Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
98 okuma
Turna Rüya kategorisinde Rüyakar (2.7k puan)  
Merhaba Rüyamda ablamla yeni eve tsşınacakmışız üst katta ablam alt katta ben oturacakmışım. Ben eve giriyorum çok büyük oda, iki tane büyük penceresi var uzaktan pencereye bakıyorum ve ben bu pencerelere perde dikerim diye düşünüyorum. Sonra küs olduğum görümcem annemlerin evinde yerde oturuyor banyo yapacakmış annelerde ona sanki kızarak ben senden iyi biliyorum temizlik yapmayı diyorum oda kalkıp banyoya doğru gidiyor. sonra görümcemin yakın arkadaşını gördüm ama sadece ayağını ayağında plaj terliği vardı yorumlarmısınız rüyamı
Bugece rüyamda sanki su basması olmuş bi yere giriyorum eşyaları çıkarmaya çalışıyorum sonra yanımda bi adam var. Sonra buyuk bi ardiye gibi bi yere giriyorum yer sanki deniz kumu gibi ayaklarım çıplak ve sağ ayağımın baş parmağını gördüm sonra orda bi çukur oluşmuş içinde su dolmuş suyu görünce su buraya birikmiş diye düşünüyorum su berraktı ve bi köşesinde mavi bi su karışmıştı sonra o ardiyeye bakıyorum beton direkleri vardı yerler kum gibi toprak vardı ve bomboştu rica etsem yorumlarmısınız rüyamı rüyadede

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (187k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Merhaba,

Ablanız ile birlikte yeni eve taşınmanız,iki kardeşin fikir birliğinde olduğunu,ablanızın üst katta sizin alt katta oturması bu fikir birliğine gelinmesinde ablanızın fikren ,sizin icraen aktif rol aldığınızı,eve girince gördüğünüz büyük oda bu fikir birliği ettiğiniz alanda kendinize büyük ve boş bir alan açtığınızı,iki adet büyük pencere olması ve buraya perde dikerim demeniz,bu boş ve büyük alanı sizin haricinizde iki kişinin gözlemlediğini(görümce ve arkadaşı) perde dikerek bu gözlerden sakınmak,korunmak istediğinizi,görümcenizin annenizin evinde yerde oturması ilk başta ki o birbirinize sarf ettiğiniz hiddetli sözlerden dolayı görümcenizin sakinleştiğini ve ilk başta ki hararetli yapısının düştüğünü,banyo yapmak istemesi yaptığı fiilerden dolayı pişmanlık duyduğunu ve temizlenmek istediğini bu işleri annenizin evinde yapmak istemesi onları barışma ve pişmanlık duyma yolunda aracı etmek istediğini,sizin ben temizlik yapmayı  senden daha iyi bilirim demeniz yapmaya çalıştığı bu pimanlık gösterisine dair sizin kendisini samimi bulmadığınızı,görümcenizin kalkıp banyoya gitmesi dediğim gibi pişmnalık hissiyatında ki samimi olduğunu gösterme eğilimini,görümcenizin samimi arkadaşının ayağını görmeniz görümcenizin bu arkadaşından fikren etkilendiğini ve ikinci rüyanızda ki yerlerin kum olmasını görmenizden bu kumları yani eve dışarıdan gelen ve temizlenmesi gereken küçük dedikodu ve fitnelerin bu kişi tarafından getirildiğini hissetmenizi gösteriyor birinci rüyanız.

İkinci rüyanız da ilk rüyanızın biraz daha açılmış hali.İlk rüyanızda ki yeni eve taşınma istediğinizin neden olduğunu gösteriyor size.Şu an ki psikolojinizi su basmış ve eşyalarınızı çıkarmaya çalışıyorsunuz.Yani sıkıntılı bir durumdasınız ve bu durumdan kurtulmak istiyorsunuz.Zaten ilk rüyanızda da girdiğiniz ev bomboştu.Yani şu an ki eşyalarınızı götürmek mantıklı gelmiyor.

