Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (12 puan)
Merhaba, siteye yeni üye oldum... Etkisinde kaldığım rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim..
Rüyamda çok büyük bir bahçedeydim, bahçe içindeki ağaçlardan bir tanesi vardı ki, öyle büyük ve güzeldi ki, baktıkça baktım ağacın güzelliğine.
Bahçe duvarının oraya geldim, boyumu aşan bir duvar... duvarın arkasında ayrıldığım sevgilimi gördüm... Yalnız duvarın arkası farklı bir yere çıkıyor ve sevgilimin mağazası varmış işinin başında görüyorum onu... (Gerçek hayatta da ticaretle uğraşıyor, dükkanı var ama gıda üzerine.) Duvarın arkasında yani onun bulunduğu tarafta hava yağmurlu, benim bulunduğum tarafta yağmur yok, büyük bir bahçe içindeyim dediğim gibi.. Ben duvardan atlayıp ayrıldığım sevgilimin yanına gitmek istiyorum... O zaten beni görüyor, duvarın üzerine çıkıp yanına gitmeye çalışıyorum, o da duvara nasıl çıkacağım konusunda bana yardımcı olmaya çalışıyor.. Böyle yap, şöyle yap falan diyor.. Ben onun tarafa geçmeden önce, kendi tarafımdaki tüm eşyalarımı, çantamı, montumu falan hepsini duvardan ona atıyorum, sonra duvara çıkmaya çalışıyorum, o sırada bana yardımcı oluyor duvara çıkarken.. Yalnız sadece çantamı attıktan sonra, o tarafta yağmur yağdığı için, çantamın alt kısmı biraz ıslanmış yada çamurlanmış sanırım, suya düşmüş ben görmedim sevgilim söyledi, bende ıslandı mı çamur mu oldu falan diye sordum, o da  'yok yok çok birşey olmamış, az birşey alt kısmı' dedi... Ben duvarın üstüne çıktım sonunda, tam sevgilimin yanına atlıyordum ki, o sırada uyandım... Uyansamda, atlamak üzereydim ona :) niyetim buydu zaten...

Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim... Şuan ayrıyız sevgilimle, ama bu rüya çok ilginçti merak ediyorum anlamını.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili Jyotish,
Eski sevgilinizin de sizin de içinizde hala barışma umutları olması muhtemel. Fakat epey ciddi bir ayrılık sebebi olmalı ki barışma ihtimali yok gibi. İkiniz de ayrılığa üzülmüşsünüz. Ama barışmanızın önündeki engeller aşılamayacak derecede olabilir. Eğer tekrar birlikte olmayı her iki taraf da istiyorsa, birinden birinin fedakarlık yapması gerekecektir. Sevgiyle...
Rüyazede (12 puan)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim... Gerçek hayatta fedakarlıklar yapan tarafın, duvarın üzerine çıkıp engelleri aşıp ona gitmek isteyen kişi olduğu sanırım rüyadan da anlaşılıyor.. Gerçi rüyada o da yardımcı oluyor ben duvarın üzerine çıkarken kendi tarafına çekip yardım ediyor ama...Bir başka rüyada, gökyüzünden yeryüzüne inen bir yıldız vardı, havada duruyordu boyumu biraz geçiyor yüksekliği ve o yıldız sevgilimle benim yıldızımmış, ona ve bana ait.. Bende nasıl olur böyle birşey onun yıldızı başka benim yıldızım başka olması gerekmiyor mu diyordum içimden ama yıldızımız birdi rüyada... Çok teşekkür ederim tekrar

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 14 okuma
+4 oy
1 yorum 65 okuma
+1 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 33 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 29 okuma
+2 oy
2 yorum 17 okuma
22 Temmuz Tabir kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
18 Nisan 2018 Tabir kategorisinde Hatice yazdı
0 oy
0 yorum 41 okuma
9 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
18 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.5k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

59 Aktif
0 Üye ve 59 misafir
Bugün : 1136
Dün : 17642
Toplam : 11146351
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2095 e
  2. Karga - 125 e
  3. Yaren1989 - 41 e
  4. yok - 41 e
  5. Rüyazede - 38 e
  6. seli - 31 e
  7. kuzgun - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...