dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına işarettir. Rüyada eski sevgili ile tartışmak ve kavga etmek, olmaması gereken deyim yerindeyse talihsiz bir durumla karşı karşıya kalmaya, ağır geçecek bulaşıcı bir hastalıkla uğraşmaya, uykusuz kalmaya, beslenmeyle ilgili olarak yaşanan sıkıntının daha da ilerlemesine ve bir uzmanla görüşmek zorunda kalmaya rivayet edilir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÜLER YÜZLÜ GÖRMEK
Güzel habere işaret ederken sinirli ve kızgın görmek de tartışmaya işaret eder. Bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ TARAFINDAN TERK EDİLMEK
İki şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin, sevgilisi varsa aralarında yaşanmış olan bir tatsızlığın ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, evlilik yolunda yeni bir adım atacaklarına ve daha önce bitirilmiş bir çalışma sayesinde kazanç elde edeceklerine yorulur. Eğer sevgilisi yoksa yeni bir aşka yelken açıp mutluluğu yakınındaki bir kişi ile yakalayacağına alamettir. Rüyada eski sevgili tarafından sebepsiz terk edilmek, verilen emeklerin boşa gideceği bir sorunla baş etmek için yardım istenen bir kişiden destek alınamayacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan bağların koparılacağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE GEZMEK
Murada ermeyi ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE MUHABBET ETMEK
Yeni bir başlangıç yapmaya, daha önce gidilmiş ya da denenmiş yollardan geçmeyip kendi yolunu açmaya, farklı işlere ve büyük başarılara imza atmaya, verilen şansları iyi bir şekilde değerlendirmeye, zorluklarla geçen ve çok zarar ettirecek bir durumdan kurtulmaya ve bu konuda yardımcı olan bir kişiye teşekkür etmeye işarettir. Rüyada eski sevgili ile sohbet edip çay içmek, huzur dolu bir ortama girileceğine, bu ortamda karşılaşılacak bir kişi ile bazı konularda sohbet edileceğine, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına delalettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE KAVGA ETMEK
Tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak gibi şeyleri görmek ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğine işaret eder. Evli olanların rüyasında eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE EVLENMEK
Kişi, içinde ukde kalmış şeylerden ve kendisini rahatsız eden sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacak, işlerinde başarılı bir döneme girecek, planladığı şeyleri yoluna çıkacak bazı engellemelere rağmen gerçekleştirecek, gelen bütün fırsatları en iyi şekilde kullanacak ve huzursuzluk yaratan bir durumu ortadan kaldıracak demektir. Rüyada eski sevgili ile isteksizce evlenmek, yapılan çalışmaların büyük bir sıkıntının kapısını açacağına, bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, bir sağlık sorunu yüzünden uzun süre kendisini toparlayamayacağına, istediği projeleri yapamayacağına, haksızlıklarla uğraşacağına ve dertlerinden bir türlü kurtulamayacağına alamet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Görmek
Rüyada sevgili görmek genel olarak hayra yorulmaktadır.
Bekarsanız ve bir ilişkiniz varsa, rüyada sevgili görmek iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Birbirinin zıttı olan bu yorumlardan ilkine göre ilişkiniz evliliğe doğru gidecek demektir. Bir diğer tabire göre rüyada sevgili görmek, rüyayı gören kişinin sevgilisine karşı olan hislerinin azalacağına işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz sevgilinizle hoşça vakit geçiriyorduysanız, bu rüya sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağının habercisidir. Eğer rüyanızdaki sevgiliniz asabi davranışlar sergilemişse, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılıyor demektir. Bu dedikodular yüzünden gerçek yaşamdaki sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir.
Sevgilisi olmayan bekar birinin rüyada sevgili görmesi, mutlu bir beraberlik yaşayacağının müjdesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE ARKADAŞ OLMAK
Büyük çabalar sonucu bir türlü yapılamayan bir çalışmanın tanışılan bazı kişiler sayesinde gerçekleştirileceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına, karanlıkların aydınlanacağına, zor durumların kısa zamanda ortadan kalkacağına, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına ve rahat bir nefes alınacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgili ile arkadaş olmak ve birlikte çalışmak, sorunlu geçen bir dönemin kapanacağı, yalancı bir kişinin işlere engel olmaya çalıştığı bir işin gerçekleştirileceği ve hayırlı bir iş kapısının açılacağı anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada eski sevgili görmek
Rüyada eski sevgili görmek borçlarınızın canınızı sıkacağına delalet eder.
Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle arasında bazı tartışmalar geçebilir. Evde çeşitli huzursuzluklar yaşanabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE İLGİLİ HABER ALMAK
Güzel bir haneye sahip olacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, mevki makam sahibi olunacağına, bol kazanç elde edileceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, işlerin açılacağına ve rahat bir nefes alınacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgili hakkında kötü haber almak, aile hayatında ve iş hayatında sıkıntılı durumlarla ve üzücü olaylarla karşı karşıya kalınacağı ve sağlığı bozulacağı şeklinde yorulur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sevgili ile gezmek
Rüyanızda sevgilinizle gezdiğinizi görmüşseniz, arzularınızın gerçekleşeceğine delalet eder. Bu rüya mutlu bir evliliğin de habercisi olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİ GÖRMENİN PSİKOLOJİK YORUMU
Birey üzerinde iz bırakmış bir olayın göstergesidir ve eski sevgili, bilinçaltına ya iyi ya da bunun tam aksine kötü anıları yansıtır. Her durumda da bireyin kalbine ve beynine kazınmış, ne kadar zaman geçerse geçsin yine de içinde söküp atamadığı ve unutmak istedikçe hatırladığı yaşanmışlıklar olduğu anlamına gelir. Şüphesiz geçmişi ifade eden bir rüyadır. Bazen bireyin unuttuğunu düşündüğü ve gerçekten de hiç aklına bile getirmediği ama iyi ama kötü bir hatıranın zamansız şekilde rüyalarına girmesinin nedeni aslında kendisi farkında olmasa da yine de geçmişte kalmış bu hatıranın psikolojik olarak kendisi üzerinde etkilerinin sürdüğünü ifade eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada erkek arkadaş görmek
Rüyanızda, gerçek yaşamınızda olmayan bir erkek arkadaşınızın olduğunu görmeniz, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınızı ve onunla olan ilişkinizi bir basamak yükselteceğinizi sembolize eder.
