Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
192 okuma
Yıldız Tozu Bilgi kategorisinde Rüya Yorumcusu (17.6k puan)  
YANSITMA-NİYETLENME TEKNİĞİ

1. Bir zaman dilimi belirleyin Durumunuzu test etmeye niyetlendiğiniz belli durumları öncesinden planlayın. Mesela "Rüya mı görüyorum?" sorusunu işten eve her dönüşünüzde, yapacağınız her sohbetin başında, her saat başı gibi sormaya karar verebilirsiniz. Size uygun gelen test sıklığını seçin. Soruyu sormanızı hatırlatması için betimlemeler kullanın. Mesela, işten eve geldiğinizde sormayı seçtiyseniz, kapıyı açtığınızda amacınızı hatırladığınızı hayal edin. Alıştırmayı gün içinde belirlediğiniz zamanlarda ve beklenmedik veya garip durumlarla karşılaştığınız, hiç uygun olmayacak biçimde güçlü hislere kapıldığınız ya da zihninizin (özellikle hafızanızın) yanıt vermediği rüya benzeri durumlar gibi on veya üzeri durum belirleyin.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+12 oy
Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.6k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
2. Durumunuzu test edin Kendinize, "Rüya mı görüyorum, uyanık mıyım?" diye sorun. Etrafınızda, rüya alemine dair gariplik veya tutarsızlıklar var mı diye kontrol edin. Birkaç dakika önce neler olduğunu düşünün. Az önce olanları hatırlamada güçlük mü çekiyorsunuz? Yanıtınız evet ise, rüya görüyor olabilirsiniz. Bir metni iki kez okuyun. Sağlam bir kanıtınız (her baktığınızda aynı yazıyı okuyabildiğiniz bir metin gibi) olmadıkça uyanık olduğunuz sonucuna varmayın.
+12 oy
Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.6k puan)  
3. Kendinizi rüya görürken hayal edin Uyanık olduğunuza emin olduktan sonra kendinize şöyle deyin, "Pekala, şu an rüya görmüyorum. Eğer rüyada olsaydım ne olurdu?" Mümkün olan gerçeklikte bir rüya hayal edin.

Maksatlı olarak algıladıklannızın (duyduklarınız, hissettikleriniz, kokladıklarınız veya gördüklerinizin) bir rüya olduğunu hayal edin; insanlar, ağaçlar, güneşin ışıklan, gökyüzü, yeryüzü ve siz - hepsi bir rüya. Gerçekçi bir rüyadaymışsınız gibi hissettiğinizde kendinize şunu söyleyin: "Bundan sonraki rüyamda, rüya gördüğümün farkına varacağım."
+11 oy
Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.6k puan)  
4. Kendinizi bilinçli rüyanızda niyetlendiğiniz faaliyeti yerine getirirken hayal edin Bir sonraki bilinçli rüyanızda ne yapmak istediğinize karar verin. Uçmayı veya rüyanızdaki kişilerle sohbet etmeyi ya da kitabın ilerleyen bölümlerinde yer alan uygulamalardan birini denemek isteyebilirsiniz. Şimdi ikinci adımda başladığınız hayale devam ederek bulunduğunuz çevrede bilincinizin açılmasıyla birlikte dileğinizi gerçekleştiriyorsunuz: Seçtiğiniz faaliyeti yerine getirdiğinizi hayal edin. Bir sonraki bilinçli rüyanızda rüya gördüğünüzü hatırlayacağınızı aklınıza koyun ve bilinçli rüyanızda yapmak istediklerinizi gerçekleştirmeye niyet edin.
+10 oy
Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.6k puan)  
Yorum

Bu işe ilk başladığınızda, içinde bulunduğunuz gerçekliği sorgulamak garip gelebilir fakat gerçekliğin doğasına eleştirel gözle bakmak gününüzü eğlenceli kılabilir. Atölyelerimizde, üzerinde RÜYA MI GÖRÜYORUM ? yazan kartvizitler dağıttık. Siz de aynı soruyu yazdığınız bir kartviziti cebinizde taşıyabilirsiniz.
+10 oy
Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.6k puan)  
Rüyalara Uyanmak

Cebinizden çıkarıp okuduktan sonra gözlerinizi okuduğunuzdan kısa bir süreliğine ayırıp tekrar okuyarak bir gerçeklik testi yapabilirsiniz. Kelimeler karışmışsa, rüyadasınız. Bu eleştirel bakışı uyanık hayatınıza bir kez oturttuktan sonra er ya da geç bir gün rüya görürken de durum tespiti yapmayı isteyeceksiniz. Böylece rüyalarınıza uyanacaksınız.

İlgili rüyalar

+4 oy
3 yorum 66 okuma
+5 oy
3 yorum 90 okuma
Hypnos 29 Haziran 2020 Lusid kategorisinde Hypnos Rüya Bilgesi (171k puan)   yazdı
+9 oy
5 yorum 113 okuma
+6 oy
5 yorum 81 okuma
mustafaharputi 15 Şubat 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 69 okuma
mustafaharputi 21 Temmuz 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 78 okuma
+5 oy
7 yorum 100 okuma
+8 oy
27 yorum 433 okuma
mustafaharputi 19 Şubat 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+14 oy
18 yorum 394 okuma
sonsuz 16 Mayıs 2016 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Bilgesi (113k puan)   yazdı
+4 oy
9 yorum 100 okuma
mustafaharputi 30 Temmuz 2020 Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 104 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (40.0k puan)   yazdı
+6 oy
17 yorum 241 okuma
+19 oy
11 yorum 91 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

232 Aktif
2 Üye ve 230 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 23970
Dün : 24117
Toplam : 29462942
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...