Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+8 oy
56 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (103 puan)
Merhaba.  İyi geceler. Ben hemen rüyamı unutmadan yazıyim) uyumuştum demin gördüm. Uyandım. Rüyamda olan hissleri hatırladığım kadarıyla yazıcam. Rüyamda galiba sevgilimle biraz küsüz.  (dünde yani uyumadan önce birazcık tartıştık) Bir tane kızla bir yere gidiyoruz. Gösteri salonu gibi bi yerdi ya da kolidor gibi. Bekliyorduk galiba. Elimizde sayılar vardı. 15 sayısını hatırlıyorum. Birde galibaa 16 vardı. Bu birşeylerin sırasıydı galiba. İçeri geçince oturacağımız yerin ve ya şimdi beklemek için oturacagimiz yerin siralari gibiydi. Kız bana ısrarla "dünya sonuncu çıkıştı" diyordu. Tekrarlıyordu. Bana birşeyleri mi söylemeye çalışıyor, gösteriye gitmişizde gösterinin mi ismi öyle bilemedim, ama ısrarlı bir şekilde sanki parolaymış gibi söylüyordu. Sonra sevgilim bana mesaj atdı ve sevindim. Barışma mesajı gibiydi ve barıştık. Açık alandı. Ağaçlar falan vardı. 40-45 yaşlarında kadın öğretmen vardı. Sevgilimde yanımdaydı. Bana soru sordu öğretmen ve cevapladım. Komik insanlardan onların iyi olduklarından falan bahs ediyordum ve derin konular (aile, sevgili ve'b önemi) hakkında da birşeyler söyledim. Öğretmen kadın beni dikkatlice dinledi ve hakk verdi sonda bana aile olmaya dair kıymetlı birşey söyledi ve bunu bir boncuk gibi sakla falan dedi galiba (yani kulağına küpe et tarzında birşey söylemek istedi). Sonra kapı gibi bi yerde erkek kardeşim belirdi. Öğretmene erkek kardeşimi işaret etdim. Kardeşim gelmek istemedi ve gitdi. Sevgilimle bende arkasıyla. Sanki sevgilim ona birşeyler söylemek istiyor gibiydi. Hep elimi tutuyor, kardeşimin görme ihtimalini umursamadan elini omuzuma koyuyordu ve sonunda erkek kardeşim gördü. Elini indir tarzında birşeyler söyledi. Bir anda birşeyler oldu sevgilimle koşmaya başladık sanki. Erkek kardeşimde peşimizden. Sonra sevgilimin elinde biraz para beliri verdi. Bir kez daha koştular. Bu kez sanki ben durup bekliyordum ilk yolun başında göreceğim sevgilim olsunda koşup gidelim diğe ve yolda belirdi bana doğru koşuyordu elinde meyve falan koyarlar ya pazar da satmak için (sebet tarzı)öyle birşeyler içindede meyve, terevez gibi birşeyler. Arabanın kapısını açtı önce beni bindirdi sonra kendisi bindi. Sürdü gittik. Erkek kardeşim geride kaldı. Çok enteresan bir rüyaydı yaa. Yazarken film sahnesi yazıyormuşum gibi hissettim. :)) Sabırsızlıkla bekliycem yorumlarınızı
Rüyazede (103 puan)
Bu arada benim doğum günüm 15 mart. Sevgilimin 16 nisan. Rüyam da gördüğüm 15 ve 16 sayilari bununla alakali ola bilir mi bilmiyorum, ama söylemek istedim. Belki yardimci olur :)
Rüyazede (103 puan)
Galiba rüyamı hafta sonu yazdığım için cevaplamamışsınız. Bu gün cevaplarsanız çok sevinirim.
Rüyazede (103 puan)
@mustafaharputi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (166k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Sevgili ile küs olmanız gerçek hayatta da aranıza bir kırgınlık girecek anlamına gelir. Fakat bu durum kısa süreli olacak gibi görünüyor. Bu kırgınlık ilişkinizin daha sağlam temellere oturmasını sağlayacak. Uzun soluklu ve güzel bir ilişkiniz olacak. Attığını her adımda sevgilinizle birlikte hareket edeceksiniz. Birlikte mutlu ve başarılı olacaksınız. Sosyal hayatınızda iyi yönde hareketlilikler olacak ve sosyal çevreniz genişleyecek. Hayalini kurduğunuz bir şeye kavuşacaksınız.15 rakamı kırgınlık anlamına gelir. 16 ise mutluluk ve başarı.

Hayırlara vesile olsun.

Sevgiler,
Rüyazede (103 puan)
Yaa size ne kadar teşekkür etsem az. Üzerinden 2 hafta falan geçti, ama aşırı merak ediyordum. Çünkü çok enteresan bir rüya dimi?) Kızın ısrarla dünya sonuncu çıkıştı falan demesi)) son olarak birşey daha sorucam rüyayı 20 ekimde falan görmüştüm, acaba bu söyledikleriniz şimdi içinde geçerlimi. Yine küsüz zaten :Dd
Rüya Bilgesi (166k puan)
tabi ki geçerli. 6 ay etkisi sürer
Rüyazede (103 puan)
Tekrar çok teşekkür ediyorum :)
Rüya Bilgesi (166k puan)
rica ederim. beğendiyseniz en iyi yorum seçmeyi unutmayın:)
Nasıl seçiliyor? Sadece oylamayı biliyorum da :)
Rüya Bilgesi (166k puan)
tik işareti var. tıklayınca yeşil oluyor :)
Rüyazede (103 puan)
Oldu galiba :)
+4 oy
Rüyazede (103 puan)
İyi akşamlar. Ya bu rüya ne zaman yorumlanır ki, acaba ya öff. Kaç gün oldu hala daha bekliyorum. Görülmüyo falanmı ki, ondan mı
+4 oy
Rüyazede (103 puan)
Lütfen bu rüya yorumlansın artık. Çok merak ediyorum rüyamın yorumunu. Neden böyle birşeyler görmüş ola bilirim

İlgili rüyalar

+6 oy
0 yorum 27 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Kbradrsn99 Rüyazede (88 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
0 yorum 9 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde 725 Rüyazede (56 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Edacan çetin Rüyazede (52 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
20 Ocak Rüya kategorisinde Rabiahh091 Karabasan (-1 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
20 Ocak Rüya kategorisinde Ebrar Rüyazede (85 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
20 Ocak İstihare kategorisinde Senem Rüyazede (26 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 29 okuma
+8 oy
1 yorum 22 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde danla Karabasan (-243 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
4 Ocak Rüya kategorisinde Amantfantome Rüyazede (67 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.5k rüya

25.8k yorum

16.3k düş-ünce

3k üye

51 Aktif
1 Üye ve 50 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 288
Dün : 21452
Toplam : 12811836
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 73 e
  2. Pelin1905 - 20 e
  3. Miray Ay - 19 e
  4. geekone3388 - 17 e
  5. Liz - 14 e
  6. Dinazor736 - 12 e
  7. Harun - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...