Rüyanızda erkek arkadaşınızın öldüğünü görmeniz, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğinin işaretidir. Bu herhangi bir isteğinizden vazgeçmeniz olabileceği gibi değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolması şeklinde de yorumlanabilmektedir.
Rüyanızda erkek arkadaşınızın sizden ayrıldığını görmeniz, içsel güvensizliklerinize işaret eder. Bu rüya var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın da yüzeye çıkması olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ GÖRMEK NE DEMEKTİR?
Rüyada sevdiğini görmek, rüya sahibinin bekar veya evli olmasına göre değişmektedir. Görülen sevgilinin kız ya da erkek olmasına bakılmaksızın, rüyayı gören kişi bekar ise mutlu bir karşılaşma, evli ise aile içinde olacak mutsuzluğa işarettir. Bekarın eski sevgiliyi rüyasında görmesi, uzun zamandır ödemediği bir borçtan dolayı sıkıntıya girmesi, evliler için ise eski sevgiliyi görmek aile huzurunun bozulması anlamına gelmektedir.
Rüyada sevdiğini görmek, mevcut olan sevgiliniz ile aranızın bozulacağı anlamına gelebilir. Rüyanızda sevgiliniz ile nasıl vakit geçiyorsanız yorumu da ona göre değişmektedir. Eğer güzel vakit geçirdiyseniz sevgiliniz size hoş davranacak, aranızda bir tartışma yaşandı ise sevgiliniz arkanızdan konuşacak demektir.
Rüyada sevdiğini görmek, hayra yorumlanır. Aşk hayatında sürprizlerle karşılaşmaya, güzel anılara işaret eder. Bazen sevgilisi olanlar için ayrılığa, sevgilisi olmayanlar için yeni bir birlikteliğe yorumlanır. Rüyanızda, siz mutsuz, huzursuz buna karşın rüyanızda ki sevdiğiniz mutlu ise, rüyayı gören kişinin sevgilisine karşı olan hislerinin azalacağına işaret eder.
Rüyanızda siz mutlu ve huzurlu iken, rüyanızda ki sevdiğiniz kişi mutsuz ise, dikkatli olmanızda fayda var, sevgilinizin size karşı olan hisleri zayıflıyor demektir ve ilişkinize eskisine nazaran daha fazla özen göstermelisiniz.
Rüyada sevdiğini görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir. Rüyada sevgili görmek ile ilgili olarak detayları, farklı konu başlıklarını aşağıda bulabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada kız arkadaş görmek
Rüyanızda kız arkadaşınızın olduğunu görmeniz, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğini ifade eder. Bir arkadaşlığınız iyi bir dostluğa dönüşebilir. Rüyada görülen kız arkadaş yakında başlayacak aşk macerasına, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize de yorulabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ BAŞKASIYLA GÖRMEK
Rüyada sevdiğini başkasıyla görmek, rüyada sevdiğiniz kişiyi başkasıyla görmek iki şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kadın ise sevdiği kişinin etrafında dolaşarak onu kendi yanına çekmeye çalıştığına, bu amaç doğrultusunda elinden gelen her şeyi yapan hevesli bir kadının varlığına yorulur. Rüyayı gören erkekse, kız arkadaşına güvenmesi gerektiğine, onun başka erkeklere bakmadığına, kendisine sadık biri olduğuna işaret eder.
Yaşanılacak huzursuzluklara, yakın zamanda başınızdan geçecek kötü olayların habercisidir. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı tatsız ve acı veren olayların tekrardan yaşayabileceği anlamına gelir. Kişinin psikolojisini olumsuz yönde etkileyen bu rüya, kişinin üzülmesine, dertlenmesine, uykularının bölünmesine neden olacaktır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek
Rüyasında sevgilisi ile kavga eden kişi eğer gerçek hayatta bir ilişkisi varsa o kişi ile aralarının daha da iyi olmasına, birlikte hoşça vakit geçirmelerine ve muhabbetlerinin daha da derinleşmesine işaret etmektedir. Bu rüyayı sevgilisi olmayan bir kimse görmüşse yakın zamanda bir ilişkiye başlayacağına veya platonik olarak sevdiği kimse ile aralarında hiçbir şey olmayacağına yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİ KIZI GÖRMEK
Rüyada sevdiği kızı görmek, rüya sahibinin, uzun zamdan beri birlikte olduğu kız arkadaşı ile kendisinden kaynaklı bazı sorunların ve maddi sıkıntıların çözüme kavuşmasından sonra kısa bir zamanda evleneceğine yorulur. Uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacaklarına, hatta bu şekilde yaşlanacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisi İle Telefonda Konuşmak
Rüyada sevgilisi ile telefonda konuşan kişi ona karşı özlem duyar. Bu rüya, sevdiğiniz kişi ile aranıza bazı mesafeler gireceğine ve bu yüzden de birbirinizi özleyip sevginizin derinleşeceğine işarettir. Bazen de böyle bir rüya ondan size ulaşacak habere veya size reddedemeyeceğiniz bir teklif sunmasına yorulabilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİ ADAMI GÖRMEK
Rüyada sevdiği erkeği görmek, İş hayatında yaşadığı sıkıntıların sona ereceğine, bol kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin eskisi kadar insanlara güvenmeyeceğine, verdiği sırların ortaya çıkacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin yaklaşacağına delalet etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisinin Annesini Görmek
Rüyada gerçek hayattaki sevgilisinin annesini gören kişi sevdiği kişi ile ilişkileri daha da ciddileşerek evlilik yolunda ilk adımlarını atarlar. Bu rüya yakın zamanda kız veya erkek arkadaşınızın ailesi ile tanışacağınıza ve nişan, söz gibi bir olayın gerçekleşeceğine işarettir. Gerçek hayatta sevgilisi olmayan bir kimse bu rüyayı görse kısmetinin artmasına, eğer rüya sahibi bayansa görücü gelmesine veya arkadaşlarının tanıştıracağı bir kişiye aşık olmasına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ GÖRMEK AMA KONUŞMAMAK
Rüyada eski sevgiliyi görmek ama hiç konuşmamak, ümidinizi yitirmiş olduğunuz bir konuda tekrar bir umut ışığı görmek demektir. Bir süredir beklenti içerisine girdiğiniz bir şeyden artık sonuç alabileceksiniz. Sizin için her şey yolunda gitmeye başlayabilir. Özel hayatınızda da mutluluğunuz artabilir. Bunun en büyük nedeni ise, iş hayatında huzuru sağlamanız ve özel hayatınıza da bunun yansıması olabilir.
