Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+1 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Merhaba bu sabah çok kötü olaylar yaşadım sabah kalkmadan önce çok kötü rüyalar gördüm başta siyah giyinen askerler bizim mahallemizi basmışlar ve kimi görürlerse öldürüyorlardı bütün insanlar evlerinde onlardan saklanıyordu bu rüyanın devamı yok böle baştan bi rüya görmüştüm daha başka bir rüya gördüm ben eski sınıf arkadaşlarımla ve eski okul arkadaşlarımla herkez bir yere toplanmış balkon gibi bir yerde oturuyordu eğlence yapılıyor gibi birşeydi balkondan baktığımızda karşısı yeşillikti dere vardı sonra ben eski sevgilimi gördüm onunla konuşuyorduk 4 sene bir beraberlik yaşamıştım onunla tekrar barışmak istiyordum fakat o beni istememişti seni istemiyorum sen çirkinsin ben onu istiyorum dedi bizim eski okuldan raşit diye bir çocuğu gösterdi sonra bu olay kapandı bi şekilde daha sonra karşıdan bir aslan geliyordu herkez aslanı gördü ve panik içindeydi aslan bizim bulunduğumuz balkona çıktı ve herkeze saldırıyordu benim 3 yaşında da bir kardeşim var aslan kardeşimi kalbinden ısırmıştı ve kardeşim balkondan aşağı düştü ben ağlıyordum kardeşim öldü aileme nasıl söyliycem diye ağlıyordum hep sonra rüyamda babamla bir baraka gibi bir yerde kalıyorduk ve aynı aslan kapıyı kırıp içeri girdi biz kaçıp kurtulduk babamla sonra öyle öyle uyandım şimdi buraya kadar herşey normal şimdi anlatıcaklarım gerçek hayatımda bu sabah yaşadığım olaylar sabah uyandığım gibi başıma geldi kardeşime doktor ilaç vermişti rahatsızdı soğuk algınlığı almıştı annem kardeşime ilacı verdi 5dk sonra kardeşim kıpkırmızı oldu ilaç alerji yapmış gittik hemen sağlık ocağına iğne falan  yaptı doktorlar kardeşimin durumu şuan iyi fakat sağlık ocağına gittiğimde demiştim ya eski sevgilim benim yerime raşit diye bir çocuğu seçti diye işte bu sabah sağlık ocağında o çocuğun annesini gördüm tanıyordum annesini çünkü eline pansuman yaptırmaya gelmişti işte böyle bir ilginç rüya gördüm genelde inanmam rüya tabiri olaylarına ama bu olaylar gerçek hayatımada yansıdı bir şekilde ve çok ilginç bir olay bu bunu bana yorumlarsanız sevinirim...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 16 okuma
17 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 30 okuma
0 oy
0 yorum 15 okuma
17 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Ayten yazdı
+7 oy
3 yorum 59 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Kimbilir yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
+10 oy
6 yorum 77 okuma
+2 oy
1 yorum 35 okuma
+5 oy
1 yorum 13 okuma
21 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
2 yorum 46 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde Ebru yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
30 Mart Rüya kategorisinde Gökhan yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.2k yorum

12k düş-ünce

2.4k üye

71 Aktif
1 Üye ve 70 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 54331
Dün : 16746
Toplam : 11107821
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1224 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 27 e
  5. Rüyazede - 19 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. Zeynep_gl - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...