Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+1 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Yoldayım yine bir yere gitmeye çalışıyoruz,annem ,teyzem falan var dolambaçlı yolllar ve kayboluyoruz.sonra orman gibi bir yere geliyoruz.uzun bri kuyruk ve hepsi de çingene vatandaşlarımız.Kuyruğun sonundakilere soruyorum bu ne kuyruğu diyorum.festival var diyorlar.eğlenceye gideceğiz diyorlar,huzursuz oluyorum ve ordan bir an önce uzaklaşmaya çalışıyorum.annemi çekiştiriyorum.sonra çingenelerin kullandığı bir arabadayız.bir kadın ve bir çocuk var arabada.onlarla teras gibi bir yerde oturuyoruz ve erkek çocuk ağzından bir şey kaçırıyor.bilmemkime büyük para çıktı diyor.babası çocuğu uyarıyor ama adam çingene değil.Tanıyorum adamı ama içsel olarak bana yabancı geliyor.Çocuk ama doğru dedim diyor mırıldanarak.Babası ise bize bir sır verildi bunu isterse onlar söyler diyor.
Ne para ne başka bir şey beni ilgilendirmiyr.duymamış gibi davranıyorum anneme hadi gidelim diyorum.çok sıkıldım.Çünkü rüyamın içinde rüyamı yorumluyorum.Çingene görmek hastalık bunları nerden gördüm diyorum.yine kim ölecek diyorum..
 çingene rüyaları bana iyi gelmez.Kalabalık çingene topluluğu gördüm.
yorum lütfen..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 142 okuma
5 Haziran 2017 Rüya kategorisinde yagmurcini Rüyazede (121 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 43 okuma
9 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.4k puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 27 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.4k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

75 Aktif
3 Üye ve 72 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7706
Dün : 18353
Toplam : 11135282
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1819 e
  2. Karga - 110 e
  3. yok - 41 e
  4. Yaren1989 - 36 e
  5. Rüyazede - 29 e
  6. seli - 27 e
  7. kuzgun - 25 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...