Rüyanızda eski sevgilinizi görürseniz, yüz yüze geldiğiniz halde aranızda herhangi bir konuşma geçmiyorsa, artık geçmiş defterlerin kapanması ve önünüze yeni şans kapıların açılmasına delalettir. Artık geçmişte takıntı hale getirmiş olduğunuz düşüncelerden sıyrılabilecek, geleceğe daha umutla bakabilecek, kendinize yetebileceksiniz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisinin Elinden Tutmak
Rüyada sevgilinin elinden tutmak, hayatınızdaki kişinin güvenilir olduğunun ve ona rahatlıkla sırtınıza yaslayabileceğinizin göstergesidir. Bu rüya bazen de ilişkinizin ilerlemesine, birbirinize olan sevginizin artmasına, doğru insanla karşılaşmanıza veya bir aile kurmaya ve mutlu, huzurlu bir yaşam sürmeye işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ GÜLERKEN GÖRMEK
Rüyada sevdiğini gülerken görmek çekilen hasretin biteceğine, başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, ruhunun da şifaya kavuşacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, arabuluculuk yapılacağına, işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine rivayet etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliye Sarılmak
Rüyasında sevgiliye sarılan kimse, yakın zamanda bir duygusal ilişkiye girer. Bu rüya sizin beklediğiniz ve olmasını istediğiniz aşk ilişkisinin yakında gerçekleşeceğine, çok mutlu olacağınız, seveceğiniz bir kişi ile tanışıp onunla ciddi adımlar atacağınıza yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ AĞLARKEN GÖRMEK
Tabirciler, ağlamayı, sevinç olarak tabir ederler. Rüyada sevgilinin ağladığını görmek, ferah ve sevince ve iyi akıbete delalet eder. Rüyada sevdiğinin, sevgilinin ağlaması bir saflık göstergesidir. Onun gözyaşları sizin yanaklarınızı yakıyorsa; bu durum sevineceğinize işarettir. Eğer üşütüyorsa üzüleceğinize işarettir. Eski sevgilinin ağlaması da bu şekilde tabir edilir.
Bazı rüya yorumcularına göre ise; zorluklarla mücadele ettikten sonra zamanla istenilen güce ve zorlukların sonucundaki başarıya ulaşabileceğine işarettir. Bu anlamda kişi muradına erer ve istediği gerçekleşir. Sevgilinin ağlaması hayırlı kimselere, zikir meclislerine, ibadet ve taata delalet eder.
Bir başka yoruma göre de rüyada sevgilinin ağlaması; Allah'ın izniyle sevinecek haberler alınacağına işarettir. Rüyada sevgiliden ayrılıp ağlamak, gören kişi sevgilisinden ayrıysa, o kişi sevgilisine kavuşur veya sevinçli olaylar yaşar ve kötü günleri unutur şeklinde yorumlanır.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilinin Yüzünü Görmek
Rüyasında sevgilisinin sadece yüzünü gören kişi onunla bir yolculuğa çıkar ve bu yolculukta başına hayırlı hadiseler gelir. Bazen de bu rüya gerçek hayatta sevgilisi olmayan kimse için yeni biri ile tanışmasına, platonik bir gönül ilişkisine veya yakın zamanda önüne çıkacak kısmetlere işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ UYURKEN GÖRMEK
Rüyada sevdiği kişiyi uyurken görmek zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, yenileneceğine ve can bulacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Konuşmak
Rüyasında sevgilisi ile konuşan kişi ondan sakladığı bazı şeyleri açığa çıkarır veya aralarında küçük bir tartışma geçer. Bu rüya, fazla düşündüğünüz için ilişkinizde bazı aksaklıklar yaşadığınızın ve sevgilinizin bu durumdan hoşnut olmadığının bir göstergesidir. Sevgilisi olmayan kimseler içinse bu rüya size yakında ilanı aşk edecek bir adama veya kadına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ UYURKEN GÖRMEK
Rüyada sevdiği kişiyi uyurken görmek zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, yenileneceğine ve can bulacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına delalet eder.
RÜYADA SEVDİĞİNİ HASTA GÖRMEK
Rüyada sevdiğini hasta görmek büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına rivayet eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Öpüşmek
Rüyasında sevgilisi ile öpüşen kimse zaman ilerledikçe ona daha fazla aşık olmaya ve bağlanmaya başlar. Özellikle bu rüya karşısındaki kişiye karşı güvensizlikleri olanlar için boşa endişe ettiklerinin ve sevgililerine güvenmeleri gerektiğinin bir göstergesidir. Bazen de sevgili ile öpüşmek entrikalarla dolu bir aşk ilişkisine veya aşk acısı çekmeye yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ GELİNLİKLE GÖRMEK
Rüyada sevilen kişinin gelinlikle görülmesini de yine gündelik hayat içerisinde değerlendirmek mümkün. Evlenilmek istenen kişi hakkında görülen bir rüyanın, gerçek hayat üzerinden yorumlanması düşünülebilir. Bunlardan bağımsız olarak, görülen rüyanın genel bir yorumla değerlendirilmesi ise 2 farklı anlamı beraberinde getirir. Rüyada görülen gelinlik temiz ve beyaz ise berekete yorulabilir. Refah artışı olarak yorumlanabilecek olan beyaz ve pak gelinlik dışında, koyu renk ve özellikle siyah gelinlikte kötü bir dönem yaşanacağı anlamı çıkabilir. Rüyada sevdiğin bu şekilde görülmesi, yaşanacak kötü olayları simgelemektedir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisinin Babasını Görmek
Rüyasında sevgilisinin babasını kızgın gören kişi sevdiği kişiye karşı bazı yanlış hareketlerde bulunur ve onun üzülmesine neden olur. eğer sevgilinizin babasının yüzü gülüyorsa ilişkinizi herkesin onayladığının ve yakın zamanda evlilik gibi ciddi adımlar atacağınızın göstergesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ ÜZGÜN GÖRMEK
Rüyada sevdiğini üzgün görmek zor günlerin biteceğine, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, eline geçen paraları tutamayacağına, huzurunu yerine getireceğine, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple rüya sahibinin kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Arkadaşıyla Sevgili Olmak
Rüyasında sevdiği bir arkadaşı ile kendisini sevgili olarak görmek, bu arkadaşlığın sıkı bir dostluğa doğru ilerleyeceğine veya o kişiden büyük yardımlar göreceğine işarettir. Bazen de bu rüya arkadaşınızın yakın zamanda başlayacağı bir aşk ilişkisinin göstergesidir. Bazı tabircilere göre sevgili olarak görülen arkadaş evliliğe, bir gönül macerasına veya dertleşmeye de yorulabilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ BAŞKASIYLA SEVİŞİRKEN GÖRMEK
Rüyada sevdiğini başkasıyla sevişirken görmek koltuğunun da yükseleceğine, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Unutamadığınızın yada unutulmadığınızın alametidir. Rüyada eski sevgiliyi görmek bilinçaltınızda nefretli bir şekilde onu düşündüğünüze işarettir. Bu nedenle onu unutmak gerekir. Rüyada görülen eski sevgili: Eskiden olan sevgilinizi görmenize, yenilik ve barışa tabir edilir. Umut dünyasının mamurluğuna delalettir. Sevgilisi olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisinin biteceğine yorumlanır. Sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işarettir.