Yanınızda ki adam muhtemelen eşiniz,görümceniz ile  küslüğünden dolayı eşiniz tam yanınızda değil sanırım.O yanınızda ama,eşiniz gibi yardımcı olmuyor.Siz sonra depo gibi bir yere giriyorsunuz her yer kum.Bu kumlar ile ilk rüyanızda ki plaj terlikli kişi ile eşleşiyor.

O kumları bu depodan sizin ilk rüyanızda annenizin evine getiren kişiyi görerek bu küslüğe sebeb olan arka planda ki kişiyi açığa çıkartıyorsunuz. Sizin ayaklarınızın çıplak olması bu küslük olayında kendinizi suçsuz görmenizden.Yani kendi evinizde olan biteni başka bir yere taşımıyorsunuz.

Taşan suyun depoda bir çukurda birikmesi sizin zaman içinde olan biten herşeyi içinizde biriktirmenizden,su taşmış,eşyalar kirlenmiş olsa bile bunu kurtarmak için kendi iç dünyanızda(ardiye sizin bu sıkıntıları depoladığınız yer)bir çukur daha açıp bu sıkıntıların dışarıya taşmasını da,sizin kendi iç dünyanızda zarar vermesini istemiyorsunuz.Suyun berrak olması zaman içinde tüm size söylenen menfi işleri kendi içinizde nötralize etmenizden.Artık söylenenler sizin için netleşmiş kimin ne yaptığını ne ettiğinin farkına varmış konuyu çözmüşsünüz.Bu geçmişte yaşananlar artık sizi rahatsız etmiyor.Bu su birikintisinin köşeinde gördüğünüz mavi su ise eşinizden dolayı olan küçük sıkıntıları da bu çukura toplamışsınız.Ardiyenin beton direklerinin olması sizin bu iç sıkıntıları topladığınız yerin çok sağlam bir yapıda(sıkıntılara karşı çok sağlam bir psikolojiniz var)olduğunu içinin bomboş olması ise bunları kendinize dert etmek yerine temizleyip rafine ederk kendinizi psikolojik olarak sağlıklı tuttuğunuzu gösteririr.

Özet ile,şu an sıkıntılı bir durumdasınız,bu durumu önce düzeltip sonra bambaşka bir alana geçerek sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.Ancak bu süreçte eşinizin desteğini de almanız lazım.Tüm süreçte ne yazık ki tamamen yalnızsınız.

DAB,

Selamlar.
Ruyadede Rüya Bilgesi (187k puan)  
Amin,sizden de razı olsun.
+1 oy
Turna Rüyakar (2.7k puan)  
Çok teşekkür ederim, o kadar güzel yorumlamışsınızki ruh halimi yaşadıklarımı her şeyi bildiniz. Allahü teala razı olsun

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 91 okuma
Yaren1989 17 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (33.2k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 57 okuma
happycokie 17 Mart 2020 Rüya kategorisinde happycokie Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 88 okuma
Rüyazede 3 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüyakar (4.9k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 142 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (111k puan)   yazdı
+2 oy
40 yorum 407 okuma
mustafaharputi 21 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.8m puan)   yazdı
+24 oy
6 yorum 194 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 85 okuma
Esra şimşek 22 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Esra şimşek Karabasan (828 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 100 okuma
Elhamra 26 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Elhamra Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 116 okuma
16 Mayıs 2019 İstihare kategorisinde Esma   8 45 111 yazdı
+3 oy
2 yorum 68 okuma
18 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 120 270 yazdı
+4 oy
1 yorum 115 okuma
20 Mart 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 120 270 yazdı
+2 oy
1 yorum 66 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (111k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.2k rüya

161k yorum

20.0k düş-ünce

7.1k üye

513 Aktif
1 Üye ve 512 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 25070
Dün : 23459
Toplam : 31197316
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...