Yine eski olan sevgili Rüyada görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak mutluluğa işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA SEVDİĞİNİ EVLENİRKEN GÖRMEK
Rüyada sevgilisini evleniyor görmek, yakında atlatılacak olan bir zorluğa, kısa süreli ayrılığa yorumlanır. Alacağınız bir haber ya da yaşanacak bir olay yüzünden sevdiğiniz insan ile aranız açılabilir. Ona karşı bazı şüpheler duyabilirsiniz. Belki aranıza girmek isteyen üçüncü şahıslar da olabilir ve kıskançlık yüzünden ilişkinizde zor günler atlatabilirsiniz. Bir süreliğine huzurunuzu kaçıran insanlar olabilir. Belki birbirinizden uzak kalmanız ya da ortaya çıkacak başka engeller de ilişkinize zarar verebilir.
Rüyada sevgiliyi başkasıyla evlendiğini görmek, aynı zamanda beklentilerin boşa gitmesi ve huzurun kaçmasına yorumlanır. Sevdiğiniz insan ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Aileniz ya da onun ailesinde onay vermeyenler olabilir. Yaşanacak bazı problemler ilişkinize zarar verebilir ve evlilik hayallerini ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
Rüyada başkasının sevgilisini evleniyor görmek, hayırlı bir kısmete yorumlanır. Bekar olan biri bu rüyayı görürse, yakında arkadaşları vesilesi ile biriyle tanışabilir. Ya da sizden hoşlanan biri arkadaşınızla haber gönderebilir. Aşk hayatında aradığınız mutluluk çok yakın demektir. Evli olanların ise eşlerinden iyilik görmeleri, güzel haberler almaları anlamına gelir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada eski sevgiliyi güler yüzlü görmek: Güzel habere işaret ederken sinirli ve kızgın görmek de tartışmaya işaret eder. Bazen ayrılık, bazen birliktelik anlamına gelen eski sevgili aynı zamanda hayırlı ve temiz bir izdivaç anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA YENİ SEVGİLİ GÖRMEK
Rüyada yeni sevgili görmek, henüz başlangıcı yapılan bir durumun kişide uyandırdığı heyecanın hala devam ettiğine ve özellikle yeni işe giren kişilerde işe her gün şevkle ve mutlulukla gidildiğinin, azim içinde çalışıldığının işaretidir. Yeni evlenmiş kişilerde veya yeni bir ilişki içinde olanlarda görülen rüyalar arasında olduğu gibi, kişinin içinde bulunduğu durumda özellikle duygusal olarak çok mutlu olduğuna ve tatmin yaşadığına alamet eder. Her açıdan güzel ve mutluluk verici olaylara işaret eder ve kişinin duygusal hayatının en kısa zamanda düzene gireceğini bildirir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada eski sevgiliyle gezmek: Murada ermeyi ve mutlu olmaya, rüyada eski sevgiliyle kavga etmek de evliliğe yorumlanır. Bilinçaltı sıkışmasından da kaynaklanıyor olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK
Rüyada eski sevgili görmek borçlarınızın canınızı sıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle arasında bazı tartışmalar geçebilir. Evde çeşitli huzursuzluklar yaşanabilir. Kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı olduğu halde rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisi bitecek demektir. Rüyanızda her bir şekilde eskiden olan sevgilinizi görmeniz yenilik ve barışa tabir edilir. Sevgilisi olduğu halde Rüyasında eski sevgilisini gören kişinin ilişkisinin biteceğine yorumlanır. Ama sevgilisi olmadığı rüyasında eski sevgilisini görmek yeni bir birliktelik anlamına, yeni bir aşka adım atacağına işarettir. Yine eski olan sevgili rüyada görmüş olmanız evli biri için huzursuzluğa, bekar için ise müjdeli ve mutlu bir habere işarettir. Rüyada eski sevgiliye sarılmak Mutluluğa işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Evli olanların eski sevgilisini görmesi evlilik hayatında yaşanacak olan sorunlara, anlaşmazlıklara ve sıkıntılara yorumlanır. Genel anlamda eski sevgili evliler için aile birliklerini çok daha sağlam bir hale getireceklerini alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliden Mektup Almak
Rüyada sevgiliden aşk mektup almak kişinin en çok istediği dileğinin gerçekleşmesi ve büyük bir saadet yaşaması anlamına gelir. Rüyada sevgiliye aşk mektubu yazmak da sevince, ferahlığa ve huzur bulmaya işaret eder.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada eski sevgiliyle barışmak: Ayrılığa işaret eder. Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek mutluluktur. Tekme tokat atmak, tartışmak, saç baş yolmak ilişkinin bir ömür boyu devam edeceğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Etmek
Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek rüyanın tam tersine güzel bir izdivaca işaret eder. Rüyasında eski sevgilisiyle kavga ettiğini gören kişi güzel bir evlilik yapacak demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada saf duygularla çocukluğunuzda aşık olduğunuz eski sevgilinizi gördüyseniz sizi hoş tutacak, size iyi gelecek bir birlikteliğe adım atacaksınız demektir. Rüyada, size acı vermiş olan eski sevgilinizi gördüyseniz vaktinde sizi incittiyse veya size karşı duyarsız davranışlar sergilediyse, bu rüyadan çıkarılacak şey eski defterleri kapamanız ve yeni bir bakış açısı ile dünyaya bakmanız şeklinde olacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eski Sevdiği Kızı Görmek
Rüyada eski sevdiği kızı gören kişi üzerindeki ağır maddi sorumluluk nedeni ile bir süre daha sıkıntı çekecek demektir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyanızda eski sevgilinizin size geri döndüğünü görmeniz sizin ona karşı hala bazı duygular beklediğinizin ve onu hayatınızda geri istediğinizin bir işaretidir. Her ne kadar bunu kabul etmeme eğiliminde de olsanız bilinçaltınız rüyanızda bunu karşınıza çıkarmış demektir. Bu rüya yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzun da habercisi olabilir yani psikolojik olarak bünyeniz bir tarafından tekrar sevilmeye hazır hale gelmiş şeklinde yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eski Sevgili Barışmak
Rüya sahibinin, moralini yerine getirecek ve birçok sorununu alıp götürecek bir işe soyunacağına, bu işten kazanacağı para sayesinde hayallerindeki eve kavuşacağına, birçok insanın “olmaz” ya da “zor yapılır” dediği bir projeyi gerçeğe dönüştüreceğine ve geçmişte yaşadığı bir kalp kırıklığını gidereceğine alamettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada eski sevgilisine heyecanla sarılıp o an kendisini çok mutlu eden kişi eski sevgilisi ile beklenmeyecek bir yerde karşılaşır. Rüyada eski sevgilisine sarılırken kendisini korku içinde gören kişi korkarak gireceği bir sonraki beraberliğinde mutluluğu ön yargılarını bir kenara bırakabilirse bulur. Rüyada eski sevgilisini bir başkasıyla ya da bir tanıdığı ile birlikte gören ve bu durumu kıskanan kişi, eski sevgilisinin hayatındaki bir değişiklikten haberdar olur ve bu durum rüyayı gören kişi hala eski sevgilisini istiyorsa bu değişiklik onun için de önemli bir değişikliktir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eski Sevgili İle Tartışmak
Sevgi dolu bir yuva demektir. Aile bireylerinden iş dolayısıyla kısa bir süre de olsa uzak kalınacağına, bu dönem içerisinde yokluklarının çok hissedileceğine, bu yüzden dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili görmek ne demek? İslami ve Dini Anlamı Rüya aleminde sevgili görmek ile ilgili tabirciler tarafından çok farklı yorumlar yapılmıştır. Yorumlardaki bu farklılık görülen rüyaların detaylarından ve rüya sahibinin cinsiyet, hal ve psikolojisinden kaynaklanıyor. Rüyanızda sevgiliyi görüyorsanız sevgilinizin rüyadaki halet-i rûhiyesine göre hangi manaya geldiği değişmektedir. Rüyada sevgilinin mutlu, memnun bir hali varsa hayra yorulur ve gelecek günlerin iyi geçeceğinin işaretidir. Rüyada sevgilinin halini tam aksi bir şekilde üzüntülü ve mutsuz görmek ise hayra yorulmaz ve gelecek günlerin kötü geçeceği anlamına gelir. Bazı rüya yorumcularına göre sevgili güler yüzlü ise iyi ve müjdeli bir haber almaya, asık suratlı ya da sinirli ise arkanızdan konuşan dedikoducular yüzünden tartışma yaşayacağınıza işaret eder demişlerdir. Rüyanızda sevgilinizi arıyorsanız yapacağınız işlerin takdir göreceğine ve iş ve sosyal hayatta çok iyi durumlara geleceğinize işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyasında eski sevgilisiyle cinsi münasebete girdiğini gören kişi fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarını yerine getiremiyor demektir. Bunun için en yakın zamanda yaşamış olduğu deneyimi rüyasında kendisini gösterir. Rüyada eski sevgilisi ile evlendiğini gören kişi, biriyle tanışıp ya da tanıdığı bir insanla yakınlaşıp ciddi bir ilişki içerisinde gireceğinin habercisidir. Rüyasında eski sevgiliyi öpmek veya eski sevgilisiyle öpüşmek, bir işe girişeceğinizi ve bu işten çok başarılı bir şekilde ayrılamayacağınızın işaretidir, kendinizde bu durumun farkında olsanız da denemekten çekinmeyeceksiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bekar kimselerin rüyalarında sevgili görmeleri karşılaşılmasıyla sevinilecek birine işaret eder. Sevgilisi olanların rüyasında başka sevgili görmesi ayrılmaya işaret ederken olmayanlar için ise yeni bir sevgilisi olacağı yorumunda bulunanlar da olmuştur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyasında eski sevgilisi ile ilişkisinin hiç bitmemiş gibi devam ettiğini gören kişi yeni bir ilişkinin içindeyse kendi mutsuzluğunun bir yansımasını rüyasında eski sevgilisine dönerek görmüş demektir. İçinde bulunduğu ilişkinin iyi gitmesi için bir şeyler yapılması gerektiğinin habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Uzaktaki Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada uzaktaki sevgiliyi görmek görülen sevgilinin haline göre yorumlanır. Hoş, güler yüzlü ve mutluysa özlenen sevgilinin sıkıntısı olmadığına, üzüntülü, endişeli, sinirli ya da gerginse bir problemi olduğuna ve bir an önce görüşülmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada uzaktaki sevgilinin geldiğini görmek, hüzün ve kırgınlıkların sona ereceğine, mutlu ve huzur dolu bir hayatın yeniden başlayacağına işarettir. Hasretle beklenen bir dava veya düşüncenin nihayet gerçekleşeceğine ya da vatana millete hayırlı evlat yetiştirileceğine de yorulmuştur. Uzaktaki eski sevgilisiyle karşılaştığını rüyasında gören bir kimsenin, haram mal yiyip, ibadetlerinden geri kalacağı, bedbahtlıkla aile ve iş hayatında attığı yanlış adımlar nedeniyle tartışmalar ve ayrılıklar yaşayabileceğiyle tabir olunur.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyasında eski sevgilinin elinden tutmak, işle alakalı beklediği bir desteğin çok yakınındaki ve hayatında çok da uzun seneler bulunmayan biri tarafından sağlanacağına işaret eder. Rüyada eski sevgilisinin elini tutuyorken bırakmak kendi başına girişeceği bir tanıdığı insanlardan destek bekleyeceğine ancak aradığı desteği bulamayacağına işaret eder. Rüyada eski sevgilisine sevgiyle ve dostane bir şekilde sarıldığını gören kişi duygusal açıdan boşluk içerisinde olduğunun, sevmek ve sevilmeye ihtiyaç duyduğunun kanıtıdır. Eski sevgilisinin öldüğünü ve bu duruma üzüldüğünü gören kişi yeni bir işe girişir veya yeni bir beraberliği olur ve bu başladığı işte veya beraberlikte huzur ve mutluluğu çok çabalamak suretiyle bulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada sevgili olmak bekar kişiler için gönül eşini bulup, dillere destan bir düğünle evlenmeye işarettir. Sevgilisi olan kişiler için ise ayrılıkla yorumlanır. Eski sevgiliyle tekrar sevgili olduğunu görmek ise önceden devam eden bir borcun sıkıntı oluşturacağına işarettir. Evli bir kimse bu rüyayı görüyorsa evinde geçimsizlik çıkacağının işaretidir. Bazı yorumcular tarafından rüyada sevgili olduğunu görmek iş hayatında yaşanacak zorluklarla azim ve sebat göstererek mücadele etmeye ve sonunda hayırlı, kazançlı işler yapmaya da yorulmuştur. Rüyada arkadaşla sevgili olduğunu görmek görülen kişinin iyi kalpli, hayırlı bir kimse olduğu anlamına gelir. Rüyada patronla sevgili olmak iş ve aile hayatında yaşanacak sıkıntıların habercisidir. Rüyada yabancı biriyle sevgili olmak, yeni maceralar yaşamaya ya da evliyse eşiyle daha iyi anlaşacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada görülen sevgili, bekar olanlar için güzel bir karşılaşma ve mutlu bir evlilik olarak yaşayacakları şeklinde yorumlanır. Ya da uzun zamandır ödeyemediğiniz bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğinizin habercisidir. Eğer evliyseniz gördüğünüz rüya aile huzurunuzun bozulacağına işarettir. Rüyada görülen sevgili güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ve asık suratlı ise bir dedikodu yüzünden aranızda bir tartışma yaşayacağınıza işaret olur. Sevgili ile gezmek isteklerinize kavuşacağınıza, sevgili ile tartışmak ise yakın zamanda evleneceğinize işarettir. Bazen de, rüyada sevgili görmek, sevgilisi olanlar için ayrılık, olmayanlar için yeni bir sevgili olarak şeklinde yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliyi Öpmek Ne Anlama Gelir? Rüyada sevgiliyi öpmek rüya sahibinin sevdiğinden gelecek selama ya da sevgilisi tarafından teveccüh göreceğine işarettir Sevgilisinin ağzından öpen bir kimsenin rüyası hakkında eline para geçeceği, yanağından öpen için de para kazanacağı yorumları yapılır. Rüyada eski sevgiliyi öpmek zor durumda kalmaya ve vicdanen rahatsız olmaya ayrıca düşmanların sevinip, dostların üzülmesine delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada eski sevgiliyi görmek evli kimseler için aile içerisinde hoşnutsuzluk oluşacağına, sevgilisi olanlar için ayrılığa ya da ödenmeyen bir borç yüzünden meşakkatler çekmeye yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek Ne Anlama Gelir? Rüyada sevgilisiyle kavga ettiğini gören bir kimsenin yakın zamanda evleneceği şeklinde tabir yapılmaktadır. Rüyasında eski sevgilisiyle kavga edenin rüyası ise; birden ortaya çıkıverecek bir gizli düşman bulunduğuna ve rüya sahibinin sorumsuz davranıp da ailesini tehlikeye atmamaya dikkat etmesi gerektiği şeklinde tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sevgili tarafından aldatılmak evli kişiler için eşiyle münasebetini düzeltmesine yönelik bir uyarı rüyasıyken, rüya sahibinin güvensizlik ve her konuda tereddüt yaşadığının rüya alemindeki yansımasıdır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliyi Saklamak Ne Anlama Gelir? Rüyada birini saklamaya çalışmak rüya sahibinin sevdiği kişilere sakladığı bir şeyi açıklamaya niyetlendiğine işarettir. Bir kimse evde sevgilisini saklamaya çalıştığını görmüşse, rüya sahibinin çok kıskanç olduğuna ve sevgilisinin başka kimselere gitmesinden endişe ettiğine işarettir. Çünkü rüyada görülen ev rüya sahibinin gönlüne, saklamak da kıskançlık duygusuna tekabül eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek Ne Anlama Gelir? Rüyada öpüşmek hayallerin gerçekleşmesine, mutluluklar yaşamaya, başarılara, servete, itibara ve keyif veren durumlara ulaşılacağı anlamında yorumlanır. Rüyasında eski sevgilisiyle öpüştüğünü gören bir kimse için birkaç yönüyle yorum yapılmıştır. İslami açıdan bu rüya; günahlara ve yakınlarını utandıracak bir şey yapmaya delalet eder. Aile açısından; ailesine yeterince önem vermediğine yorulur. Kendisi açısından; karşısına çıkan fırsatları değerlendirmeyip, eski alışkanlıkları yüzünden yerinde saydığına işaret eder. Karakter açısından; her şeyi kafasına takan ve yeni bir şeyler yapmaktan çekinen ve isteksiz olan bir kimse olduğuna yorulur. Psikolojik açıdan; eski aşkını unutamamış ve onunla yaşadığı mutlu günleri yeniden yaşamak isteyen kişinin çektiği özlem ve acıların yansımasıdır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliyi Evde Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada sevgiliyi evde görmek hayatının fırsatlarını yakalamaya, güzel ve mutlu günler yaşamaya, hasret duyulan kişiye kavuşmaya ve sıkıntılardan kurtuluşa işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili ile Evlenmek Ne Anlama Gelir? Rüyada sevgiliyle evlenmek; bakire bir bayan için sevgilisinden güzel ve iyi haberler alacağına, bekar erkek için ise sırtına yüklenecek borç ve üzüntülere işaret etmektedir. Rüyada eski sevgilinin evlenmesini görmek ise; çok hayırlı gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Kısmetin ve talihin açılacağına ve yeni başlangıçlara işaret eder. Bir kimse rüyasında sevgilisiyle nişanlandığını görmüşse bu rüya, uzun zamandır beklenen fırsatın karşısına çıkması ve güzel haberler almayla yorumlanır. Bazen de bu rüya bayan için çevre değişikliğine, erkek için ise borç ve sıkıntılara delalettir. Rüyada iki sevgili görmek arzu edilen ve beklenen şeye kavuşma, hayırlı kazançlar anlamına geldiği gibi bu rüya bazen de art niyetli ve kem gözlü kişilere de işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliye Sarılmak Ne Anlama Gelir? Rüyada uzaktaki sevgiliye sarılmak gerçekleşecek hayallere ve çok yakında mutlu olunacak gelişmelere işaret eder. Biraz daha duygusallaşmak ve dileklerin kabulü anlamları da bulunmaktadır. Rüyasında eski sevgilisine sarılan kişinin durumu rüya bilginlerince yalnızlık, inisiyatif almada kararsızlık, tek başına ayaklarının üzerinde duramama ve yanlış kişilerle arkadaşlık etmekle yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliye Kavuşmak Ne Anlama Gelir? Rüyada sevgilisine kavuştuğunu gören bir kimsenin, hakiki manada da sevdiğine kavuşacağına işaret olduğu yönünde görüşler belirtilmiştir. İmam Nablusi (RA) Hazretlerinin görüşüne göre; rüyasında sevgilisine kavuşup cinsel ilişkiye girmiş olduğunu gören bir kimse hakkında kendisi ya da sevdiğine had cezası uygulanacağına yani 100 sopa vurulacağına işarettir. Eğer rüyada görülen sevgili rüya sahibinin hanımıysa ve cinsel ilişki normal yoldan olmamışsa bu rüyanın yorumu da rüya sahibinin yeminini bozacağı şeklindedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliyle Gezmek Ne Anlama Gelir? Rüyada sevgiliyle gezdiğini gören kimseler için rüya tabircileri rüya sahibinin arzularının gerçekleşeceğine işaret olduğu şeklinde yorum yapmışlardır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliye Mektup Yazmak Ne Anlama Gelir? Rüyada bekar bir adamın sevgilisine aşk mektubu yazdığını görmesi, yakın zamanda gerçekleşecek izdivaca ve ferahlamaya, aşk mektubu alması da evlilik teklifi almaya ve mutluluğa işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada sevgili görmek, genel anlamda hayırlara yorulur. Bekarsanız ve biri ilişkiniz varsa bu rüyayı iki açıdan yorumlayabilirsiniz. Birbirlerinin tersi olan bu rüya yorumlarından biri, sevgili olduğunuz kişiyle evliliğe doğru büyük bir adım atacağınız yöndeyken; diğer tabire göre, rüyada görülen sevgilinin kendisine olan hislerinin azalacağına, sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Rüyanızda sevgilinizle güzel vakit geçiriyorsanız bu durumda sevineceğiniz bir haber alacağınıza yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Eğer rüyada sevgiliniz asabi davranışlar sergilemişse, tartışma yaratıyorsa, hakkınızda kulaklara hoş gelmeyen dedikoduların yapıldığı anlamına gelir. Bu dedikodulardan dolayı sevgilinizle aranızın açılacağına, hoş olmayan tartışmaların çıkacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Eski Sevgili Görmek
Rüya sahibinin rüyasında eski sevgilisini görmesi canınızı sıkacak haberler alacağınıza, onunla ilgili halen aklınızın köşesinde sizleri meşgul eden bazı soruların olmasına delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşiyle arasında hoş olmayan tartışmaların olacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Ailenin Sevgiliyi Öğrenmesi
Rüya sahibinin rüyasında ailenin sevgiliyi öğrenmesi kişinin, sıkıntılarının ve dertlerinin artacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada ailenin sevgiliyi öğrenmesi, kişinin ailesi ile arasından bozulacağına, fakat sonradan aile büyüklerinden özür dilemesi gerekeceğine yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliyi Öpmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisini öptüğünü görmesi kişinin, günlük yaşantısında çeşitli belalar ile karşı karşıya kalacağına, sabretmesi sonucu dualarının kabul olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada sevgiliyi öpmek, rüya sahibi için aile bireyleri arasının daima iyi olacağının da habercidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Olmak
Rüya sahibinin rüyasında sevgili olduğunu görmesi kişinin zorlu bir süreç içerisinden aile bireyleri sayesinde çıkacağına delalet eder. Rüyada sevgili olmak, kişinin aşk hayatının her zaman huzur içerisinde olacağına, fakat zaman zaman ufak tartışmaların yaşanabileceği anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada İki Sevgili Görmek
Rüya sahibinin rüyasında iki sevgili görmesi, kişinin iyi niyetli ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Uzaktaki Sevgiliyi Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada uzaktaki sevgiliyi görmek, kişinin hasret duyduğu kişi ile elbet bir gün buluşacağına, hayatı boyunca dürüst bir insan olacağına ve karşısına çıkan insanlarında aynı şekilde kendisi gibi olacağına yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili Çift Görmek
Rüyada sevgili çift görmek, rüya sahibi eğer bekar ise yakın tarihte yeni biriyle tanışacağına, bu kişinin kişisel özelliklerinin rüya sahibine uygun biri olacağı anlamına gelir. Sıkıntılarının yavaş yavaş azalıp ortadan kaybolacağına yorulan bu rüya kişiye müjdeli haberlerin geleceğinin de habercisidir. Rüyada sevgili çift görmek, pek çok rüya tabircisi tarafından olumlu yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Gezdiğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisiyle gezdiğini görmesi arzularının gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada sevgili ile gezmek mutlu bir evliliğin de habercisi olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Telefonda Konuşmak
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisi ile telefonda konuştuğunu görmesi telefonda konuşmanız ona olan özleminizin yoğun olduğuna işaret eder. Sevgilinizle aranıza mesafelerin gireceğine, bundan dolayı birbirinize olan özleminizin yoğunlaşacağı anlamına gelir. Bazı rüya sözlüğü yazarlarına göre de sevgilinizin sizin reddedemeyeceğiniz bir teklifi sunmasına, ondan gelen güzel bir habere yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilinin Yüzünü Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisinin yüzünü görmesi sadece sevgilinin yüzünü gördüyseniz onunla çıkacağınız hayırlı bir yolculuğa işaret eder. Bazen bu rüya gerçek hayatta sevgilisi olmayanlar için yeni biriyle tanışmaya, platonik bir aşka tutulacağına ya da yakın bir zamanda önüne çıkacak kısmetlere işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Birden Fazla Sevgilisi Olduğunu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında birden fazla sevgilisi olduğunu görmesi kişinin büyük bir kısmetinin olacağına, her açıdan bereketli ve güzel bir dönem geçireceğine yorulur. Bu rüya kişinin şansının açılacağına, çevresindeki insanlar tarafından sevileceğine ve saygı görmesine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Arkadaşla Sevgili Olmak
Rüya sahibinin rüyasında arkadaşla sevgili olduğunu görmesi bu arkadaşınızla sıkı bir dostluğunuzun olacağına, ondan gelen yardımlara yorulur. Bu rüya bazen de yakın arkadaşınızla başlanılan bir aşkın da habercisidir. Birbirinize karşı hislerinizin duygusal boyuta ulaştığına, aranızda bir kıvılcımın olacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Hoşlandığınız Biriyle Sevgili Olduğunuzu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında hoşlandığı biriyle sevgili olduğunu görmesi yakın zamanda ona açılacağınıza, eğer rüyada mutlu iseniz bu teklifinizin kabul göreceğine işarettir. Bazen bu rüya yeni aşklara yelken açmaya, farklı biriyle tanışıp aşkı yakalayacağınıza yorulur. Eğer hoşlandığınız kişinin suratı asıksa onun sizin için hayırlı olmadığına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Buluşamadığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında birlikte olmak istediğini gören fakat onunla bir türlü buluşamayan, kavuşamadığını görmesi kişi ile arasında büyük bir sorunun olduğuna, bunun onların buluşmalarına en büyük engel olduğuna işarettir. Bazı rüya tabiri yorumcularına göre ise yakın zamanda tüm isteklerinize kavuşacağınıza ve aşk hayatınızda her şeyin istediğiniz seyirde gerçekleşeceğine yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgili İle Kavga Ettiğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisiyle kavga ettiğini görmesi eğer gerçek hayatta bir ilişkisi varsa o kişi ile aralarının iyi olacağına, birlikte güzel vakit geçireceğinize ve sohbetlerinizin daha da güzelleşeceğine yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisinin Elinden Tuttuğunu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisinin elinden tuttuğunu görmesi hayatınızdaki kişinin güvenilir olduğunun ve ona rahatlıkla sırtınızı yaslayabileceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada sevgilisinin elinden tuttuğunu görmek ilişkinizin ilerlemesine, birbirinize olan sevginizin artmasına, doğru insanla karşılaşmanıza veya bir aile kurmaya ve mutlu, huzurlu bir yaşam sürmeye işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgiliye Sarıldığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisine sarıldığını görmesi yakın zamanda bir duygusal ilişkiye girer. Rüyada sevgilisine sarıldığını görmek, beklediğiniz ve olmasını istediğiniz aşk ilişkisinin yakında gerçekleşeceğine, çok mutlu olacağınız, seveceğiniz bir kişi ile tanışıp onunla ciddi adımlar atacağınıza yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisinin Babasını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sevgilisinin babasını görmesi babasını kızgın gören kişi sevdiği kişiye karşı bazı yanlış hareketlerde bulunur ve onun üzülmesine neden olur. Eğer sevgilinizin babasının yüzü gülüyorsa ilişkinizi herkesin onayladığının ve yakın zamanda evlilik gibi ciddi adımlar atacağınızın göstergesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Sevgilisini Evlenirken Görmek
Rüya sahibinin rüyasında evlenirken görmesi onu kaybetmekten korkar. Bu rüya sevgilinize karşı aşırı bağımlı olduğunuzun ve tüm hayatınızı ona yönelik yaşadığınızın göstergesidir. Biraz daha kendinize zaman ayırmalı ve onu daha rahat bırakmanız gerektiğine yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Rüyada Ölmüş Birisi İle Sevgili Olduğunu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında ölmüş birisiyle sevgili olduğunu görmesi eğer o ölüyü tanıyorsa, onun ailesinden yardım göreceğine veya o kişinin akrabalarından olan birisi ile gönül ilişkisine gireceğine işarettir. Bazen de bu rüya ölmüş o kişiye dua etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada ölmüş kişi tanınmıyorsa size layık olmayan ve üzüleceğiniz bir aşka yelken açacağınıza ve bu nedenle bir hayli yıpranacağınıza yorumlanmaktadır

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 11 okuma
3 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
92 yorum 71 okuma
3 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
103 yorum 132 okuma
2 Aralık Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
53 yorum 43 okuma
+3 oy
100 yorum 69 okuma
29 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+4 oy
100 yorum 103 okuma
29 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
59 yorum 41 okuma
29 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
95 yorum 60 okuma
28 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
43 yorum 37 okuma
28 Kasım Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+4 oy
51 yorum 38 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

78 Aktif
1 Üye ve 77 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 463
Dün : 27491
Toplam : 11646124
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 315 e
  2. Likya - 144 e
  3. Karga - 71 e
  4. yok - 59 e
  5. Ruyaninmeali - 52 e
  6. sonsuz - 37 e
  7. Tolgahan - 32 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...